Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 92 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65193

 • Postime: 126

#2275 ne: 21-09-2010, 19:17:39
Te shkoi hovi huq :D

Jo ty jo, vetem nje here ke fatin te te kap shpulla jeme :D

 • Postime: 4261

#2276 ne: 21-09-2010, 19:19:11
Nuk me shkon huq jo :D


Pse heren e dyte ca behe ? :D

 • Postime: 126

#2277 ne: 21-09-2010, 19:20:28
S'ke ate fat pra :P

 • Postime: 4261

#2278 ne: 21-09-2010, 19:21:59
Kurr mos thuj kurr :D

Ndoshta ta fus shpullen une perpara teje :D

 • Postime: 126

#2279 ne: 21-09-2010, 19:24:38
Hmmmmmmmm.......... mos harro qe ekziston nje ndoshta n'fillim te fjalise tande :D

 • Postime: 4261

#2280 ne: 21-09-2010, 19:27:31
Po ja fus nje kesaj siper veq per qef :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2281 ne: 21-09-2010, 19:39:43
per kete siper qe te ngrofet..:P

 • Postime: 2568

#2282 ne: 21-09-2010, 23:33:55
atyre qe i meritojne

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2283 ne: 21-09-2010, 23:37:23
per anessa se eshte demokrate :P

 • Postime: 1215

#2284 ne: 21-09-2010, 23:37:59
per anessa se eshte demokrate :P

flm  ;)

 • Postime: 1215

#2285 ne: 21-09-2010, 23:38:22
per shukriun....  :P

#2286 ne: 21-09-2010, 23:47:37
Te gjithve nga nje miqesore se qekan shume online sonte... :D

 • Postime: 1215

#2287 ne: 21-09-2010, 23:49:00
un nje kissssssssssssss per snowy...upsss ngaterrova teme  ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2288 ne: 21-09-2010, 23:52:49
shaqe spranoj se se kam emrin ashtu  :P   ja per spring meqe erdhi tani nje tleht si fillim prove :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#2289 ne: 21-09-2010, 23:56:36
se di ndoshta vetvetes pse jo e ,eritoj nje sonte sepse jam shum hai

 • Postime: 1215

#2290 ne: 21-09-2010, 23:57:23
nje camit  :) :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#2291 ne: 21-09-2010, 23:58:48
me shum do doja qe kjo sipri te me jepte nje mua, ndoshta do te me kendellte paksa, se di sonte ndjehem i till ku mund ti bej balle cdo gjeje, :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 1215

#2292 ne: 22-09-2010, 00:01:06
loool  :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#2293 ne: 22-09-2010, 00:04:52
loool  :perqafim

 se di cdo her i kam ndihmuar keta njerez, tash e shoh qe paskam vepruar drejt se dhe keta jane pjes e ekesaj bote dhe kan po aq te drejta sa edhe ne te gjithe

 p.s. kesaj sipri me shum do i jepja nje perqafim dhe nje puthje te madhe ne shenje miqesie

 • Postime: 1215

#2294 ne: 22-09-2010, 00:06:45
te bere mire shpulla ime me duket... loooool  :P  :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#2295 ne: 22-09-2010, 00:09:28
me kendelli paksa mo mike, te them sonte dhe shprehjet nuk me mungojn dhe flas si te jem i Shqiperis e jo i Kosoves hehehehehehehehe, ke nje puq te madhe mi zemra hihihihi))

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2296 ne: 22-09-2010, 00:40:43
gocave  vec 3 qe smben zemra ti godas :)

 • Postime: 2173

#2297 ne: 22-09-2010, 15:28:02
mos u be merak se jua fus une. ;).se ma ben zemra ;)

 • Postime: 1215

#2298 ne: 23-09-2010, 23:58:50
justaaaaaaaaaaaaaa nje te madhe  :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2299 ne: 24-09-2010, 00:25:13
justaaaaaaaaaaaaaa nje te madhe  :D

aiiii po cbera un e shkreta??!!! :(  :engjell:

Temat e fundit