Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 86 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65171

 • Postime: 277

#2125 ne: 07-09-2010, 13:18:20


ok prite pra nje grusht ..surratit...... :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2126 ne: 07-09-2010, 13:28:09
 :D :D

Thuhet fytyres jo surratit! :P

Na nje fytyres tani! :D
LOL

#2127 ne: 07-09-2010, 13:56:21
Ncncnc... s'i late iher kto shfaqjet brutale... ^o)
ahahahahahahahah LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2128 ne: 07-09-2010, 14:05:54
Springut!  :D


#2129 ne: 07-09-2010, 14:08:01
Ou? :-[
E ke menu mire? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2130 ne: 07-09-2010, 14:30:21
ehe!  :P


LOL do you?  :D
#2131 ne: 07-09-2010, 14:33:16
Ehe... :D

Mi bli nje pale kshu miss, ose do tjap nje perkedhelje flash dhe shume intensive ne faqe... :-[ LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2132 ne: 07-09-2010, 14:41:51
per ate qe do vi pas meje..:P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2133 ne: 07-09-2010, 14:45:37
Meqe je si nje zogth i vogel rrushe po ta jap edhe kete ta kesh! LOLJa dhe corapet prej leshi se vjen dimri!  :D


#2134 ne: 07-09-2010, 15:00:11
Awww... nuk te gjuaj me miss me ate bluzen me zog ma ke bo qejfin. :D :perqafim

LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2135 ne: 07-09-2010, 15:05:18
per te mencurit e forumit..:P.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2136 ne: 07-09-2010, 15:06:49
Titit nje shpulle te forte!  :D :D

 • Postime: 4261

#2137 ne: 07-09-2010, 15:12:04
Ketyre te mencurave LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2138 ne: 07-09-2010, 15:14:25
pse ca te bera miss.. arsyeja  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2139 ne: 07-09-2010, 15:26:25
Sme pelqen ngjyra e syve! LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2140 ne: 07-09-2010, 15:34:31
po un i kam dhe dyngjyrsh syte  jeshil dhe te zi asnje nuk te pelqen ty :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2141 ne: 07-09-2010, 15:38:32
Mua me pelqejne blu... :P


Po bej njhere pushim per shpulla spo gjuaj njeri se u lodha....ufffffffff!  :D :P

 • Postime: 4261

#2142 ne: 07-09-2010, 15:39:21
Nuk ka pushim jo :D hec ktu ta jap nje :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2143 ne: 07-09-2010, 19:02:53
ketij lart......kot per sport  :D :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2144 ne: 07-09-2010, 19:39:04
mka marr malli te rraf honest :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#2145 ne: 07-09-2010, 19:42:24
Askujt! Ç'më duhet mua...

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2146 ne: 07-09-2010, 21:06:33
njonit qe ka ik ne Spanje  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2147 ne: 07-09-2010, 21:30:33
nje shpulle per asnje jane te gjithe te mire :P

 • Postime: 2173

#2148 ne: 08-09-2010, 14:44:58
une per vete do ja fusja njerave ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2149 ne: 08-09-2010, 14:51:19
nje shpulle per kete gocen posht :)

Temat e fundit