Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Belinaa ne 09-06-2006, 11:25:14

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Belinaa ne 09-06-2006, 11:25:14
Une tani per tani nuk kisha dashur askujt ti ja fus shpulle.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 11:28:35
Ty !!!:D :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 09-06-2006, 13:28:20
askujt. Nuk ma ben zemra  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2006, 13:31:54
Mua....kush do me beje nji nder? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 09-06-2006, 13:34:51
hajt se po ta fus une ty nje shpulle  :D Vete e  kerkove
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 13:38:01
ti sikur skishe zemer.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2006, 13:38:35
He mo me lehte te lutem...Se  sdu te skuqem kam takim sonte.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 09-06-2006, 14:43:02
Chorit..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 14:46:36
He mo me lehtë te lutem...Se  sdu te skuqem kam takim sonte.... :D
ku ne spital????
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-06-2006, 14:47:08
Capkenes! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 15:13:59
ciles se jane 2.
njanes doja tja fusja ene un,qe ta kuptoje qe e nuk kam than gja un.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-06-2006, 15:15:21
Jo jo, asaj Beratses! :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 15:23:25
Epo per ate e kisha fjalen un. :) ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 09-06-2006, 15:26:19
kujt mua................ ...............aha me ka dale emri per tu rrafe o ca qejfi!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 15:27:44
bahu gati atehere.......ashtu     :D :D :D hek hek :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CTS ne 09-06-2006, 15:29:02
Kujt ti bie, kujt ti bie, hmmmm, ..... 1 2 3 Maria ben kafe, Kujt i bie dhjeta eshte e verteta, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, Hajde ti Xha milo se ty te erdhi, mos me rri i fshehur mbas gocave, po nxirre koken.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 09-06-2006, 15:29:06
Navash moj se me trembe,po qaj nga frika
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 15:31:13
pse kur ke frike qahet?se dija un kete,sa do rrosh do mesosh.SwEeTNeSs maje i cik faqen meqe je nga berati.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-06-2006, 15:51:50
E mirë :D ia mbaj unë, hajde, jepja ti! :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 11-06-2006, 15:42:12
Ksaj me siper :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Cami ne 11-06-2006, 15:51:24
jan ber shum e nuk di se cila eshte e para
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 11-06-2006, 20:05:44
Ksaj me sipër :D
Futja  :D ti nga e majta une nga e djathta  :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 12-06-2006, 10:01:00
Boll me shpulla se na i bete faqet e kuqe!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Belinaa ne 12-06-2006, 10:36:57
dragonfire-it
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DragonFire ne 12-06-2006, 10:41:21
dragonfire-it
LOL LOL LOL LOL LOL
pse ore mue qa te kam bere une ty? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 09:32:50
ku ne spital????

Po pikerishte...Se e kam gruan ne maternitet....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 13-06-2006, 09:35:49
me nje djale lefto :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 09:37:15
Jo mduket bineq i kish.... :D...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 13-06-2006, 09:42:03
jo keq, me nje gur vret dy zogj LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 09:43:34
Po ska problem,se deri te mrin te shqiponja duhet me ie rrezu asi qe rezohen lehte.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 22:25:16
Ujkut :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 24-06-2006, 07:41:04
kush del vullnetar tja fut njeher une apo asnje nuk do ?? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 24-06-2006, 19:10:52
Ujkut :D
Na u bo Lisa gangstere
Po leshon shpullat si ftere
Mire qe gju me shpulla
por kjo dreq te le me vula
Vallahi kjo shejtone duhet ta kete doren e rend
E mua s'la truri ta boj faqen parmend.
Ose i bie ta ket pambuk fare
Mjer une do ma bej faqen  sallat fare.
 :P :P :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 25-06-2006, 10:55:18
Uku ee moo dhe ti mos bej sikur nuk do :D Ma nxirr nicik faqen shpejt :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2006, 12:49:21
eeeeeehhhhh..te kisha mundesi...do i fusja...nje .shpulle te fuqishme shum asaj lepurushesh..se me ka bere me nerva.. :( ><
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DraGon ne 25-06-2006, 14:23:37
lizes :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2006, 14:30:43
Lizen se kap dot me dore ti..se te ve gjilperen ajo edhe te ben ca vrima o nene qe te hidhesh perpjete!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DraGon ne 25-06-2006, 14:34:41
jo jo se e kemi doktorresh te mire LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 18-07-2006, 19:04:05
Disave.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 19-07-2006, 18:36:29
DraGon po provo dhe me gjuaj njehere dhe llafosim "ndoshta" pastaj po pate fuqi :D

Padyshim Ukut dhe mbas Ukut ...Leftos :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-07-2006, 19:50:03
Bekimit! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-07-2006, 05:35:22
DraGon po provo dhe me gjuaj njëherë dhe llafosim "ndoshta" pastaj po pate fuqi :D

Padyshim Ukut dhe mbas Ukut ...Leftos :D

Gjuaj dhe njehere pa te shofesh ti(mi ke rras nja 17 shpulla deri tani) LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 21-07-2006, 10:11:42
LOL LOL LOL Ai qe te rreh te do :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-07-2006, 11:59:40
Lot nga syte po me dalin nga dashnia e modhe qe ke per mu :P

Po shetite ate te uruar dore mos gjuaj vetem ne nje vend se ma kalbe faqen LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 21-07-2006, 12:43:18
Jo jo me mire  te mbaj aty se pastaj radha te une vje.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 20:43:56
Lises vende vende.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2006, 03:27:30
Sa enderrimtar me eshte bere ky shoku Lefto.............. .


Ujkut dhe Leftos si gjithmon me dashuri :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 09:43:05
Une do ja fusja...jo nje por disa here...shpulla atyre qe nuk kane ardhe akoma..tek forumi hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 06-09-2006, 12:25:04
nje shpull te madhe plot dahuri per kte mbi mua  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 12:40:27
një shpull te madhe plot dahuri për kte mbi mua  :D
Po mos trego pozicionet tani  :-[se kaq duan keta ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 06-09-2006, 12:49:11
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

si thua tjua a tregoj piken tende me te dobet LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 14:29:32
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

si thua tjua a tregoj pikën tënde me te dobët LOL LOL
U pa puna tregoj te gjitha..se nuk ka me sekrete..megjithese nuk ka ngelur gje pa treguar me duket.. hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-09-2006, 14:43:13
Sa enderrimtar me është bërë ky shoku Lefto.............. .


Ujkut dhe Leftos si gjithmon me dashuri :D


Gjuaj moj gjuaj, vetem kujdes tu bofsha jo ne ndonje vend te keq jo, se as raporti mjeksor i invalidit nuk na bo pune pastaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-09-2006, 14:45:57
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

si thua tjua a tregoj pikën tënde me te dobët LOL LOL

Aty jo moj ana mos e bej ate lloj gabimi se do zesh shoqe gishtjanen pastaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 14:50:22
Ketyre qe rrine te padukshem ne forum..eehhhhh. ><.dilni ore ne shesh te burrave  dhe te grave ketu se nuk ka lezet :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-09-2006, 14:55:23
Me thone te drejten ne shesh te grave nuk dal dol se kam frike se i haj te tera pastaj. E do bohet forumi vetem me meshkluj pastaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-09-2006, 15:36:12
Sikur ti bije nje grusht ketij lart une merziteni ju...????  ;)

Jo per gje po me shpulle vetem femrat mundohen te gjuajne. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 06-09-2006, 16:24:11
perdori edhe kamet sterio
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-09-2006, 16:27:27
Meqe thua ti po perdor edhe dorezen me dhembeza hekuri...  :D ;)

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 06-09-2006, 16:41:51
LOL LOL LOL LOL LOL LOL


ca te mundesh hahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 06-09-2006, 17:00:18
Sa enderrimtar me është bërë ky shoku Lefto.............. .


Ujkut dhe Leftos si gjithmon me dashuri :D

Endrat na  mbajn gjalle moj Lisushe  edhe ajo ke vetem nje deshire.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 06-09-2006, 17:26:12
steriotipit dhe nje tjeter ujkut LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2006, 09:33:01
Sa xhan me ke... :perqafim

Edhe une po te dhuroj nje shpulle ty...... :urra:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 12:48:39
Kam hequr dore nga shpullat,tani do perdore nje mjet tjeter..se e shoh qe me shpulla nuk behet pune(me disa e kam fjalen) hmmmmm:
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:49:08
meqe shume shpulla qekan dhone po ja jam nje shpulle me gjersi krahu por dhe me shume dashamiresi ketij robit * ndodhet nje rradhe ma siper,,,, :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:52:20
meqe shume shpulla qekan dhone po ja jam nje shpulle me gjersi krahu por dhe me shume dashamiresi ketij robit * ndodhet nje rradhe ma siper,,,, :D
Ehhh shih si thote"..ketij robit.." harron kjo se e kane marre vesh te gjithe punen tone...dhe vete e ka fajin hmmmmm:
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:54:52
po pra po....harrova una.... :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 20:07:16
po pra po....harrova una.... :D
Po po harrove..po nuk e di se kane veshe ,sy edhe hunde te tjeret..harrova gojen por nejse... hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guess ne 21-09-2006, 21:36:53
Nga nje shpull per te gjith ato qe jan online  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 21:38:37
Nga një shpull për te gjith ato qe jan online  :D
:love: :love: :love: :love: :-x
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 21-09-2006, 21:41:03
Nga një shpull për te gjith ato qe jan online  :D
^o) ^o) ^o) ^o) ^o) ^o) hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: :P :P :P :P :P :P
nuk rri ne borxhe un  :D :D :D
tani te gjithe onlineistet mbi unknown vajzen
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guess ne 21-09-2006, 21:41:12
:love: :love: :love: :love: :-x
Vdeksha un per ty :D .. kaq shum te dogji o xhan  :P  :-*
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guess ne 21-09-2006, 21:42:30
^o) ^o) ^o) ^o) ^o) ^o) hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: :P :P :P :P :P :P
nuk rri ne borxhe un  :D :D :D
tani te gjithë onlineistet mbi unknown vajzen
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
uiii kjo sa hile ben pse kshu mi  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 21-09-2006, 21:45:49
JO ME
1 ME 1 JEMI

LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 21:45:54
Ksaj art  shpulle..Edhe ate vende vende.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 21-09-2006, 21:48:46
Ksaj art  shpulle..Edhe atë vende vende.... :D
nje puthje per kete lart meje :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 21:52:17
Vdeksha un për ty :D .. kaq shum te dogji o xhan  :P  :-*
jo..jo mu duk shpull shume e embel.. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 22:22:13
nja ca shkopa gome per kte siper se qe tani filloi tme tradhtoj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 22:24:38
nja ca shkopa gome për kte sipër se qe tani filloi tme tradhtoj :D
Po jo o sorelina,une po shikoja ty dhe kjo me goditi me kete shpullen e ...embel hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 22:31:26
genjen ti genjen por ta gjej une ne dark ty >< >< ><
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 22:38:10
genjen ti genjen por ta gjej unë ne dark ty >< >< ><
po mire se ne darke ,sidomos pas darke ma rregullon mire qefin..mos bej keshtu tani qe diten e pare te marteses hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 22:43:38
po mirë se ne darke ,sidomos pas darke ma rregullon mirë qejfin..mos bëj kështu tani qe ditën e pare te marteses hmmmmm:

 hmmmmm: hmmmmm:  >< >< ta gjej une ty kam per ta ber kurrizin me te bute se barku :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 22-09-2006, 12:59:24
Po mire..derisa te qetesohesh po shkoj tek komshia..dhe po nuk u qetesove fare..une do flej atje..se eshte edhe vetem dhe ka frike te flej naten pa mua.. hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:25:57
Po mirë..derisa te qetesohesh po shkoj tek komshia..dhe po nuk u qetesove fare..unë do flej atje..se është edhe vetëm dhe ka frikë te flej naten pa mua.. hmmmmm:

ketij siper >< >< >< >< :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:30:19
Kesaj siper nje te puthur.... upppsss... nje shpulle :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kinge ne 23-09-2006, 18:33:36
e kam listen e gjat une kshu qe ma mire spo ja nisi hic :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 18:33:53
avash..avash..sorel ina  mos e godit murin keshtu se me trembe mua megjithe komshien..dhe ajo e ka nje te keqe se eshte shume frikacake,dhe ne keto raste me shtrengon shume nga....frika hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:35:23
Kësaj sipër një te puthur.... upppsss... një shpulle :D

ah dhe bekimit nje  ><  :D pse ti kujton se shpetove :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:37:01
Ca Bekimit??? Shpulle apo pucje? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:38:32
avash..avash..sorelina  mos e godit murin kështu se me trembe mua megjithë komshien..dhe ajo e ka një te keqe se është shumë frikacake,dhe ne këto raste me shtrengon shumë nga....frika hmmmmm:

epo nuk thua shyqyr ti, te patken ndihkonka mire per ty :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:40:26
Ca Bekimit??? Shpulle apo pucje? :D

po shpulle mo Bekimo.. sa keqkuptohesh ti :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 18:41:25
Po jo..nuk eshte se kam deshire une..po ka ajo me duket..dhe nganjehere (kur e godet shume murin)ajo gati sa nuk me ze frymen...me buzet..apo si ka si qershi..me duket hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:42:47
po shpulle mo Bekimo.. sa keqkuptohesh ti :D :D

oreee ti sorelina  shume  te  bukura  i  paske  shpullat  ...hajdee  ma  jap  edhe  mu  nje  ....:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:44:26
Po jo..nuk është se kam dëshirë unë..po ka ajo me duket..dhe nganjëherë (kur e godet shumë murin)ajo gati sa nuk me ze frymën...me buzët..apo si ka si qershi..me duket hmmmmm:

dua divorcin :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:45:43
Prit rradhen o kopuk. Se c'paska ca shpulla te lezecme kjo. Te kenaq faqen fare. :D LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:47:15
oreee ti sorelina  shumë  te  bukura  i  paske  shpullat  ...hajdee  ma  jap  edhe  mu  një  ....:D

po dale te bej pak pushim se mu skuq dora ...se kur bem icikk pushim e jep dhe me te forte shuplaken dhe mbahet mend me gjate :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 18:47:23
Te betohem se do jete hera e parafundit qe do flej me te..te betohem..me fal edhe kete radhe..te lutem :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:47:48
po dalë te bëj pak pushim se mu skuq dora ...se kur bem icikk pushim e jep dhe me te fortë shuplaken dhe mbahet mend me gjatë :D :D :D

nuk  ka  dert  ashtu  te  bute e dua  nje  ..pastaj  pushojm  sa  te  do :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 18:50:41
nuk  ka  dert  ashtu  te  bute e dua  një  ..pastaj  pushojm  sa  te  do :D
Rri o Lio tani..se kam edhe nje femije 3-ditesh me te...si te perfundoj keshtu kjo pune..e mendon apo jo..? hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:51:32
Të betohem se do jetë hera e parafundit qe do flej me te..te betohem..me fal edhe këtë radhe..te lutem :perqafim

ska falje..
 :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:54:02
Rri o Lio tani..se kam edhe një fëmijë 3-ditesh me te...si te perfundoj kështu kjo pune..e mendon apo jo..? hmmmmm:

me ate  mendjen tende  te  gjithe  forumin e  paske  dicka  ti ee LOL ik oree  kur  u  be  gruja  jote  kjo  ...:P

Sorelushee  ma  jep  edhe  nje  ma  jep  deri sa  te  them  une  qe te  ndalesh  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 18:54:41
s'ka falje..
 :D :D
vetem edhe 3 here.. :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:55:15
nuk  ka  dert  ashtu  te  bute e dua  një  ..pastaj  pushojm  sa  te  do :D

epo sipas kesaj shijes tende nuk ka :D :D :D une i jap shuplakat vetem te forta se ashtu te kenaqet shpirti :D :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:57:03
vetëm edhe 3 herë.. :S

joooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo oooooooooo

neser paraqitu ne gjykate qe te ndajme pasurine :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:57:35
ashtu ee ...mire  , atehere  ta  bejm  keshtu  nje  shuplake  e  fort  nje  puthje   ..:D he  si  mendon  
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:01:52
ashtu ee ...mirë  , atëherë  ta  bejm  kështu  një  shuplake  e  fort  një  puthje   ..:D he  si  mendon  

shuplaken po,,, por puthje sjap une  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 19:02:07
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

nesër paraqitu ne gjykate qe te ndajme pasurinë :D :D
S'kemi çfare te ndajme se vetem rrobat e trupit me kane ngelur per momentin.. hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:04:30
Willi....edhe ato kam pershtypjen se teper i ke....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:04:54
S'kemi çfare te ndajme se vetëm rrobat e trupit me kanë ngelur për momentin.. hmmmmm:

komshijen :D :D :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:06:44
shuplaken po,,, por puthje sjap unë  :D :D


po  edhe  puthje  vjen  ne te  njejten  paket :D keshtu qee  duhet edhe ate  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 19:08:02
Willi....edhe ato kam përshtypjen se tepër i ke....
po..pse mishel..nuk te vjen keq fare..apo ke deshire te me shohesh lakuriq..me duar ne xhepa hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:09:44

po  edhe  puthje  vjen  ne te  njëjtën  paket :D kështu qee  duhet edhe atë  :P

epo ne paketen time nuk ekziston.... :D :D :D keshtu qe gje ndonje pakete tjeter qe te jete me me leverdi (2+1) :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:09:56
po..pse mishel..nuk te vjen keq fare..apo ke dëshirë te me shohësh lakuriq..me duar ne xhepa hmmmmm:

ashtu e  ke  merituar  ...sepse  ke  dashur  shum gra .... heee  unë  isha budalla  qe  e  bëja  vetëm  nga  një  grua  :D sepse  po  tu  benen  dy  ne shtepi  ...atëherë  vaj  halli  për  ty  LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 23-09-2006, 19:10:23
komshijen :D :D :D :D :D
jo..jo..se me dhimbset e gjora...se vetem 20 kg eshte.. hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:13:20
epo ne paketen time nuk ekziston.... :D :D :D kështu qe gjë ndonjë pakete tjetër qe te jetë më me leverdi (2+1) :D :D

si dy  shuplake  nje  puthjee  ee...mire qenka  puna  ....atehere  me  godit  :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:15:52
jo..jo..se me dhimbset e gjora...se vetëm 20 kg është.. hmmmmm:


ashtu eee kisha mendu tpajtoheshim por me kete te fundit qe me the dhe rrobat qe tkan ngel kam per ti mar ..e ti shes te gabi 3 cop 100 leke :D LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:18:22
si dy  shuplake  një  puthjee  ee...mirë qenka  puna  ....atëherë  me  godit  :P :D

epo po te godita une sbehesh me per puthje ti ..keshtu qe lere fare :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:21:38
haha....tash  ke  filluar nuk  ka  kthim  mbrapa :D....oo  goditem  edhe  nje  here  ...o  te  jap  puthjen  une  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:27:03
haha....tash  ke  filluar nuk  ka  kthim  mbrapa :D....oo  goditem  edhe  një  herë  ...o  te  jap  puthjen  unë  :D

cke ti i them maces time une te puthi jo nje here po sa te duash ti...
po ka nje te keqe se ajo macja ime me furcen e dhembeve lan dyshemene ne fillim pastaj dhembet...po cke ti se i them une qe para se te puth ty mos ti laj dhembet fare LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:35:43
Leri  macet  tii  une  dua  nje  puthje  nga  ti  ....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: erlehta ne 23-09-2006, 19:39:16
Qepu LIo se nuk ka mace ajo  LOL  mace eshte vete LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2006, 19:45:38
Gjithe atyre qe me kan tradhtu....  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: erlehta ne 23-09-2006, 19:50:19
Kush eshte ajo  maskaracke qe te trodheton ty o mbret mbi mbreter kuptohet pas njerit LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:52:04
mos u hap kaq shume mi goce.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-09-2006, 19:54:59
Shif shif edhe thot mbas njerit... :P...Gjitha po me tradhtonj gjitha.... :D(perveq njeres kuptohet) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 24-09-2006, 20:52:17

ashtu eee kisha mendu tpajtoheshim por me këtë te fundit qe me the dhe rrobat qe tkan ngel kam për ti mar ..e ti shes te gabi 3 cop 100 Lekë :D LOL LOL LOL LOL
hmmmmm: :-x
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 21:45:48
hmmmmm: :-x

ketij siper :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2006, 22:26:17
Askujt! SÂŽe perdor dhunen une  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 22:32:28
bekimit nje grushte jo shpulle, se na la pa iftar sot :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-10-2006, 02:05:18
Gjinise se kundert me radhe... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 09-10-2006, 14:05:53
Beja qejfin vetel se te "L"- ja ka me te ndalu rradha  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-10-2006, 17:34:20
Mire e ke mire,se te ,,L,,-ja kam ndermend me bo terror te gjalle.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 09-10-2006, 20:45:42
ti e di punet nuk behen me shpulla ne boten time :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-10-2006, 21:15:34
Me randsi o qe mbes gjalle... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 09-10-2006, 21:56:27
Gjall gjall, qyqe larg qofte mer cun....me vdek ti aq kollaj  :DD ka pune puna :DD

Ehhh c'mi treme robt o lefter....kon me kujtu se oshte Lisa nai lubi......une e shkreta e urte si pule :DD
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-10-2006, 22:17:34
vallain  kujdes pra se  ka  k'nusa shum  knej :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: futjakot ne 28-10-2006, 14:01:15
asnjerit se duhet me lajmeru urgjencen pastaj....... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2006, 18:05:01
Gjall gjall, qyqe larg qoftë more çun....me vdek ti aq kollaj  :DD ka pune puna :DD

Ehhh c'mi treme robt o lefter....kon me kujtu se është Lisa nai lubi......unë e shkreta e urte si pule :DD


Po po e urte mos vet.. :P...Kot nuk thot populli,,kujdes nga te urtit,,.... :D


I kisha  shpullu gocat nje nga nje dhe  vende vende.... :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 18-12-2006, 19:35:01

Po po e urte mos vet.. :P...Kot nuk thot populli,,kujdes nga te urtit,,.... :D


I kisha  shpullu gocat një nga një dhe  vende vende.... :D


Provoje provoje po do qash me lezet pastaj LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2006, 19:51:22
Te kam frike nga motra,se pa te be pestil se lo.... :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-12-2006, 17:31:33
Unë i kam shpullat me kursim, por jo per femrat :P
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 19-12-2006, 20:03:35
...Ujko vallahi mo me gjithe qef kisha me ta fut i derro shpulle .....me ti nxi ne ato cik qime te bardha qe te kon dal ne faqe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-12-2006, 17:03:31
Hajt mo po e pate bo ne mend e gjut jepi. Po ta dish se ato qime nuk jane aq te bardhe sa e mendon ti :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 19:10:03
Me ca shof flas une mo :D Kur ti shof nga afer oshte pune tjeter......nejse mo ma gezofsh shpullen ....pppaaaaaaauuuuu u (bo oo si te ka kercit faqja ) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Dalber ne 21-12-2006, 19:52:37
ksuh poston pas meje e hengri ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 25-12-2006, 00:21:34
Shyqyr qe s'me ra mu.... :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: albnertili ne 25-12-2006, 01:07:21
e hengre bekimo me duket.sipas atij kopukut re.:D:D:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 10-01-2007, 03:05:13
Nje shpulle sepcjale per Lefton ........nje dacke qe te ja ndjeje djegien per nje jave rresht :D Edhe nje Me Fal nga prapa jo per shpullen as qe behet fjale por per dje...e di vete ti ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2007, 19:10:47
Per dje priti ca me shum shpulla ti nga une..... :D(edhe jo me nje vend,po vende vende :D)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 10-01-2007, 19:13:55
Jo lises shpulla lefto  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2007, 19:15:29
E cka? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 10-01-2007, 19:24:08
Si cka mo  :D po femrat nuk rrihen :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2007, 19:31:15
hahahha....Kush  t'tha se Lisa eshte femer?.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 10-01-2007, 19:34:44
hahahha....Kush  t'tha se Lisa është femër?.... :D

Pse mo se mos ka kalu ylberin ajo :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2007, 19:38:04
Tash vjen  na tregon ajo vete.... :D..Se sja kam mar une kompetencat t;a perfaqesoj ate ende... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 10-01-2007, 19:46:53
atij Wiliams se cpati spo hyn me ne MSN..ta ndreq une ty po ste rrafa me pika uji:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 10-01-2007, 20:01:02
Po si ke marre kopetencat se e di ku te futet koka e ca te futet ne vesh :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 10-01-2007, 20:07:20
Shyqyr me lisa qe edhe.. do ndihme? :D LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2007, 20:09:43
Pse Sorelushe don edhe ti me nje rruge ca shpulla eeee?.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 10-01-2007, 20:19:28
Jo mo jo une du me ndihmu lisen :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2007, 20:25:43
Ajo eshte e vetmja ndihme qe mund t'i besh... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 10-01-2007, 20:55:30
Ehu u lodha sa prituri se dheni shpulla...po ja fus nje te ngreni pjate me fasule :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 10-01-2007, 20:57:36
Ehu u lodha sa prituri se dheni shpulla...po ja fus një te ngreni pjate me fasule :D
..ha te befte mire Capkene..dhe pastaj me fut nje shpulle mua..po ta beri zemra..edhe ndonje grusht.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 10-01-2007, 20:59:07
per ty e kisha po se ke kap ti..po iki nje here une po shofim nje film ne :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 10-01-2007, 21:02:36
për ty e kisha po se ke kap ti..po iki një herë unë po shofim një film ne :D
..po e kapa une ..por me vonese.. hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 10-01-2007, 21:12:47
ku ke qene nje here ti se ike pa nam pa nisha :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 11-01-2007, 10:39:57
ku ke qenë një herë ti se ike pa nam pa nisha :D
..as vete nuk e di Capkene..jam ne nje proces transformimi rrenjesor ,jetesor.. hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: albnertili ne 11-01-2007, 11:58:32
apapapapa paskan filluar dhe transformimet rrenjesore ktejaaaaaaaaa.
nese,do kisha dashur t'ia fusja nje here atij D'alberit.po nje te futme te rende qe ta mbaje mend deri sa te vdese qe te çalonte rruges.:D:D:D:D:D
Titulli: Nje shpull per......
Postuar nga: Berni ne 01-03-2007, 15:40:15
Hajde rrifeni pak njeri tjetrin  :D

Kam qejf ti gjuaj nje Capkenes tja bej syt xixa  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 01-03-2007, 15:51:30
Nje shpulle per Bernin se po na ben te zihemi kot, ketu ne forum. :P :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Capkenja ne 01-03-2007, 16:12:22
Hajde rrifeni pak njëri-tjetrin  :D

Kam qejf ti gjuaj një Capkenes tja bëj syt xixa  :D
Kujt re mua....ehhh po andej nga lagja jote do kesh probleme pastaj :)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2007, 16:21:05
Nje shpulle kësaj goces se e kam shumë xhan... :D :D :perqafim
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Capkenja ne 01-03-2007, 16:23:38
rrofsh..po me rrafet komlpet mua ore :)Ha se ta kthej une me nje shpulle ty qe ta mbash mend ta mbash :)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2007, 16:30:35
bobo cfar edore ka dreqi ..... :P  na edhe nje tjeter nga dashuria e madhe qe kam :perqafim :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Berni ne 01-03-2007, 16:33:28
Kujt re mua....ehhh po andej nga lagja jote do kesh probleme pastaj :)

Jo moj se je goc e mire ti nuk te nxjerr probleme,sikur do te behet ndonje gje ty,vetem 2 pika lot do nxjerresh nga shpulla qe do hash LOL LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Capkenja ne 01-03-2007, 16:42:40
uaaaaaaaaaaaaa dy pika...kur qaj une cohet gjithe banoret e lagjes ne kembe se qaj me ze te lart !
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-03-2007, 18:41:27
Një shpull për Elegancen  !

Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-03-2007, 18:54:26
Nje shpulle per ate qe ka hapur temen LOL  :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: albnertili ne 01-03-2007, 19:48:55
boll ere me shpulla ju se i skuqet faqet fare.
hajt pra nje shpulle per kete siper.LOL LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Berni ne 02-03-2007, 09:33:38
Nga 2 shpulla per 2 Korcaret qe me kane gjuajtur mua :D

Elegancen & Lepurushen  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-03-2007, 09:50:56
Nje shpull dua t'ja jap Bernit se si shume flet. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-03-2007, 10:26:46
Dy shpulla per kete  :D nje me te majten dhe nje me te djathten. :D :D :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 02-03-2007, 13:03:50
Nga 2 shpulla për 2 Korcaret qe me kanë gjuajtur mua :D

Elegancen & Lepurushen  :D
qaj une pastaj  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Charlie ne 02-03-2007, 14:12:21
Nje shpull per ate gocen qe nuk rri urt :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Dalber ne 02-03-2007, 14:33:54
mos ta krruj njeri me mua se di krankrate dhe jundbo una, per me teper kam dhe rripn larush :D :D :D

meqe mu dha rasti nje shpull pe sorelinen dhe dy per sheqerken :D :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: stalion ne 02-03-2007, 16:22:10
une nje shpull te fort do ja jepja Lises,se me kujton femijrin.. :D eh dikur sa shpullat i hante Lisa.. :)

kurse nje grusht MIshelit kut per qeif.. :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 02-03-2007, 16:34:46
Një shpull për Elegancen  !

Ahh dashuria, dashuria, po mire qe ma dhe shpullen po perse se?! Pak kam qene une pa qejf nga shendeti keto dite, edhe kjo shpulla jote me duhej. :P Keshtu ti Kristaline.
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 02-03-2007, 20:06:57
mos ta krruj njeri me mua se di krankrate dhe jundbo una, për me tepër kam dhe rripn larush :D :D :D

meqë mu dha rasti një shpull pe sorelinen dhe dy për sheqerken :D :D
Jepi nje shpulle Nertilit nga mua :D dhe thuaj qe po e takova ne Korce do ja sul qenin LOL LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 03-03-2007, 06:50:49
Nje shpulle per Nertilin edhe nga une, edhe pse s'e njoh. :D :P

P.S. Pershendetje Lepurushke Korcarke. ;)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-03-2007, 10:06:23
Ne dopio shpulle per kete gocen. :D

Ej une jam me ate parimin " Kush te rref te respekton" :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 08-03-2007, 16:25:33
Nje shpulle per MAX-in meqe akoma s'e ka pare intervisten time. :P Hajde Makso, na thuaj te vertetat e tua. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: erlehta ne 08-03-2007, 18:00:59
Nje per kete siper  :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 03:34:44
Pse me dhe shpulle moj erlehta apo s'e i gjuata burrit tend?! He me se me zemer ja dhashe. ;) Sa e ndjeshme qe je ndaj burrit moj. Ju marrte e mira juve te dyve ishalla! :)

Nje shpulle per Lisen - turp qe harrove qe sot ishte 8 Marsi. :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2007, 04:21:43
Nje shpulle per Elegancen....Ashtu kot, per tangerllik. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-03-2007, 05:49:08
Nje shpull per kete lart "Ashtu kot, për tangerllik." :D :D :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 15:56:10
eleganca  pse gju mi.......mos gjuj se te kthehem me arme te ftohta une :D

Nje shpull te lehte fare fare per Syrgjynin ....kot ore pse ke ndonje problem .
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 20:57:40
Nuk ka shpulla sot he rrini rrehat :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 21:26:53
eleganca  pse gju mi.......mos gjuj se te kthehem me arme te ftohta unë :D

Një shpull te lehtë fare fare për Syrgjynin ....kot ore pse ke ndonjë problem .

Ti me thua mua pse gjuaj?! Ama ti dashke t'i gjuash te tjeret! :P (aha me hile keshtu!) Pse ma gjuan Syrgjynin ti he, se mezi e kemi. Ca te beri ai ty?!


P.S. Paqe Capkene!
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 21:31:30
Mu anku gruja Syrgjynit mi mrom pranej....po me tha se ajo nuk e rreh dot se e kam me dhune ai pastaj (eshte njeri i bute ajo nuk i pelqen dhuna ne krevat :D ) keshtuqe gjuaj ti prej meje me tha :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 21:47:45
Ajo qe e para me del ne rruge,edhe  jo ate ne ftyre. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 22:04:19
He njehere bej gaf e gjuaj ta nxjerr gjakun nga vrim e veshit se me ka mbetur kjo kuzhina pa lyer muret kete vit :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 22:08:44
Lisa une me vvesh e me faqe nuk kam pune. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 22:57:59
Mu anku gruja Syrgjynit mi mrom pranej....po më tha se ajo nuk e rreh dot se e kam me dhunë ai pastaj (është njeri i bute ajo nuk i pëlqen dhuna ne krevat :D ) kështuqë gjuaj ti prej meje më tha :D

Ahhhh ketu na gjenjeve. Gruaja e Syrgjos NUK tu ankua. ;) LOL :P Mgjth fantazi e bukur. Liske. ;) :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Berni ne 10-03-2007, 16:07:51
Nje shpull per ate qe do postoj mbrapa meje  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 16:26:42
Ahhh e hengra une Berni. C'mu desh qe postova. :d Nje shpulle per personin e trete mbas meje (dmth te tretin qe do postoje mbas postimit tim, ketu.) ;)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: wiliams ne 11-03-2007, 14:06:17
meqenese e ke doren e embel dhe te lehte po vij une Eleganca..une nje shpulle te forte. :P.per Capkenen kudo qe te jete dhe kurdo qe te hyje :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 11-03-2007, 19:00:59
Nje shpulle per williams, edhe une te lehte pende po i'a jap (si Elegante qe jam LOL). Jo per gje por s'ta dhashe me perpara se shpulla ishte per 3 veta qe do postonin mbas meje. :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: wiliams ne 12-03-2007, 14:27:52
Një shpulle për williams, edhe unë te lehtë pende po i'a jap (si Elegante qe jam LOL). Jo për gjë por s'ta dhashe me përpara se shpulla ishte për 3 veta qe do postonin mbas meje. :P
mi jep mua te tre shpullat.. :perqafim
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 12-03-2007, 23:06:34
Nje :perqafim per williams meqe e rrafa si shume. :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2007, 00:04:24
Per 3 postueset te ardhme nga nje. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 13-03-2007, 02:51:04
E hengra une. :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-03-2007, 04:46:56
Kurse un ja marr doren Lefterit dhe ja rras një shpulle mbrapsht!   :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: wiliams ne 13-03-2007, 14:48:37
Një :perqafim për williams meqë e rrafa si shumë. :P
Elegances një :puth..te fortë..për shpullat e embla qe më ka dhënë ;)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 02:55:40
Nje shpulle per te gjithe. :D Dmth nga nje te gjithe. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-03-2007, 04:39:01
Nje shqelm b*thve ksaj Cames...
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 04:50:27
Nje shpull bycve kesaj lart se e ka bycen e bukur. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Bekimi ne 14-03-2007, 04:59:25
Nje shpulle ketyre dyjave lart, ku te me mberrije dora. :D :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-03-2007, 05:04:19
Një shpulle këtyre dyjave lart, ku te me mberrije dora. :D :D

vetem ate gishtin kujdes  :D


Nje shpull Bekimit ti bejn syt xixa  :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Berni ne 14-03-2007, 13:10:30
Nje shpull ksaj lart se nuk me shkruan mesazh LOL LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-03-2007, 18:29:32
Dy shpulla per Bernin .......... qysh ta ben zemra ty t'ma fusesh mu me shpulle??  :(
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 14-03-2007, 21:59:50
Nje shpulle per Mishelin. Keshtu per sport. :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:39:03
nje shpull per Sweetien ...qe te kendellet paksa :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 01:34:33
4 shpulla per charlie-n... kot per qef. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 01:40:10
aww...prit ti heq syzet se mi then ti :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 04:19:25
një shpull për Sweetien ...qe te kendellet paksa :D

moj si shume shpulla hanke nga ky ti... e tregonka dashurin me dhune cuni


nje shpulle per Charlien se po ma rref shoqen  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: mishel ne 15-03-2007, 11:27:34
Një shpulle për Mishelin. Kështu për sport. :P


ke zgjedh sport te rende eleganca a thua i ben balle????

nje bresheri ketu per elegancen :D :D :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Berni ne 15-03-2007, 11:35:31
Nje shpull Mishelit qe te fusi Gjuhen brenda LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 11:52:01
Nje shpulle per kete cunin e vogel me cigare. :D :D

Ej NDALOHET DUHANI ketu..... :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: mishel ne 15-03-2007, 11:52:49
jo more dashke ti..Berni te fus nje shpulle mollaqeve dhe te te dalin syte poca... :D :D :D :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Berni ne 15-03-2007, 11:55:13
Nje shpull ketij lart,se na shtyp antaret e forumit me makinen qe ka,e do gjesh belan pastaj LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 15:24:34
moj si shumë shpulla hanke nga ky ti... e tregonka dashurin me dhunë çuni


një shpulle për Charlien se po ma rref shoqen  :D

haha...e meriton ajo keshtu....nje para buke nje mbas buke :D 
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 15:45:21
Nje shpulle per Kristalinen dhe nje per Erlehten, per qejf pra mo. ;) Shoullat e qejfit jane me qejf. LOL
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 16:52:44
Një shpulle për Kristalinen dhe një për Erlehten, për qejf pra mo. ;) Shoullat e qejfit janë me qejf. LOL

Nje shpulle per Elegancen nga te dyja faqet.. Nje nga mu e nje nga nusja  :D  :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: U.J.K.U ne 15-03-2007, 17:00:30
Nji shpull per te gjitha gocat e forumit :D(pervec njeres) (?)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 17:05:11
Une edhe asaj njeres. :D(qe te mos ti jet hatri)

Edhe Xha Milos se mka humb si faksi. :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 00:24:01
një  shpull  për  këtë te fortin lart meje ...   see  boksin  nuk  mundet me perballu :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Elegance ne 16-03-2007, 05:25:54
Nga nje shpulle te forte per tre anetaret me poshte meje, jo per gje por na hiqen si shume te forte qe te tre. :)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 17:04:23
Dy shpulla  per  kete  siper  meje  ....kot ashtu me  erdhiii :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 18:17:17
Nje shuplake per Lepurushen ... e di vet ajo...
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Kisss ne 16-03-2007, 18:20:45
nje shuplak per FC Inter...te italise.. :)
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: wiliams ne 16-03-2007, 18:52:50
Hyra per ti dhene nje shpulle te fuqishme njeres por shyqyr qe nuk qenka ketu rrotull(afer desha te them) :D hmmmmm:
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: kengaime ne 17-03-2007, 13:11:21
Une nje shpull willit....... sepse kam ndjenje qe e meriton  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: sorelina ne 17-03-2007, 13:46:09
nje shpull dhe nje perqafim per kengen  :D
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2007, 17:57:10
një  shpull  për  këtë te fortin lart meje ...   see  boksin  nuk  mundet me perballu :D


E mire qe po di se kush eshte i forti i lagjes. :D


Nga një shpulle te fortë për tre anetaret me poshtë meje, jo për gjë por na hiqen si shumë te fortë qe te tre. :)

Jo jo mu edhe po ma fute skam si te kthej,se une shpullat a mia nuk perdor neper ftyre. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kinge ne 18-03-2007, 22:33:14
njerit.... po nuk e them :D :P
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 18-03-2007, 23:45:04
Nje shpull per Elegancen.... me gjith shpirt e fuqi.
Titulli: Një shpull për......
Postuar nga: wiliams ne 19-03-2007, 14:18:40
Unë një shpull willit....... sepse kam ndjenjë qe e meriton  :D
ndjenjen e ke te gabuar.. ;).por e ke si parandjenje te perkohshme me duket:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 20-03-2007, 00:23:24
një shuplak për FC Inter...te italise.. :)

Nja 5-6 shpulla, grushta e shqelma per ket cunin, se mi ka ngrit nervat ne hava. :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 02:25:49
Nje shpulle ketit lart se eshte djal i keq. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 04:51:49
Nje shpulle per kete parapraken ketu siper, nje per Irdushen dhe nje shpulle - me e forta fare :D - per Lumlumin. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 05:01:46
Dua t'i jap nje kesaj lart t'i shkojne syte xixa. :P :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 05:09:39
Dua t'i jap një kësaj lart t'i shkojnë sytë xixa. :P :D LOL

Ma dhe por s'me dolen syte xixa. Genjeshtare! :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 05:12:21
Epo s'e kam doren e rende une prandaj. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 05:45:10
Tani une i jap nje shpulle Bernit. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 20-03-2007, 14:17:15
Dhe ne gjum sme lini rehat LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 16:13:52
He ore se doren e kisha te lehte fare, apo jo?! Ta dhashe keshtu per qejf se ty asnjehere s'te kam ngacmuar, rrahur, etj. Gjithmone ne levdoj. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 18:40:00
Nja kesaj lart edhe nje asaj pas(e di se cila eshte  :D).
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 23:19:11
Lefty, te lutem shume mbaje doren, he te keqen. :D Keep your hands to yourself. :D


Dua t'i jam nje shpulle nga bithet Crazyyyyyyyyy-it. :D Bubes dmth se me ka humbur ketu. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 21-03-2007, 00:59:00
Boll se u rrafet,se shifni si ju jane nxire faqet .Po ju cunave sju vjen cik turp qe beni gangstera me gocat.Shkoni po jua mbajti rrifuni me cunat,se late nam late.


Une jam me leje sot nuk jap shpulla,shqelma po deshet jap :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 21-03-2007, 07:44:42
Lefty, te lutem shumë mbaje doren, he te keqen. :D Keep your hands to yourself. :D


Dua t'i jam një shpulle nga bithet Crazyyyyyyyyy-it. :D Bubes d.m.th. se më ka humbur këtu. :D /quote]


hmmmmmmmmm,sepse kam qejf te te fus një shpulle un ty me.
ngaqë je mistrece berati,apo ngaqë te kam shumë xhan.si thua ti?
nejse pak rëndësi ka,po mbaj çik faqen ti,se mos tetë ze ne ndonjë vend tjetër :D

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-03-2007, 07:52:37
Aman se m'i nxite faqet lart. :D

Shiko kjo tjetra me shqelma... o nene o nene c'na ka gjetur. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 21-03-2007, 07:55:19
po te dune me,se po te mos ishte keshtu ste gjunte njeri.ja mua me prek njeri me dore jo.
LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 25-03-2007, 09:18:47
Une u jap nga nje shpulle ketyre gocave poshte meje: rebeles mistrece dhe albo sweetie-t nga Berati. Si thua ti Rebele je gati per ate intervisten qe te kisha premtuar, se gati e kam?! ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 25-03-2007, 10:26:18
Nje shpulle vetes sime, se me ka hidheruar shume. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 25-03-2007, 10:38:21
Nje shpulle Bekimit, t'i ndihmoj ta denoj veten  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 25-03-2007, 10:39:34
Nje shpulle te lehte kesaj, sepse ka ber shume mungesa koheve te fundit. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 25-03-2007, 10:43:19

 Me arsye i kam Beko  ;)

 Mire shpulla e lehte, por megjithate e paske doren e rende   :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 12:07:46
nje puthje ...asi nje shpull kesaj lart :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 13:28:42
Nje shpulle te forte te gjitheve. :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 16:27:25
nuk ta kap dora se e ke te vogel :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:09:15
Charlit..Se eshte hajn i keq. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 19:45:38
nuk ta kap dora se e ke te vogël :D


NOOOOOOOOOO e kam doren e madhe. :P :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2007, 07:50:41
Nje shpulle kesaj keshtu kot per qejf... :D :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 26-03-2007, 10:38:39
Një shpulle te fortë te gjithëve. :D :D
me perjashtim timin,besoj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 04:40:32
Një shpulle për Mishel se me lodhi me ato pyetjet qe me kish bërë ne intervistë.... PPPAAAAAAAAAAAUUUUU UUUUU :D E te kercitur qe i bëri ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 04-04-2007, 06:28:06
Një fus një shpulle për Mishel se me lodhi me ato pyetjet qe me kish bërë ne intervistë.... PPPAAAAAAAAAAAUUUUU UUUUU :D E te kercitur qe i bëri ... :D
He mo te lumte dora,sa mire ja ke futur.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 07:09:56
He mo te lumte dora,sa mirë ja ke futur.. :D

C'me lumte dora mo Wiliams tani po me ha edhe dora tjeter per nje shpulle. :D  PPAAAAAAAAUUUUUUUU e nje capkenes keshtu kot per sport. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 04-04-2007, 07:18:14
Asaj joo... se e han plumbin sa hap e mbyll syt :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 07:35:09
Ej po qe puna per plumba lere fare. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 07:39:41
Me kishte dal emrin per tek shpulla,hec po ja mbajti ndonjerit te me gjuaj po sja martova lagjen .D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 07:41:21
Sa mire qe e kam lagjen te martuar... :D se kush shkonte neper dasma... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 07:50:13
Te martoj ty une sta pertoj gjate se je dhe 29 vjec ske turp ske :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:05:38
 :D me nis ca lek se martohem vete. :D  Ma ul edhe nje vit moshen se ka kohe deri tek 29.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: AngelDeviled ne 04-04-2007, 08:07:21
:D me nis ca lek se martohem vete. :D  Ma ul edhe një vit moshen se ka kohe deri tek 29.
28.. 29 njelloj.... plakush ti
Une ia kisha futur nje shpulle Capkenes, se si shume po me ben terc verc... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:11:48
He me te lumte dora plakaraqe. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 08:15:59
Ahahhaha nuk me rref ajo mua jo se engjej nuk kane gucim te prekin goca harrakate si puna ime.Mgjs me ate gjatesi qe ka ajo me fut ne thes mua 5 cm mbi toke :D

Ti Sterio do ndonje shpulle apo si e ke hallin :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2007, 08:22:01
Kush mi une  :D :P  jooooooooooo se vret doren. :D

Engjellit rasja nje. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2007, 08:46:43
Ku humbe moj goce...se do iki une po pres per shpullen :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 04-04-2007, 09:35:39
Një shpulle për Mishel se me lodhi me ato pyetjet qe me kish bërë ne intervistë.... PPPAAAAAAAAAAAUUUUU UUUUU :D E te kercitur qe i bëri ... :D

epo helbete gjithe ato faqe si kam une...kercet po ti sterio ku me re more njeri... :P :P se nuk po me dhem faqja mua..ose me sakte po me djeg nji faqe tjeter  :( :(

olelellee...hajde i here ktu majmun...ta kercas nje una po sa e kam gjeresine e krahut..ja keshtu posi oj u bo ky :D :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 04-04-2007, 17:42:11
Stereotipit se i gjujti Mishelit ....kot per qef :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 05-04-2007, 00:36:16
Nje per Mishelin, nje per Lisen dhe nje per AngelDeviled. Jane te trija shume mistrece, prandaj. :D Hajde, me gjithe dashuri e ngrohtesi u'a jap!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2007, 02:05:24
Stereotipit se i gjujti Mishelit ....kot për qejf :D

Ec ketu njehere ti se nuk te kam pare dhe kam mall :P Na nje shpulle me te djathten dhe nje me te majten se kam shume mall. :D

PPPPPPPPPPPAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA AUUUUUUUUUUUUUUUUU.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 05-04-2007, 12:44:30
Ky mire qe te gju...po e bo edhe me zhurmen :D :D


Javash cuno se nuk i gjuhet femrave se jane delikate dhe thyhen...

Nje shpulle lefterit kot per pordhe... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 05-04-2007, 12:51:40
Unë e kam nda mendjen për njërën por nuk e di a tja kercas apo tja fus... :D..shpulle se gati sa nuk harrova ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 05-04-2007, 17:19:46
ati antari se vjen pas meje ne postim..  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 05-04-2007, 19:10:15
Ups OXSA e hengra une pse s'thua ti! :D Une i jap nje shpulle Capkenes, sot. :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 06-04-2007, 06:43:11
Hajde Elegance se skam frike une :D mgjs nje shpulle per mua nuk eshte asgje,dua 10 te bie mbi toke :D

Shpulle per Bekimin kot per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 06-04-2007, 13:48:16
Capkane a ban te zevendesoj une elegancen per te kris nje shpull ty se te kisha kris sa 10 te elegances :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-04-2007, 13:57:43
Nje shpulle te gjitheve; kshu kot per qef. :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-04-2007, 20:00:01
Nje shpulle per ergesiren ngaqe se njoh edhe pastaj ja mbath vrapit  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 15-04-2007, 22:02:10
Tipi po ma bo borxh tani :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-04-2007, 03:25:05
Një shpulle për ergesiren ngaqë se njoh edhe pastaj ja mbath vrapit  :D

E shtriu krahun njëra mua më me ra
Ne jetën e vet Ujk nuk kish pa

Kujtonte tjetra se po shikonte ndonjë film me kartona
I dukej sikur po luante me bidona

Doren e lau e pastroi dhe veten e vet e ferkoi
Aq sa harroi pse ujkun e kerkoi

Pa njëherë rreth e qark
Tha me mirë po gjej ndonjë kotele ti vej kapak


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2007, 03:48:22
Tipi po ma bo borxh tani :D

Borxhi me borxh lahet... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-04-2007, 08:30:50
E shtriu krahun njëra mua më me ra
Ne jetën e vet Ujk nuk kish pa

Kujtonte tjetra se po shikonte ndonjë film me kartona
I dukej sikur po luante me bidona

Doren e lau e pastroi dhe veten e vet e ferkoi
Aq sa harroi pse ujkun e kerkoi

Pa njëherë rreth e qark
Tha me mirë po gjej ndonjë kotele ti vej kapak


 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
LOL hahahahahaha LOL e fortë kjo..po shume herët u kujtove ti, un ja kam mbath vrapit me kohe  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2007, 09:01:41
Ku eshte ajo Capkenja ti fus nje shpulle se po me hane duart po me hane... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 09:16:29
Hajde po mos te griva me dru LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2007, 09:27:00
Kjo mat e une bjer  :D
kjo mat e une bjer :D
Une ne kanal  :P
capkenja ne spital :P :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 09:30:50
ahahaha dale te thote Capkenja ty nje pizi LOL

Ky me vrap une ne vend
ky ne ring une ha fara per qejf
ky vjen une iki
ky bie une ngrihem LOLOre sa i ngjake ujkut nga poezia aaaa mban era ketu mban era LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 09:45:27
Lises... :D Se kohet e fundit po me hiken duarsh. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-04-2007, 10:04:30
ahahaha dalë te thotë Capkenja ty një pizi LOL

Ky me vrap unë në vend
ky ne ring unë ha fara për qejf
ky vjen unë iki
ky bie unë ngrihem LOLOre sa i ngjake ujkut nga poezia aaaa mban era këtu mban era LOL

Moj Capkene lozonjare
Po c'te duhet te luash me zare

Shpullat vete po i kerkon
E pastaj thua pse kurrizi me gelon

Hem te djeg e hem te ha
Pastajt hua ky ketu me mua c'ka

E rendesishtme eshte qe ne te njejtin vend s'kane qelluar
Por po vazhdove keshtu dozen e dajakut kam per ta shtuar

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 10:12:09
Hajde po ta mbajti LOL

Jo per gje po e kam te dashurin nga Gura Bardhe LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 16-04-2007, 10:14:31
Lises... :D Se kohët e fundit po me hiken duarsh. :P


Lefto  ty bravo te qofte kur me kap mu pa mendje po kujdes se me te ra une ty nje duhet me te ti lidh ati kockat me tel masnej qe te vazhdosh ate je je duke bere :D


Tipi keshtu thoni ju nga Tirona he....po kujdes se ne ketej mund ti lajm borxhet me te renda :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 10:18:30
Lisushe,une po mbeta edhe vetem me nje kocke punen nuk e lo. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 10:23:14
sot nuk paskam qejf te godiskam njeri...qe keshtu po e le fare  :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Elegance ne 16-04-2007, 17:47:31
sot nuk paskam qejf te godiskam njeri...qe kështu po e le fare  :perqafim :perqafim

As une s'kam qejf te godas asnjeri. Sot do t'ua kthej perqafimin te gjitheve.

