×
Hyrja
Profili

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 63040

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 13-03-2008, 14:39:08
Boks @ ? LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 13-03-2008, 15:33:15
Zanes se ka koh qe se kam pa online por me shume do te jete si ledhatim,,ehhe

 • Postime: 4261

#577 ne: 13-03-2008, 15:34:29

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 13-03-2008, 15:35:29
Oqean edhe une ty nje shpull :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 13-03-2008, 15:36:54
S'më bën dot gjo ti se ki ke duat e buta,eheh,veq mos huazo ndoj bokser ah :D

#580 ne: 13-03-2008, 16:07:52
tipit kot per qejf. se tallet me fatkeqesine e tjetrit. LOL LOL

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 13-03-2008, 16:11:02
kesaj kot per qejf qe ti shtoj dhimbjen. LOL LOL

#582 ne: 13-03-2008, 16:17:35
ta mban sta mban hahaha ti sul gjithe qente e rruges pastaj hahahaha i grusht me te djathten se e meriton! LOL LOL

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 13-03-2008, 18:22:16
po deshe me te majten LOL   NJE SHPULLE TEKE KESAJ SE GJYNAF. LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 13-03-2008, 19:06:46
dikujt..nje dyshe .. :D

#585 ne: 13-03-2008, 20:37:42
po deshe me te majten LOL   NJE SHPULLE TEKE KESAJ SE GJYNAF. LOL
hahahaha o shoku po une per ty e kisha more, hajt nje thyerje nofulle ketij meqe e majta eshte allci gjithe! taksirat dhe une me e thy prape doren thuaj LOL LOL

 • Postime: 12234

#586 ne: 15-03-2008, 19:10:16
Lises, ama jo vetem nje po  disa. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 18-03-2008, 20:37:54
...Ujkut..nje te eger ama..

 • Postime: 1460

#588 ne: 18-03-2008, 20:49:10
Ujkun se kap plumbi e jo putra jote LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 18-03-2008, 20:58:57

   Me tregoni ju mua se hazder jamë me i ra dikujt.

#590 ne: 18-03-2008, 22:27:50
ja nje hektorit per hobby. ste mbetet hatri eee

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 19-03-2008, 16:30:54

   Jo more,por ia dhash vllaut ketu live(jo ne forum)...po thot pse me re i thash ashtu eshte loja

#592 ne: 19-03-2008, 16:45:57
hahaha te fala vellait futja dhe nga une nje hahaha

 • Postime: 12234

#593 ne: 20-03-2008, 00:59:54
Charlit nje kallaballek me shpulla. :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 20-03-2008, 01:01:08
kti ktu siper...:D

 • Postime: 4261

#595 ne: 20-03-2008, 01:01:23
Deshira e madhe po mundesia shum e vogel Lefto :D

 • Postime: 12234

#596 ne: 20-03-2008, 01:02:05
kti këtu sipër...:D

Pse? :D
Charlit i plum ne balle. :D

 • Postime: 4261

#597 ne: 20-03-2008, 01:11:13
Ska pluma ktu ...plumin tjeter teme ta kam dhuru :D


Ktij nje shkelm

#598 ne: 20-03-2008, 14:40:52
dikujt

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 20-03-2008, 14:52:00
njeres...

Temat e fundit