Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 85 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 63349

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2100 ne: 02-09-2010, 10:42:19
nje shpulle per ato qe me duan te keqen ktu nforum :D

 • Postime: 2173

#2101 ne: 02-09-2010, 11:03:54
asnjeres. :-[.asnjehere :perqafim

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2102 ne: 02-09-2010, 16:10:10
Misss se me la pa gjume mbrem LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2103 ne: 02-09-2010, 16:13:21
hahahhaah pate nderin te perflitej per ty....se ke me ate mundesi! LOL


Na nje shpulle nashti... LOL

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2104 ne: 02-09-2010, 16:19:22
Ja sonte prap do e kem mundesine LOL

Ku ke zemer ti tme gjuash me shpulle  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2105 ne: 02-09-2010, 16:20:28
Zemra mbase smundet, por dora e di si te kam apo jo paaauuuuuuuu LOL


Sonte jo jo sbehet gje! LOL

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2106 ne: 02-09-2010, 16:22:23
E rregulloj muhabetin me springun une LOL  :D

Dora jote nuk me gjuan mua kthehet mbrapsh e te bie ty  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2107 ne: 02-09-2010, 16:24:04
Na nje 5-she tjeter...Springu srregullon njerez si ti! LOL  :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2108 ne: 02-09-2010, 16:26:37
u ngopa me 5-s´ce dua dhjeteshe  :D Ajo do te rregulloj ty jo mua se une i rregulluar jam LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2109 ne: 02-09-2010, 16:30:06
Po ti vete e kerkove per te te rregulluar mor cun...  (?)

Na nje 10 se te mbeti merak me duket......  hajt_ktu: pauu pauuu LOL

 • Postime: 277

#2110 ne: 02-09-2010, 16:32:11


ksaj siper  :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2111 ne: 02-09-2010, 16:32:44
Thashe do rregulloj muhabetin me Spring qe te flasi me ty qe te jesh gati per ne darke  :D

Spo te gjuaj ma se boll te kuqe ti bana faqet  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2112 ne: 02-09-2010, 16:35:15

ksaj siper  :D

 ^o)

Thashe do rregulloj muhabetin me Spring qe te flasi me ty qe te jesh gati per ne darke 
Spo te gjuaj ma se boll te kuqe ti bana faqet 

Na dhe nje 10 si Ziguni i Mato Grudes! LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2113 ne: 02-09-2010, 16:41:01
nje shpulle per miss kot sa per nxemje..:P...e di vete ajo psene :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2114 ne: 02-09-2010, 16:45:01
Sdu sdu sdu me te bo shok, plas!  ^o)


LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2115 ne: 02-09-2010, 17:02:24
:D...sa zemer katile qenke :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2116 ne: 02-09-2010, 17:03:42
Ashtu??? Na nje 10-she tani!  ^o) :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2117 ne: 02-09-2010, 17:13:24
jopo :P..cfare thua moj kurr u rrite ti te me rrafesh mua rritu dhe pak se je e vogel akoma :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2118 ne: 07-09-2010, 01:08:10
Brentos.......nga inati!  :D

 • Postime: 4261

#2119 ne: 07-09-2010, 02:13:47
Ksaj siper veq prej dashnise :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2120 ne: 07-09-2010, 07:24:33
spring qe fati te jet pro saj :P

 • Postime: 2173

#2121 ne: 07-09-2010, 11:39:44
futja ndonje tjetre ti..se asaj do ja fus une ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2122 ne: 07-09-2010, 12:05:53
ore e hutove fare gocen ti..:P.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2123 ne: 07-09-2010, 12:55:43
anetarit poshte meje  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2124 ne: 07-09-2010, 13:17:39
Cfare po thoje?  :P

Antarit poshte dhe une!  ;)

Temat e fundit