Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 77181

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 28-03-2008, 18:03:37
nje te forte ketij siper...sa per ta shkund nje cike :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 28-03-2008, 21:15:41
nje shpulle shalkave kesaj se me kete avatar na e perzieu pijen. LOL LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 28-03-2008, 21:39:25
edhe un ty nje te forte qe te te dale pija tamam.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#653 ne: 28-03-2008, 21:42:26
Une Sterios  nje shpulle ne vesh se pi pa mua. :D..Ndersa Dreamkes edhe nje se e meriton. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 28-03-2008, 21:45:45
nje ty siper..se harrove te me beje ze kur ike per peshkim :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#655 ne: 28-03-2008, 21:53:29
Une peshkoj 24 oje moj cupke. :D..Edhe ca shpulla ksaj vende vende. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 29-03-2008, 23:39:43
troubl. dhe oqeanit...

arsyeja...absolutis ht kot.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#657 ne: 29-03-2008, 23:41:15
Dreamies........ :D

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#658 ne: 29-03-2008, 23:42:21
s'e di?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#659 ne: 30-03-2008, 00:21:18
Ktij siper boksa e shpulla. :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 30-03-2008, 00:23:10
Lefterit :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#661 ne: 30-03-2008, 00:24:31
Zanes vende vende. :D(i din ajo vendet LOL)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 30-03-2008, 00:25:09
Hajde zane se te pritja per nje shpull  hehhee..

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 30-03-2008, 00:26:25
Oqeani ahahah une ti jap 10 shpulla :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 30-03-2008, 00:30:02
Aahah ,  i  theve  rregullat  e lojes  se vetem me nje shpull  eshte,,gjithsesi ok,ti me shpulla une me lule heh :D

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#665 ne: 30-03-2008, 00:31:11
gjith ktyre siper

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#666 ne: 30-03-2008, 00:32:37
Edhe gjithe keta siper ty. :D

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#667 ne: 30-03-2008, 00:34:56
Edhe gjithë këta sipër ty. :D

s'guxojn se do t'i bëja sakat

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#668 ne: 30-03-2008, 00:36:47
Sakat je vet. :D

Tash nga shqelm byceve ke nga keta siper. :D

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#669 ne: 30-03-2008, 00:37:28
Sakat je vet. :D

Tash nga shqelm byceve ke nga këta sipër. :D

kujt i thua sakat, -mua?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#670 ne: 30-03-2008, 00:41:07
Po.Edhe ti the se na le sakat ne siper. ;)

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#671 ne: 30-03-2008, 00:42:19
Po.Edhe ti the se na le sakat ne sipër. ;)

shih me mir, un s'e shkrova at

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#672 ne: 30-03-2008, 00:45:10
Ndoshta jeni DY...Neise  ;)

dreamies se e meriton. :D

 • Postime: 176
 • Karma: +0/-0

#673 ne: 30-03-2008, 00:59:33
ktij siper nje per plevitosje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 30-03-2008, 03:06:23
Troubl.Mishelit.dhe Oqeanit...se me lane vetem :D

Temat e fundit