Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 69300

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 03-02-2008, 11:41:03
Kesaj poshte per qejf. :D

#526 ne: 03-02-2008, 16:16:21
capit se me la vetëm
po jam me grip moj...le telef dje prej bojes...me dhembin shpatullat sot nga rrylli :(

#527 ne: 03-02-2008, 23:02:56
e ce pastaj? me grip jam dhe vete por vetem ste le! nje shpulle tipit se me rreh capin. e gjen te vogel ky dhe e dendi me shpulla dhe grushta.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 04-02-2008, 14:16:21
asaj shum shpulla :)

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 07-02-2008, 19:57:28
Cekes se maleve  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#530 ne: 08-02-2008, 20:09:28
Lises,se na humbi krejt. :D

#531 ne: 08-02-2008, 20:19:41
Tipit....se ka bere faj kohet e fundit ka kap komshien me zor LOL LOL

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 11-02-2008, 17:01:57
shqiptarmistrec qe me merziti te dielen

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 11-02-2008, 17:51:44
edhe un ty nje shpull meqe me  :D :Dgjujte

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 11-02-2008, 18:08:31
Disa dacka te fuqishme vitheve asaj Elegances  :fershellime

#535 ne: 11-02-2008, 22:10:24
ketij qe do vije pas meje  :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 12-02-2008, 19:01:22
ksaj kotelkes u bone ti me em gjujt mu :)

#537 ne: 12-02-2008, 19:22:44
ketij siper qe po behet si i forte :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 12-02-2008, 19:25:52
ksaj siper se e eksitojne :)

#539 ne: 12-02-2008, 19:31:35
ketij siper se i bejne mire  :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 12-02-2008, 19:49:50
ksaj siper se sma dha ate :(

#541 ne: 12-02-2008, 19:54:05
ketij siper se nuk besoka

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 12-02-2008, 19:56:43
ksaj capkenes se beri gabime gjate udhetimit :)

#543 ne: 12-02-2008, 20:06:15
ketij siper se s'merr vesh nga rregullat e udhetimeve :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 21-02-2008, 13:29:40
Nje shpull per Charlie ;)

#545 ne: 21-02-2008, 14:11:17
vetes qe te vi ne vete..... hmmmmm:

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#546 ne: 21-02-2008, 14:16:57


   Një Chapi-t jo fort hmmmmm:

#547 ne: 22-02-2008, 12:34:40
Corrados...LOL

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 23-02-2008, 02:06:26
Nje Oqeanit  LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 23-02-2008, 02:21:14
Zana ishalla nuk eshte ajo arsyeja qe po mendoj une LOL LOL
Zanes nje te vogel fare,(e dine kjo perse) :D

Temat e fundit