Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 72531

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 13-03-2008, 14:39:08
Boks @ ? LOL LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 13-03-2008, 15:33:15
Zanes se ka koh qe se kam pa online por me shume do te jete si ledhatim,,ehhe

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#577 ne: 13-03-2008, 15:34:29

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 13-03-2008, 15:35:29
Oqean edhe une ty nje shpull :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 13-03-2008, 15:36:54
S'më bën dot gjo ti se ki ke duat e buta,eheh,veq mos huazo ndoj bokser ah :D

#580 ne: 13-03-2008, 16:07:52
tipit kot per qejf. se tallet me fatkeqesine e tjetrit. LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 13-03-2008, 16:11:02
kesaj kot per qejf qe ti shtoj dhimbjen. LOL LOL

#582 ne: 13-03-2008, 16:17:35
ta mban sta mban hahaha ti sul gjithe qente e rruges pastaj hahahaha i grusht me te djathten se e meriton! LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 13-03-2008, 18:22:16
po deshe me te majten LOL   NJE SHPULLE TEKE KESAJ SE GJYNAF. LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 13-03-2008, 19:06:46
dikujt..nje dyshe .. :D

#585 ne: 13-03-2008, 20:37:42
po deshe me te majten LOL   NJE SHPULLE TEKE KESAJ SE GJYNAF. LOL
hahahaha o shoku po une per ty e kisha more, hajt nje thyerje nofulle ketij meqe e majta eshte allci gjithe! taksirat dhe une me e thy prape doren thuaj LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#586 ne: 15-03-2008, 19:10:16
Lises, ama jo vetem nje po  disa. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 18-03-2008, 20:37:54
...Ujkut..nje te eger ama..

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#588 ne: 18-03-2008, 20:49:10
Ujkun se kap plumbi e jo putra jote LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 18-03-2008, 20:58:57

   Me tregoni ju mua se hazder jamë me i ra dikujt.

#590 ne: 18-03-2008, 22:27:50
ja nje hektorit per hobby. ste mbetet hatri eee

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 19-03-2008, 16:30:54

   Jo more,por ia dhash vllaut ketu live(jo ne forum)...po thot pse me re i thash ashtu eshte loja

#592 ne: 19-03-2008, 16:45:57
hahaha te fala vellait futja dhe nga une nje hahaha

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#593 ne: 20-03-2008, 00:59:54
Charlit nje kallaballek me shpulla. :D

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 20-03-2008, 01:01:08
kti ktu siper...:D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#595 ne: 20-03-2008, 01:01:23
Deshira e madhe po mundesia shum e vogel Lefto :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#596 ne: 20-03-2008, 01:02:05
kti këtu sipër...:D

Pse? :D
Charlit i plum ne balle. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#597 ne: 20-03-2008, 01:11:13
Ska pluma ktu ...plumin tjeter teme ta kam dhuru :D


Ktij nje shkelm

#598 ne: 20-03-2008, 14:40:52
dikujt

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 20-03-2008, 14:52:00
njeres...

Temat e fundit