Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!! - 40 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 63258

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 09-01-2009, 16:21:42
.. S'mundesh me zbath gje ti kur te ngulet ne bark ..

 • Postime: 4261

#976 ne: 09-01-2009, 16:22:53
A e provojm :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 09-01-2009, 16:25:20
.. Yes yesssss live ..

 • Postime: 4261

#978 ne: 09-01-2009, 16:27:43
Live dee :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 09-01-2009, 16:30:19
.. Mos u heq si trim se s'me njeh ti mue jo s'ma njeh kemben sic duhet .. :D

 • Postime: 4261

#980 ne: 09-01-2009, 16:31:39
As ti mu nuk me njeh valla ...se di ti qe une ta ha taken e kemben komplet krejt :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 09-01-2009, 17:13:45
C'fare pabuksi paske qene ore. LOL LOL LOL

 • Postime: 4261

#982 ne: 09-01-2009, 17:15:56
Ashtu jam une kur tenton dikush si lloj i saj te ma ngul taken :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#983 ne: 09-01-2009, 17:27:16
Ka gjithnje nje here te pare.
Pastaj ne cfare lloji ben pjese ajo?

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 11-01-2009, 09:50:58
 hajt_ktu: perq

 • Postime: 12234

#985 ne: 11-01-2009, 21:47:29
Chorrrit...Se me ka harru krejt... :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#986 ne: 11-01-2009, 23:47:05
ktij kopuki qe po mendon veten tajson :P

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 12-01-2009, 13:12:34
babygirl se esht shum e embel haha

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 12-01-2009, 13:15:26
babygirl se esht shum e embel haha

.. Shkelm TYYYYYYY shpulle eshte pak vallaii ..  ^o) :P

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#989 ne: 12-01-2009, 13:19:14
hahahahaaa     ncncnc aq e keqe je a ncncnc aahh sikur tet shihja live valla kisha me ta fut nji shuplak tmos e harosh asnjiher hajt_ktu: :puth

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 12-01-2009, 13:36:47
Memetit se do qe t'ia fus me shpulle Baby-t qe eshte si shpirt.

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#991 ne: 12-01-2009, 13:48:41
Memetit se do qe t'ia fus me shpulle Baby-t qe eshte si shpirt.
PO MIR DHE UN DOJA ME JA FUT BEBY-T NJE SHUPLAK PSE ESHT E EMBEL,,, :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 12-01-2009, 15:42:25
PO MIR DHE UN DOJA ME JA FUT BEBY-T NJE SHUPLAK PSE ESHT E EMBEL,,, :-*

.. Metiboy s'di c'ka kam bere mer jauuuu qe po ma fut shpulle sa here po hyn ne forum .. ^o) :D

..E di ti une ta kthej me shqelmaaaaa shuplake pak eshte.. ^o)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 12-01-2009, 15:51:59
..dikujt qe kaq shume me ka lenduar..edhe pse nuk ben pjese ne forum.. ^o)

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#994 ne: 12-01-2009, 17:34:23
.. Metiboy s'di c'ka kam bere mer jauuuu qe po ma fut shpulle sa here po hyn ne forum .. ^o) :D

..E di ti une ta kthej me shqelmaaaaa shuplake pak eshte.. ^o)
BEBY auuuu me trembe valla

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#995 ne: 12-01-2009, 19:13:45
nja kti siper qetja nxej faqet pak  LOL

 • Postime: 47
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 12-01-2009, 20:24:00
askujt gjith me pelqejn,gjith jan te mir  :perqafim

ndoshta MEMETIT po jo se i behet shum gjinah hehe  :engjell:

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#997 ne: 13-01-2009, 00:12:25
nja kti siper qetja nxej faqet pak  LOL
me gjith mend e ke aaa????mos se me friksove tash  :D :D

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#998 ne: 13-01-2009, 00:13:06
askujt gjith me pelqejn,gjith jan te mir  :perqafim

ndoshta MEMETIT po jo se i behet shum gjinah hehe  :engjell:
eraaa kujde se  hmmmmm:

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 13-01-2009, 08:39:48
Ketij siper ;)

Temat e fundit