Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 65281

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#950 ne: 26-12-2008, 23:27:48
kesaj qe ngul kembe si mushka. LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 26-12-2008, 23:29:28
kam turp ta them.... LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#952 ne: 26-12-2008, 23:30:47
dreamm prap se e kam inat. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 26-12-2008, 23:32:30
dyshe ta kthej,,no worries  :P :P

si su merzite me me ate avatar he dreq? :D :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 26-12-2008, 23:33:25
jo me vjen mire qe merzis te tjeret. :P

Prap kesaj por vitheve kesaj rradhe. LOL LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 26-12-2008, 23:35:36
jo shpulle ketij siper...grushttt me rastin e festave :P :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#956 ne: 26-12-2008, 23:36:25
si duket te pelqeka te te qellojne vitheve qe po kruhesh prap. LOL LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 26-12-2008, 23:39:33


nje grusht per qef Sterios..dhe e mbyllim :D :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#958 ne: 26-12-2008, 23:40:33
Jo jo se po me pelqeka keshtu . :P LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 26-12-2008, 23:43:22
te hash grushte te pelqen?  :D

ja se po mbledh cupkat e forumit...LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 26-12-2008, 23:44:32
moj akoma do ti?  :P Ik moj lanete. LOL LOL LOL

 • Postime: 3

#961 ne: 26-12-2008, 23:47:35
me falni
ka ndonje cep me bo noj postim
per web shqipetare
jeni te mirepritur t eme dergoni nje link
rrespekt tiger.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 27-12-2008, 10:43:33
Ketij tipit do doja tia fusja me shpulle keshtu per qejf.

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 29-12-2008, 23:12:28
Kujt te me doje mua qejfi, por femer eshte aman. :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 04-01-2009, 12:12:16
Keti siper nje te nxet hajt_ktu: timeout) dhe jakisha shtermu gishtin . hihihihi)) hihihihi))

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 06-01-2009, 17:52:40
Edhe une Tipit.
Thjesht per qejfin tim.

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 06-01-2009, 19:01:46

   Mosni mori cuca se i sakatuat qunat. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 06-01-2009, 21:14:32
Edhe une Tipit.
Thjesht per qejfin tim.
Qejfi paguhet yllo. LOL LOL

Nje kesaj qe te nxehet pak meqe eshte kaq ftohte. :P

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 07-01-2009, 08:51:41
Une per vete qejfin e kam falas.
Me vjen keq qe ti paguake per te.

Nje perseri Tipit dhe nje ketij Hektorit meqe i vjen keq per cunat.

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 07-01-2009, 10:06:29
jo jo une sdo ti bi askujt sot
se eshte ftohte dhe do ti bie hunda ne toke.
 :D :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 09-01-2009, 09:37:26
.. Vetes nje 10_she ..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 09-01-2009, 10:07:39
Mazohiste :P

 • Postime: 4261

#972 ne: 09-01-2009, 16:14:43
Ketyre dyjav siper :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 09-01-2009, 16:18:30
.. Shkelm me taka ne bark ta kthej ..

 • Postime: 4261

#974 ne: 09-01-2009, 16:19:52
Weeeeee :D kjo me dhimbi :D

Une ty ta zbathi taken nga kemba dhe ta kthej :D

Temat e fundit