Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 96 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65431

 • Postime: 12234

#2375 ne: 24-11-2010, 18:26:12
Hee mo me  dashni pak nga pak te gjuaj.... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2376 ne: 24-11-2010, 18:28:46
Ok po te gjuaj nje shpulle te fort une.....nga dashnia kuptohet!  :D :D

 • Postime: 1215

#2377 ne: 26-12-2010, 01:24:40
justA dhe gjumashit  :D :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2378 ne: 26-12-2010, 01:28:00
po me kenaqesi.

kur? hmmmmm:

 • Postime: 1215

#2379 ne: 26-12-2010, 01:33:19
pse se more vesh ti??lool te jap dhe nje po deshe :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2380 ne: 26-12-2010, 01:34:58
Ah e ngaterrova une ti paske shpullat me ofert e jo puthjet hahaha

 • Postime: 1215

#2381 ne: 26-12-2010, 01:37:57
hahahahhaha mire qe e kuptove se kush te sqaronte haahha :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2382 ne: 26-12-2010, 01:39:39
ashtu e mire...
une do marr nje ofert me thuaj kur te vi ta beje pagesen?

 • Postime: 1215

#2383 ne: 26-12-2010, 01:43:59
jan pa pages,si per vit te ri :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2384 ne: 26-12-2010, 01:49:54
sa mire hahaha
thash mos i ke bere dhe ti digi gold hahahah vetem 5 min jan free pastaj duhet paguar lol

 • Postime: 1215

#2385 ne: 26-12-2010, 01:53:39
po cte beje,smun te beje cdo gje me pages,se sdo kem cte bej me gjith ate pasuri :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2386 ne: 26-12-2010, 01:55:59
eh tani ...
une e di ku do e hargjoja hahahaha

 • Postime: 1215

#2387 ne: 26-12-2010, 01:57:07
 hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2388 ne: 27-12-2010, 18:50:57
Vagabond :D

Deri sa te na tregonte listen e plote te forumeve dhe emrave qe ka perdorur. :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2389 ne: 27-12-2010, 18:54:47
Misss - mendjemadhe qenka!  :D :P

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#2390 ne: 29-12-2010, 16:19:17
asnjerit se kam doren e rend ju le keq :)

 • Postime: 2173

#2391 ne: 29-12-2010, 19:16:47
kesaj  siper padiskutim. :P.nje te forte ;)

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#2392 ne: 05-01-2011, 12:35:39
 hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2393 ne: 07-01-2011, 22:29:50
Te gjitheve qe jane zhdukur pa lene gjurme. :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2394 ne: 07-01-2011, 23:27:44
dreamm, ke dhe shpullen time lol...

 • Postime: 2173

#2395 ne: 09-03-2011, 11:25:10
hmmmmm:
...ta fus prape po deshe se te paska bere shume pershtypje mesa kuptoj :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2396 ne: 12-03-2011, 22:25:27
Ty...qe m'ke prish diten sot.. ^o)...apo u dashka te jesh ne forum :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2397 ne: 12-03-2011, 22:41:14
:P ato qe ja ka prish diten dreamm.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2398 ne: 12-03-2011, 22:42:15
Ty...qe m'ke prish diten sot.. ^o)...apo u dashka te jesh ne forum :D

kush o ky :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2399 ne: 12-03-2011, 22:45:24
U know.  :@  :D

Temat e fundit