Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 99 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 63328

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#2450 ne: 30-05-2011, 15:21:37
askujt mos te hy ne borxh ma mir

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2451 ne: 30-05-2011, 15:22:35
nga nje per te gjithe ju qe e pelyekeni dhunen  :P

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#2452 ne: 30-05-2011, 15:22:54
me ndonje shkel bytheve lejohet apo vetem shpulla eshte opsion? :P :P

 • Postime: 12743

#2453 ne: 30-05-2011, 15:23:17
ho mi se ta jap i tputhme fill mbrapa :D :D
jo jo se kam hall se me lezeton hahahahahahahha

i shpulle sa ti ndizen syte ketij qafirit

 • Postime: 12743

#2454 ne: 30-05-2011, 15:23:56
Tipit dy shkelma bytheve se i pelqen ky stili hhahahahahah

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#2455 ne: 30-05-2011, 15:24:56
Tipit dy shkelma bytheve se i pelqen ky stili hhahahahahah
Perkulu pak merr pozicion ........ ppppppppaaaaaaaaaaa aauuuuuuuu paaaaaaaaauuuuuuuu. .. jo mor jo si bene gje dy shkelmat kesaj do ndonje gje me te eger... :P :P

 • Postime: 12743

#2456 ne: 30-05-2011, 15:26:54
se gjete....akoma sme paske njoft hahahahahahahaha

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#2457 ne: 30-05-2011, 15:27:55
Epo nje ashtu e di vete mo... :P :P

 • Postime: 12743

#2458 ne: 30-05-2011, 15:29:01
tani me duhet te perdor imagjinaten hahahahahahahah

edhe ty nje ashtu qe te te lere pa mend hahahahaha

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#2459 ne: 30-05-2011, 15:29:58
tani me duhet te perdor imagjinaten hahahahahahahah

edhe ty nje ashtu qe te te lere pa mend hahahahaha
eh c'ma ngjite gripin e imagjinates edhe ti... :P :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2460 ne: 30-05-2011, 15:30:59
pushoni se do tju kap me shpulla.. :D

 • Postime: 12743

#2461 ne: 30-05-2011, 15:38:57
ja Labi....ik o lab se ste kemi frike hahahahaha

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2462 ne: 31-05-2011, 09:25:50
jane bere ca vallai e po mendoj ta nis me rradhe :D

 • Postime: 2173

#2463 ne: 31-05-2011, 10:02:04
je bere per ta fut nje shpulle te forte mesa shoh dhe mendoj(se nuk shoh gje) hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2464 ne: 31-05-2011, 10:03:09
ske shance :D

 • Postime: 2173

#2465 ne: 31-05-2011, 10:03:57
thua ti...por mos e ngritsha ne mengjes me ate mendje se e sheh mire ti pastaj ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2466 ne: 31-05-2011, 12:44:14
LOL po te kam thene o lumadh mos i bjer fort se ske fuqi te ngrihesh pastaj :D

 • Postime: 2173

#2467 ne: 01-06-2011, 11:36:55
cdo femre qe do me dilte para sot ;)

 • Postime: 12743

#2468 ne: 03-06-2011, 15:32:47
shejtones se na cmeni...LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2469 ne: 03-06-2011, 15:33:34
Tipit dhe kesaj shamunaqes siper ne shenje respekti ene dashurie te papame :P LOL

 • Postime: 12743

#2470 ne: 03-06-2011, 15:34:18
hemmmmm....e mire vetem jo fort se na eksiton pastaj LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2471 ne: 03-06-2011, 15:36:50
she she ke fillu eksitejshenin ene prej gjinise femerore ti :P LOL

 • Postime: 12743

#2472 ne: 03-06-2011, 15:37:44
pu ca paskam humb LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2473 ne: 03-06-2011, 15:39:15
me mire vone se kurre :P hajd na qeras se te bera te zbulosh vetvehten ne pleqni :P LOL

 • Postime: 12743

#2474 ne: 03-06-2011, 15:40:05
prit se kemi akoma.....o te bej edhe ty te identifikosh vetvehten o ska....

dy shpulla ekstra per kete fecken

Temat e fundit