Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 116 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65306

  • Postime: 2173

#2875 ne: 21-08-2019, 23:31:44
jam tip ledhatues,asnjere nuk gjuaj me shpull njeri :P...rrall here mund perdor ndonje Leve hekuri apo ndonje tulle :D

  • Postime: 4261

#2876 ne: 07-09-2019, 12:05:49
Ketij siper nje shpulle do te kishte mjaftu, edhe ashtu eshte lodhur :D

  • Postime: 2173

#2877 ne: 07-09-2019, 19:22:15
imagjino me te ra shpull ti...pupupupupupupu pu,duhet me vra veten dhe gjithe lagjen biles :S

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer

#2878 ne: 07-09-2019, 19:46:12
Atyre që u larguan.

  • Postime: 4261

#2879 ne: 07-09-2019, 20:07:27
Williii i wanna slap you harder  LOL

Temat e fundit