Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 97 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 74676

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2400 ne: 12-03-2011, 22:46:10
o dreamm, qetesohu  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2401 ne: 12-03-2011, 22:48:08
o dreamm, qetesohu  :perqafim

 :D :D thnxx :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2402 ne: 13-03-2011, 00:24:10
ereles nje te lehte lehte sa per nxemje :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2403 ne: 21-03-2011, 13:22:09
ereles nje te lehte lehte sa per nxemje :D

ouuuuuuu ashtu e?

cne ti? te paska ngelur qejfi me duket apo gabohem ???!!!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2404 ne: 21-03-2011, 13:41:47
Ereles.....vende vende..... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2405 ne: 21-03-2011, 13:53:56
ndonjeres qe nuk ja kane futur deri tani..po hajde e gjeje se... :-[

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2406 ne: 28-03-2011, 09:56:19
Nuk gjuj me shpulla

 timeout)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2407 ne: 28-03-2011, 10:55:14
as une ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2408 ne: 28-03-2011, 18:43:48
vetem paqe :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2409 ne: 27-04-2011, 22:35:23
grensit me cte me zer dore.....lol

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2410 ne: 27-04-2011, 23:21:07
ksaj siper se si shum doren e gjate paska :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2411 ne: 28-04-2011, 13:05:29
Nores....se shume i haka llapa hahahahahaha

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2412 ne: 28-04-2011, 15:52:51
Mishel ty se te ngeli llapa jashte gjith diten :D kujdes se po ta lepine miza :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2413 ne: 28-04-2011, 20:39:33
une mizat i ha si coj dem....prape ketij do i bie dhe ky si kristian i nershmes do me zgjasi faqen tjater :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2414 ne: 29-04-2011, 22:07:33
eshte njera qe e do nje shpulle po bythve ama :D :D :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2415 ne: 29-04-2011, 22:13:44
kush o ajo re??? Vetem sekret mos e maj lol

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2416 ne: 29-04-2011, 22:15:30
si thua ti kush eshte ktu qe e meriton shpullen bythve

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2417 ne: 29-04-2011, 22:18:31
te jete kush te doje pervec meje....meqenese mendoj se shpullen e meriton Shejtonja hahhahahahaahhaha asaj jepja...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2418 ne: 30-04-2011, 15:57:37
hahahhahahahahhahah ahhahahahahahahhaha hahahahahahhaha ;) ;)LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2419 ne: 30-04-2011, 21:41:07
e paskam qellu eee.....jam e tmerrshme hahahahhaahh kjo lindja dyte me ka bo unteligjente

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2420 ne: 30-04-2011, 21:43:53
asnjonit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2421 ne: 30-04-2011, 21:45:43
menoje dhe ihere...nigjo mu :D
Ta honksha synin e pushkes se e ke te holle  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2422 ne: 30-04-2011, 21:47:28

Ta honksha synin e pushkes se e ke te holle  :perqafim


ku ma pave pushken ti mi :P

 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2423 ne: 30-04-2011, 21:49:08
ehhhhh ti kujton se jam piktor.....ne fakt ke te drejte ti nuk perdor pushke por snajper lool

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2424 ne: 30-04-2011, 21:50:29
ehhhhh ti kujton se jam piktor.....ne fakt ke te drejte ti nuk perdor pushke por snajper lool

hahahaaa kjo ishte me qitje te larget LOL

Temat e fundit