:perqafim per Mishelin Paqesore ne fillim, e pastj per tere te tjeret. :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 02:22:07
Na nje shpulle ti si shperblim per perqafimin qe me dhe. :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LOLa!! ne 17-04-2007, 05:49:22
charlit se kohen e fundit po lazdrohet!!! :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 01:09:08
LOle bjeri dhe nga ana ime LOL LOL LOL se skam nerva te merrem me djemte LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2007, 02:08:23
Na edhe nje shpulle per ty qe te te ngrihen nervat dhe te merresh me ne cunat. :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 03:02:14
Ehhehehe mire e ke ti po sme hyn shpulla me ne sy mua dua grush tani LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 03:57:09
Ti do dru se boksi nuk eshte  gje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 04:05:08
Ouuuuuuuuu u hodhe ti LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 04:14:29
Une hedhem vetem kur eshte nevoja ..si ky rasti tashi ...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 04:40:47
Ske faj ti se qe kur kemi lare xhamat bashke ka filluar te pelqej te japesh dru LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LOLa!! ne 18-04-2007, 06:13:40
LOle bjeri dhe nga ana ime LOL LOL LOL se skam nerva te merrem me djemtë LOL LOL


hahahahhahahahah!!! okeyy nja per mu e nje per ty kam je dhan!¨shllappp shllappp ka mi dhimt shum faqja hahahah!!!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 06:18:03
Ske faj ti se qe kur kemi lare xhamat bashke ka filluar te pëlqej te japësh dru LOL LOL


hahaha....e praaa :D kush ka  faj atehere ...sigurisht as druri i gjor nuk ka  faj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 06:37:22
ahahaha Charlie illegal love dru do LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 07:12:28
Ti do nje dru illegal apo ...e din una :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 07:17:23
e dina ti e dina...oi ca dua une kujt i vete mendja :D

Dua dardha sot ca nepsi qe kam...jo jo dua qershi nga Shqiperia :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 07:42:02
Kemi edhe qershija nee ...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 10:44:08
Ketij Charlit se ma ka pru ne maje te hundes me keto mendjemadhesite e tij....cuno zbrit ne toke se te erdha aty dhe te bere peshk qe te rrish ne uje pastaj  :D :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 18-04-2007, 13:44:05
si nuk ju vjen gjynah moj goca,po ku e keni gjet kete te gjore e ja fusni shpulle kush te ngrihet e para nga gjumi?...mua per vete me vjen shume gjynah per kete Charlin..as vete se di pse..?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 14:41:26
e o mire..meqe te vjen keq hajde ta fus nji grusht turive e te shkoj gjaku curil..se po nuk pashe gjak une nuk e quj se te kam gjujt..shpejt WILI>... :D :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 15:25:11
mishel vetem per hater te Stalionit see te kisha thene une  ty  diqka aty ke veshi ...:D


Ti Willi mos e do edhe ti nje dru gojes ...pastaj do te vie gjynah sa te rrojsh :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: wiliams ne 19-04-2007, 02:00:04
O Charlie per koke time mua me vjen gjynah per ty,se po mos te me vinte do ta fusja nje une ty..qe do te beja satelit te tokes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 02:04:36
Boll ju u zute se ska lezet LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 04:15:15
kesajë siper meje kisha dashur tia zdriti syt me nje shpullë  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 04:44:20
Ti pos gruas tende munedsh mi ja  zdrit kesaj  jooo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 04:47:57
te dhimti ty charli??? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 05:11:13
Iuuuu huuuuuuu Charlie forever I.....you do te zhdep me dru LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 05:14:47
puupuuppuuu
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 05:18:37
OXSA keshtu e perkedhelim njeri tjetrin ne me dru LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 05:27:58
hahahahahaha cili po e perkdhel njeri-tjetrin me shum ai ty apo ti at??? hahahha >< LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 05:28:02
Oxsa po e preke ate ke pune edhe me mua more vesh ...:D ik tash shko te  gruaja se po te pret :P


Capkene do dru ti sot ...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 05:30:21
Une dua dru 3 here ne dite LOL LOL LOL

Vdeksha une kush do te me rrafi mua..ne themi ai te do ai te rreh LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 05:33:20
jo mer nuk pasna qa me prek!!! kur druri qenka perkedhelje per te ater, shpulla qenka veq se nje puthje e thjesht hahhaha LOL

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 05:38:17
ahahahhaha ahhahahahhahah LOL LOL

cte bejme na ka bere nena natyre te eger na ka bere LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 05:40:30
Unë dua dru 3 herë ne ditë LOL LOL LOL

Vdeksha unë kush do të me rrafi mua..ne themi ai te do ai te rreh LOL LOL LOL


Po po edhe  kendej kah  ne  ashtu  themi  ....:D


Oxsa ooo smerr vesh ti jooo ne ksi sene po hajt  tu gruja atje LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 05:45:04
Ore OKSA qenke dhe i martuar....pupu ske turp filtron me goca te reja ta tregoj une tek gruaja ty LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 05:45:59
 i kam kalu une keto sene charlie jam plak me krrut djalo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-04-2007, 05:46:17
Te hash dru tre here ne dite nuk eshte ndonje cudi e madhe.

Perpiqu te rrifesh ca me shume, atehere do kuptosh c'do te thote natyre e eger :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 05:49:24
Ouuuuuuu ujku po flasim per drurin....e kap dot per ke dru behet fjale LOL LOL


per drurin kur nuk degjon burrin ore jo per ate drurin tjeter qe mendon ti :D
LOL LOL LOL

edhe sa per natyre te eger....po u takuam ndonje dite ta tregoj une sa e eger jam LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 05:54:06
hahaha...LOL o Capkene te ikim nga  ketu  se  lam nam  oreee ...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 05:54:13
Ouuuuuuu ujku po flasim për drurin....e kap dot për ke dru bëhet fjale LOL LOL


për drurin kur nuk degjon burrin ore jo për atë drurin tjetër qe mendon ti :D
LOL LOL LOL

edhe sa për natyre te eger....po u takuam ndonjë ditë ta tregoj unë sa e eger jam LOL LOL
edhe ujku e ka fjalen per dru hahahah mos mendo keq Capkane hahhaha mos shko larg me mend rri afer hahah :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest11984 ne 19-04-2007, 05:58:25
ujkut se me ka share nje here te chati i forumit :( e ka hak :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 06:00:43
qyqyqy shpull dru mer e ka hak veq futja se e ban hahhahaha
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LOLa!! ne 05-05-2007, 14:42:03
Ore OKSA qenke dhe i martuar....pupu s'ke turp filtron me goca të reja ta tregoj unë tek gruaja ty LOL LOLjo i martum ala po ka mu fiju me mu!!! hahahahhaha ;)
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 05-05-2007, 16:54:22
Po asht e vertet se kam me u fiju me Lolen ;) edhe e du shum  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 05-05-2007, 18:37:46
Ore OKSA qenke dhe i martuar....pupu s'ke turp filtron me goca të reja ta tregoj unë tek gruaja ty LOL LOL

E forte kjo LOL LOL LOL

Tu filtrofte truri ty jarebi :D :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 06-05-2007, 02:53:31
E fortë kjo LOL LOL LOL

Tu filtrofte truri ty jarebi :D :D
e po Capkenja nuk e shikon barkun e vet se eshte shtatzan  ore  :D :-[ hajd tregona ne cilin muaj je capkene :D :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LOLa!! ne 06-05-2007, 13:43:02
qyqy per her a shtatzan je capkene a????? :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 06-05-2007, 16:18:07
kesaj lart
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2007, 03:08:23
qyqy për her a shtatzan je capkene a????? :D
Shtatezani zgjat 9 muaj e dashur une jam ne muajin e 4 dhe 28 dite LOL
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 07-05-2007, 03:24:58
capkenes qe ti vine mend ne vend e te shohi edhe njehere testin se e ka pa persembrapshti.
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 07-05-2007, 03:26:52
Capkenes ...qe te vije ne veti paska se ka lajthitur fare :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2007, 04:19:22
capkenes qe ti vine mend në vend e te shohi edhe njëherë testin se e ka pa persembrapshti.
Une shof barkun mi zemer...me eshte fryre si kacidhe LOL
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 07-05-2007, 04:24:26
epo kontrollo kolitin. sa ke pa shku ne hale moj haha.
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LOLa!! ne 07-05-2007, 05:14:36
Shtatezani zgjat 9 muaj e dashur unë jam ne muajin e 4 dhe 28 ditë LOL


hahahahaha mashalla hahahaha!¨


nje shpullè per oxsen hahahaha
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 07-05-2007, 09:09:58
Shtatezani zgjat 9 muaj e dashur unë jam ne muajin e 4 dhe 28 ditë LOL
ani shka je fry kaq  shum mos i ki dy hahah LOL LOL

 shpulla shkon për lolen
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2007, 09:14:16
ani shka je fry kaq  shum mos i ki dy hahah LOL LOL

 shpulla shkon për lolen
Ishalla se vdes per binjake jane endrra ime te kem 2 djem(oh zot me sy bojqielli me floke kacurrel ahaha )
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: OXSA ne 07-05-2007, 09:20:21
ishalla te plotesohen deshirat ;) lutjet e tu ne vesh te zotit hahah
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2007, 09:40:29
Ishalla them dhe une...

vetem sot nuk qenkam per shpulla mgjs nje WILIT we ti bejne syte xixa ja kam tek LOL LOL
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 07-05-2007, 09:49:19
Kesaj siper ia kisha dhene nje dru nga mbrapa :D se shulla pak eshte :P
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2007, 09:55:25
Kujdes ti ..se po te erdhi ai trimi im te beri feta feta....(ku me del druri mua or cun..une dua shtylle betoni pa te marr vesh LOL LOL )
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 07-05-2007, 09:59:38
Se ke provuar ende kete drurin tim see nuk kishe kerkuar me ta nderrosh me  asnje tjeter :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: KingS00l ne 08-05-2007, 10:15:07
Po nje shpulle i duhet asaj Smailit se si shume po mi
kalb derrasat .....
Jo po njeher me citon ...jo po njeher me korigjon ...po degradon ne ato vajzat e Gjirokastres me duket....

Apo se ka ajo lekuren e bardhe ....do ze vend dacka....  :D
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LOLa!! ne 08-05-2007, 11:04:37
ani shka je fry kaq  shum mos i ki dy hahah LOL LOL

 shpulla shkon për lolen


flm per shpullen edhe une po ta jepi nja heheheh!!!
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 21-05-2007, 15:51:24
Lefterit (kot per sport me heq mallin :D )
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-05-2007, 16:40:32
PO mua cme krruhet e qe hyj ketu, pak kam shpullat e plakes, po me duhen dhe te fshatarkave. Tutjeee Milo, he derman.
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 21-05-2007, 20:50:15
Milo po meqe hyre nje nga une do ta marresh ti ...se nuk ka lezet me ik bosh ....:D

P.S kot me te pyt ate vjetnamezin nga ma ke psonis :D Ta paska dredh plaka meduket :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 19:17:43
kesaj siper ja kisha fut nji per qef  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 20:01:52
une sorelines nja 5 shpulla edhe ato te forta  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 20:04:07
Kesaj siper merje, obobobobooooooooooo ooo, e meriton, tutjeeeeeeeeeeeeeee e
Titulli: Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 20:07:05
Milo po meqë hyrë një nga unë do ta marrësh ti ...se nuk ka lezet me ik bosh ....:D

P.S kot me te pyt atë vjetnamezin nga ma ke psonis :D Ta paska dredh plaka meduket :D


TY po ta fal, gjuaj nje shpulle, po jo te fort derman, se do me thyeç protezat. Ahahahah ai eshte nje nga plot kalamajte e mi, di une c'dreq racash i kam kalamajt. Kam ikur me plot fshatarka te racave te ndryshme, vetem per te shku me ndonje nga Afriqa e Jugut, ato qe rijne lakuriq skam shku asnjeher, se nje te gjuaj me vijne 70 te tjera duke bere, "uuuulululululululuu uuuuu"
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 22:32:05
Xha MIlos do ja kthja me knaqesi ,ama nje te foret :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: erlehta ne 04-01-2008, 22:42:39
Maxit  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 22:45:55
Xha MIlos do ja kthja me knaqesi ,ama një te foret :)


Krruaje, Krruaje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 22:50:51
hahhahahahhahahahah si vijne te tjerat duke bere ulululululu  LOL

nuk po shkruaj dot nga te qeshurat .......
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 00:36:49
Cheke mos gjuj se je i shajt me gjujt se e shof qe e ke ngrejt doren :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 05-01-2008, 01:07:06
leji tìshajmet...do zgjedhish ti, ku e do shpullen..apo zgjedh une? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 01:13:23
aman derbardhe  se me mbetet shenje menjehere :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 05-01-2008, 01:17:03
m'duket se funksinon telepatia midis nesh...ka e kuptove se ku du me ta fut , shpull? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: M A X ne 05-01-2008, 01:20:15
Maxit  :D

:-x
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: erlehta ne 05-01-2008, 20:24:48
:-x

Wie ein Teilen,ohne Stück
Wie ein Tag,ohne Glück
Wie ein Haus,ohne Dach
Wie ein Kontra,ohne Bass
Wie ein liebes Wort,ohne Sinn
Wie ein Sieg,ohne gewinn
Wie ein Witz,ohne Scherz
Wie eine Liebe,ohne Herz
Wie ein Weinen,ohne tränen
Wie ein Himmel,ohne Sternen
ich Frage dich;hast du mich gerne?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 05-01-2008, 20:26:10
asnjeres se edhe shpullen duan kto dhe kerkojn prap pastaj se i eksiton :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 05-01-2008, 21:07:23
ktyre qe ran ne qetesi cpaten kshu :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: M A X ne 06-01-2008, 00:56:40
Wie ein Teilen,ohne Stück
Wie ein Tag,ohne Glück
Wie ein Haus,ohne Dach
Wie ein Kontra,ohne Bass
Wie ein liebes Wort,ohne Sinn
Wie ein Sieg,ohne gewinn
Wie ein Witz,ohne Scherz
Wie eine Liebe,ohne Herz
Wie ein Weinen,ohne tränën
Wie ein Himmel,ohne Sternen
ich Frage dich;hast du mich gerne?


Na ja, ich weiss nicht, muss Mal nachdenken.
.
.
Ja ja, ich hab' dich ziemlich gern :D

PS:  :X :X :X :X
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 06-01-2008, 00:58:32
hiq mos mendo po shko flej,
une erlehtes nja te madhe :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 06:10:11
Maxit dhe Erlehtes qe te vijne ne vete se i ka zone dashnia ...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 06-01-2008, 06:14:10
Lises - qe te mos ngacmoje ciftet e dashurume mooo.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 06:17:19
Ore edepsez une mendova se jemi grupi shurupi ne te dy ...se jemi grupi nates , po ti me dole nje ko*e tradhetari :D

Lisa ja vesh nje parc dhe nje mbrapsht Bekimit .....Bekimit syte xixa madje po shikon dhe harabela qe kendojne kapur per krahesh "ore ose lule bore " :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 06-01-2008, 06:19:13
He mos mu hidhero... ja u paguam...nje shpulle  une dy ti. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 06:20:48
me pelqejn keshtu kur jam barazim :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 06-01-2008, 06:24:41
Mos ma merr per ters o Lise, por po ta fus edhe i shpulle te lehte fare, vetem per ate qe me ben te qeshem ne kete kohe.... jo per gjo por jam edhe ca si i merzit. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 06:46:27
Lisa i afrohet Bekes avash avash me i pjat plot me mandarina te qerume ...dhe ja ve perpara ...pastaj ja fut nje derro shpulle mas qafe dhe i thote ...
Pse je i merzit ti me pallosh ...hajt me defte iher tashtina :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 06-01-2008, 06:54:43
Kjo edhe mandarinat ti con nga shpina,,,apo s'ka dhe nje shpull te ront qe t'le shenjat e gishtave si fakte krimi. :D

Jom merzit pa arsye o Liske... e kam si shprehi te merzitem c'do fillim viti...s'osht ndonji gjo e madhe. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 07:12:32
He mer se te gjujta para se me fillu me i honger mandarinat ....hec e haj tani se i kom gadit me i pluhur magjik qe ta heqin merzine krejt ...shif je tuj qesh tani neper ondrra :
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 06-01-2008, 12:14:37
Lises,e din ajo se ku. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Raldushi ne 06-01-2008, 14:52:45
futja edhe nji per mu ortak nqs e shef kund ...se un spo e shaf kund sdi nga asht fut  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 21:10:04
raldushite se na ka genjyer nje nate mua e soroline na ke then se do ju blej cigare e nuk na ka ble madje as nuk na ka lajmeruar se nuk do vjen :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 21:13:31
Ka qene  ,,busy,, njeri. :D :D..Ortakun e kam nje perqefi. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 21:15:18
mirpo aj na tha se do vi ,madje na tha mos pini kaffe pa mua ,keshtu qe ate nate mbetem pa kaffe e pa cigare,do e vras po sa takoj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 21:17:16
Mire ju paska bo,se dini ju qe duhani demton shedetin? :D..Jo per gje po ai ka menduar per shendetin e juaj. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 21:18:28
 :D :Dnje thenje qe me pelqeu bravo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Raldushi ne 12-01-2008, 00:04:08
qyre qyre ca thet kjo ...po per nder te familjes nuk kishte tramvaj...mandej hajt thash po vi nkam,kur njaty ngjys te rruges mdolen para...ishin masakru nftyr,masku dmth...e mi moren tan lekt ca kisha me vedi...kshuqe si perfundim u ktheva nshpi edhe nji here se pa cigare spo visha  :D kur te vi te po ju blej dy paketa cigare :D
mandej ky ortaku jem e din se kajher ka rruga pluhun... e del naj e papritun...mas me len me rrejt ortak  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-01-2008, 14:38:59
Dreamm-it nje shpulle qe ti dalin syte xixa ti dalin. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2008, 18:45:44
Dreamm-it një shpulle qe ti dalin sytë xixa ti dalin. LOL LOL

..po kjo pike e zeze..pse o dreq...  :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2008, 11:54:27
Mos u merzit se ishte nje deshire e momentit :P ...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: eurogina ne 14-01-2008, 17:34:35
shqiptarmistrec qe i hypin nervat kot me mua
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2008, 00:16:10
Kesaj siper kot per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: eurogina ne 15-01-2008, 02:51:20
Kësaj sipër kot për qejf :D


un s'tkom bo gjo ty ca ke ti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2008, 08:36:07
Te thash vetem me erdhi ashtu te ta fus nje shpull kaq :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 15-01-2008, 10:22:29
capit, e kam inat hahahaha. po i shpulle qe ti dalin syte si poca
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 15-01-2008, 10:30:32
alla zot na ruajt,cpate moj shkove sy LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-01-2008, 10:34:20
ti fusja kesaj dy shpulla do me ecte mbare ky vit. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 15-01-2008, 10:35:24
hec e provoje mos te iki gjaku curk..pse mall pa zot me di ti muaLOL LOL


po ske zemer ti te vrasesh nje femer kaq te brishte si una LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-01-2008, 10:36:15
thua ti po c'thone ata? :P ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 15-01-2008, 10:46:23
kush ata..sqaroje popullin deri ne fund mos e le ne ajer...


nje shpulle e ka ajo misheli per ta henger mos me rente ne dore...xixa xixa xixellojne....ahaah ha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 15-01-2008, 11:18:06
capi rritu dhe ca pastaj zere mishelin me shpulla...u bone ti! capin se me ngrefi nervin. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 15-01-2008, 13:24:43
Të thash vetëm më erdhi ashtu te ta fus një shpull kaq :D
nje boks ketij   hajt_ktu:
s'guxon te godasesh nje femer sidomos Euroginen qe eshte si shpirt .. :-* Eurogines
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-01-2008, 00:50:53
Hec ik atje the qafen ti oree :D ca perzihesh ne muhabet pa te pyt askush ee :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Cami ne 16-01-2008, 01:37:02
une ketij sipri do ijepja nje shpulle te nxehte
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Ami ne 16-01-2008, 10:14:28
Me kenaqesine me te madhe, i shpulle do ia kisha dhene albkurrkushit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 17-01-2008, 02:42:51
Na trego llojin e shpulles Ami, se jemi kurioze. :D :D


p.s. po tu nevojit ndihme, mos hezito t'me therrases :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2008, 13:12:38
njeres  :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 17-01-2008, 14:42:55
njerit...ama nje  qe ta mbaje mend per nje kohe te gjateee. :@ :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 17-01-2008, 14:46:49
Imagjinojeni pak..te rrafesh nje femer me nje shpulle ta kapesh nga floku fort dhe te mbeshtetesh ne mur dhe te besh seks me te..eshte gje eksituese vertetai bej une sikur sjam ngopur..qyqa dje erdha nha vendlindja ahahahahha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2008, 15:34:49


ai bëj unë sikur sjam ngopur..qyqa dje erdha nha vendlindja ahahahahha
  Ka mundesi qe ke patur mungesa edhe ne Shqiperi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 17-01-2008, 15:42:18
po mbushet pusi me peshtyma o tipi. hahahaha. po ajo u zbras thuaj, dhe aq vrullshem sa spa cmori para! qe ta kisha capin ate mbremje qe ishte ngop e kisha bo mm.. per pula. hahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 17-01-2008, 16:19:10
ksaj mishel se e ka zen gjumi :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 17-01-2008, 16:22:01
jo jo mistrecit qe asnje fjale si lab stha do ja kisha plas nje shepulle mune fytyre! hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 17-01-2008, 16:24:17
mishel qe te vij ne vete se ngeli tu em thon naiv :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 17-01-2008, 16:28:31
ketij mikut prape qe te kuptoj se fjala naiv eshte vlersim e jo e kunderta
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 17-01-2008, 17:50:30
ksaj mikeshes qe ta kuptoj qe e di ca esht fjala naiv i meriton nja 7 shpulla te shpejta :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 17-01-2008, 21:33:09
ketij vlonjatit nje tog me shpulla qe te ftillohet e te kuptoj qe mishelit nuk i gjuhet me fjale e jo mo me shpulla.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 14:11:29
ktyre gocave se postojn sa postojn pastaj ikin me vrap
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 14:22:33
kujt psh ?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-01-2008, 14:22:47
asnjeriu se skam fuqi,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 14:25:26
ksaj capkenes psh se me duket se e eksitojn dackat :) :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 14:26:49
Ore mistres...po jam  nga Br une dhe jemi cik me mistreca se juve....

rri se i thashe eurogines te te jap ca dacka :)

Mishel....sot rri se je me pushime lali :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 14:30:52
leje euroginen se sme do me ajo tani po kerkoj nje mistrece :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2008, 14:34:04
ti bie njehere kesaj me shpulle qe ti dalin syte xixa por jam kurioz edhe se cfare surrati do beje pas shpulles.  :P LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 14:41:13
Kujt re ?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 14:42:49
capit se me ka inot :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 14:43:33
jO JO e ke gabim....ste kam inat :)

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 14:44:57
capit se me duket se me ka qejf po ka turp ta shpreh :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 14:47:10
Lere se me bere me turp..ahahaha po jo re shoku une ta them troc po pata gje LOL

P.s nuk ngatarrohem me te fejuarit e mikeshave LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 14:50:33
e kam shoqe te ngusht un tani sna ndan asgje mesa shof :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 14:56:17
Eeehehehe po po shoqe :)


Mire ska gje..une nje shpulle njerit.....atij Grens se ka kohe qe nuk eshte rrahur
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 15:01:07
ksaj capit se po ndrro muhabet :) ose me sakt ben sikur sdo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 15:02:10
Du re du...po e dua shpulle elbasani LOL

Mos me thuaj e ke shoqe ate...mistres LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 15:05:25
per ke te ze be qe sgenjej po cke ti mi se ta jap un si ta dush elbasani merre :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 15:07:11
Jo jo se se ke shputen si ajo e El ti ahaha..si kam qejf cunat e Vlores se jane mendjemedhenj LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 15:12:16
epo mit moj merre nje shpull meqe si ke qejf :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 15:17:23
Kam qejf cunat gangster une LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 15:18:35
dhe un gangster jam :) merr nja 3 shpulla tani se paske shum pretendime
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 15:23:31
Ti re cuni nga Vlora....po ku pyes une  per tipa si ty ahaha LOL

Mos guco te me gjuash se te hodha shtepine ne ere :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-01-2008, 15:37:48
Capit mbase me kalon kjo gjendje. per shkarkese capi
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 15:40:37
Vetem shkarkohu ti..ska gje bjer mua ahahhah duroj une :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-01-2008, 16:34:48
mistrecin se eshte 3 muaj gango e 9 muaj lango hahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 16:39:30
i bika 12 mujsh ai me kete llogari LOL

e pra ben si gango...tia kepus veshet ndonjera ketu atij ahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 18:25:36
ktyre qe bejn thashetheme :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 18-01-2008, 18:32:08
hec e provoje LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 18:33:25
ti je e eger smerrem em ty un na fal eee hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: eurogina ne 18-01-2008, 19:48:21
Jo jo se se ke shputen si ajo e El ti ahaha..si kam qejf çunat e Vlorës se janë mendjemedhenj LOL

edhe una ahahahahhhh
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: çika e maleve ne 18-01-2008, 20:16:09
sorelines e dine ajo se pse :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Ami ne 18-01-2008, 20:18:27
po tu nevojit ndihmë, mos hezito t'me therrases :D

Ha, ha, ha, me nevojitet ndihma, posi jo  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-01-2008, 23:12:08
stalonit se me ka harru fare.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-01-2008, 23:41:37
skam gjume....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-01-2008, 21:43:22
Rebeles Mistrece icik ke byca lockel :P :D


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 19-01-2008, 21:49:03
i bashkohem mendimit tuaj.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 19-01-2008, 21:49:23
asnjeres jan me vjen keq :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 21-01-2008, 16:12:30
Smilit e Lises. :D(e dinë ato vet ku dhe pse  :D)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-01-2008, 16:38:11
me njeren e kam inatin :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 09:15:44
Se di kujt...po te gjithe atyreve qe me kane inat LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 22-01-2008, 13:22:17
Bjeri a ke fuqi LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2008, 13:32:00
ujqerit i kam inat..shume..por shpulla s'ben pune :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:33:30
Merr nje hu dhe futju. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2008, 14:00:55
Merr një hu dhe futju. :P

keshille ajo?? :P

ketij Mr B..nje shpulle per vdekje.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 14:05:06
edeh kesaj dreammit me gjithe qejf dy shpulla. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2008, 14:15:53
edeh kësaj dreammit me gjithë qejf dy shpulla. :D

..me duket do i bekam double per  ty.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 14:20:06
uen ti shumezoj me dy shpullat dhe veni barazim. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2008, 23:59:22
xha milos nje shpulle dyshe te vije ne vete..( meqe perqafimet si pranoka ) :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-01-2008, 20:24:13
Capkenes qe ti vije mendja rrotull  :D jo se e kam inat po per kenaqesi... :D :engjell: 
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 30-01-2008, 20:29:59
me mua e kishe ti mo apo me ate capkenen tjeter? po ta kesh me mua po te fut nje te mire qe mos e mbledhesh veten deri neser  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 30-01-2008, 21:23:22
kujt re
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 10:15:56
une nuk gjuaj shemb! hahahaha do ti bie nje njerit- pastaj njeres-pastaj te dyve bashke!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-01-2008, 13:29:17
Ketyre te dyjave LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-01-2008, 13:34:49
nje shqelm ketij LOL LOL se shpulla s'ben fajde :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 31-01-2008, 13:42:59
po me duhet vetja si neper filma porno ku rrafin grate LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 31-01-2008, 13:55:44
ASAJ NJE SHEPULL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-01-2008, 13:56:36
si duket harxhoke shume ore nga jeta tende duke pare keto filma ti goce. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 31-01-2008, 14:02:03
Pse ti nuk shef..mqs ra fjala nga te shkoi mendja se zgjasin kaq shume LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-01-2008, 14:11:10
me ka thene njera :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 22:04:13
Ujkut nje shpulle qe ti vi vetja rrotull e te kuptoj qe unë nuk goditem. pasi unë ruhem nga muzeu kombëtar. LOL LOL Ah dhe tipit një shpulle për solidarizim kundrejt ujkut.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 00:09:41
 :P.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 00:19:02
avash se te mbeti gjuha jashte!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 13:39:42
Nji shpulle kesaj ne lule te ballit :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 14:30:33
nuk preken monumentet e kultures te thashe! ketij nje shkelm bythve te zbythet qe ketej hahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 01-02-2008, 15:50:43
asaj
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 01-02-2008, 17:08:05
po punoj
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 17:09:18
Nje bresheri shpullash kesaj. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 01-02-2008, 17:11:08
qepe ...se te zura me hu LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 01-02-2008, 17:12:54
asaj shpull te fort
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 17:12:54
Te hyfte huri ne vend te lig. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 01-02-2008, 17:13:35
edhe nje ketij lart :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 17:15:09
Kesaj jo se nuk e mban dot dajakun LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 17:15:15
Ti me mbaj hurin e une te bie. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 01-02-2008, 17:16:08
Të hyfte huri në vend te lig. LOL LOL LOL
Zoti degjofte lutjen tende LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 01-02-2008, 17:18:06
ksaj qe do vi siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2008, 20:19:35
Crystalines.... :D...........Vende vende. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 20:37:12
Crystalines.... :D...........Vende vende. :D

Edhe Xha Milo mshon me forte se ti LOL


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2008, 21:07:02
hahaha...Po ate e kam  mesues. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2008, 23:21:58
askujt.. :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 02-02-2008, 00:06:24
capit se me la vetem
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2008, 11:41:03
Kesaj poshte per qejf. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 03-02-2008, 16:16:21
capit se me la vetëm
po jam me grip moj...le telef dje prej bojes...me dhembin shpatullat sot nga rrylli :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 03-02-2008, 23:02:56
e ce pastaj? me grip jam dhe vete por vetem ste le! nje shpulle tipit se me rreh capin. e gjen te vogel ky dhe e dendi me shpulla dhe grushta.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 04-02-2008, 14:16:21
asaj shum shpulla :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: erlehta ne 07-02-2008, 19:57:28
Cekes se maleve  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2008, 20:09:28
Lises,se na humbi krejt. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 08-02-2008, 20:19:41
Tipit....se ka bere faj kohet e fundit ka kap komshien me zor LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: eurogina ne 11-02-2008, 17:01:57
shqiptarmistrec qe me merziti te dielen
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 11-02-2008, 17:51:44
edhe un ty nje shpull meqe me  :D :Dgjujte
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Syrgjyn ne 11-02-2008, 18:08:31
Disa dacka te fuqishme vitheve asaj Elegances  :fershellime
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 11-02-2008, 22:10:24
ketij qe do vije pas meje  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 12-02-2008, 19:01:22
ksaj kotelkes u bone ti me em gjujt mu :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 12-02-2008, 19:22:44
ketij siper qe po behet si i forte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 12-02-2008, 19:25:52
ksaj siper se e eksitojne :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 12-02-2008, 19:31:35
ketij siper se i bejne mire  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 12-02-2008, 19:49:50
ksaj siper se sma dha ate :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 12-02-2008, 19:54:05
ketij siper se nuk besoka
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 12-02-2008, 19:56:43
ksaj capkenes se beri gabime gjate udhetimit :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest8255 ne 12-02-2008, 20:06:15
ketij siper se s'merr vesh nga rregullat e udhetimeve :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 13:29:40
Nje shpull per Charlie ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 21-02-2008, 14:11:17
vetes qe te vi ne vete..... hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 21-02-2008, 14:16:57


   Një Chapi-t jo fort hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 22-02-2008, 12:34:40
Corrados...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 02:06:26
Nje Oqeanit  LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 02:21:14
Zana ishalla nuk eshte ajo arsyeja qe po mendoj une LOL LOL
Zanes nje te vogel fare,(e dine kjo perse) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 10:34:16
Oqeani ncuk nuk ishte ajo arsya ;)

Per Oqeanin prap nje shpull :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-02-2008, 13:04:44
te gjithe atyre qe postojne me dy username ketu ne forum ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-02-2008, 17:19:35
ujkut se sme ka falenderu per editimet qe bera tek pizit! mosmirnjohes LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-02-2008, 22:23:48
nji shpull ballit kesaj bjondes se mi ka editu mire ato pizi.
Rrofsh yllo. :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2008, 14:54:40
Lises. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 24-02-2008, 23:55:45
askujt :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2008, 11:54:39
dikujt :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2008, 17:35:33
Te gjithe forumisteve qe kane bere mungesa kohet e fundit. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-02-2008, 17:40:40
Ketij jo se ky eshte rob zoti e nuk prish qejf e njeri.

