Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 100 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 72025

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2475 ne: 03-06-2011, 15:41:40
hiqi duret se me gudulise :P

LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2476 ne: 03-06-2011, 15:46:50
ohohohoho tjeter ndjesi ke???? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2477 ne: 03-06-2011, 15:47:45
filluan ca puckurriza puckurriza ...nga ta kem valle? :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2478 ne: 03-06-2011, 15:48:10
Tipi hiqja duret LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2479 ne: 03-06-2011, 15:48:36
shttt eshte te celesi ai LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2480 ne: 03-06-2011, 15:52:03
thuaji te ver siguresat se jane ul goxha LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2481 ne: 03-06-2011, 16:35:21
per ata qe mcifen :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2482 ne: 03-06-2011, 16:40:03
Ereles :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2483 ne: 13-06-2011, 12:35:34
Ereles.....vende vendeeeeeeee....... ... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2484 ne: 13-06-2011, 12:56:55
erela nese je ketu ben mire te fshihesh me ndo1 cep te forumit :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2485 ne: 13-06-2011, 13:01:21
ju po  ju, na trembet :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2486 ne: 13-06-2011, 13:08:42
jo une te thashe qe ki kujdes nga kta te tjeret se mua nuk me ben dora e zemra te gjuj ty :) :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2487 ne: 15-06-2011, 10:34:07
ketij siper do ja fus nje gje...dmth jo shpulle e kam fjalen hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2488 ne: 15-06-2011, 12:30:36
o pedofil kujton se po merresh me femije :D ????

sa per djenin tende ku cuni siper i ka ca vite me shume sec mendon ti , prandaj kujdes ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2489 ne: 15-06-2011, 14:14:17
Hahaha peder se jo pedofil :D :Dp.S. Ksaj siper ja fus nje kot ashtu :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2490 ne: 16-06-2011, 09:15:59
te gjithe atyre qe sme duan dhe si dua....nga dy shpulla per shoq

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2491 ne: 16-06-2011, 17:10:28
Kush do me dali perpara :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2492 ne: 17-06-2011, 13:37:48
te gjitha atyreve qe i dua dhe nuk me duan :engjell:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2493 ne: 23-07-2011, 18:21:28
eh kush i meriton ca shpulla po spo ja them emrin me mire

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2494 ne: 25-07-2011, 14:57:10
mishelit po njehere..e sigurte kjo :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2495 ne: 25-07-2011, 16:26:25
u ju hengert e keni bere mishelin si tabele qitje por se dini se misheli ju rreshton te gjithve nje e nga nje.....e sa ju genjen mendja dmth :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2496 ne: 26-07-2011, 12:21:53
nje e nga nje po..thashe mos do thuash te gjitheve pernjeheresh :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2497 ne: 26-07-2011, 13:06:35
ti po ti

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2498 ne: 26-07-2011, 13:10:50
Mishelkes vende vende. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2499 ne: 26-07-2011, 13:23:46
Mishelkes vende vende. :D

e o mire ...me ke???

Temat e fundit