Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65413

 • Postime: 5949

#625 ne: 24-03-2008, 11:44:00
ktij siper hihihihi))  ptaaauuuuu :P :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 24-03-2008, 11:55:56
Kesaj siper se shume ka munguar keto kohet e fundit. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 24-03-2008, 15:01:40
ketij siper..nje cifteee :D

#628 ne: 24-03-2008, 15:22:26
askujt

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 24-03-2008, 15:24:08

#630 ne: 24-03-2008, 15:26:53
me dhembin duart moj hahaha. po ty po ta jap nje dacke bycave

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 24-03-2008, 15:52:58
NJE SHPULLE KETIJ POSHTE MEJE......HAHAH

 • Postime: 4261

#632 ne: 24-03-2008, 16:24:19
Flm :D

Dolces nje te lehte :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 24-03-2008, 16:50:22
CHARLI...jam e vogel una...nje ketij poshte meje ...e di qe eshte ....

 • Postime: 4261

#634 ne: 24-03-2008, 16:51:45
E lehte fare ishtee :D

E di ti e di qe vije une :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 24-03-2008, 17:00:25
nje te forte fare ketij qe do vije tani

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 26-03-2008, 22:19:12
një te fortë fare këtij qe do vijë tani

 :(..I am asking whyyy :P :P


askujt.. :)

 • Postime: 12234

#637 ne: 26-03-2008, 23:02:42
Une dyjave siper. :D

#638 ne: 27-03-2008, 00:40:52
ketij te paedukuarit qe godet femrat

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 27-03-2008, 19:41:51
LEFTERIT

#640 ne: 28-03-2008, 00:52:34
nje te djathte bekimit kot per hobby

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 28-03-2008, 00:55:59
Nje te mbrapshte kesaj zonjes kot, per pôrdhe :D

#642 ne: 28-03-2008, 01:01:09
po ti re druq mas dere ishe hahaha. hajde te jap nje te puthur ne faqe, pa shpulle nuk te jap jo. hahahaha e mos bej pordhe shume se na myte n'ere

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 28-03-2008, 01:18:45
Kam fillu me shit gaz maska, prandaj po pordh. :D

Gjithsesi, ju falemners per pucjen ke faqja...mu bo sikur e ndjeva :D

#644 ne: 28-03-2008, 01:24:18
avash se po na peshty tashi hahahaha. kujt tia fus me shpulle spo di

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 28-03-2008, 01:26:49
Mishelo...per ty te dyja faqet :D

#646 ne: 28-03-2008, 01:32:05
vetem jo fort se do na thysh protezen hahahaha se skam jo per gje

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 28-03-2008, 16:45:03
Kesaj larte se eshte komuniste :D LOL

#648 ne: 28-03-2008, 16:50:59
hahaha ketij se ngaterron kekun me byrekun. ketij komunistit qe dhe enveri do e kish zili

 • Postime: 12234

#649 ne: 28-03-2008, 17:53:51
Dreamkes dhe Mishelit,kot per qejf se skam kujt tjeter perpos ketyre. :D

Temat e fundit