Mesa e di une te pakten :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2008, 17:43:52
Qejfe jo,ama shume njerez i kam marr ne qafe. :D


Ujkut i shpulle se   na i mundon  ato minorenet neper tema delikate seksuale. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-02-2008, 18:01:45
 LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 29-02-2008, 01:31:51
Charlit se iku heret sonte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-02-2008, 06:16:09
Hmmmmm, Bekimit. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 29-02-2008, 13:55:13
Charlit se iku herët sonte :D


E di si e kam une rregullin kur me fusin gocat shpulla ee :D ato shpull une puthje ;) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-03-2008, 12:40:42
Ketij jo se ky nuk e mban dot drunin.  :D

Jo per ndonje gje po edhe te puth pa ja bo syni terr LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-03-2008, 13:45:19
Hahah jo re une e kisha vetem per goca kete rregull :D per djem e kam kshu ai mua nje shpull une atij nje plumb ne ball :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-03-2008, 13:57:08
Ne nga anet tona plumbin e kemi për hasmin ;)

Mos dil nga tema, po rrif ndonjeren aty ku je sa ti dalin sytë poc nga qejfi :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-03-2008, 14:28:13
Hahah ehh praa nese nuk doni hasem rrini urt :D


Leftos ja kisha dhuru nje shkelm se shpull pak eshte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2008, 19:01:05
Kete siper do e shkelja me makine. :D..Se pak e ka vetem shpullen. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 03-03-2008, 19:37:35
kurse ty me traktor LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 04-03-2008, 00:20:42
askujt!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2008, 17:56:51
Mishelit vende vende. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 04-03-2008, 23:28:02
sonte paskam nevoje vetem per ngrohtesi dhe aspak agresivitet. qe keshtu ska shpulla nga ana ime!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2008, 02:06:19
Charlit nje te lehte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2008, 13:59:40
Edhe une ty nje te lehte :D e di ti se cka te jap une ne vend te shpulles :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2008, 14:39:08
Boks @ ? LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 13-03-2008, 15:33:15
Zanes se ka koh qe se kam pa online por me shume do te jete si ledhatim,,ehhe
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2008, 15:34:29
Boks @ ? LOL LOL

Smoka :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2008, 15:35:29
Oqean edhe une ty nje shpull :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 13-03-2008, 15:36:54
S'më bën dot gjo ti se ki ke duat e buta,eheh,veq mos huazo ndoj bokser ah :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 16:07:52
tipit kot per qejf. se tallet me fatkeqesine e tjetrit. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2008, 16:11:02
kesaj kot per qejf qe ti shtoj dhimbjen. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 16:17:35
ta mban sta mban hahaha ti sul gjithe qente e rruges pastaj hahahaha i grusht me te djathten se e meriton! LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-03-2008, 18:22:16
po deshe me te majten LOL   NJE SHPULLE TEKE KESAJ SE GJYNAF. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2008, 19:06:46
dikujt..nje dyshe .. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 20:37:42
po deshe me te majten LOL   NJE SHPULLE TEKE KESAJ SE GJYNAF. LOL
hahahaha o shoku po une per ty e kisha more, hajt nje thyerje nofulle ketij meqe e majta eshte allci gjithe! taksirat dhe une me e thy prape doren thuaj LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 19:10:16
Lises, ama jo vetem nje po  disa. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 18-03-2008, 20:37:54
...Ujkut..nje te eger ama..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 18-03-2008, 20:49:10
Ujkun se kap plumbi e jo putra jote LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 18-03-2008, 20:58:57

   Me tregoni ju mua se hazder jamë me i ra dikujt.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 18-03-2008, 22:27:50
ja nje hektorit per hobby. ste mbetet hatri eee
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 19-03-2008, 16:30:54

   Jo more,por ia dhash vllaut ketu live(jo ne forum)...po thot pse me re i thash ashtu eshte loja
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 19-03-2008, 16:45:57
hahaha te fala vellait futja dhe nga une nje hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2008, 00:59:54
Charlit nje kallaballek me shpulla. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kinge ne 20-03-2008, 01:01:08
kti ktu siper...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2008, 01:01:23
Deshira e madhe po mundesia shum e vogel Lefto :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2008, 01:02:05
kti këtu sipër...:D

Pse? :D
Charlit i plum ne balle. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2008, 01:11:13
Ska pluma ktu ...plumin tjeter teme ta kam dhuru :D


Ktij nje shkelm
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 20-03-2008, 14:40:52
dikujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-03-2008, 14:52:00
njeres...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 21-03-2008, 15:08:07

   Ku je Mishel ta jap një mo.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 15:21:00
joo puthje, perqafime, ledhatime pranoj, shpulla jo!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2008, 15:37:53
Po shkelma pranon ? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 16:10:29
Ti jap po ti marr jo. do nai shkelm bycave ti.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2008, 12:07:12
një shpulle 24 karateshe kësaj.  :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2008, 12:25:02
ketij siper..nje te mesme me pak :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 22-03-2008, 15:03:55
Tipit se i ka duret e gjata dhe i perdor ven e pa ven! nje te djathte po po deshi dhe nje te majte LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 22-03-2008, 16:34:59
kesaj jo se nuk e mban dot :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 00:30:37
pse ku e pe ti qe smbaj une! :P hajt nje ty meqe mban ti LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: belushi ne 23-03-2008, 00:35:57
joo puthje, perqafime, ledhatime pranoj, shpulla jo!

Ok, nuk po te jape shpulla!!!! Puthje, perqafime edhe ledhatime ....!!! :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 00:50:22
i pranoj! me te njejten monedhe do ti kthej, me shpulla e grushta.  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: belushi ne 23-03-2008, 00:53:57
Ouaoua me mbyte moje!
Obobo sa grushtin e rande epaske??? ><
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 00:57:11
Efekti allcis thuaj hahaha hajt te jap nje pucje ne faqe dhe nisu tani
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2008, 01:10:42
nje shpulle kesaj keshtu kot per respekt. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: trimo ne 23-03-2008, 01:11:28
Te gjitheve nga nje shapulle , por mos u perlani se ka rend haha:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 02:05:58
një shpulle kësaj kështu kot për respekt. LOL
aman mos me respekto kaq shume! hahaha ketij jo se boll i dhashe. dikujt tjeter...ceshtje merite....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:07:20
Dremakes nje djegst,se mka mar malli. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 18:12:56
ketij siper..sa per ti kthy borxhin :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:14:18
hhhahaha..Une borxh nuk te dhash..ta fala  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 18:19:56
..nje tjeter ketij siper..dyshe..edhe une for free :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:21:24
Pak eshte prape. :D


Ksaj shpulla deri ne mjes. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 18:22:46
rri urte se te leshova ne shpine  Pink... :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:23:55
E din ti se I love trouble. :D


Shpulla ksaj deri tma leshon ne shpine. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 18:40:51
nje grusht ketij,,shpulla si ben pune :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:48:11
Prape me shpulla do kisha vazhdu..vende vende. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SmiLey ne 24-03-2008, 11:44:00
ktij siper hihihihi))  ptaaauuuuu :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2008, 11:55:56
Kesaj siper se shume ka munguar keto kohet e fundit. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 24-03-2008, 15:01:40
ketij siper..nje cifteee :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 15:22:26
askujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 24-03-2008, 15:24:08
askujt

beje zemren gur... :D :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 15:26:53
me dhembin duart moj hahaha. po ty po ta jap nje dacke bycave
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 15:52:58
NJE SHPULLE KETIJ POSHTE MEJE......HAHAH
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2008, 16:24:19
Flm :D

Dolces nje te lehte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 16:50:22
CHARLI...jam e vogel una...nje ketij poshte meje ...e di qe eshte ....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2008, 16:51:45
E lehte fare ishtee :D

E di ti e di qe vije une :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 17:00:25
nje te forte fare ketij qe do vije tani
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2008, 22:19:12
një te fortë fare këtij qe do vijë tani

 :(..I am asking whyyy :P :P


askujt.. :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 23:02:42
Une dyjave siper. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 27-03-2008, 00:40:52
ketij te paedukuarit qe godet femrat
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 27-03-2008, 19:41:51
LEFTERIT
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 00:52:34
nje te djathte bekimit kot per hobby
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2008, 00:55:59
Nje te mbrapshte kesaj zonjes kot, per pôrdhe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 01:01:09
po ti re druq mas dere ishe hahaha. hajde te jap nje te puthur ne faqe, pa shpulle nuk te jap jo. hahahaha e mos bej pordhe shume se na myte n'ere
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2008, 01:18:45
Kam fillu me shit gaz maska, prandaj po pordh. :D

Gjithsesi, ju falemners per pucjen ke faqja...mu bo sikur e ndjeva :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 01:24:18
avash se po na peshty tashi hahahaha. kujt tia fus me shpulle spo di
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 28-03-2008, 01:26:49
Mishelo...per ty te dyja faqet :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 01:32:05
vetem jo fort se do na thysh protezen hahahaha se skam jo per gje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 28-03-2008, 16:45:03
Kesaj larte se eshte komuniste :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 16:50:59
hahaha ketij se ngaterron kekun me byrekun. ketij komunistit qe dhe enveri do e kish zili
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 17:53:51
Dreamkes dhe Mishelit,kot per qejf se skam kujt tjeter perpos ketyre. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 18:03:37
nje te forte ketij siper...sa per ta shkund nje cike :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2008, 21:15:41
nje shpulle shalkave kesaj se me kete avatar na e perzieu pijen. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 21:39:25
edhe un ty nje te forte qe te te dale pija tamam.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 21:42:26
Une Sterios  nje shpulle ne vesh se pi pa mua. :D..Ndersa Dreamkes edhe nje se e meriton. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 21:45:45
nje ty siper..se harrove te me beje ze kur ike per peshkim :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 21:53:29
Une peshkoj 24 oje moj cupke. :D..Edhe ca shpulla ksaj vende vende. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2008, 23:39:43
troubl. dhe oqeanit...

arsyeja...absolutis ht kot.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2008, 23:41:15
Dreamies........ :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 29-03-2008, 23:42:21
s'e di?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:21:18
Ktij siper boksa e shpulla. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 30-03-2008, 00:23:10
Lefterit :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:24:31
Zanes vende vende. :D(i din ajo vendet LOL)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 30-03-2008, 00:25:09
Hajde zane se te pritja per nje shpull  hehhee..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 30-03-2008, 00:26:25
Oqeani ahahah une ti jap 10 shpulla :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 30-03-2008, 00:30:02
Aahah ,  i  theve  rregullat  e lojes  se vetem me nje shpull  eshte,,gjithsesi ok,ti me shpulla une me lule heh :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:31:11
gjith ktyre siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:32:37
Edhe gjithe keta siper ty. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:34:56
Edhe gjithë këta sipër ty. :D

s'guxojn se do t'i bëja sakat
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:36:47
Sakat je vet. :D

Tash nga shqelm byceve ke nga keta siper. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:37:28
Sakat je vet. :D

Tash nga shqelm byceve ke nga këta sipër. :D

kujt i thua sakat, -mua?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:41:07
Po.Edhe ti the se na le sakat ne siper. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:42:19
Po.Edhe ti the se na le sakat ne sipër. ;)

shih me mir, un s'e shkrova at
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:45:10
Ndoshta jeni DY...Neise  ;)

dreamies se e meriton. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:59:33
ktij siper nje per plevitosje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2008, 03:06:23
Troubl.Mishelit.dhe Oqeanit...se me lane vetem :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 31-03-2008, 00:51:23
te me kishe lone anej ka funi te pakten hahaha. hajt dream mu afro me cilen dore e do shpullen me te djathten apo te djathten hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 31-03-2008, 01:02:27
Charlit nje te fort :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2008, 04:51:47
zanes 2 te forta lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 31-03-2008, 10:35:35
Keti siper 10 te forta LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 11:38:17
3 misheles e 10 lefterit, ndersa ksaj siper 1
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2008, 12:34:50
hajde shoku edhe 5 shpulla ty e e mbyllim per sot. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 13:38:03
behu i drejt, vec nese lejon me pas edhe ty 10
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 31-03-2008, 14:36:45
a ta mbyll une me kai grusht per secilin?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 14:39:56
nuk ka qen e rruges, por, ok, me mua
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-04-2008, 00:18:54
Zanes nje grusht barkut se ka siklet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 00:19:05
Ktij siper,edhe jo vetem shpulle. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-04-2008, 01:32:39
s'ke shance se te kam pa 3 ore larg  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2008, 01:34:33
ketij siper..bashke me lukunine e tij :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2008, 01:38:55
Charlit një te fort :D

Shka te bëra unë mor vlla :D apo e ki nga dashnija :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 09:07:31
mu ktij siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 17:03:43
Ktij siper shpulle plus i plum ballit. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 18:24:03
ketij shpulle plus dy shqelma keshtu kot per sport. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 01-04-2008, 18:54:51
Asnjonit nuk me ben zemra :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2008, 20:09:47
Une te jap ty nje kshtu nga dashnia :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: guest22102 ne 01-04-2008, 20:16:10
paj sdii qati qe ee meriton...!
Sigurisht dot kishte qen femen:P :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 21:18:03
 :P hurmes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-04-2008, 21:20:14
kush te me dale perpara. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: hurma ne 01-04-2008, 21:32:16
:P hurmes

uaaaaaaaaa po me mua c'ke? cfare te kam bere  :S :(

Une asnjerit, nuk ma ben zemra  :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-04-2008, 21:47:20
epo nje shpulle vec mire te ben  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 21:48:40
 ^o) 2 ore pse 1 LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 23:34:22
askujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:11:19
askujt
bravo Mishel...se mjer ai qe han ni shpull nga ti keto dite :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:34:52
ouuu thuaj riskun qe heq vete pa leri te tjeret.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:38:24
per mu, te kam thene..varet se me cilen dore... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:44:17
ajo qe godet eshte top! te majten e kam me cen heperhe
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:48:20
epo me te thene te drejten, une i kam te dyja funksionante...zgji dh e mirr :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:52:39
jo mo jo po me punojne kembet mua. nje shkelm bytheve ketij qe ti vi menja rrotull
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 01:11:15
hahaha..tek une mendja(koka) nuk kan lidhje me by.... :D

ksaj siper nje shpull. po nga ato te lezetshmet ama :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 02-04-2008, 20:09:59
asnjerit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 13:47:42
nje per dreamm e nje per mishel
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 13:48:50
një për dreamm


 :)thnx...per xhentilesen :)


askujt...momentalis ht :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 13:53:44
nje per dreamm, mbase e imagjinoj te te embel

nje per mishel, por s'ia vlen te komentoj se perse ksaj
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2008, 14:01:03
Ketij siper nje plumb ne ball se shuplaka eshte pak :D nuk i jepet shuplake femres o kopuk :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 14:02:53
mua plumbin, mendon??
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2008, 14:04:34
dy bile :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 14:11:28
po do; tre, kater edhe pese. Mir esht t'i besh qejf vetes, ndenese virtualisht.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2008, 14:16:55
Nje katikator nese do :D ketu e ke te ndalur ti ngacmosh zockat :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 14:20:02
ktij siper; qenka i cik feminist, zgerdhihet
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 03-04-2008, 15:16:04
askujt. po ti me lart pse do i ngrije putrat?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 03-04-2008, 15:59:12

   Moderatores, se mban rregullin
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 17:38:53
Progres-it...njecke  te sheqerosur.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2008, 17:42:01
Dreamm nje te vockel fare,, :D :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-04-2008, 17:45:26
Progres-it...njecke  te sheqerosur.. :D


Dreamm te zgjohej nga endrra :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 17:47:22
hahahahahaa..ketyre te dy-ve lart..te ju vinte nje cike mendja :D :D :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-04-2008, 17:48:32
NUK GJUAJ ME ME SHPULLA KETE DREAMM TANI KA VETEM PERKEDHELJE :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2008, 17:50:12
hahahahahaa..këtyre te dy-ve lart..te ju vinte një cike mendja :D :D :)

Tek une do te ket efekt te kundert shpulla  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 04-04-2008, 18:27:55
ALL e kam fiksim............. ahhaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 04-04-2008, 23:48:41
ksaj siper, meqe e kam fiksim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 04-04-2008, 23:58:11
Oqeanit veq per qef :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 05-04-2008, 00:01:08
dreamm, per hir te Charlie, mbase zogez e tij
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-04-2008, 00:05:07
dreamm, për hirë te Charlie, mbase zogez e tij

 LOL LOL

edhe une ty nje...sa per te kthyer borxhin.. :D :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2008, 00:18:57
Edhe une. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 05-04-2008, 00:21:28
Une e vulosi me nje plumb ne koke :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 05-04-2008, 00:26:01
ndersa un me nje bomb atomike. Ah, sikur te kishte ren pran Lefter e Charliet. Dreamm, ik atej se s'dua t'jesh viktim e tret
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2008, 00:51:50
hahaha..U lodh ky. :D...E kisha lodh shpulla. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 05-04-2008, 00:53:02
Hahaha une ta kisha mbajt :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lamtumire ne 05-04-2008, 01:13:03
ktij siper nje te shpejt si dejka
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-04-2008, 13:13:44
askujt per momentin.. :D
Titulli:
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2008, 15:14:55
nje shpulle kesaj cuces qe te mos jete kaq zemerbute. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2008, 15:37:01
Atij Katasrofes a Lamtumires apo qe te dyve. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 05-04-2008, 15:40:10
Ketij siper, qe ti benin syte xixa :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: hurma ne 05-04-2008, 15:56:47
Bernit  :D

Paaaaf njera faqe iku.....paaaaaaaf edhe faqen tjeter  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: hurma ne 05-04-2008, 15:58:40
Edhe Charlit   :D

KATER shpulla  :P, 2 ne faqe e dy ne mullaqe  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: hurma ne 05-04-2008, 15:59:58
uuuu qenka dhe Tipi  ;)

Edhe ty Tipi, se po hane duart, nje shpulle me doren e majte e nje me te djathten  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 05-04-2008, 16:26:20
Edhe Charlit   :D

KATER shpulla  , 2 ne faqe e dy ne mullaqe  LOL LOL

Hahah mua kater ee ...mir mir :D

Kesaj smuj mi jep shuplaka vetem puthje nese do :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 05-04-2008, 16:33:27
O Charlie hurma ty te ka gjuajtur si top futbolli, e shikon avatarin ka ber direkt gol te Dida :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 05-04-2008, 16:37:59
E ka nga dashnia mo po hajt ik ti se si di keto pune :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 06-04-2008, 13:07:00
ta themmmmmm........????????/
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2008, 15:46:35
Kopukit nje direkt. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 06-04-2008, 18:26:01

   Lefter-it një te nxehte
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 06-04-2008, 18:57:10
asnjonit.....se jam e vogel unaa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 06-04-2008, 22:37:47
une nje perqafim kesaj te vockles fare,Mishelit po dihet mo per ti thene kete jave jam out..nuk jam ne pune per ceshtje sociale LOl

Erlehten,Aides,Dreamm Emires,Elegances humbi kjo goca si sepata pa bisht....dhe njerit....qe e ka marr shume inat...po hajt mo LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 17:49:01
kesaj capit nje te djathte qe te ftillohej se eshte ke tema shpullave
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-04-2008, 17:52:47
Nje shpulle kesaj Anjes jo per gje po me duket si mishel me duket :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 17:59:17
ajo ishte. tipit jo se nuk du me ndy duret me kete.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-04-2008, 18:02:08
pse o Mishel para nje jave bera dush LOL :P  Hajde dy shpulla ty se me dukesh pa qejf. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 18:05:48
e ti do me bish ne qejf me shpulla? beteje e humbur. jo mo jo askujt sdo i bija
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chekevara ne 07-04-2008, 18:09:01
edhe une si puna e Anjes jam pak invalid, kush do noi shpulle, vetem me te majten.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 07-04-2008, 18:30:43
njerit po nuk  eshte i yni
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 08-04-2008, 11:19:41
ketij poshte meje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-04-2008, 12:08:33
dolces nje shpulle dolce. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-04-2008, 12:23:23
ketij siper, nje dyshe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-04-2008, 12:27:48
edhe ty nje treshe qe te te hapen syte.:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-04-2008, 12:29:37
me plot dashuri nje 5-ce te kriposur Mr.B. :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-04-2008, 12:38:32
back dashurine kesaj me 5 shpulla nga nje ane e 5 nga ana tjeter. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 08-04-2008, 13:50:31
dhe kush fitoi? u shembet me shpulla. une askujt.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-04-2008, 16:40:43
ketu nuk ka hyre njeri per te fituar por per tu zhdepur me shpulla :D . Meqe kjo qenka futur ne organizaten e Femrave me dore te vrare ne nje moment paqe po i fus nje shpulle qe ti veje truri ne vend. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 08-04-2008, 16:57:21
hahahaha jam fut te invalidet e punes. dhe 1 jave e gjysem dhe ja hodha. lalala. dhe pastaj i bejme llogarit bashke hahahaha. nje shpulle tipkes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2008, 02:02:30
Hurmes...Kot per qejf. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: hurma ne 10-04-2008, 02:04:44
 :( :( :( :(

Si u fuskan shpullat per qejf ore?

Nje shqelm une ty pra  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: sorelina ne 10-04-2008, 11:09:02
Charlit do i kisha futur nje shpulle, e kam inat shumë LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 10-04-2008, 11:43:34
SORELINA........... ...ahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-04-2008, 12:50:04
Charlit do i kisha futur një shpulle, e kam inat shumë LOL


Ske faj ti joo ...une kam faj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 11-04-2008, 00:17:11
Pajtohem me Sorelinen. ama une do e perdorja shko per kete zagar. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: cikito ne 11-04-2008, 20:40:10
 hmmmmm:
ketij larte 1 diagonale
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-04-2008, 15:54:54
Charlit nje te fort veq per qef :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 12-04-2008, 16:21:15
Ksaj larte  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-04-2008, 16:22:30
Keti siper :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2008, 19:58:59
disave qe i kam shume per zemer. :) LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2008, 23:21:59
mishelit ahhaaa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 15-04-2008, 10:09:02
si sdoli i here me emra konkret ky dmth. une nje capit dhe nje erlehtes. po vetem vehuni ne rradhe ndryshe smundem
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:51:15
njeres
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 25-06-2008, 19:26:52
ketij siper....dhe ketij poshte....gaggagaga gag
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 19:31:36
Flm :D une ty nuk te rrah se kam meshire te madhe une ndaj gocave :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 20:09:10
vetem njerit ,,, :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 21:57:55
vetes....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: belushi ne 25-06-2008, 21:59:51
Po ta jap  une nje Mishel!! :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 22:01:57
shpulle askujt,,,grusht po vetem njerit qe me nevrikos kot,,trapi i dreqit,,, ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2008, 23:16:33
asnjeres :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:21:55
tani asnjerit nese nuk me bezdis kush,,,,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Blue sky ne 25-06-2008, 23:22:39
Askujt ne shpulle as ne grusht po per nje te gervishte te makines pistolet ballit po :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:26:21
nuk du bezdisje se vaj halli se c'behet,,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2008, 16:18:07
kesaj :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-06-2008, 16:26:51
kësaj :P :D

Jo se nuk e mbandot drurin kjo LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 16:31:42
une shume veteve qe e dine kush jane ata vet ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:31:57
Tani askujt...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:42:08
Une poo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:44:45
Kujt more.. ?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 00:46:47
edhe une po,,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:50:47
Kujt more.. ?

