Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 99 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 72378

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2450 ne: 30-05-2011, 15:21:37
askujt mos te hy ne borxh ma mir

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2451 ne: 30-05-2011, 15:22:35
nga nje per te gjithe ju qe e pelyekeni dhunen  :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2452 ne: 30-05-2011, 15:22:54
me ndonje shkel bytheve lejohet apo vetem shpulla eshte opsion? :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2453 ne: 30-05-2011, 15:23:17
ho mi se ta jap i tputhme fill mbrapa :D :D
jo jo se kam hall se me lezeton hahahahahahahha

i shpulle sa ti ndizen syte ketij qafirit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2454 ne: 30-05-2011, 15:23:56
Tipit dy shkelma bytheve se i pelqen ky stili hhahahahahah

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2455 ne: 30-05-2011, 15:24:56
Tipit dy shkelma bytheve se i pelqen ky stili hhahahahahah
Perkulu pak merr pozicion ........ ppppppppaaaaaaaaaaa aauuuuuuuu paaaaaaaaauuuuuuuu. .. jo mor jo si bene gje dy shkelmat kesaj do ndonje gje me te eger... :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2456 ne: 30-05-2011, 15:26:54
se gjete....akoma sme paske njoft hahahahahahahaha

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2457 ne: 30-05-2011, 15:27:55
Epo nje ashtu e di vete mo... :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2458 ne: 30-05-2011, 15:29:01
tani me duhet te perdor imagjinaten hahahahahahahah

edhe ty nje ashtu qe te te lere pa mend hahahahaha

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2459 ne: 30-05-2011, 15:29:58
tani me duhet te perdor imagjinaten hahahahahahahah

edhe ty nje ashtu qe te te lere pa mend hahahahaha
eh c'ma ngjite gripin e imagjinates edhe ti... :P :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2460 ne: 30-05-2011, 15:30:59
pushoni se do tju kap me shpulla.. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2461 ne: 30-05-2011, 15:38:57
ja Labi....ik o lab se ste kemi frike hahahahaha

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2462 ne: 31-05-2011, 09:25:50
jane bere ca vallai e po mendoj ta nis me rradhe :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2463 ne: 31-05-2011, 10:02:04
je bere per ta fut nje shpulle te forte mesa shoh dhe mendoj(se nuk shoh gje) hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2464 ne: 31-05-2011, 10:03:09
ske shance :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2465 ne: 31-05-2011, 10:03:57
thua ti...por mos e ngritsha ne mengjes me ate mendje se e sheh mire ti pastaj ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2466 ne: 31-05-2011, 12:44:14
LOL po te kam thene o lumadh mos i bjer fort se ske fuqi te ngrihesh pastaj :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2467 ne: 01-06-2011, 11:36:55
cdo femre qe do me dilte para sot ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2468 ne: 03-06-2011, 15:32:47
shejtones se na cmeni...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2469 ne: 03-06-2011, 15:33:34
Tipit dhe kesaj shamunaqes siper ne shenje respekti ene dashurie te papame :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2470 ne: 03-06-2011, 15:34:18
hemmmmm....e mire vetem jo fort se na eksiton pastaj LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2471 ne: 03-06-2011, 15:36:50
she she ke fillu eksitejshenin ene prej gjinise femerore ti :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2472 ne: 03-06-2011, 15:37:44
pu ca paskam humb LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2473 ne: 03-06-2011, 15:39:15
me mire vone se kurre :P hajd na qeras se te bera te zbulosh vetvehten ne pleqni :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2474 ne: 03-06-2011, 15:40:05
prit se kemi akoma.....o te bej edhe ty te identifikosh vetvehten o ska....

dy shpulla ekstra per kete fecken

Temat e fundit