Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 82 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65283

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2025 ne: 28-08-2010, 01:01:52
ok titi mfal pra  :D ama shpullen e meriton se spo mi kthen pergjigjet  :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2026 ne: 28-08-2010, 01:15:45
Ksaj siper se e ka afruar faqen vete  :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2027 ne: 28-08-2010, 01:24:44
heh e gz berni njo nga un  :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2028 ne: 28-08-2010, 15:15:31
justa mos u zemrove e pranoj shpullen tende..:P

 • Postime: 277

#2029 ne: 28-08-2010, 16:06:08


do kisha dasht me rreh njeren qe ka ik me pushime ..... dhe me ka len vetem ne forum .... :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2030 ne: 28-08-2010, 16:31:36
ketij siper me shuuuuuuuuuuuuume kenaqesi........... . :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2031 ne: 28-08-2010, 16:33:11
Ksaj siper mu te tatuazhi  :P tja beja me te kuqe si i ka LOL

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#2032 ne: 28-08-2010, 17:09:23
Ketij siper, kot per sport...

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2033 ne: 28-08-2010, 17:20:53
Vetem fort jo se filloj e qaj LOL  :P

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#2034 ne: 28-08-2010, 17:22:13
Po qave, oçe oçe pastaj, u pa puna.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2035 ne: 28-08-2010, 17:35:28
ksaj siper me qe qenka me afer se gjithe :)

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#2036 ne: 28-08-2010, 19:41:08
Po ishi si ky bebushi qe ke ne profil ajo shpulla jote do me duket perkedhelje. :)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#2037 ne: 28-08-2010, 22:47:30
kesaj larte, kot per shije :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2038 ne: 28-08-2010, 23:23:19
nje shpulle per enush ne forme ledhatimi :P...ndersa per justa nje shpulle plot pasion :P

 • Postime: 1215

#2039 ne: 28-08-2010, 23:52:54
titii mos ma nguc justA se te vduqa :):)


nje titit kot per qejf  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2040 ne: 29-08-2010, 00:23:23
nje shpulle per veten time qe godita justa me gusta..:)...ok tani :)

 • Postime: 1215

#2041 ne: 29-08-2010, 00:39:40
hahahaha ok ok...nje kiss per titin qe mos qaj :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2042 ne: 29-08-2010, 02:20:32
hajt ni kiss per anesen dhe titin  :perqafim  shpullat i lem anash niher se u bem lemsh  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2043 ne: 29-08-2010, 11:10:04
sot ska shpulla per asnje :)..vetem perqafime dhe puthje..:P

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2044 ne: 01-09-2010, 10:58:45
asaj ^o) :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2045 ne: 01-09-2010, 11:02:17
ndonje pizevengu :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2046 ne: 01-09-2010, 15:50:49
nje shpulle per ato antare qe me kene bere borxhe ne kete forum... qe se meritoj sepse nuk me njohin jo per gje :P

 • Postime: 1215

#2047 ne: 01-09-2010, 15:55:46
epo un nje shpull per ato qe nuk jan tash  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2048 ne: 01-09-2010, 16:26:59
un per demokratet :P

#2049 ne: 01-09-2010, 16:41:25
Nje dacke per Charlin qe ja fut kot! :-[ :P

Temat e fundit