Ty valla se e lyp :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:54:27
LOL LOL jo bre.. ani bash une kam nevoj per ledhatime.. :P e jo per shuplaka.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:55:17
Ta kisha zdrit njoo qe tu kish dok qe pot ledhatoj LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:58:22
LOL LOL

Charlit nje te lehte.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 01:00:10
Ski fuqi me ma dhon te rond ti jooo edhe me dasht :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 01:02:58
Nuk kam zemer.. se fuqi sa dush.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 01:04:42
Hahahah shi shi shikoja foret nuk kam zemer thojkaa :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 01:06:42
Nuk jane fore.. po es laverda :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 01:08:31
Nuk besoj jooo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 01:15:51
Duhesh me ja nis me besu.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 01:18:56
une nga nje juve te dyve,,, lodhje: :party) :lule
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2008, 14:32:40
Ketyre dyjave siper se me cmenden me ato avatare. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 16:02:55
Ketij siper sepse eshte shume femnist :D,,,leri grate e hallkut rahat ok,,, :D

p.s  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 16:10:18
Lefterit se nuk po rrin mire.. :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 16:48:37
zanes nga mrapa :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2008, 01:11:59
max..na la pa gjume...kush rremon neper you tube :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 01:22:00
Vetes,,, :( :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-07-2008, 11:33:25
mishel.... :P

comebackkkkkk :D :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 11:45:46
Edhe une :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 13:45:11
une njerit,,ishte bere sevapa e zotit,,tja sjell trut ne koke e jo me lope,,, :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 28-09-2008, 15:51:19
Trouble...

pa arsye :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 15:56:35
hahhaha....Edhe une kesaj siper...Me arsye. :D(kam dhe une aryet e mia apo jo  :D)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 16:28:54
Ketij siper..ka nevoje te zgjohet nga endrrat.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 16:31:34
Ksaj siper vende vende... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 16:33:40
Ketij siper dru para e mbrapa :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 16:35:44
Ksaj siper shpullat mu ne vendet ku i ben shlaaaappp shlaaaaaaaap... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 08:37:45
Capkenes...se e kam marre inat  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 12-10-2008, 10:19:03
Zockes se pare qe me del perpara. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-10-2008, 22:36:27
Ketij siper jo shpulle po shqelm derisa ti dalin syte vendi.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 00:15:29
trouble nje  sa per kot...pa arsyee LOL
chorit nje pesece te plote..me arsye LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 00:16:56
Do ja ktheja edhe une kesaj siper kot me arsye.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-11-2008, 00:17:30
Askujt se askush spo me ben gje

Gjdo njeri po i shpreh mendimet e veta  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 00:18:58
ksaj siper se po bejka shume qejf vetit LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 00:19:28
Edhe kesaj nje si eshte ashtu ne avatar nga mbrapa. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-11-2008, 00:22:00
Keti siper nje turive  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 00:23:34
Sdo dija nga tja filloj me shpulla.LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-11-2008, 00:26:12
shum qesharak ...

keti jo shpull po shkelum  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 00:27:30
tema mbyllet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 00:30:21
Te dyve siper me hu ne shpine  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 14-11-2008, 01:02:12
Askuj (nga qe personi qe mer shuplake,automatikisht fiton te drejten t`a ktheje me te puthur) :D

Kujdes! apo go for it... ju qe jepni shuplaka LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:05:28
Uhuuuuuuuuuuuuu...p o me pelqeka kjo teori... :DParlote tja filloj nga ty? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 14-11-2008, 01:08:08
Nuk e di!!!
Mbase kthehesh ne sado-mazohist e e haron ti gruan pastaj :D

Dakord? ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:10:13
hahahhaahaha...Me perkujtove dicka qe motiii spaskam degjuar...  :P


Po po ja filloj let behet cka  te behet... :D


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 14-11-2008, 01:13:05
Ika une nga ketu sa nuk u be nami.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:18:52
Ihaaaaaaaaaa...aq shpejte po ike ti? :PSa i mpreha dhembet une mire e mire. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:20:27
Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!   hmmmmm:   nuk kam stil per shpulle :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 12:27:38
Mr.B..njecke te plote :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 14-11-2008, 12:56:35
Mua s'me pelqen te gjuaj me shpulle, por me grusht.
Meqe grushti i bie pak rende tani per tani nuk po qelloj ndonje.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 13:41:02
nje shpull per ket macoken siper  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 14-11-2008, 13:43:03
Ore ti jam gjynah une.
Mos me detyro te te gjuaj.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 13:46:53
ee ska gjynah ktu merre nje shpull tjeter meqe je gjynah LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 14-11-2008, 13:49:35
Ok
Dhe une po te jap nje grusht te mire.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 13:56:11
rrofsh edhe un nja dy shpulla tek bycet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 14-11-2008, 13:58:54
Nuk ke shans.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 14:02:48
e mir mir  :S hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Emira ne 14-11-2008, 14:56:05
Po nuk u soll mire...ketij lart... :D ;) more vesh vogelush?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 15:02:30
me pelqen kur me gjuan  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 15:08:13
Charlit  te mbushet mend pak,e mos ti beson zockave fort :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-11-2008, 15:11:22
Keti siper pse mos me na besuar  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 15:13:44
Kesaj siper se gjethmone jeni genjeshtare te medha. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-11-2008, 15:21:12
Keti nje shkelum per kete fjal ,,se shpulla e kisha myt krejt  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 15:22:41
Une kesaj shpulla te lehte ne vende te ndryshme :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 14-11-2008, 15:27:27
une jam paqesore nuk jap shpulla .... :engjell:jap shkelma ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Masha ne 14-11-2008, 15:30:46
me shpulle?!  hmmmmm: Ja sa te bëj një liste  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-11-2008, 15:32:27
Unë kësaj shpulla te lehtë ne vende të ndryshme :D

Cilat jane ato vende pa mum trego zdo ti jep dote  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 24-11-2008, 18:38:33
 maje faqen qershi nja te nxet :puth....
 jo nuk mundem se me dhimbesh... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 24-11-2008, 19:02:06
Cilat janë ato vende pa mum trego zdo ti jep dote  :P
   Ne prapanice shpulla miqesore ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-11-2008, 14:31:34
..Te gjithe stafit.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 26-11-2008, 14:33:50
Une ty :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-11-2008, 14:35:15
..Une ty para atehere nuk kishe qene i zoti :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 28-11-2008, 22:19:52
Nje shpulle per ty....qe te te bejne syte xixa tenje e keqe :D


Kush eshte i qut e kap vete hahahahahahahaha :D

Ore wili ngabehet..kam marr vesh dhe ai ka ikur si puna ime....

e prura koken sot....se me kishte marr malli per lloqe..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2008, 14:09:24
Nje per kete Capin qe me nderron nickname si mbreti dashnoret. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-11-2008, 14:10:49
Nje per TY.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2008, 14:15:59
Edhe nje ty. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-11-2008, 14:29:12
Nje ne palcak :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Masha ne 03-12-2008, 14:55:47
Nje per...Perroin, me acaron me shkrimet e tij raciste.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2008, 16:48:17
Stefkes keshtu kot per qiejf. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2008, 17:06:09
Nga nje grusht per te gjithe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 03-12-2008, 17:10:09
Po mue :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 03-12-2008, 18:07:59
Nga një grusht për te gjithë :D
   Une ty grushta jo, por nje party, aty ka gjithcka edhe shpulla biles hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: boonita ne 03-12-2008, 18:23:22
ASNJERIT....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 04-12-2008, 15:13:40
Një për...Perroin, me acaron me shkrimet e tij raciste.


OOOooooooooooo ta hangsha gojen per kete fjale. ;)

Une perroin ama jo vetem shpulle po e kisha gerry komplet. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Stefi ne 05-12-2008, 17:44:51
Do kisha dashur tia fusja vetes time nje shpulle ne keto momente.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2008, 17:33:12
jane ca... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2008, 17:52:48
Te dyjave siper. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-12-2008, 17:57:07
Nje SHKELM pa pertese per kete siper :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2008, 21:01:30
Kesaj siper se si shum po me rri e padukshme e nuk po muj me nxon askund :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-12-2008, 21:08:22
Hahaha ty nje shuplake por jo me gjithe zemer se te dhemb :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: AleksB ne 09-12-2008, 19:16:50
Kesaj siper :P Prej dashnie e kam vec :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2008, 22:20:43
Edhe une ty :P...Ska dashni me shuplaka moreee maniak :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-12-2008, 23:42:19
Gruas time :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2008, 23:44:12
Ketij siperrrr me gjithe forcen qe kam...skam shume tybeee :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-12-2008, 23:46:29
Kush te dha leje ty breee :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2008, 23:47:30
Askush jo sorryy..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-12-2008, 23:52:34
SOrry paq mos tento ma pa te dhen leje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2008, 23:53:40
Spo kam nevoje me tentue hicc ne ty....i pa prekshem tiii.... ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-12-2008, 23:54:50
Normal :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 22:14:13
Ketij siper nje shqelm se shpulle eshte pak :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2008, 22:49:40
A nuk te vjen gjynah aa :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 22:50:29
Ncuq hicc :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2008, 22:51:27
Ani bre mshoj :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 22:52:31
Mos i var turit se e kam doren e lehte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2008, 22:54:56
Po hajt iher ta shoh pastaj flasim :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 22:55:50
Me dhimbsesh :( :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2008, 22:59:57
Pse tash qka u bo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 23:01:48
Sme ben te godas  :( :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2008, 23:09:34
Arsyeja ? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 23:15:23
S'ma mban se je Boss  :D  :LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2008, 23:20:10
Ahaaa :D mire mire :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2008, 08:46:25
njeres  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-12-2008, 08:51:45
tjetrit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: skiatori ne 17-12-2008, 09:20:50
asnjerit sepse deri tani nuk ma ka
bere borxh njeri por nje perqafim me kenaqesi
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 21:32:01
ketij Mr.B..

se me ate avatarin me duket si Alan Sugar tek "U been fired"..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: moçali ne 20-12-2008, 01:10:35
.........
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 20-12-2008, 11:38:02
perroi...mbaje faqen vetem nje shuplak eheheh hajt_ktu: :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 11:39:03
.. Vetesssss timee ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 20-12-2008, 11:41:05
prit nja nga un babyy..se vet nuk mundesh ahahhahaha hajt_ktu: timeout) LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 21-12-2008, 01:07:15
ksaj siper qe  fytyra ti vie ne mes te fotos LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 00:36:23
..ketij siper..qe ta nderroje ate avatar...se na beri me zemer..:D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 02:44:03
..ketij siper..qe ta nderroje ate avatar...se na beri me zemer..:D LOL

si dhe ku more gucimin ta thuash :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 08:20:10
te dyve ketyre siper :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 09:54:44
.. Ta mendoj pak ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 25-12-2008, 10:36:36
...askujt :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:39:45
Ketyre trijave siper meje ...arsyeja ...kot per qef :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:44:32
.. Mue nuk guxon ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:47:27
Pse kishe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:49:22
.. Se s'ta mban ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:51:01
Ahaa ..po shiko nuk e kisha ne ate aspektin si mendon ti :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:52:00
.. S'kam aspekte une .. Jo dhe PIK  lool ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:53:10
Puthje a do :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:55:35
.. S'ben aso per festa ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:56:59
A do dhurate pra :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:58:01
.. Po ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:59:56
Ok ta jap me MP praa :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 11:02:25
.. Ok ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Dor!na ne 25-12-2008, 16:41:08
ja ksaj siper meje, se sikur me ka marr malli ti dhuroj nje shpulle.. gjate kohe nuk e ke provuar prej meje e?? ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Claraa ne 25-12-2008, 18:04:31
"Po te bej gati faqen tjeter" :P

Une nuk jap shpulla, jap shkelma  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 23:02:19
ja ksaj siper meje, se sikur me ka marr malli ti dhuroj nje shpulle.. gjate kohe nuk e ke provuar prej meje e?? ;)


.. Me c'fare rasti po me dhuron ti nje shpulle mua?!! .. (?) ..

.. S'ke pune me mua tiii ;) .. Ktheje nga nje ane tjeter ncncncnc ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:07:59
hahhahahhahahhaaaaa   ksaj siper nje ashtu qe tybe kish me kerkue edhe nje LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 23:11:49
.. F OFF OKKKK?? ;) ;) ..

.. Nje plumb se shpulle eshte pak per ty ;) ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:14:38
Shhtttttt mos ashtu ;)


Ketyre qe jan ne kete faqe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:15:50
 :lule mos se pendohesh masanej , LOL ;) LOL

ktij siper i mjafton baby :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:17:05
Ketij ja kisha fut iher nje plumb midis balli LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:22:09
ncncnc po do me met pa konkurent ,ika une se po me trembni :D

ktij siper nje pirune ne dore, LOL

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:24:38
Hahaha ...the qafen :D


Ketij kisha fut me luge ne hunde LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:28:31
mos more se hunda eshte gjeja me e shejte qe ka jaratis zoti :D

ktij siper vetem leftoja i vie haku LOL apo nje gjilper te thonji LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:30:58
Haha ai edhe ma i dopt se ti eshte :D :D


Ketij ja kisha fut gishtin ne sy LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:40:08
ncncn ku i gjen more vendet e shejta,ani ashtu kshtu vetem nje e kam :D  lefto  e ke  jeshil mundesh me ja tregu  aspiratat LOL

ktij siper i mjafton oqeani LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 16:41:37
...askujt...se eshte feste...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:23:09
Kesaj se me shan avatarin. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:25:39
ketij...se s'bindet..( te nderroje avatarin) LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:27:48
kesaj qe ngul kembe si mushka. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 26-12-2008, 23:29:28
kam turp ta them.... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:30:47
dreamm prap se e kam inat. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:32:30
dyshe ta kthej,,no worries  :P :P

si su merzite me me ate avatar he dreq? :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:33:25
jo me vjen mire qe merzis te tjeret. :P

Prap kesaj por vitheve kesaj rradhe. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:35:36
jo shpulle ketij siper...grushttt me rastin e festave :P :P

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:36:25
si duket te pelqeka te te qellojne vitheve qe po kruhesh prap. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:39:33


nje grusht per qef Sterios..dhe e mbyllim :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:40:33
Jo jo se po me pelqeka keshtu . :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:43:22
te hash grushte te pelqen?  :D

ja se po mbledh cupkat e forumit...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:44:32
moj akoma do ti?  :P Ik moj lanete. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TiGeR™ ne 26-12-2008, 23:47:35
me falni
ka ndonje cep me bo noj postim
per web shqipetare
jeni te mirepritur t eme dergoni nje link
rrespekt tiger.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 27-12-2008, 10:43:33
Ketij tipit do doja tia fusja me shpulle keshtu per qejf.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:12:28
Kujt te me doje mua qejfi, por femer eshte aman. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 04-01-2009, 12:12:16
Keti siper nje te nxet hajt_ktu: timeout) dhe jakisha shtermu gishtin . hihihihi)) hihihihi))
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 06-01-2009, 17:52:40
Edhe une Tipit.
Thjesht per qejfin tim.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 06-01-2009, 19:01:46

   Mosni mori cuca se i sakatuat qunat. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-01-2009, 21:14:32
Edhe une Tipit.
Thjesht per qejfin tim.
Qejfi paguhet yllo. LOL LOL

Nje kesaj qe te nxehet pak meqe eshte kaq ftohte. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 07-01-2009, 08:51:41
Une per vete qejfin e kam falas.
Me vjen keq qe ti paguake per te.

Nje perseri Tipit dhe nje ketij Hektorit meqe i vjen keq per cunat.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: skiatori ne 07-01-2009, 10:06:29
jo jo une sdo ti bi askujt sot
se eshte ftohte dhe do ti bie hunda ne toke.
 :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-01-2009, 09:37:26
.. Vetes nje 10_she ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 09-01-2009, 10:07:39
Mazohiste :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2009, 16:14:43
Ketyre dyjav siper :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-01-2009, 16:18:30
.. Shkelm me taka ne bark ta kthej ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2009, 16:19:52
Weeeeee :D kjo me dhimbi :D

Une ty ta zbathi taken nga kemba dhe ta kthej :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-01-2009, 16:21:42
.. S'mundesh me zbath gje ti kur te ngulet ne bark ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2009, 16:22:53
A e provojm :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-01-2009, 16:25:20
.. Yes yesssss live ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2009, 16:27:43
Live dee :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-01-2009, 16:30:19
.. Mos u heq si trim se s'me njeh ti mue jo s'ma njeh kemben sic duhet .. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2009, 16:31:39
As ti mu nuk me njeh valla ...se di ti qe une ta ha taken e kemben komplet krejt :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 09-01-2009, 17:13:45
C'fare pabuksi paske qene ore. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2009, 17:15:56
Ashtu jam une kur tenton dikush si lloj i saj te ma ngul taken :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 09-01-2009, 17:27:16
Ka gjithnje nje here te pare.
Pastaj ne cfare lloji ben pjese ajo?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 11-01-2009, 09:50:58
 hajt_ktu: perq
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2009, 21:47:29
Chorrrit...Se me ka harru krejt... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 11-01-2009, 23:47:05
ktij kopuki qe po mendon veten tajson :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 13:12:34
babygirl se esht shum e embel haha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 13:15:26
babygirl se esht shum e embel haha

.. Shkelm TYYYYYYY shpulle eshte pak vallaii ..  ^o) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 13:19:14
hahahahaaa     ncncnc aq e keqe je a ncncnc aahh sikur tet shihja live valla kisha me ta fut nji shuplak tmos e harosh asnjiher hajt_ktu: :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 12-01-2009, 13:36:47
Memetit se do qe t'ia fus me shpulle Baby-t qe eshte si shpirt.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 13:48:41
Memetit se do qe t'ia fus me shpulle Baby-t qe eshte si shpirt.
PO MIR DHE UN DOJA ME JA FUT BEBY-T NJE SHUPLAK PSE ESHT E EMBEL,,, :-*
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 15:42:25
PO MIR DHE UN DOJA ME JA FUT BEBY-T NJE SHUPLAK PSE ESHT E EMBEL,,, :-*

.. Metiboy s'di c'ka kam bere mer jauuuu qe po ma fut shpulle sa here po hyn ne forum .. ^o) :D

..E di ti une ta kthej me shqelmaaaaa shuplake pak eshte.. ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2009, 15:51:59
..dikujt qe kaq shume me ka lenduar..edhe pse nuk ben pjese ne forum.. ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 17:34:23
.. Metiboy s'di c'ka kam bere mer jauuuu qe po ma fut shpulle sa here po hyn ne forum .. ^o) :D

..E di ti une ta kthej me shqelmaaaaa shuplake pak eshte.. ^o)
BEBY auuuu me trembe valla
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 12-01-2009, 19:13:45
nja kti siper qetja nxej faqet pak  LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ERAA........ ne 12-01-2009, 20:24:00
askujt gjith me pelqejn,gjith jan te mir  :perqafim

ndoshta MEMETIT po jo se i behet shum gjinah hehe  :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 00:12:25
nja kti siper qetja nxej faqet pak  LOL
me gjith mend e ke aaa????mos se me friksove tash  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 00:13:06
askujt gjith me pelqejn,gjith jan te mir  :perqafim

ndoshta MEMETIT po jo se i behet shum gjinah hehe  :engjell:
eraaa kujde se  hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: AleksB ne 13-01-2009, 08:39:48
Ketij siper ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 13-01-2009, 09:12:12
uuuuuuah keti siper nja te ftoft heeheh  hajt_ktu: perq
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 12:00:02
aleksit nje shuplak te nxeht...hehe
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-01-2009, 14:08:13
Ty nje.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 14:21:17
askujt sme ka be keq njeri qe tja fus shpull Jojo:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ERAA........ ne 13-01-2009, 23:16:33
 pritjaaaaaa) sedi:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-01-2009, 23:25:44
hahahahaaa     ncncnc aq e keqe je a ncncnc aahh sikur tet shihja live valla kisha me ta fut nji shuplak tmos e harosh asnjiher hajt_ktu: :puth

TYYYY..shpulle + shkelm + plumb..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ERAA........ ne 13-01-2009, 23:31:07
mos baby girll se u ben shum per metin,???????????
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 08:55:38
Po e bej gati nje 10_she.. ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-01-2009, 09:07:14
Elegances ca shpulla perkedhelese ne tule :d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-01-2009, 10:36:26
..Vetes..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2009, 13:38:30
I bashkangjitem kesaj siper... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 24-01-2009, 15:39:54
Ketij nje shkelm ne fytyre :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 22:58:35
chorrit..pse jo..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 26-01-2009, 23:00:16
chorrit..pse jo..LOL

pse po :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 23:01:53
..shkurt e shqip.."Per Qef" LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2009, 23:04:16
..Njerit....coz I miss him.. :'(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2009, 18:59:23
Krejtve... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 27-01-2009, 19:36:01
chorri-t...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 28-01-2009, 00:13:48
chorri-t...

spo guxoj te pyes pse  :D njera nalt tha per qejf,ndoshta dhe ti per qejf LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 28-01-2009, 21:26:46
chorri-t serish  pritjaaaaaa)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2009, 21:40:19
dreamkes.... Se me ka harru krejt.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2009, 21:42:30
dreamkes.... Se me ka harru krejt.... :D

LOL...ti je i paharrueshem o hije..
..  ne vend te shpulles nje..perq
 
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2009, 21:59:48
Pak eshte nje pufje... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 28-01-2009, 22:03:46
Tipit ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2009, 22:04:58
Kush o ai... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2009, 22:05:33
Pak eshte nje pufje... :D

..hajt se kompesimin e merr nga lagja LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 28-01-2009, 22:06:12
Steriotipi shkurt Tipi... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2009, 22:07:13
..hajt se kompesimin e merr nga lagja LOL

hahahhaha...prej gojes tende ne vesh te Zotit.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 28-01-2009, 22:10:22
Te gjitheve qe jane online........kshtu vec per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-01-2009, 22:12:48
..Atij pa emer..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2009, 22:13:19
Une kesaj siper se e kam kojshi... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 28-01-2009, 22:19:04
chorri-t serish  pritjaaaaaa)

auuuuu  LOLnga pike moj ti :D dhe nuk ma thua pse do pret gjate LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-01-2009, 14:34:37
..Dikujt qe kaqqqq shume me ka lenduar shpirtin..me veprimet e tij..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2009, 14:57:08
Kush eshte ai ta vras tash menjeher :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-01-2009, 21:25:41
disave ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2009, 23:24:58
ketij siper...meqe iku..se sa ishte ketu  e kisha frike LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 23:29:44
cme doli kjo teme para syve.... ne fakt 2 personave me shume deshire kisha por ce do qe sdi me gjujt me shpulla une ...  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 04-02-2009, 23:31:20
Une ktyre dyjave lart......jo shpulle jo......nga nje perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2009, 23:32:50
Une ktyre dyjave lart......jo shpulle jo......nga nje perqafim :perqafim

 :perqafim  :perqafim

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 23:34:29
perqafim e une per kengen.... :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 13:27:22
vetmise se forumit........... ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-02-2009, 15:46:35
Shejtanes dhe Mishelit LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 05-02-2009, 15:49:50
une jam besimtare te kthej faqen tjeter.... :P

une bibes dhe bibes.... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 15:50:10
sheeee sa te gjata i ke duret or ti shoq...po me kadal i here se me bo me te hy pastaj zor se del me kai shpulle....ja ashtu posi  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: iShUlLi ne 05-02-2009, 15:59:35
Kesaj ketu larte se s'pushoi sot :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 16:04:06
Mos Ishull ...edhe ti bre lalke....edhe ti e the kete


ma ke lli...urno bjeri faqes i here forte  e i here bute se te thera
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: iShUlLi ne 05-02-2009, 16:07:52
:D
Pak bute e embel do i bie kesaj here pastaj shohim :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 16:10:19
iiiii mashkull si godet femra .....dole kot e ti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: iShUlLi ne 05-02-2009, 16:12:38
e kisha te bute e te embel mi... biles ishte cik romantike e ti cfa thua :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 16:23:04
jo jo shpullat sido te jene si du une...i soj dhembin....

une do i gjuaja nje grusht te forte ketij mali.....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 14-02-2009, 10:00:28
Ishullit qe te mos ta demostroje forcen me femrat. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2009, 16:02:05
askujt....sot askujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2009, 00:05:45
mishelit..:D :P

ku je  moj ti :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 16-02-2009, 00:07:18
Tipit grusht se ben karshillik per interin.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-02-2009, 08:21:32
Shejtanes qe me ben gjoja si tifoze. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: marsiola ne 16-02-2009, 08:23:17
steriotipit

se hiqet si i mencur

 hmmmmm:

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-02-2009, 08:31:40
Marsioles qe nuk kupton hic. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: marsiola ne 16-02-2009, 09:08:06
steriotipit se eshte tip i pndreqshem

 :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 16-02-2009, 10:08:43
Tipit se kuptoj te verteten.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Stefi ne 16-02-2009, 11:25:48
Sterios.. e kam me qef nje shpulle LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-02-2009, 15:39:49
ketyre te trejave poshte se me bien ne qafe kot. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 16-02-2009, 16:59:01
une atij te mesit LOL LOL

sot jam e vdekur qe kshu po i lej shpullat PFFFFFF
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Emira ne 16-02-2009, 20:51:31
Askujt prej jush, po nje grusht vence njeres ne pune, nje idjoteje legjendare qe eshte ankuar per mua se largohem nga puna pa i thene askujt (?!) dhe bej telefonata private tere kohes(???!!!)

hej Perendi!!se eshte ajo trashaluqe, e shemtuar, pa klas dhe nuk di te flase as gjuhen e vet pa dialekt, kush ja ka fajin, une? hmmmmm:

varjos...shefja ime vetem qeshi dhe me shkeli syrin. ajo e di mire se me ke ka te beje. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Karatisti ne 16-02-2009, 21:16:31
Une jam vetem per dashni kshtuqe puthje keni sa te doni po shpulla jo!

