Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

   Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

  · 1678 · 53883

  • Postime: 206
  • Karma: +22/-12

  ne: 24-04-2009, 15:33:54
  ku jeni ne keto momente: vetem apo te shoqeruar, ne shtepi, pune apo kafene... hmmmmm:

  • Postime: 2638
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 24-04-2009, 15:46:34
  Jame ne pune,,Busy e kam pas sot,,edhe gjysme ore edhe ika.. ;)

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 24-04-2009, 15:47:31
  ..my, myself and I.. :) :)

  • Postime: 206
  • Karma: +22/-12

  #3 ne: 24-04-2009, 15:52:25
  ne pune. duke pritur dike... dhe duke dhene mendime per sexin LOL LOL LOL

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 24-04-2009, 15:59:58
  ne pune; me koleget ; po behem gati me ik se u lli muhabeti ketej LOL

  • Postime: 206
  • Karma: +22/-12

  #5 ne: 24-04-2009, 16:00:59
  edhe une po iki se po me presin ne kafe

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 25-04-2009, 11:04:45
  ne shtepi, ul ne karrige, nje caj ne tavoline , nje tufe te madhe me trendafila po ashtu, edhe telefonin, iTunes, dhe nja 15 faqe format duke printuar gjoja detyre shtepie :D

  • Postime: 200
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 25-04-2009, 20:13:25
  Ne shtepi,vetem,po pi nje kafe te shkurter!

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 25-04-2009, 23:21:22
  Une..krevati..dhe Lionel Ritchie po kendon lol. :D

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 27-04-2009, 17:34:23
  Ne shpi, vetem.....po shfletoj forumin dhe po pi caj.

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 27-04-2009, 18:13:53
  me veten time..and Buddha Bar :D

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #11 ne: 03-05-2009, 03:00:20
  Jam ne shpi me vllain ai po fle gjum un isha ne Facebook pak dhe tnai jam ktu :P

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 03-05-2009, 12:42:55
  Ne pune duke ngrene darken e mbrempshme dhe mengjesin e sotem sebashku ......:S

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 03-05-2009, 22:20:05
  Jam ne shtepi me bandillim tem. Ai shikon TV e une PC    Ai nje Red Bull perpara e une leng molle  :D

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 03-05-2009, 22:23:35
  jam ne shtepi me lepurushin tim po shohim portokalline po hame makarona dhe laptopin ne kolltuk i hedh ndonje sy knej nga forumi

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #15 ne: 03-05-2009, 23:30:59
  Jam ne shtepi me lepuroshen,ajo fle (se e lodha :D) e une ne kerkim neper internet....LOL

  • Postime: 30
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 04-05-2009, 00:08:11
  sa teme e bukur

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 04-05-2009, 00:11:19
  shume

  • Postime: 30
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 04-05-2009, 00:14:11
  sa kohe e bukur

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 04-05-2009, 00:14:40
  sa diell i forte  :D

  Temat e fundit