×
Hyrja
Profili

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 63011

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2475 ne: 03-06-2011, 15:41:40
hiqi duret se me gudulise :P

LOL

 • Postime: 12743

#2476 ne: 03-06-2011, 15:46:50
ohohohoho tjeter ndjesi ke???? :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2477 ne: 03-06-2011, 15:47:45
filluan ca puckurriza puckurriza ...nga ta kem valle? :P LOL

 • Postime: 12743

#2478 ne: 03-06-2011, 15:48:10
Tipi hiqja duret LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2479 ne: 03-06-2011, 15:48:36
shttt eshte te celesi ai LOL LOL

 • Postime: 12743

#2480 ne: 03-06-2011, 15:52:03
thuaji te ver siguresat se jane ul goxha LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2481 ne: 03-06-2011, 16:35:21
per ata qe mcifen :P

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2482 ne: 03-06-2011, 16:40:03
Ereles :P

 • Postime: 12234

#2483 ne: 13-06-2011, 12:35:34
Ereles.....vende vendeeeeeeee....... ... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2484 ne: 13-06-2011, 12:56:55
erela nese je ketu ben mire te fshihesh me ndo1 cep te forumit :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2485 ne: 13-06-2011, 13:01:21
ju po  ju, na trembet :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2486 ne: 13-06-2011, 13:08:42
jo une te thashe qe ki kujdes nga kta te tjeret se mua nuk me ben dora e zemra te gjuj ty :) :)

 • Postime: 2173

#2487 ne: 15-06-2011, 10:34:07
ketij siper do ja fus nje gje...dmth jo shpulle e kam fjalen hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2488 ne: 15-06-2011, 12:30:36
o pedofil kujton se po merresh me femije :D ????

sa per djenin tende ku cuni siper i ka ca vite me shume sec mendon ti , prandaj kujdes ;)

 • Postime: 4261

#2489 ne: 15-06-2011, 14:14:17
Hahaha peder se jo pedofil :D :Dp.S. Ksaj siper ja fus nje kot ashtu :D

 • Postime: 12743

#2490 ne: 16-06-2011, 09:15:59
te gjithe atyre qe sme duan dhe si dua....nga dy shpulla per shoq

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2491 ne: 16-06-2011, 17:10:28
Kush do me dali perpara :P

 • Postime: 2173

#2492 ne: 17-06-2011, 13:37:48
te gjitha atyreve qe i dua dhe nuk me duan :engjell:

 • Postime: 2568

#2493 ne: 23-07-2011, 18:21:28
eh kush i meriton ca shpulla po spo ja them emrin me mire

 • Postime: 2173

#2494 ne: 25-07-2011, 14:57:10
mishelit po njehere..e sigurte kjo :P

 • Postime: 12743

#2495 ne: 25-07-2011, 16:26:25
u ju hengert e keni bere mishelin si tabele qitje por se dini se misheli ju rreshton te gjithve nje e nga nje.....e sa ju genjen mendja dmth :P

 • Postime: 2173

#2496 ne: 26-07-2011, 12:21:53
nje e nga nje po..thashe mos do thuash te gjitheve pernjeheresh :P

 • Postime: 12743

#2497 ne: 26-07-2011, 13:06:35
ti po ti

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#2498 ne: 26-07-2011, 13:10:50
Mishelkes vende vende. :D

 • Postime: 12743

#2499 ne: 26-07-2011, 13:23:46
Mishelkes vende vende. :D

e o mire ...me ke???

Temat e fundit