 :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: esmeralda123 ne 16-02-2009, 21:32:03
un di te fal me shum dashuri dhe jo shpulla..sme pelqen konflikti ..tolerance mirkuptim 
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 16-02-2009, 21:50:30
shpulla per te tere ore..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2009, 16:29:13
kesaj qe do vi.... :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 19-02-2009, 16:45:03
Mua?
Po pse?
Une te kam xhan :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2009, 16:47:55
dija une se vije ti mi......hajde nje shepulle per LIO....


edhe une ty mi.... :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2009, 17:12:51
Une kesaj siper se me humbi kontrollen me ate avatar...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-02-2009, 17:17:08
Ketij.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2009, 17:18:54
Ketij.


ncncncnc...sa e pameshirshme... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 19-02-2009, 17:19:38
Uno do t'ia jepja nje shpulle ketij Lefterit qe ti vinte kontrolli.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-02-2009, 17:19:55
+ Another 1.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2009, 17:21:12
ncncnnc...Hala edhe me e pemeshirshme... :D


Plus Alondren e kisha bere pestil...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 22:31:04
Chorit se me ka lene thate fare haha
O Lefto he ca benin bullgarkat nje here
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 22:40:12
Leftos se iku nga bari mbreme pa me thene.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 22:42:44
Leftos se iku nga bari mbreme pa me thene.... :D
ashtu iken ai po he hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 22:46:09
hahahaa jo ore do ta paguaje dyfish sot ai ...po se bera tape e ta sjell andej nga lokali juaj .... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 22:48:00
hahahaa jo ore do ta paguaje dyfish sot ai ...po se bera tape e ta sjell andej nga lokali juaj .... LOL LOL
moj me qafsh Tipin di gje nga behet...se ka bo shume mungesa ai :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2009, 22:49:05
lefto tek lokali yne eshte bere si i pare shpie hahahahahaha


edhe kubi ma emrin e tij LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 22:50:31
ore po une skam qene e ftuar atehere mi ma beni kete nder sot ....... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2009, 22:54:06
Po ti shko shiko fotot e leftos mojj LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 22:55:31
po pse te shof fotot mi kur mund ta kem spektaklin live ............ LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2009, 22:56:53
takimi eshte per neser nga ora 12.00 si thu???  ;) tek vendi i caktuar me robte e paracaktuar LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 22:59:43
a.m apo p.m mi    :D 

moj po i zoti i punes Sander mafishja di gje apo yyyyyy ne... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 23:04:25
pupu e depzes ske turp nxjerr kofshet selamet :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2009, 23:06:21
capit qe disinformon.....LOL

Shejtane ku qendron ndryshimi midis A.M dhe P.M??? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 23:09:01
capit qe disinformon.....LOL

Shejtane ku qendron ndryshimi midis A.M dhe P.M??? LOL
po keshtu do thuahs ti tani apo jo moj Shejtane :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 23:12:01
vajza mos u ngatarroni me llafe :D une e kam humb spektaklin me pare kshu qe e dua live e mos me zhgenjeni se kam besim te ju e jo te edepzezi.... :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 23:17:50
vajza mos u ngatarroni me llafe :D une e kam humb spektaklin me pare kshu qe e dua live e mos me zhgenjeni se kam besim te ju e jo te edepzezi.... :P LOL
moj lefton  e sjell une po ti sill tipin :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2009, 23:22:07
pune e kryer u be.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 19-02-2009, 23:31:02
per  cka behet fjale :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: shpirti84 ne 19-02-2009, 23:34:33
Chori duam te bejme grup :D :D

te pijme ndonje birrre...se kushedi ku te vete mendja ty :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 19-02-2009, 23:42:26
Chorit se me ka lene thate grupin  fare haha


do beni kocert live ,,
capkene  po dyshoj tek ti paska pak ndryshime nga ajo kohe LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2009, 22:56:01
ketij siper...nje pesece te plote... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 20-02-2009, 23:12:27
mos dreamm se i jep efekt te keq atij... LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2009, 23:33:37
une spo ju jap puthje po as shpulla....leje spo ju jap asigjo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: moçali ne 21-02-2009, 22:36:23
do doja ti jepja nje kesaj lart po paska avatar te bukur dhe nuk me ben zemra
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2009, 22:46:53
moj lefton  e sjell une po ti sill tipin :D :D
Capi te ka shku mendja per dajak ty keshtu? LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-02-2009, 22:54:57
E di vet ai...nje 10_she te forte bilessss..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-02-2009, 22:56:31
shpulla per te tere.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2009, 21:53:08
te tereve pervec vetes...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-02-2009, 22:22:48
te tereve edhe pervec vetes se kesaj.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2009, 22:24:04
Komshijes. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-02-2009, 22:25:34
kojshiut ... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 22-02-2009, 23:50:05
ketij siper...nje pesece te plote... :D

shejtane  po pyete ihere eshte e sigurte apo u tall :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-02-2009, 23:51:35
u tall me verte chorri.... :D

une chorrit :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 22-02-2009, 23:57:39
shyqyr qe u tall  LOL

dhe shyqyr qe dhe ti tallesh  LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 00:02:00
chorrit dhe tipkes me aspi karalloi
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 23-02-2009, 00:17:32
shejtane po pyete ihere,, tallet dhe kjo me siguri LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 00:19:34
ta shpura hunden drejt mos e zgjat si nuk ta zgjas hahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 23-02-2009, 00:22:22
shejtane kjo nuk tallet me fal,e di se ke shoqe ama nuk e zgjas dhe une hahhaaa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:23:52
chorro e shoh qe te paska marre malli per mua se vetem emrin tim po permend  :P

rri urte se po te kap e une me shpulla tani....hahahahaaa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 00:26:12
hajde ti ka i ane e une ka dy .chorri sos te mbet nashti haha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2009, 00:26:41
Vetes time "Oqeanit",,edhe nje te madhe bile valla se po e lyp  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 00:28:33
pse mo xhan cke .cte gjet. ti ishe mire nje te puthme oqeanit ne badhe prej chorrit urgjent hahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 23-02-2009, 00:29:51
hahahahhaaa  po moj ty te kam shoqe per qejfi,   heej mishel a je my love

shejtane e kishe me tallje apo dhe ti nuk tallesh,,ahahahhaa

hahahhaha oqeani mos bre
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:32:17
Oqean mosss e deno veten kaq shume.... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2009, 00:34:33
Mishit se e barti puthjen tek Chorri,,, :D

Chorr jaran,shpetove ti mos ta nin,,,aahaha


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2009, 00:37:25
Oqean mosss e deno veten kaq shume.... LOL LOL

Dua nje shpull nga ju,,se po me dhimset vetja,spo e gjaj sa duhet,, LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 23-02-2009, 00:39:39
oqeani jo mor jaran se ajo duhet me prit nje vjet per te bartur puthjen te chorri LOL masanej une nuk pata dijeni per kete,e gezofsh se eshte loqk fare :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2009, 00:42:03
Leftos se ka ditelindje ...edhe kjo eshte dhurate dee LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2009, 00:44:27
ahaha flm Chorr,,per qe eshte loqk e di,, LOL :-)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 08:59:06
Lios kot per pordhe LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2009, 14:23:02
Lefterit..e di vet ai se pse.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 17:03:43
shejtanes, mishelit, tipit, trouble,capkenes,chorrit,
nga nje shpulle xixelluese :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: titi10 ne 01-03-2009, 17:07:05
Asaj sherifes sepse eshte teper idiote hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 19:05:10
shejtanes, mishelit, tipit, trouble,capkenes,chorrit,
nga nje shpulle xixelluese :D :D
[/quote
hahahahaa flm Dreamm sthone kot ai qe te rref te do.... :P

hajd e une nga 1 shpulle per te tere grupin Shurupi.... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2009, 23:27:59
sot po i kursej pak..
nga nje shpulle  Tipit dhe Trouble..:D
pa arsye..vec per qef..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 23:28:41
O ma jep me arsye ose jepja Leftos shpullen time. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 23:30:22
Tipit e une se me ka zene vendin e parkimit....  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 23:31:38
kesaj qe pretendon se i kam zene vendparkimin kur nuk e ka iden se ku e kam parku makinen une sot. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2009, 23:32:14
hahahahha.....Une  Dreamkes ne vende te ndryshme.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 23:33:22
Leftos se me shau kodoshe.... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 23:34:11
Futi edhe nje shkelm mes kembeve. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2009, 23:34:50
Moooooooooooo..shej tanes skelma....... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 23:36:19
jo Tipi se eshte dhimbje e keqe ajo mes kembesh si gjuj dot se e kam ortak dreqin .... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 23:37:24
nje shpulle dreamm dhe shejtanes se po me han dora. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2009, 23:41:37
Sterios nje dru ne shpine... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 23:42:11
ta thyj doren ore... akoma se ke mesu... jo dhunes ndaj femrave.... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 23:42:59
Leftos me shkop gome po jo une po shejtania ti binte sa ti hante krahu. LOL Une do rrija ne shezlong e do shifja duke rrufitur ca raki thane. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 23:45:58
Leftos vertet se e meriton ne keto momente.... ><
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2009, 23:50:32
hahahah..shejtanen  me rrah me konop...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 23:52:38
kete 78shin se ka fillu me me tremb shume  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2009, 23:53:12
prape Trouble...kesaj here bashke me Xha Milon.:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2009, 23:56:01
Dreamken duke bere Yoga...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2009, 22:32:52
nje grusht 8-sh ty siper :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-03-2009, 23:27:42
5personave.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2009, 23:47:00
Lefteri dhe Charlit..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 16:56:33
Edhe une....njerit nga qefi e tjetrit vec pse jo.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 17:01:57
Ty siper ...jo nje po deri sa te kishe marr mesim pak
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 17:03:35
Nga kush me marr seee??!!!!!!..Don't...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 17:04:55
Kesaj siper deri sa te isha lodh
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 17:05:43
Une pertoj.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 17:08:01
Une nuk pritoj hiq veq deri sa te isha lodh
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 17:09:37
Hajt 1here a po djeg hic?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 17:12:16
As nuk ke shanca biles ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 17:17:59
Ehh me duket se the derisa te lodhesh nja 2-3here..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 19:49:53
Tipit se me ben konkurence  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 20:04:02
kesaj meqe sia dhashe dot sot LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 20:10:58
hahahaaa jo jo sot me puthe.... sa e mire ishe bo mi dreq e ato cizmet mos i perdor perdite se qene sh te bukura  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 20:12:10
jo jo se na qan Vitoria pastaj... :D :perqafim

pastaj jo me e mire e ty...po leri denglat  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 20:19:46
jo mi dreq mos me genje se une isha vesh  me rroba ushtarake si per ne lufte hahahahahaaaaaaaaaa aaaaa ti na ishe bere seksi poshteri  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nadja ne 14-03-2009, 20:25:35
kerkujt :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 16-03-2009, 13:23:53
ty siper, me bere leket rrush e kumbulla sot LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TiGeR™ ne 17-03-2009, 11:06:00
Ska shpulla per antare ...
jam i ri nga keto ane ...
nje shpulle per veten time se kisha harru pasw
  :) :) :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 11:30:34
Edhe nje nga une per ty per te uruar mireseardhjen.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 12:52:28
Alondres vende vende... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 13:12:56
Do mi tregosh vendet?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 15:41:12
Alondres kot per pordh LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 15:47:28
Mishelit se thote fjale turpi  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 15:47:47
Une te keshilloj te hash fasule :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 15:49:10
Mos ma keshillo se ashtu kam bo sot per dreke andaj te thashe LOL LOL

hajt se me shpulla sjua dal dot..po jua jap kai  :perqafim :perqafim seciles
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 15:51:13
 hajt_ktu: :puth :puth  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 15:56:01
gjuha e ikonave?? LOL ke ngaterru forum LOL

sa kam qesh  :puth :puth e ik mushu tashi  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 15:56:54
Epo me ne fund e kuptove qe kjo eshte ajo qe duam :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 16:00:50
gjuha e ikonave?? LOL ke ngaterru forum

sa kam qesh  :puth :puth e ik mushu tashi

pertoj me fol mi  :D

 :lule
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 16:02:32
qyqa qekani i soj....
me flihet gjume se kuptoj pse..ja lli tu flejt LOL LOL

keto te dyja neser do doja ti zija me shpulla  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 16:04:05
Epo uro qe mos te te kthehemi ne, se jemi dy.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 16:08:12
ska gje une jam nga ato qe i kthej te dyja faqet...se pastaj ju bej peshk LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 16:10:05
Alondra une e kap per flokesh ti merr ndonje shkop qe mos te te dhembi dora  LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 16:11:09
apo si kam shtri sot...me kap kollaj mi shtrige

iiiiii shikoni po nuk na nxorren ne video me bloutooth shikoni si zihen gocat e forumit LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 16:26:43
Do behemi VIP-a?
Ole, ole
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 18:50:13
apo si kam shtri sot...me kap kollaj mi shtrige

iiiiii shikoni po nuk na nxorren ne video me bloutooth shikoni si zihen gocat e forumit

a te rrafte panuklla ty sa kam qesh ....  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2009, 18:59:58
Shejtanes :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-03-2009, 19:01:50
Ty qe po te kruhet pa pas nevoje..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2009, 19:02:56
Une ty nuk mundem ;)

Te jap puthje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 19:03:45
asnjerit  :engjell:  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2009, 19:04:52
Sa e urte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 19:10:38
Lios me qe u krujt vete  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2009, 19:12:25
Kush u krujt per ty ?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 19:15:29
ndonje Durrsake  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 19:35:48
Atij redepit larte...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 20:07:39
me too  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2009, 22:13:03
nja 3-4 ketu..ndonje  flakeruese.:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: moçali ne 17-03-2009, 22:29:41
shejtanes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 22:32:06
flm
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: moçali ne 17-03-2009, 22:33:17
te lutem!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2009, 00:11:35
Kend kam zene??...Dy jo nje ketij...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 18-03-2009, 00:13:27
Xixat ja kisha nxjerr Dreamkes...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 18-03-2009, 00:16:43
ti kisha kthyer xixat 5-fish..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 18-03-2009, 00:23:23
hahaha...Do i kisha fut shpule sikur ne shkolle kur i ka fut arsimtari kur nuk ka ndejt byca rahat...LOL(shume  i sigurte jam ne kte LOL)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 09:46:17
Te gjithe atyre qe nuk kane SG............

............ :D :D.................. .
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 19-03-2009, 09:51:42
Te gjithe atyre qe nuk kane SG............

............ :D :D.................. .
SG?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 09:52:17
Signature..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 19-03-2009, 09:56:49
ika une te ve nje SG atehere.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 09:58:21
flm baby  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 09:59:35
I kam te lehta...don't worry..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 10:01:36
hajd se ska gje duhet ndonje shpulle ndonjehere me na sjell ne vete .... pastaj ai qe te rref te do i thone ....

mire je ti?  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 10:02:52
Mire po pres te me kaloi ky grip dreqi.. ^o)

Ti? :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 10:04:23
mire mire mua gripi me kaloj po ec para tani.... e ti ate bej te pershendes e dashur  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 10:06:51
Thnxx..Po dal une pak ta shfrytezoj kete dite pushimi..

Kalofsh nicee...kujdes mekatet...une po mundohem :D

Ciao.. :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 10:10:22
edhe une po dal se kam ca gjona me be sot nga puna e 1 dreke pune te rendesishme  ;)

shkruhemi me vone e ja kalofsh mire ... kisssss
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 16:17:45
Ketyre te dyjave poshte, jo se i kam inat por per qejf. LOL :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 17:21:11
ketij lart  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 19-03-2009, 17:24:10
Thuaji me emra moj goce, se ku e dime ne ke ke lart ti :P LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 17:24:57
mackes. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 17:25:50
Thuaji me emra moj goce, se ku e dime ne ke ke lart ti :P

sdu tja zbuloj identitetin   :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 19-03-2009, 17:27:56
Tipit me shume kenaqesi
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 17:29:00
Kesaj me nje zjarrllek te papame. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 19-03-2009, 17:31:52
Na re dreq se na dogje.:P
Ketij nje te mire qe ti mbes tatuazh
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 17:33:07
kesaj nje tatuazh vitheve. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-03-2009, 12:03:33
Tipit po pa pasoja te pariparueshme....ks hu omel e omel LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Alondra ne 20-03-2009, 12:04:54
Mishelit se s'po ne e var shume
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-03-2009, 14:28:56
Lios..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 14:36:22
kesaj ose ketij qe do postoje pas meje. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2009, 14:37:07
edhe une ketij para meje.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 19:00:59
Gjithe gjinise se bukur... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 19:02:44
LOL shif se ato shpullat kane e ndikim te kundert LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 19:07:30
Kesaj siper 2 fish me shume  se me terhjek si magnet... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 19:13:15
LOL ketij se eshte pol pozitiv i magnetit LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 20:01:09
Kesaj poshte dhe asaj siper nga tre shpulla. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 20:56:35
Sterios nje te forte se ja ka zene parkingun njeres....LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 20:57:42
jo ore se ja dogja makinen ska me makine pyete vet te te pergjigjet LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 21:02:15
hahahah..ani kujdes se paske per   te pare plot shpulla ti...LOLP.s...Ika te perkohem ne nje vend e vij pak me vone... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 21:04:30
okki dokki  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 21:27:59
Kesaj qe me ka gervishtur deren e makines me celsa. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 21:35:22
LOL LOL he me se pak ta gervishta vetem 2 dyer  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 21:37:19
Kesaj qe sapo i shpova gomen e makines tani . LOL :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 21:41:06
ti ke per ta ndru neser ska gje LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 21:43:56
Po pra se me kish mbet pa pike vaji me kish mbet. Kesaj per sport. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 21:49:51
kush te kish mbet pa pike vaji more  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 22:19:13
motorri i kerrit. :P  Kesaj nje shpulle. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2009, 22:23:41
LOL LOL Tipit 2 shpulla qe mos i ngelte hatri as faqes tjeter  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2009, 15:09:51
Lefterit..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 02-04-2009, 15:18:13
Shejtanes  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 15:55:05
bujrum po ta mbajti  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 16:52:17
Lefterit..
hahahha...Une kesaj ne vende te ndryshme... :D


Shejtane mos ma  ngacmo Lion se e kam zocke te preferuar...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 20:49:59
jo bre Lefto spo ta ngacmoj ta kam fal .... une i ktheva faqen tjeter te gjuante sic thote feja e fushoreve  LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 20:58:21
Zockave por jo shpulla vetem puthje :D :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CTS ne 02-04-2009, 20:59:04
Bernit se na hoqi vidhen me idete e tij politike :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2009, 22:38:29
ketij siper...se na eshte bere shume serioz :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 22:42:27
Lios  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 22:43:47
stupid girls LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 03-04-2009, 13:00:57
Asaj... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-04-2009, 10:59:40
1..2..3..4..5..6..7 ..8..9..10..11..12. .13..14.15..16..17. .18..19..20........

per dikend..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 13:23:47
asaj qe do postoje pas meje. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2009, 13:55:23
ketij siper, nje te nxehte.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 04-04-2009, 14:38:50
as kujt se nuk kam zemer...  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2009, 12:44:32
Shejtanes
Mishelit
Emires
Capkenes
Tipit
Trouble
Chorrit
Xha Milos

...nga nje 5-ce flakeruese :@ :@ :@ :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-04-2009, 16:37:37
Brentit se po me rrin pas.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 16:41:05
Brentit se po me rrin pas.. :D
Kam drojen se s'do mundesh te me mberrish!  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-04-2009, 16:42:44
Sa i gjate je?? :D ... une 180cm fiks fiks..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 16:44:48
Sa i gjate je?? :D ... une 180cm fiks fiks..
no way, je shume e gjate per nje femer!!

I'm 205  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-04-2009, 16:48:33
:O...ti je shume i gjate per femer e mashkull lol :D

Do kesh veshtire te gjesh nuse :P

I am I am....ama po pres te rritem prap po skam ndryshuar keto 6vitet e fundit :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 21:05:25
 tipit dhe shejtanes, se na kane tradhetuar keto dite.

edhe leftos e chorrit, se kane humbur si sheqeri ne uje ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 21:33:43
:O...ti je shume i gjate per femer e mashkull lol

Do kesh veshtire te gjesh nuse :P

I am I am....ama po pres te rritem prap po skam ndryshuar keto 6vitet e fundit
une mendova per mire ne fakt 180cm femer wow, gotta meet you somehow :D
kurse per nuse mos mi hup more ti shansat lol, se nuk me pengon edhe nese e gjej te vogel :D in fact do you have a sister :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 21:42:51
185 cm- merresh me sport :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 16-04-2009, 21:44:01
Shejtanes
Mishelit
Emires
Capkenes
Tipit
Trouble
Chorrit
Xha Milos

...nga nje 5-ce flakeruese  :P

kush te rref te do i thone ....  :P

 :perqafim Dreamm
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 21:44:15
185 cm- merresh me sport :D
c'fare do te thuash?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 21:47:03
je marre me sport qe je 185 cm i gjate- apo ia ke fut kot :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 21:48:26
po kush tha qe jam 185cm xhanem? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 21:49:09
po pyes qe ta marr vesh ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 21:53:18
Lexo me lart qe ta kuptosh  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 21:54:29
mos dole gje nga tema ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 21:55:20
ne fakt po, nah nje shpulle  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 22:09:56
dy shpulla per ty  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 17-04-2009, 11:49:46
Shejtanes,,e din ajo perse.. :D  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 11:52:02
 :P  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2009, 12:54:40
jo shpulla sot po te pucme me kenaqesi.....ueeeee e sa mu pucka

 :-* :-* :-*
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 13:01:55
ec njehere knej  ;)  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2009, 13:04:44
vetem mos me godit se jam sikur me ka shtyp makina e M..


 :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 13:06:00
hahaaaa kujt i thua mua me ka shtyp makina.......... lere spo e them LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2009, 13:11:41
po he de mos i ler fjalet ne gjisem ...shtjere te uruaren
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 24-04-2009, 22:41:05
nja 2-3-ve  edhe pse sbejne pjese ne forum :@ :@ :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2009, 22:56:08
Baby-t se nuk po rri urt ...po ju mbyll popullit tema pa i pyt fare :D :D gjynah mojjj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-04-2009, 22:59:27
Ty nje qe po genjen ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:20:51
Nje chorrit dhe nje shejtanes :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 00:21:42
hahahaa me na zgju ga gjumi besoj  :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:22:14
Se me lat vetem :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 00:23:54
ketu jam  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:24:39
Ku???? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 00:25:48
ketu do te jem  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 30-04-2009, 00:26:18
te dyjave siper dhe ato duke ngrene buke LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 00:26:55
 :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:27:06
Ncncnccn duke ngrene buke, as gjarperi s'te kafshon
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: chorri ne 30-04-2009, 00:29:28
ok ok duke pire uje LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 00:29:57
 :D LOL LOL ku ku bre poshtersi LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreza ne 30-04-2009, 09:21:07
Qershis me gjith qef e kisha ber :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 18:21:48
Njeres do ti kisha thy brinjet do ti kisha thy. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 22:23:52
kujt te postonte mbas meje LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 22:28:15
Pas. LOL  Kesaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 11:45:14
te gjithe gjumasheve te forumit..:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 12:03:21
Steriotipit kot per qejf  :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 12:26:51
ik oj pilu. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 12:27:56
ai qe te shan e te rref te do ore cke ti  :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 12:43:13
Uff sa shume ju dua une aman :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-05-2009, 18:44:54
Tipit se eshte garip... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-05-2009, 18:59:15
ik moj pilu se skam garip une me garip je  vet dhe rri urte mos bej ze se i telefonova policise dhe ta zune deren me gjithe doktore e televizion. :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-05-2009, 19:05:22
Hajde po ta mbajti... LOL LOL

Ketij prap une.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 05-05-2009, 21:09:09
 timeout)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:19:46
Te gjitheve :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:24:24
te tereve  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:30:17
ou ^o) hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:32:01
Kalipsikise. LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:33:28
Tipicudise :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2009, 21:19:07
Shejtanekomshise... . :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 10-05-2009, 21:20:28
all lopoveve te botes LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2009, 21:21:28
Kusherireve ne vende te ndryshme.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 10-05-2009, 21:23:05
ketij siper se sme le rehat kusheriren LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Masha ne 01-08-2009, 13:14:21
vetes  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-08-2009, 15:22:05
ketyre qe kane harruar celesin e portes se forumit neper shtepira :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-08-2009, 21:00:55
Chorrit se  me beri nervoz... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-08-2009, 22:41:19
Trouble nje 10 te ndezur :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 04-08-2009, 20:31:30
mishelit,capkenes,shejtanes,kalipsose,missit,sterios,chorrit,trouble,xha milos, ^o) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-08-2009, 13:59:49
te pares ne liste me paske vene moj.....edhe tani qe jam vete i dyte do me rrahesh LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-08-2009, 20:56:15
edhe tani qe jam vete i dyte ...

 :O :O...wowwwww..congra tulationnnnnn :perqafim  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 01:10:41
atyre qe i kruhet...e ata e dijne se kush jane vet  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 09:15:23
do ja fusja kujt te me dilte para...po ca shpulle...apo se kam te akumuluar.


 :O :O...wowwwww..congra tulationnnnnn :perqafim  :perqafim


rrofsh e dashur  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 13-08-2009, 14:13:27
no one
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 13-08-2009, 14:22:52
Kesaj siper.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 13-08-2009, 19:21:45
patriotes sime :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Masha ne 13-08-2009, 19:29:45
he se po te kthej reston  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 13-08-2009, 19:32:17
me pufje do me thene? :D

nje resto-puthje per patrioten :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-08-2009, 19:35:06
Zejnebes sepse nuk po me ndegjon :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Masha ne 13-08-2009, 19:39:16
me pufje do me thene? :D

nje resto-puthje per patrioten :)

hajde kalojme nga tema tjeter se ketu ka vetem shpulla  ;)

meqe ra fjala, 1 shpulle per kijametin se dua te jetoj e ca  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-08-2009, 19:58:23
mashes jo...pres qe ajo te me godet perseri e pastaj te me puth faqen e nxehte  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 16-08-2009, 23:58:42
Kijametit qe te kthjellet....LOL

Plus Shejtanes qe te duket icik... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-08-2009, 11:27:38
Asnjerit se kam zakon me gjujt me shpulla zakonisht gjuaj me grushta apo jo Lefto  :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 00:01:28
lefterin mos e ngacmoni...sepse ka ngrene shpulla te mjaftueshme ne kohen derisa ishte i humbur LOL LOL

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: fabio 30 ne 18-08-2009, 01:14:21
....me qe jane ne gjume ...vetem nje gjume te embel te gjitheve... :)..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2009, 15:16:49
nje shpulle zgjimi vetes....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 15:39:26
Zejnebes...shpulla  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 15:42:14
e pra e ku humbi ajo se pashe hic ne Prz  :P  hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2009, 15:44:16
se di jam pa ide shpullash.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 15:45:37
e pra e ku humbi ajo se pashe hic ne Prz  :P  hmmmmm:

kjo do te thote se nuk me ke pare as mua  :P  :D ...ne nuk shihemi me ato syte LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 15:48:19
chorrat shohin gjithcka edhe ty  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 15:52:25
me undercover nuk mund te shihesh...vetem nese edhe ju ishit ne under LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 15:53:58
jo tybe asnjehere under jam gjithmone over une  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 15:55:56
hahahahahaha e di une ate over... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 15:57:12
se besoj de por ta mesojme nga java tjeter kur te takohemi  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 15:59:20
te takohemi? kismet
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 16:00:59
kijametit me kismet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 16:04:15
kismeti ohhhoooooo LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 16:09:42
askujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 20:05:42
Zejnebes...kiss  :-* behu gati per shpulla  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-09-2009, 20:26:17
trouble, chorit, xha milos, mistrecit  :D nga nje pesce te padukshme  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-09-2009, 22:16:25
njeres bytheve  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 10:17:03
askujt,,,,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:28:30
njeres bytheve  :D
Edhe une... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-10-2009, 08:50:43
TY..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-10-2009, 09:55:31
Tipit dhe Shejtanes kot per pordh/.. :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 14-10-2009, 12:08:10
njeres nga mbrapa :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 14-10-2009, 14:03:00
Askujt se e kam shuplaken derrmuese.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 14-10-2009, 14:27:10
Valla dikujt shum bile t....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 14-10-2009, 15:42:46

  Ne asnje rrethane :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2009, 15:53:29
njeres bytheve  :D
:D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 16:00:29
kurse une njerit....nga para LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 16:02:23
kurse une njerit....nga para LOL LOL LOL

ku para se nuk e kuptova une  :D lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 16:03:48
goce, nuk te jap detaje, se po me nxehesh e skam c'te te bej pastaj...LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 16:13:10
do therras vullkanin te e keqja me e madhe u pa puna  :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 24-11-2009, 16:18:17
Shpull,,!!  hmmmmm:   jo jo kurrkujt  ,mozallah,., :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:00:58
Shejtanes...vende vende.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:06:19
Lefterit  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:08:19
Kenges po se tregoj se ku.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:08:55
leftos.....po me embelsi... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:10:27
Lefterit .........nje dru shpines  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:12:48
Mooo krejt me paskan ne sy.... :D


Kalipso te lutem ama jo shume me embelsi se po mi prish dhembet.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:14:06
Mooo krejt me paskan ne sy.... :D


