Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 91 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 69296

#2250 ne: 15-09-2010, 15:51:37
Sky... :P..se ja kam zili qe i punon pc kaq vetetime... :P sa bej un nje postim kjo ka bere 10

E paskam maje gjuhes ket shprehjen sot: "Zoti i shtofte inotin"... LOL

 :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2251 ne: 15-09-2010, 16:17:49
kesaj poshte nje shpulle me shume kenaqesi :P

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#2252 ne: 15-09-2010, 16:56:37
Si e re ne kete forum qe jam askujt njehere, me pas shohim e bejme :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2253 ne: 20-09-2010, 13:29:51
si e re qe je do ta fusja fuqishem e te benin syte xixa :P

#2254 ne: 20-09-2010, 14:31:46
Grenxes lart, per shanc. :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2255 ne: 20-09-2010, 15:39:38
ksaj lart   :-[ t'shof se ça do beje me pas  :D

#2256 ne: 20-09-2010, 15:45:11
ncncnc... bjer dhe nje pra, se ktheva tjetren. :P

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#2257 ne: 20-09-2010, 18:36:30
vetes sime

 • Postime: 173
 • Karma: +9/-7
 • Gjinia: Femer

#2258 ne: 20-09-2010, 18:37:38
sapo doja te thoja vetvetes... por po shikoj qe nuk qenkam e vetme... :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2259 ne: 20-09-2010, 18:38:04
vetes sime

Pse keshtu..hajde te te jap une nje :perqafim te madhh :engjell:

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#2260 ne: 20-09-2010, 18:38:26
ckemi Enush si je ti

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#2261 ne: 20-09-2010, 18:38:55
Pse keshtu..hajde te te jap une nje :perqafim te madhh :engjell:

 :'(  :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2262 ne: 20-09-2010, 23:52:28
Hajde edhe une te jap nje te madh....... :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2263 ne: 20-09-2010, 23:54:46
Anesaa dhe justA , thjeshte per shenje respekti lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2264 ne: 20-09-2010, 23:55:53
Anesaa dhe justA , thjeshte per shenje respekti lol

ne nje  :perqafim nuk i bejm keq njeriut ne  :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2265 ne: 21-09-2010, 02:20:33
Anesaa dhe justA , thjeshte per shenje respekti lol


flm e qofsh me nder :)

ja nje 15-tshe nga ana ime  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2266 ne: 21-09-2010, 09:39:26
kujt te me dali para  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2267 ne: 21-09-2010, 10:50:20
mua jo njehere :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2268 ne: 21-09-2010, 10:53:09
ty  :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2269 ne: 21-09-2010, 14:35:09
futja po ta mbajti...se pastaj ta fus une nje qe te vjen mendja verdalle 2 vjet pastaj :-[

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2270 ne: 21-09-2010, 14:35:49
ketij lart e ka icik si shume te gjate doren  LOL LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2271 ne: 21-09-2010, 14:38:22
ku e pe ti moj..ate nate nuk kishte drita me duket ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2272 ne: 21-09-2010, 18:28:37
Ketij Grens gomarit nje te fort mbas qafe qe ti vijn mendet pak :D

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#2273 ne: 21-09-2010, 18:56:33
Charlie, pse me del perpara? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2274 ne: 21-09-2010, 19:14:50
Tash ti qe me dole perpara a me ta fut nje :D

Temat e fundit