Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 69408

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 06-04-2008, 18:57:10
asnjonit.....se jam e vogel unaa

#751 ne: 06-04-2008, 22:37:47
une nje perqafim kesaj te vockles fare,Mishelit po dihet mo per ti thene kete jave jam out..nuk jam ne pune per ceshtje sociale LOl

Erlehten,Aides,Dreamm Emires,Elegances humbi kjo goca si sepata pa bisht....dhe njerit....qe e ka marr shume inat...po hajt mo LOL

#752 ne: 07-04-2008, 17:49:01
kesaj capit nje te djathte qe te ftillohej se eshte ke tema shpullave

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 07-04-2008, 17:52:47
Nje shpulle kesaj Anjes jo per gje po me duket si mishel me duket :P LOL

#754 ne: 07-04-2008, 17:59:17
ajo ishte. tipit jo se nuk du me ndy duret me kete.

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 07-04-2008, 18:02:08
pse o Mishel para nje jave bera dush LOL :P  Hajde dy shpulla ty se me dukesh pa qejf. LOL

#756 ne: 07-04-2008, 18:05:48
e ti do me bish ne qejf me shpulla? beteje e humbur. jo mo jo askujt sdo i bija

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 07-04-2008, 18:09:01
edhe une si puna e Anjes jam pak invalid, kush do noi shpulle, vetem me te majten.. :D

#758 ne: 07-04-2008, 18:30:43
njerit po nuk  eshte i yni

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 08-04-2008, 11:19:41
ketij poshte meje

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 08-04-2008, 12:08:33
dolces nje shpulle dolce. :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 08-04-2008, 12:23:23
ketij siper, nje dyshe :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 08-04-2008, 12:27:48
edhe ty nje treshe qe te te hapen syte.:P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 08-04-2008, 12:29:37
me plot dashuri nje 5-ce te kriposur Mr.B. :D :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 08-04-2008, 12:38:32
back dashurine kesaj me 5 shpulla nga nje ane e 5 nga ana tjeter. LOL LOL

#765 ne: 08-04-2008, 13:50:31
dhe kush fitoi? u shembet me shpulla. une askujt.

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 08-04-2008, 16:40:43
ketu nuk ka hyre njeri per te fituar por per tu zhdepur me shpulla :D . Meqe kjo qenka futur ne organizaten e Femrave me dore te vrare ne nje moment paqe po i fus nje shpulle qe ti veje truri ne vend. LOL LOL LOL

#767 ne: 08-04-2008, 16:57:21
hahahaha jam fut te invalidet e punes. dhe 1 jave e gjysem dhe ja hodha. lalala. dhe pastaj i bejme llogarit bashke hahahaha. nje shpulle tipkes

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#768 ne: 10-04-2008, 02:02:30
Hurmes...Kot per qejf. :D

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 10-04-2008, 02:04:44
 :( :( :( :(

Si u fuskan shpullat per qejf ore?

Nje shqelm une ty pra  :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#770 ne: 10-04-2008, 11:09:02
Charlit do i kisha futur nje shpulle, e kam inat shumë LOL

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 10-04-2008, 11:43:34
SORELINA........... ...ahahahaha

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#772 ne: 10-04-2008, 12:50:04
Charlit do i kisha futur një shpulle, e kam inat shumë LOL


Ske faj ti joo ...une kam faj :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 11-04-2008, 00:17:11
Pajtohem me Sorelinen. ama une do e perdorja shko per kete zagar. :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 11-04-2008, 20:40:10
 hmmmmm:
ketij larte 1 diagonale

Temat e fundit