Kalipso te lutem ama jo shume me embelsi se po mi prish dhembet.... :D
  i ke dhembe te forte ti....s'ti prish nektari me nje here   :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:15:53
hahahahha..Po edhe tmi prish une jap qafen per nektar e le mo dhembet....LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:16:47
hajde pra.... :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:19:17
Ku bre te nektari a?  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:20:37
hajde dil bre ne kufi, te puqim kosove e shqiperi...LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BONAMI ne 24-11-2009, 17:22:36
lefterit  hihihihi))
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:23:13
Bonamit   ne vende te caktuara....LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:55:00
Prape Lefterit :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:59:47
Kenges qaty ne dritare... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 18:00:51
Lefterit nje gojes  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 18:06:27
Kenges  aty ku duhet...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 18:07:24
LOL sikur ta dije ti se ku  :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 18:11:00
ahhhh sikur tme tregoje se ku.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 18:12:46
Ty nje ekstra qe s'pe din vet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 18:16:32
te vendi me i dashur...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 18:17:28
Ende s'e ke gjete  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 18:20:46
Ne ajer..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 18:21:10
bingo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 24-11-2009, 18:24:57
trouble dhe chorrit per kokerr te qefit  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 18:25:43
Dreamm nje  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Dalber ne 24-11-2009, 20:37:24
Bekimit dhe swet thpirtit  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 24-11-2009, 22:18:25
Dreamm nje :perqafim
  nje double  :perqafim ty
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 24-11-2009, 22:55:05
Lefterit vec per qejf.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 23:40:21
grusht po shpullat s para i perdor  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 23:52:29
sa e dhunshme qenke moj
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 12:48:55
asaj ;) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 12:51:40
njerit....njeres...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 25-11-2009, 12:53:07
Sot askujt njehere........me vone te shoh :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 28-11-2009, 17:52:20
vehtes per nje cast :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-11-2009, 18:00:17
ATij qe ma ul KARmen mu e di ai kush osht ^o) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 28-11-2009, 18:17:29
vullkanit... sa ti dalin syte xixa nga dhimbja
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-11-2009, 18:37:41
Ortakes vend e pa vend.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 28-11-2009, 18:44:38
Lefto ty 1 grusht  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Justice ne 28-11-2009, 19:06:12
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: noone
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-12-2009, 16:42:14
askujt sma ndjen/....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-12-2009, 08:53:09
Nje trapi...qe na sillet neper kom kot..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2009, 11:03:06
Sot askujt njehere
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: skiatori ne 07-12-2009, 11:31:03
sot po i leme shpullat ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:32:45
Shejtanes.......ven de vende..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 09-12-2009, 20:43:31
trouble..ne te gjitha vendet :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:44:55
Dreamken ne ca vende qe si them ne publik.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 10-12-2009, 09:52:36
Gjinisë së fortë.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-12-2009, 10:09:52
une kisha dashur tja fusja asaj(ndoshta e merr me mend vete se eshte shume e zgjut) :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-12-2009, 10:23:17
eshte e zanun ajo.....leje rehat LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-12-2009, 10:25:40
me cfar je zene?..kush te zuri ty :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 10-12-2009, 10:27:47
ndonje hundeleshi .... kot per pol LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-12-2009, 10:36:35
vetem me lesh ne hunde e ke fjalen?? hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2009, 13:36:08
Grensit nje plumb ne ball :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-12-2009, 14:53:47
do ma bente doren pis :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 16:25:18
njeres  e di vete ajo :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 16:43:03
askujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 16:43:39
kesaj meqe eshte e re /... :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 16:44:51
s'jam e re. po Ty meqe e kerkove :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 16:46:03
pse moj kush je ti dreq, qe qenke e vjeter ec te te plas nje puthje shpejt :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 16:49:47
 :perqafim naqe :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2009, 16:53:45
Benardes :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 16:54:45
Benardes :D

po c'a te bera une ty hahah;
TY...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2009, 16:56:36
Haha veq kot ashtu pse paske nderru emer :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 16:58:05
per te qene sa me shume vetvetja... :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2009, 17:00:02
Weeeee :D ...ja po ta jap nje shpull veq prej dashnis jo per gje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 17:01:03
hahah nje  :perqafim pas shpulles qe po te jap tani ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2009, 17:02:31
Njeher vjen shpulla pastaj perqafimi per fund :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 17:03:46
Ty Charli :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 17:04:04
:perqafim naqe :)
ou kush qenka   :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 17:05:27
Tipit, meqe s'me njohi :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 17:05:59
ke ndryshu moj naqe :P :P kishe foto me te bukur me perpara :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 17:06:49
pranon Aden apo avatarin? :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2009, 17:06:55
Ty Charli :)

Mjaft mi ..me jep ndonje pufje se po me dhemb faqja :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 17:07:53
pranon Aden apo avatarin? :)
  ty te kam pranu me kohe me naqe por ct et ebej qe e ke zemren gur ti. :P :P :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 10-12-2009, 17:08:57
ahahah, c'a je tiiii; s'te ka kush :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:56:21
ADES meqe e kam afer :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:57:49
po pse shpulle meqenese e ke afer o njeri hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:59:42
po pse shpulle meqenese e ke afer o njeri hmmmmm:


Po shpulle dashamirese jo torturuese
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 13:01:05
ehhhheee e kuptova :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *A.D* ne 11-12-2009, 13:22:18
ADES meqe e kam afer :P

ty... :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 13:37:45
njonit kot per qejf tem  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 11-12-2009, 16:47:01
Chorrit qe ka humbe.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-12-2009, 17:55:36
kenges sime...... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 12-12-2009, 23:02:54
Dy fish ta kthej :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-12-2009, 00:16:14
Shejtanes...vende vendeeeeeeeeeee :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-12-2009, 17:05:17
Ketij Leftos nje 5-she e ka hak... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-12-2009, 17:11:10
Leftos dhe une LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-12-2009, 17:14:08
Kesaj SHEJ kot per qejf... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-12-2009, 17:35:05
them ta ndroj fare nickun  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2009, 17:36:07
nje shpulle kesaj per nikun :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-12-2009, 17:43:56
me jep ndonje ide nicku ate bej  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2009, 17:46:27
dreqi vet :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Boreas ne 13-12-2009, 18:37:52
asnjerit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-12-2009, 19:49:51
me jep ndonje ide nicku ate bej  :P

E ke shume mire....Shejtania e UJKUT... :)  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-12-2009, 21:37:31
E ke shume mire....Shejtania e UJKUT... :)  ;)

cme gjeti me ju mua  :)

tipkes nje shpulle turinjve  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2009, 21:47:30
hajde nje shpulle si tek ai filmi dje shejtankes. :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-12-2009, 21:49:30
hahahaaaaa LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-12-2009, 23:33:37
Ne keto mom askujt...jane ne gjume  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-01-2010, 00:08:32
Lefterit veç per qejf..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-01-2010, 23:18:40
Leftos e Tipit kot per qejf.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-01-2010, 13:03:16
kesaj por jo ne faqe :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 15-01-2010, 21:53:37
Aman mos u skuq Grens...na mbyten cunat e turpshem... :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 16-01-2010, 15:36:40
Shejtania e UJKUT (ne kub) sepse po me fshin postimet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 16-01-2010, 15:52:00
Shpull askujt...nje shkelum po Drezes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Jems1 ne 16-01-2010, 17:18:54
Ksaj nalt se po e lypka :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 16-01-2010, 22:56:01
miqve te mi, meqe po mungokan sonte :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 15:55:38
eshte dikursh qe e meriton nje shpulle
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 17-01-2010, 17:09:43
vullkanit, ashtu kot :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 17:11:03
ahahahha
vullkanit, ashtu kot :P
dhe un do ta pranoj em kenaqesi nga ty ahha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-01-2010, 17:26:27
Shejtania e UJKUT (ne kub) sepse po me fshin postimet LOL

bahhhh cne :P :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2010, 23:04:02
Ndonej zocke te re ketu ne forum per te me shtuar oreksin :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 17-01-2010, 23:04:49
tipit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2010, 23:06:40
hajde me ngri pak karmen ti pastaj kalo tek shpullat :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 23:16:16
jo 1 por disa shpulla njeresn qe ti vin mend
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-01-2010, 23:20:18
Tipkes e une  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 17-01-2010, 23:20:36
Nga nje shpulle per Lefterin dhe Vullkanin..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2010, 23:20:50
njeres bythkave :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 23:21:50
po hajt ksaj zanes dhe une nje por jo ne faqe
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2010, 23:23:11
Tipiiiiimos me merr radhen...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2010, 23:24:06
prit ti se ske mbush moshen, pasi ti hyj une dhe te mbaroj merre ti :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 23:25:21
ika un rikthehem cik em vone me prisni ktu mos ikni se kemi naten perpara
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: elmedinaa ne 18-01-2010, 00:52:51
meqe jam e re ne forum, dhe s'njoh askend, them se postuesit para meje, ashtu kot ja kisha fut ni shpulle.  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 18-01-2010, 00:54:45
kujt moj, mua? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: elmedinaa ne 18-01-2010, 00:55:52
jo mi moter jo, ketij vullkanit, t'ja bej faqen vertete vullkan  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 01:18:10
jo mi moter jo, ketij vullkanit, t'ja bej faqen vertete vullkan  :D :P
po un jam dhe djal i mir moj mua gjete ti
po he se  do em njofesh dhe do ta treqesh mbrapsh :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: elmedinaa ne 18-01-2010, 15:31:53
po un jam dhe djal i mir moj mua gjete ti
po he se  do em njofesh dhe do ta treqesh mbrapsh :P :P

aiii mbase kur tet njoh edhe me mir ta fus shpulle :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 17:50:07
ATEHERE PO DO TA PRANOJ ME KENAQESI
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 17:50:51
ESHTE DIKUSH QE E MERITON NJE SHPULLE POR NJE SHPULLE AMA QE MOS TA HAROJ PER TER JETEN
DHE DO TJA JAP
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2010, 23:01:49
LOL LOL  Kush te ka bo me fol me vete o Vullkano :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 19-01-2010, 00:25:12
jo jo sme ka bere njeri mos u shqeteso
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: elmedinaa ne 19-01-2010, 01:52:25
e te bejne njerezit te folesh edhe me veten ndonjehere :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 21-01-2010, 00:09:03
Leftos kot per hobi  :P  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 21-01-2010, 10:16:29

   Edhe une ty, ama jo fytyres, por... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-01-2010, 11:30:01
sa nevrike kemi ne forum  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 23-01-2010, 01:24:38
ndonjeres por bythve
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 23-01-2010, 16:28:53
sa nevrike kemi ne forum  :P
sa nevrike kemi ne forum  :P
  Let e ke, mos hy ne te hiq.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 23-01-2010, 18:19:43
Leftossssssssss.... .... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 23-01-2010, 20:05:04
  Misss-it :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 01:24:33
Leftos kot per hobi  :P  :P

E di e di...:D


Une Missit ne vendet me delikate...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-01-2010, 01:29:08
Leftos nje shpulle me te rreshqitme.... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 01:30:41
Missit nje te yndyrshme  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-01-2010, 01:32:51
Leftos nje shkarazi.... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 01:33:34
Missit nje ne vendin qe e kam fiksim.....:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-01-2010, 01:38:53
Leftos nje te fort...ku te me zeri  dora  :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 01:40:41
Misit e di ajo ku se me tradhtoi si shume keto dite.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-01-2010, 01:48:26
Ty Lefto nje te madhe se me ule karman..... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 01:54:51
Missit se spo me ngrit karmen si duhet...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-01-2010, 02:00:13
Ske çben, ashtu mbaje se do te te rritet avash avash LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 02:02:54
Missit se me prish gjumin e nates.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-01-2010, 02:06:57
Pse do te shkosh te flesh  :(  :P


Leftos qe ti dale gjumi LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-01-2010, 10:55:23
kesaj do ja fusja pa diskutim :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2010, 11:07:58
Grensit............ .ashtu kot :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-01-2010, 11:09:48
me cfar moj kenga,ploteso fjaline se ..te mori lumi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2010, 11:13:36
Me duar o Grens.............t huj shyqyr qe kam duar te vogla :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-01-2010, 11:15:14
mire po kur do ma fusesh :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 28-01-2010, 01:04:02
kur te rritesh LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2010, 11:42:03
mos hy ne mes ti,se po te merr ndonje rikoshete ashtu kot :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 28-01-2010, 12:17:24
ok mire, por s'me 3gove nga cila ane te te hyje :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-01-2010, 11:43:04
ik ore te thashe se ke te tjere sa te duash,nuk me ke mua per ato pune :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 12:44:12
ateher po hiki...mos me kerko heren tjeter :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:07:24
ketij nje, po kam droje se do te alivanoset se kam doren e rende.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:09:31
si duket dora jote ende nuk ka hasur ne gurr :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:10:14
aq me keq do te te gjuaja e me gure.. :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:13:10
e guri kur te has ne qelik cfare behet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:16:05
ne qelik apo ne kallaj? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-01-2010, 13:16:48
Ketij nje andej nga beli.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:17:38
kesaj pak me poshte :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:22:53
Ketij nje andej nga beli.. :D
Try harder baby.. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 29-01-2010, 15:44:29
Brentit....meqe e ka te gjate gjuhen LOL  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 16:33:52
atij apo asaj qe ka triple G LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 29-01-2010, 16:37:09
Kijametit ...ahhhh ta fusja nje here ne dore   qe te shikonte e shijonte se c'eshte parajsa :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 17:02:23
besoje ne shijet e ndryshueshme te parajses :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 29-01-2010, 17:07:30
jane shume larg Besimi dhe Perjetimi :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 17:09:12
mi perjeto qe te besoje :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 29-01-2010, 17:11:24
aman mos u skuq ore ......
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 17:13:24
mos keqkupto se nga shtypja e kam oj liss...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 29-01-2010, 17:16:24
nuk e di perse te imagjinoja si shtypesi jo i shtypuri ....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 17:22:16
ndonjeher kam qejf edhe te shtypem fort qe te shijoje parajsen me mire ehhh ndonjeher di edhe te shtypi qe ta shijojne edhe te tjeret...sa do pak jam i meshirshem :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 29-01-2010, 19:16:01
Krejt ata qe jane egocentrik......... .nje te nxehte nga une :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 30-01-2010, 11:11:50
atyre te cilet kan nevoje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2010, 23:51:22
..te gjithe atyre qe kane harruar deren e forumit ket nate te shtune :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 30-01-2010, 23:55:07
E degjuat dreamm? Me duhet te i bashkangjitem si e stafit qe eshte :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 12:17:04
tani per tani nuk do ja fusja askujt :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 03-02-2010, 10:36:51
Shejtania e UJKUT :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2010, 11:52:55
ehhh te lumte..futja fort :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 11:57:11
Shejtania e UJKUT :D

regrets-in e Dreqit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2010, 11:58:28
tezes se kesaj siper ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2010, 18:24:38
Missit  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:27:37
Lefterit :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:32:23
Missit  :D

Ty Lefto nje 5 -she se nuk ma ke var fare :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2010, 18:35:49
Te trijave bashke... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:38:15
Mo Lefto se fillove me mu dhimte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:45:43
Kenges se po tregohet e meshirshme me armikun..... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:47:44
Hahahahahha mi ke hap syte mire :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:53:34
ahahhahah ashtu te do partia...  :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 18:54:49
Te trijave bashke... :D

nji nga keto te treja isha une me demek ee??...
dy peseshe lefterit nji parc nje mrapc! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:59:15
po mua do me denoni nese shkoj tash? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 19:00:58
Heheee... mbrojtja me e mire sulmi eee??
Pas lefterit dhe ti kenge.... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 19:04:26
Jo jo, une s'po shkoj me te :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 19:05:37
Eeee... te tradhetoi fytyra kengeee... Jojo:
Misss.... hajde shiko c'behet me tet shoq!.... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 19:07:12
Hahahahhaha, jo mi jo, ma ka friken ai mu :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 19:07:25
ahahhah e kam nxjerre ne ankand goca....ska gje LOL LOL por eshte pak i konsumuar dreqi LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 19:10:31
o misss, me duket do ta kthesh mbrapa ne shpi :D LOL

hahahahhaha Leftero na bej hallall :D :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 19:13:12
Sdo  e merrni eee ?  :( LOLLeftos nje shpulle se e du fort.....  :-* :-* :-*Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2010, 13:06:51
Troublee..ti bashkangjitem ketyre siper... :D
dhe chorrit, tipit, edhe noto-s. :D :D..pse jo :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 12-02-2010, 23:59:09
Njerit ne fakt do doja vertete... :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 12-02-2010, 23:59:56
 hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:02:07
Mos me pyet Kijamet se nuk ta them.....  :D :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:04:31
njeres LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:09:17
 hmmmmm: LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:10:30
mos me pyet kot se s'te 3goj qe ty LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:15:00
ahahahah Mistec..... Njerit  qe po i gjuan njeres  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:17:08
Ca njerave qe po gjuhen qe para 15 min... ><
LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:18:15
kush kujt po ja gjuan...grepin LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:21:03
Njeres qe i bie murit me koke LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:22:20
asaj qe mundohet te largoj stresin duke goditur koken ne murr LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:26:33
Kijamet nje ty...se me kopjon...antaret qe une do u jepja nje shpulle LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:33:41
une kopjoje por gjithnje ve ndryshime LOL

e une ty disa shpulla LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:35:03
... dhe ata u rrahen deri ne agim ... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:37:12
window do edhe ti shpulla,,,do te ndihesh mire kam energji pozitive LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:39:02
Je shume i sjellshem, por jo rrofsh...
po kthehem ti bie murit me koke une! ><
LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:40:34
Hajde shpulla per te tere ore LOL


Nje shpulle te gjitha atyre qe jane te merzitura  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-02-2010, 00:41:29
une snuk jam per vete LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:42:11
kush eshte e merzitur...ta lajmerohet tani LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:44:03
Ho re ku jeni??? Shi si mcifen frikacaket...
Ej shej, miss, u dhjaksen direkte... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:46:41
Kush flet....Window...  :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:48:45
Iken mi, i pe kur ja futen vrapit? :D

Nji shpulle missit, e tipit hi5! :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:50:23
ahahah nje shpulle Wind-it te tipit G99 LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:51:02
Iiii... une e desha wake me up when september ends... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:54:05
Nje shpulle nga docka e GREENDAY per Wind-in LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:55:36
Me jep dhe nji te tipit "ooh tonight you killed me with your smile", edhe t'me shohesh si qaj!...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:58:21
Po ta jap nje te tipit...DONT WORRY BE HAPPY...edhe te te shoh me mire se si qesh....... ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:59:54
Ok, me binde! :)
Give hugs, not shpullas! :perqafim LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 01:01:56
Shpula keqe... LOL


Finalmente...  :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:14:11
Te dyjave shpulla rafall.... :D

Edhe ate ne vendet me te bukura...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 14:15:44
A lejohet te japesh shkelm ne vend te shpulles??? :D
Edhe ate ne vend te shenjte! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:32:46
hahaha..Lejohet ama vetem me nje kusht.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 14:34:39
S'pyes per kushte! S'po kerkoj anetaresim ne BE...
Nje shkelm do jap! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:43:25
Jam me i keq se BE une nuk mirrem me kutia...LOL
Do e rrihja shpulla aty ku eshte me bute... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 14:46:18
Epo burre qenke pra... :P

Nje shpulle miqesore missit, qe s'eshte ketu tani... :(
Vetem s'e rrah dot kete lart... :@
 LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:57:52
hashaha..Tybe te zuri Missi keq i ke punet...LOL

Une kte pak nga pak do e rrihja  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:05:02
Missi dhe une kemi bere pakt, kush te kap ty e para s'duhet te te leshoje gjalle! :D
Keshtu qe keq i ke ti punet me duket, jo une... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:06:38
Missi dhe une kemi bere pakt, kush te kap ty e para s'duhet te te leshoje gjalle! :D
Keshtu qe keq i ke ti punet me duket, jo une... LOL


Une e kam zgerdhire ne dru ka kohe Wind....po meru ti me te.... LOL :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:09:00
Hahahahahaaaaaaaaa. ............ LOL
Lefteeeeeeeeerrr... ....... hajde zgerdhihu urgjent ketu! LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 14-02-2010, 15:10:38
S`u ngopët shpulla JU!!! :D

Miss perq
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:11:05
hahha..Erda erdha ama vetem po me premtuat qe do jeni te dyjat se kur te jeni te veteme jeni   me te pameshirshme...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:13:42
S`u ngopët shpulla JU!!! :D

Miss perq

Parloteeeeee...ku je ti? :)


:puth :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:16:20
hahha..Erda erdha ama vetem po me premtuat qe do jeni te dyjat se kur te jeni te veteme jeni   me te pameshirshme...LOL

E ke gabim, kur jemi bashke na hyn zilia per tjetren, edhe plas sherri kush qellon me fort... LOL apo jo miss??? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:18:58
E ke gabim, kur jemi bashke na hyn zilia per tjetren, edhe plas sherri kush qellon me fort... LOL apo jo miss??? :D

ahahahahhahahahah.. .... LOL

Une para ti mbrapa wind....duke e qelluar per vdekje :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:22:03
Ok, kto ishin shpullat, kalo te tema e vrasjeve, i japim fund! :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:23:01
hahahhhha..Une po rri te shpullat e ju shkoni ku te doni... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:24:57
ashtu fillon omel e omel....me shpulla e perfundon.....o zot o zot.... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Parloté ne 14-02-2010, 15:28:52
Parloteeeeee...ku je ti? :)


:puth :puth

Në punë dreqja...
Ju përqafoj fortë se ika në shtëpi tani...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:31:22
Ciao e dashur  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:33:13
ashtu fillon omel e omel....me shpulla e perfundon.....o zot o zot.... LOL


O Zot o zot mbushe plot jepi atij qe rri kot,se ai qe punon vet e fiton...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:35:06
Vet e ke fituar te keqen vet....hak e ke...drurin LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:41:11
ahhaahaha...Vij me vone tju mbush me shpullaaaaa  ....  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 20:39:46
Miss, Window dhe Lefterit  grushtsyve))  LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Jems1 ne 14-02-2010, 20:58:52
Ksaj siper dhurate per feste :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 21:04:51
Ty lart sa me te rrezu nga karriga :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Jems1 ne 14-02-2010, 21:12:04
Flm :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 21:23:55
me nder qofsh :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-02-2010, 22:28:52
kenges jo njer
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 22:29:31
une ty po, se ke munguar gjate ketu :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-02-2010, 22:31:57
flm e di kam bere mungesa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 22:35:02
meqe po pranon gabimin po te kursej kesaj rradhe :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-02-2010, 22:36:22
hahahhaha shyqyr se do me ishte skuq  faqja
se bej me kte gabim lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 22:49:02
:D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 23:16:38
Miss, Window dhe Lefterit  grushtsyve))  LOL

Me motivacionin...??? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 23:18:10
Me lat vetem sapo hyra  :@...... ik se ende jam  me mllef :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 23:19:10
Mire pra... :(
Ika, naten te gjithe, gjume te embel! :pafshim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 14-02-2010, 23:24:32
Hahahhaha........ rri rri se s'te bej gje te keqe LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 15-02-2010, 12:21:18
askujt,,,se e kam doren e rende :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *Niku* ne 15-02-2010, 12:49:53
nuk ma ben zemra ti bie asnjerit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-02-2010, 13:30:27
kujt me perpara thuaj :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 15-02-2010, 19:44:57
Grensit ne vesh.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 16-02-2010, 10:20:18
   Vullkanit nje te nxehte me ja qorrue veshin :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-02-2010, 11:08:54
B...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: qershija ne 16-02-2010, 11:29:44
ch ..... se na ka humb diku
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-02-2010, 11:34:39
kujt te me dale perpara :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2010, 17:42:01
Asaj    lav..es... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-02-2010, 16:03:45
edhe une pas ketij hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 18-02-2010, 10:55:31
Njeres nje te nxehte pas veshit.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2010, 13:22:48
Asaj qe spo e kap dot me...... :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 18-02-2010, 16:41:38
kesaj siper edhe nje kafeje me sheqer e qumesht  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-02-2010, 21:07:38
eh kush i donte ca shpulla te mira ne kto momente
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 20-02-2010, 14:20:46
askujt...per momentin :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 15:34:43
Xha Milo-s :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 20-02-2010, 16:11:19
njones  ------> rrushes lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 20-02-2010, 16:30:09
STALoNE_TIRoNC, ty se mendova se kishe nderru planet :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 20:26:53
Leftos....nje 5-she ta mbaje mend tere jeten....  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 20:28:47
Missit ne vendet me te mire e pastaj ate Winter me vete dhe te dyajt rafall..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 20:31:20
Ty Lefto.....ku te me zeri dora. e kemba. ...   :D LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 20:34:42
Miss pisin...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 20:41:23
Provoje.....se ta shkurtoj doren... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2010, 00:04:15
..te gjithe ketyre qe jane harruar diskove sonte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2010, 00:11:03
MAX. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2010, 22:58:37
e meriton njera nje shpulle bythve
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2010, 11:45:40
Hahah po futja cfare pret :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-02-2010, 14:14:51
Nuk guxon.. :D

Ta fus ty..:d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2010, 18:05:37
Edhe une kesaj do ja fusja.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2010, 21:09:37
Une ty ta kisha fut nje stupc LOL  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 28-02-2010, 21:33:35
Meqe jam shume feministe do i fusja nje shpulle ketij charli-t se s'i pranoka shpullat femerore LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 28-02-2010, 22:20:30
kush te me dali para  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2010, 11:34:26
une jo njehere :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2010, 11:34:58
Ouuu qenka kthyer enderrimtarja?? :D
I ngjaka pak nickut tim  :D :P :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-03-2010, 13:32:35
Meqe jam shume feministe do i fusja nje shpulle ketij charli-t se s'i pranoka shpullat femerore LOL LOL

Hajt po ta pranoj me qe qenke enderrimtare LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2010, 17:48:03
Charliet nje plum ne lule te ballit se pak e duket shpulla  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 01-03-2010, 18:24:23
Lefterit nje prej dashnise :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 01-03-2010, 20:19:33
  Edhe kesaje nje prej dashnise, vitheve ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 00:08:24
shpull????????po mendoja ti fusja dicka tjeter
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BONAMI ne 25-03-2010, 16:39:21
ketij siper e ketij qe vje pas meje ... kot per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-03-2010, 17:28:39
Qyqa si t'gjujn kto rob sot! :-[ :P


Missit nji bythve se ka hum rrugen per nforum! ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 25-03-2010, 22:08:46
anesa se nuk me ngrre karmen :p
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LoooLaaa ne 25-03-2010, 22:12:45
anesess .. karmen anesaaaaaaa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 25-03-2010, 22:27:13
anesess .. karmen anesaaaaaaa
e dashka me shpulla  se nuk merr vesh ndryshe :p shpejt karma te ver 7 se do boj no nje gje te pa ber :p
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2010, 20:13:37
..te gjitheve qe nuk jane ketu..:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 26-03-2010, 20:16:01
  jo shpulla. ndal dhunes ne familje :P

 :puth  honest :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 21:21:59
anesa se nuk me ngrre karmen :p
hahhahah un sa her ta kam ngrit po se di kush te ka inat qe ta ul ....gjije kush ta ul...ja edhe nje tash prej meje...9...mos harro se 4 her ta kam ngrit edhe prap keq...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 21:24:09
e dashka me shpulla  se nuk merr vesh ndryshe :p shpejt karma te ver 7 se do boj no nje gje te pa ber :p
me friksove moo...cben keshtu edhe tii....hahaha

une nje shpull ama e di cfare shpullee me te dyja duart do ja ioja....NORE....LOO OLAA.....DHE FELICITY.....
UAA U SHPELODHA TASH
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 22:19:17
nese nje shpull nuk iu dhimbti ja edhe nje shkelm...por lola me shum...kesaj rradhe...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LoooLaaa ne 26-03-2010, 22:24:11
:S :S :S prap nuuk me dhimtii muaaa ..

