Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 77178

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 21-03-2008, 15:08:07

   Ku je Mishel ta jap një mo.

#601 ne: 21-03-2008, 15:21:00
joo puthje, perqafime, ledhatime pranoj, shpulla jo!

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#602 ne: 21-03-2008, 15:37:53
Po shkelma pranon ? :D

#603 ne: 21-03-2008, 16:10:29
Ti jap po ti marr jo. do nai shkelm bycave ti.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#604 ne: 22-03-2008, 12:07:12
një shpulle 24 karateshe kësaj.  :P :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 22-03-2008, 12:25:02
ketij siper..nje te mesme me pak :D

#606 ne: 22-03-2008, 15:03:55
Tipit se i ka duret e gjata dhe i perdor ven e pa ven! nje te djathte po po deshi dhe nje te majte LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#607 ne: 22-03-2008, 16:34:59
kesaj jo se nuk e mban dot :P

#608 ne: 23-03-2008, 00:30:37
pse ku e pe ti qe smbaj une! :P hajt nje ty meqe mban ti LOL

 • Postime: 97
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 23-03-2008, 00:35:57
joo puthje, perqafime, ledhatime pranoj, shpulla jo!

Ok, nuk po te jape shpulla!!!! Puthje, perqafime edhe ledhatime ....!!! :engjell:

#610 ne: 23-03-2008, 00:50:22
i pranoj! me te njejten monedhe do ti kthej, me shpulla e grushta.  LOL LOL

 • Postime: 97
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 23-03-2008, 00:53:57
Ouaoua me mbyte moje!
Obobo sa grushtin e rande epaske??? ><

#612 ne: 23-03-2008, 00:57:11
Efekti allcis thuaj hahaha hajt te jap nje pucje ne faqe dhe nisu tani

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 23-03-2008, 01:10:42
nje shpulle kesaj keshtu kot per respekt. LOL

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0

#614 ne: 23-03-2008, 01:11:28
Te gjitheve nga nje shapulle , por mos u perlani se ka rend haha:D

#615 ne: 23-03-2008, 02:05:58
një shpulle kësaj kështu kot për respekt. LOL
aman mos me respekto kaq shume! hahaha ketij jo se boll i dhashe. dikujt tjeter...ceshtje merite....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#616 ne: 23-03-2008, 18:07:20
Dremakes nje djegst,se mka mar malli. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 23-03-2008, 18:12:56
ketij siper..sa per ti kthy borxhin :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#618 ne: 23-03-2008, 18:14:18
hhhahaha..Une borxh nuk te dhash..ta fala  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 23-03-2008, 18:19:56
..nje tjeter ketij siper..dyshe..edhe une for free :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#620 ne: 23-03-2008, 18:21:24
Pak eshte prape. :D


Ksaj shpulla deri ne mjes. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 23-03-2008, 18:22:46
rri urte se te leshova ne shpine  Pink... :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#622 ne: 23-03-2008, 18:23:55
E din ti se I love trouble. :D


Shpulla ksaj deri tma leshon ne shpine. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 23-03-2008, 18:40:51
nje grusht ketij,,shpulla si ben pune :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#624 ne: 23-03-2008, 18:48:11
Prape me shpulla do kisha vazhdu..vende vende. :D

Temat e fundit