Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65172

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 12-04-2008, 15:54:54
Charlit nje te fort veq per qef :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 12-04-2008, 16:21:15
Ksaj larte  :P

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 12-04-2008, 16:22:30
Keti siper :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 12-04-2008, 19:58:59
disave qe i kam shume per zemer. :) LOL

#779 ne: 13-04-2008, 23:21:59
mishelit ahhaaa

#780 ne: 15-04-2008, 10:09:02
si sdoli i here me emra konkret ky dmth. une nje capit dhe nje erlehtes. po vetem vehuni ne rradhe ndryshe smundem

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 25-06-2008, 17:51:15
njeres

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 25-06-2008, 19:26:52
ketij siper....dhe ketij poshte....gaggagaga gag

 • Postime: 4261

#783 ne: 25-06-2008, 19:31:36
Flm :D une ty nuk te rrah se kam meshire te madhe une ndaj gocave :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 25-06-2008, 20:09:10
vetem njerit ,,, :D

#785 ne: 25-06-2008, 21:57:55
vetes....

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 25-06-2008, 21:59:51
Po ta jap  une nje Mishel!! :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 25-06-2008, 22:01:57
shpulle askujt,,,grusht po vetem njerit qe me nevrikos kot,,trapi i dreqit,,, ^o)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 25-06-2008, 23:16:33
asnjeres :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 25-06-2008, 23:21:55
tani asnjerit nese nuk me bezdis kush,,,,

 • Postime: 155

#790 ne: 25-06-2008, 23:22:39
Askujt ne shpulle as ne grusht po per nje te gervishte te makines pistolet ballit po :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 25-06-2008, 23:26:21
nuk du bezdisje se vaj halli se c'behet,,

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 26-06-2008, 16:18:07
kesaj :P :D

 • Postime: 1460

#793 ne: 30-06-2008, 16:26:51
kësaj :P :D

Jo se nuk e mbandot drurin kjo LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 30-06-2008, 16:31:42
une shume veteve qe e dine kush jane ata vet ;)

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 01-07-2008, 00:31:57
Tani askujt...

 • Postime: 4261

#796 ne: 01-07-2008, 00:42:08
Une poo :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 01-07-2008, 00:44:45
Kujt more.. ?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 01-07-2008, 00:46:47
edhe une po,,

 • Postime: 4261

#799 ne: 01-07-2008, 00:50:47
Kujt more.. ?

Ty valla se e lyp :D

Temat e fundit