 shpull paaaaa FELICITY hahah
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 22:25:36
as shkelmaaa....mos te ardhsha aty je te bera mos ngrihesh...hahhaha. ..mos e perserit me...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LoooLaaa ne 26-03-2010, 22:28:34
akoma nuk me ke bere azgje anessaa  ... ku je jepi forces hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 27-03-2010, 01:03:39
Uffff.......... atyre qe po flene tash :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-03-2010, 19:50:27
Vetes nje te mire...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 27-03-2010, 20:02:40
Pajtohem.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-03-2010, 20:05:43
te terve kot per qef :p
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 23:11:20
..forumisteve qe me kane tradhetuar fundjaven..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 27-03-2010, 23:13:23
..forumisteve qe me kane tradhetuar fundjaven..:P
demaskoji ti njofin ti fusim edhe nga nji   :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 23:14:42
demaskoji ti njofin ti fusim edhe nga nji   :D

ska shume pune jo..
te gjithe ata qe jane gjate javes...dhe fundjaven zhduken pa gjurme..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-03-2010, 13:39:56
kesaj lart nje te lehte  jo te forte  se kam frike mos vete te babi duke qare  pastaj :p :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-03-2010, 08:43:29
Brentianit nje te mire..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 08:44:47
te gjithve atyre qe flejne...te zgjohen... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 08:49:09
te gjithve atyre qe flejne...te zgjohen... :P


kesaj lart sepse se ka mendjen ne mesim............ :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 29-03-2010, 10:24:10
tessoros nje :puth  e ti uroj dite te mbare :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 10:27:49

kesaj lart sepse se ka mendjen ne mesim............ :D :D

uaaaa cfare shpulle...me ke vrare shum...kush me rekomadon dicka per sherim se vdiqa....

un kesaj do ja kethej me nje puthje te forte..  :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 10:37:21
tessoros nje :puth  e ti uroj dite te mbare :perqafim


flm yll dhe ty nje dite te mbare........ :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 10:37:59
uaaaa cfare shpulle...me ke vrare shum...kush me rekomadon dicka per sherim se vdiqa....

un kesaj do ja kethej me nje puthje te forte..  :puth

avash mi se me mbyte me ate puthjen .....nuk e rraf jo se e kam xhan........ :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 10:42:34
avash mi se me mbyte me ate puthjen .....nuk e rraf jo se e kam xhan........ :P

hahahahaha epo keshtu di te puth un sdi tjeter....hahahaa
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 30-03-2010, 20:51:03


Missit nji bythve se ka hum rrugen per nforum! ^o)


ahahahha....terhiqu shpejt! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 30-03-2010, 22:06:25
ai/ajo qe ben zhurm ktu nforum  do e nxjerr me shpulla direkt jasht  ok  ? :p
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 31-03-2010, 22:16:41
te gjith ato qe nuk jane ne forum....nje te mire aman... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-03-2010, 22:20:21

ahahahha....terhiqu shpejt! :D

S'nuk! :shastis)
I qendroj ne menyre te palekundshme mendimit tim! :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 31-03-2010, 22:58:51
te gjith ato qe nuk jane ne forum....nje te mire aman... :D

erdha une,se me trembi anesaa.......... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 31-03-2010, 23:10:28
Afer tatuazhit ashtu bute bute.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-03-2010, 23:20:12
lefterit... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 31-03-2010, 23:21:48
Kesaj edhe ortakes se vet... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-03-2010, 23:23:02
ortaken e nxime fare... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 31-03-2010, 23:25:42
kte pak ashtu pak keshtu... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 14:44:17
asnjerit...jam kundra dhunes..... :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 01-04-2010, 14:48:43
asnjerit...jam kundra dhunes..... :D :P
ti je simbolli i dashurise tessoroooo :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-04-2010, 14:53:25
Brentit..again...se po mi kthen mire shpullat.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2010, 14:53:33
Kesaj Honest qe ti ulet bishti icik :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 14:54:20
Kesaj Honest qe ti ulet bishti icik :D


kush te gjuan te do............ :D,prape me historine e bishtit ti....?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2010, 14:56:26
Hahah ...e paske te madh prandaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 14:57:31
e kam apo te duket ty.....? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2010, 14:58:54
Te dyjat :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-04-2010, 22:26:54
Ketij siper.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 02-04-2010, 01:08:20
zanes meqe e paskam afer
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 08:21:49
gjumacave...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 08:36:10
Te dyjat :D


ketij i jap nje shpulle......... :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 10:25:09
felicity vox...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Zara ne 02-04-2010, 10:26:52
uaa !
e pse???????????/
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 10:28:39
e meriton... :D te dhimbti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Zara ne 02-04-2010, 10:42:36
olelelele
ssa e keqe........ :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 10:43:46
do edhe nje.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Zara ne 02-04-2010, 10:53:53
jo,e kam rradhen une tani
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Zara ne 02-04-2010, 10:54:24
si ndihesh?

aj se do te te sherohet faqja......
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:04:10
Asaj  ne tatuazh  pak shpulle pek do lemuar ajo...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:05:09
Asaj  ne tatuazh  pak shpulle pek do lemuar ajo...LOL


kujdes se te kafshon dragoi..... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 11:05:24
si ndihesh?

aj se do te te sherohet faqja......
uaaa cfare dore te rend paske :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:06:04

kujdes se te kafshon dragoi..... :D :D

hahahhaa...Jo te kete dragoi kujdes se une e kafshoj ate..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:07:58
hahahhaa...Jo te kete dragoi kujdes se une e kafshoj ate..LOL


jo se leshon flake dragoi ,ste leverdis....e kam te nxehte dragoin.... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:09:15
Dua te digjem flake komplet...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 02-04-2010, 11:33:54
Dua te digjem flake komplet...LOL
lefteris larg duret nga tirona :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:35:01
Oooooooooo ortak gjalle  qenke ti  ore..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 02-04-2010, 11:37:03
pershendetje lefteri :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:41:12
Militos...nje dru ne shpine...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:42:02
Militos...nje dru ne shpine...LOL


ty nje dru te mire...mos ma nga tesoron....... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 02-04-2010, 11:47:50
Militos...nje dru ne shpine...LOL
lefteris qeke grek tamom,mbas shpine te gjitha lefterakis :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 02-04-2010, 11:48:41

ty nje dru te mire...mos ma nga tesoron....... :D
ti amoooooooo hooooneeeeestttttt :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:52:59
Te dyve nga nje pliumb..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:56:38
Te dyve nga nje pliumb..LOL


edhe kete e the? ok po kam frike se kthehet mbrapsht ai plumb....... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-04-2010, 23:49:20
honest, miss e fabit qe jane on, po jo shpulle...
hi5 se po largohem njehere... :pafshim

 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 23:56:05
honest, miss e fabit qe jane on, po jo shpulle...
hi5 se po largohem njehere... :pafshim

 :perqafim :perqafim :perqafim


 :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: fabio 30 ne 03-04-2010, 00:00:15
honest, miss e fabit qe jane on, po jo shpulle...
hi5 se po largohem njehere... :pafshim

 :perqafim :perqafim :perqafim
:pafshim........sky. ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 03-04-2010, 00:03:08
honest, miss e fabit qe jane on, po jo shpulle...
hi5 se po largohem njehere...

 :perqafim :perqafim :perqafim

Ik moj por mos u largo shume se na duhesh :D


 perq
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 05-04-2010, 14:13:06
Dreamit qe sme kthen mp :P
e shejtania e ujkut qe nuk qenka kujtu per i pershnetje :D
e windows kot per pordhe LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 05-04-2010, 14:14:49
jam bo e mire nuk rraf me njeri ne forum .... kam fillu rraf live LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-04-2010, 15:39:13
kesaj do ja fusja ,padiskutim. ;).shpulle e kam fjalen se harrova :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 05-04-2010, 15:44:06
Une doja t'ja fusja nje shpulle Miltos...se me ka tradhtuar LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 19:55:37
e windows kot per pordhe

Mire shpulla se ishte si pickim mize, po me ere pse na qelbe?... ^o)
LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:23:56
boooooooooooo...ça behet ketu mi...u qelb forumi.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:25:34
Te  dyjave shpula ne vendet  me te buta qe kam qejf..LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:28:50
Te  dyjave shpula ne vendet  me te buta qe kam qejf..LOL


ohhhhhh ohhhhhhh  leftooooo....avash se na vrave..... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:30:36
hahaha...Jo moj se edhe shpullen me dashni e kam une,po ti vazhdo ashtu bej ohh ohhh...LOLYing Yang Twins - "Wait (The Whisper Song)" TVT Records (http://www.youtube.com/watch?v=nYYjZeErFks#)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:35:43
jepi lefto ...jepi,se te kthehet shpulla.kujdes ku gjun...... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:36:28
...vecse kujdes lefto mos te vjen mrapc ajo shpulla.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:36:53
Kah dragoi e kam shenjestren... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:37:34
Kah dragoi e kam shenjestren... :D


xix doren...se ta djeg.......... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:38:34
Per vete jam shkrumb e doren se shof fare...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:43:35
Per vete jam shkrumb e doren se shof fare...LOL

u dogje lefto,u dogje....po s'e poqe........... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:47:45
u dogje lefto,u dogje....po s'e poqe........... :D :D

e nga mendja mbete...... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:48:39
e nga mendja mbete...... LOL


iku lefto....i duhej dushi i ftohte se u dogj i shkreti............ ... LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 15:23:04
te gjithave do ja fusja nga nje,pa perjashtim :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 21:01:35
ketij lart,nje pa pritur............ LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-04-2010, 01:25:20
un te gjithve ...se me keni len vet sonte...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-04-2010, 16:55:56
Nji te gjitheve qe kane lene vetem anesen... hmmmmm:

Skeni turp, skeni! ^o) :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 17:26:34
Nji te gjitheve qe kane lene vetem anesen... hmmmmm:

Skeni turp, skeni! ^o) :-[

kesaj lart se ka lene oret e mesimit sot.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-04-2010, 17:35:56
kesaj lart se ka lene oret e mesimit sot.... :D

Perpara se te me qellosh mua (se une jam nga ato qe tkthejne faqen tjeter... :P), bjeri nje pedagogeve te mi qe s'erdhen sot! :@ ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-04-2010, 18:01:23
Nji te gjitheve qe kane lene vetem anesen... hmmmmm:

Skeni turp, skeni! ^o) :-[
flm qe me ndihmove se nuk ia dilja vet....  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 08-04-2010, 20:25:05
Perpara se te me qellosh mua (se une jam nga ato qe tkthejne faqen tjeter... :P), bjeri nje pedagogeve te mi qe s'erdhen sot! :@ ;) LOL pse mi me mua kishe mesim ti sot....? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-04-2010, 20:50:49
LOL pse mi me mua kishe mesim ti sot....? LOL

ooooo.... zysha! :D

LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-04-2010, 23:10:49
Te dyjave ne vendet te buta... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 23:13:01
Leftos kot per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-04-2010, 23:13:34
Lefterit nje te mire, qe ta ndjeje veten si "Lizi ne boten e habisjeve!"... :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-04-2010, 23:13:54
Shejtanes...e di ajo se ku.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 08-04-2010, 23:15:36
Leftos 1 shpulle plot me mall e dashuri LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-04-2010, 23:19:42
Po i bashkohem edhe une grupit..:D Leftos edhe une LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-04-2010, 23:20:58
Hajdeni hajdeni ashtu ju dua une ne grup....LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-04-2010, 23:21:53
Je i sigurte???? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-04-2010, 23:23:28
Shume i sigurte..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 18-04-2010, 19:27:38
postuesit siper meje ........... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-04-2010, 20:21:06
te gjitheve nje kot per qef.... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-04-2010, 13:18:07
kesaj nje te forte ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2010, 15:30:02
Dy vetave..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2010, 15:31:19
Ksaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2010, 15:32:47
Ketij...edhe pse osht i famshem.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2010, 15:33:50
Pse i famshem ?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2010, 15:35:31
Avatari :D

Nuk te del njo ty edhe me ta fut..shpull :d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2010, 15:37:01
Ahaa ...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-04-2010, 23:27:45
Ketij siper.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 19-04-2010, 23:28:06
kesaj siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 19-04-2010, 23:59:57
Zejnebes! se nuk me ndegjon fare :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 20-04-2010, 02:35:30
Springes........ ^o) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:11:02
kesaj lart dhe springes bashke............ :D :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 20-04-2010, 14:14:38
Honest ne tatu,, :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:15:31
Honest ne tatu,, :D

aha dragoit.....thashe se mua se çte bera une e shkreta.......... :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 20-04-2010, 14:17:54
jo moj jo,, me dragoin e kam,,: D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:19:56
jo moj jo,, me dragoin e kam,,: D :P

ashtu te lumte....po merr parasysh qe eshte dragua ai....... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 20-04-2010, 14:25:13
ashtu te lumte....po merr parasysh qe eshte dragua ai....... :D :D

ahahhaha,, OK,, duhet te kem frike nga flaka se ja vetem ne vendet e nxehta rri  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:28:00
ahahhaha,, OK,, duhet te kem frike nga flaka se ja vetem ne vendet e nxehta rri  :D :P

po e sheh sa mire e ke kuptuar dragoin ti......? LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 20-04-2010, 14:29:52
ahahhaha,, OK,, duhet te kem frike nga flaka se ja vetem ne vendet e nxehta rri  :D :P
do ma lesh mua qe ta provoj ihere une se nuk ia kam friken.. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:32:52
do ma lesh mua qe ta provoj ihere une se nuk ia kam friken.. LOL


behet fjale per dragoin tim ketu more.....se kam nxjerr ne xhiro :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 20-04-2010, 14:36:14
do ma lesh mua qe ta provoj ihere une se nuk ia kam friken.. LOL

ahaha,, Ta le ta le veq , po te shoh shkrumb se i nxeht eshte krejt flak.. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:37:52
ahaha,, Ta le ta le veq , po te shoh shkrumb se i nxeht eshte krejt flak.. LOLe tmerrshme.....cfare do i lini njeri tjetrit  more...dragonjte tuaj???? LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 20-04-2010, 14:39:38

behet fjale per dragoin tim ketu more.....se kam nxjerr ne xhiro :D :D
psst se ma shiti Oqeani.. flm vella ta jap fjalen se s'do te te zhgenjej.. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:40:40
psst se ma shiti Oqeani.. flm vella ta jap fjalen se s'do te te zhgenjej.. LOL


oqeani te ka shitur dragoin e tij......se timin se prek kush....... LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 20-04-2010, 14:43:07

e tmerrshme.....cfare do i lini njeri tjetrit  more...dragonjte tuaj????

Para ketij dragoit tend ,, edhe ata duhet me e tregu vetene dhe mushen vullnet,, LOL,, LOL :D,,

Brento nje gje ta kesh te qart qe une nuk e kam shit gjo personale ,, :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 20-04-2010, 14:49:30
Brento nje gje ta kesh te qart qe une nuk e kam shit gjo personale ,, :D
Mos ki dert vellacko, se ka njerez qe duan te na c'orientojne po ne i kemi destinacionet e shendetshme.. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 15:14:58
njeres...! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 16:14:31
njerit....! :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Hektori ne 20-04-2010, 18:03:51
  DRAGOIT :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-04-2010, 18:09:54
atyre qe jan online tash....nje per qejf..... :P  :P  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2010, 11:48:09
Brenti-t...sepse pelqen "Rude Boy" :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-04-2010, 11:50:22
Noone..se po pertoj.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-04-2010, 15:33:11
tja fusja shpulle nuk dua asnjeres :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 21-04-2010, 18:53:45
grensit se flet me pika :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-04-2010, 08:46:40
hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:24:01
si gjuaj asnjerit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:35:03
si gjuaj asnjerit

qenke tipi im
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:36:26
me behet qefi qe e gjeta tipin tim ktu ne forum
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:37:22
po he na thuaj ndonje gje me shume ... mos e leme muhabetin vetem te shpullat
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:38:34
po nga shpullat kalon te gjerat e tjera
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:39:15
po ke te drejte .... te grushtat pershembull  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:40:26
ca shpulla radhazi dikujt qe po i meriton ne kto momente
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:41:09
po ke te drejte .... te grushtat pershembull  :P
ate po mendoja dhe une e kshu me rradhe te tjerat
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:41:41
ate po mendoja dhe une e kshu me rradhe te tjerat

po he kush e ka rradhen pastaj
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:42:41
sa e paduaruar qe qenke ti mi,jo per gje po i iken lezeti gejrave  keshtu
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:43:42
ueeee komplet tipi im ti Demono
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:45:24
ku eshte tipi sqenka futur akoma
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:47:10
po prandaj u njofa me ty un qe ne fillim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:49:58
po mor Demon po... le mbresa une ske faj ti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DEMONI ne 22-04-2010, 21:51:16
edhe mua ajo me pelqen kur femrat me lene mbresa qe ne fillim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 23-04-2010, 10:54:19
ca e ca-ve...:D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 23-04-2010, 10:55:13
vehtes qe te dale prej gjumit :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 17:00:30
ti jap nje dore kijametit per ta zgjuar  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 12-05-2010, 17:08:48
askujt jam paqe_ dashese  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 12-05-2010, 17:10:20
Kesaj qe ti tremb pak dragoin.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 12-05-2010, 17:24:15
ketij lart se e ka me qejf nje.......... ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 12-05-2010, 20:07:49
Çunave bukuroshe  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 20:45:28
te ruhem une dmth ???  :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 12-05-2010, 21:27:55
Çunave bukuroshe  :D :D

per ke e kishe fjalen mi....? pitt,clooney...po tjeter  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-05-2010, 11:20:57
looless ...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-05-2010, 11:38:27
kesaj do ja fusja nje te forte ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-05-2010, 11:47:10
Militos :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-05-2010, 11:48:57
kesaj padiskutim :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-05-2010, 11:50:05
ketij 1 shuplake kaptines :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-05-2010, 11:52:43
une do ta fusja ... :-[por jo ne kaptine :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 11:53:51
Militos :P
e pranoj motre je mo e modhe  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-05-2010, 11:56:18
e pranoj motre je mo e modhe  :D

e une prandaj te rraf se je me i vogel :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 22:48:13
sdua te harxhoj shpullat kot
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 14-05-2010, 22:57:24
Nje te vockel vullkanit...qe t'a permend. Sec paska sot  :(  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 22:57:54
s'kam inate  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 22:58:36
Nje te vockel vullkanit...qe t'a permend. Sec paska sot  :(  :)
;) ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:00:00
As une skam inate me njeri  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:00:55
miss bythkave LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 23:01:59
mos i fut duart ore :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:02:59
c'ke ore asaj i pelqeu :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:06:14
miss bythkave LOL LOL

Tipi degjo se kusurin do e kesh me keq  :D :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:07:08
prap missit bythkave kusurin beje kollare miss. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:11:21
Mire po e pranoj por me kusht  :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:12:30
jepe kushtin se ta shtoj dozen prap. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:16:10
Ik o ik ti...se po te vjen ndonje mbrapsh qe te behen syte xixa LOL  :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 14-05-2010, 23:17:35
i biem bashke miss...nese do  :D :P...sonte paskam mendje te keqe .sheeeeeerrrrrrrrrr rrr :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:18:49
dashkeni treshe eee :P kaloni tek tema e treshes se ka minorene ketu. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:20:39
Honest para a mbrapa do i gjuash? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 14-05-2010, 23:21:34
Honest para a mbrapa do i gjush? LOL

po e veme njehere perposhte ....pastaj shohim e bejme  :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:22:01
ju dua te dyjave perpara se mbrapsht nuk quhet. LOL LOL LOL

\Vullkano ec kur te lodhem. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:25:54
Hajt therrite Vullkanin te mbaroje pune mbrapa LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:26:57
vullkan merre kete cucen e jepi ca shkelma nga mbrapa se e paska fiksim :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 23:28:59
pore erdha ja jap un nga te doj ajo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:29:27
Tipit nje 5-she te fooorte fare paskam qejf  ;) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:30:06
pore erdha ja jap un nga te doj ajo

Vullkano ste dija kaq tip qe urdherohesh kollaj, me zhgenjeve  ;) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:31:17
mos u zhgenje por merr pozicionin ate bej. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:34:38
Mire merre dhe ti pozicionin se po na pret Vullkani LOL  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 23:35:21
jo me goce jo nuk urdherohem po ishte llafi per ty dhe do vija me deshire
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:37:29
Pse mo Vullkano ku e di ti si jam une???  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 23:38:01
eh sa gjera di un me mis qe ti si di
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 14-05-2010, 23:41:35
...RRofshin komshijet, thuaj  :D  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:42:08
eh sa gjera di un me mis qe ti si di

He mo aman, po me ben te dyshoj tani  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 23:42:36
capkenes qe e hengshin qent e elagjes e hengshin. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 00:43:38
KETIJ LART ...SE IKU PA ME MESUAR TAVLLEN  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 15-05-2010, 00:45:39
Mire tavllen por as naten e mire nuk thote  hmmmmm: :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 00:52:38
Mire tavllen por as naten e mire nuk thote  hmmmmm: :D

po pra...per gjestin e fundit meriton me shume se shpullen..... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:37:43
po pra...per gjestin e fundit meriton me shume se shpullen..... :D :D

ckeni mi gra se ja jap une tani per 5 minuta shpullen :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 11:42:54
ckeni mi gra se ja jap une tani per 5 minuta shpullen :P LOL

jepja dhe per mua ok..?  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:43:58
jepja dhe per mua ok..?  :D :P

cke ti ... shpulla per te tere per Tipin  .... do jete e Vuli a ti jap e atij ca shpulla mbase vjen ne terezi si thua ti LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 11:45:08
cke ti ... shpulla per te tere per Tipin  .... do jete e Vuli a ti jap e atij ca shpulla mbase vjen ne terezi si thua ti LOL

lere te shkretin se ishte tape mbreme....lere se dhe shpulla i duhet e kushedi ku perfundon  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:49:07
lere te shkretin se ishte tape mbreme....lere se dhe shpulla i duhet e kushedi ku perfundon  :D :D

hahaha po pra tani po lexoja te mendimet ... ja ta pies iher live ca kishte pi mbreme
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 11:50:00
hahaha po pra tani po lexoja te mendimet ... ja ta pies iher live ca kishte pi mbreme

aman pite se me ben interesantin ai mua...do me sfidoje ne pije gjoja :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:51:15
aman pite se me ben interesantin ai mua...do me sfidoje ne pije gjoja :P

ja nji tash ... ika se me morren ne cel

bye flasim me vone  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 15-05-2010, 12:00:11
askujt!

me duket se une jam per shpulla... ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 14:33:17
po me heme shejtane pse smi dhe shpullat :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 15:36:59
po me heme shejtane pse smi dhe shpullat :D

ishe pergjumesh prandaj ... cke ti se ti jap mbsdite :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 16:02:59
ishe pergjumesh prandaj ... cke ti se ti jap mbsdite :D

shej pse nuk e mbarove porosine ti.....?  :D hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 16:05:13
shej pse nuk e mbarove porosine ti.....?  :D hmmmmm:

mbarova per Tipin e bera te vdekur :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 16:06:25
mbarova per Tipin e bera te vdekur :P LOL

te lumte ajo...dora e vogel,prandaj nuk eshte bere i gjalle tipi  LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 16:22:56
te lumte ajo...dora e vogel,prandaj nuk eshte bere i gjalle tipi  LOL

jo eshte rende ne spital :P

LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 16:23:43
jo eshte rende ne spital :P

LOL

mos ...duhet te blej komposton...pjeshke besoj se ja ka qejfi  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 16:58:32
ja mar un hakun tipit te uf ty ca shpulla qe ta ndjekesh nga mbrapa ne spital :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 16:59:48
ja mar un hakun tipit te uf ty ca shpulla qe ta ndjekesh nga mbrapa ne spital :D

ok ti mua e une ty dhe shkojme i bejme te dy shoqeri tipit  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 17:00:25
ja mar un hakun tipit te uf ty ca shpulla qe ta ndjekesh nga mbrapa ne spital :D

ca po thoje ti :d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:05:30
ok ti mua e une ty dhe shkojme i bejme te dy shoqeri tipit  :D :D
po me ta prish un ty hajt se po te fus ca shpulla dhe pote shoqeroj pastaj  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:06:07
ca po thoje ti :d
ja kte qe lexove ca shpulla qe mos te dukesh ne qarkullim per ca kohe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 17:06:46
ja kte qe lexove ca shpulla qe mos te dukesh ne qarkullim per ca kohe :D

sje trim te rrafesh gocat ti e di une
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:09:58
njef vetem anen time te mire se anen tjeter do e zbulosh avash avash
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 17:11:36
njef vetem anen time te mire se anen tjeter do e zbulosh avash avash

ca ishte kjo se nuk e kuptova  hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:14:00
njef vullkanin e mir te sjellshem

po ska gje se do kesh munci ta njofesh dhe vullkanin shperthyes e te eger hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2010, 19:02:04
...askujt...jane te gjithe njeri me i mire se tjetri :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 16-05-2010, 19:05:03
Dreamm nje prej dashnis,, :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BLENDER ne 16-05-2010, 19:06:41
...askujt...jane te gjithe njeri me i mire se tjetri :D
po ti dreamm u treme nga vullkani  :D
per dreamm  :perqafim se kemi ngrejt kupen sot  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 17:48:06
tani do mendohem se shejtania i hengri ca te mira die  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 17:52:53
tani do mendohem se shejtania i hengri ca te mira die  :D

he se nga dashuria mi dhe ska gje :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 17-05-2010, 17:53:33
honest e shej t'ua hek excitimet.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 17:54:21
honest e shej t'ua hek excitimet.. :P

rri se ste bejne pune shpullat ty pastaj LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 17-05-2010, 17:56:31
rri se ste bejne pune shpullat ty pastaj LOL
bejne pune se i kam te medha.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 17:58:14
bejne pune se i kam te medha.. :D

cilat mo shpullat...?...avash mos te kthehen   LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 17-05-2010, 18:01:30
cilat mo shpullat...?...avash mos te kthehen   LOL LOL
kesaj do te me duhet me shume kohe t'ia shuaj eksitimin.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 18:03:49
honest dhe shejtanes  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 18:24:18
kesaj do te me duhet me shume kohe t'ia shuaj eksitimin.. :D


leverdia jotja eshte ............  :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 18:24:54
honest dhe shejtanes  :P

po sa inat na keni more............  :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 22:47:47
po sa inat na keni more............  :D :D :P
jome perkundrazi te kam qef prandaj po te fus ca shpulla :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 23:39:44
jome perkundrazi te kam qef prandaj po te fus ca shpulla :P

SHPULLA NGA QEJFI......HEJ ZOT  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:41:11
SHPULLA NGA QEJFI......HEJ ZOT  :D :D
po aritem deri te shpulla ne dhe me kthehet mendja e kthej me ledhatime cke ti ;) ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 00:12:30
po aritem deri te shpulla ne dhe me kthehet mendja e kthej me ledhatime cke ti ;) ;)


e sigurt qe do nderrosh mendje...ste ben dora te gjuash,s'je aq i keq ti  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-05-2010, 00:15:10

e sigurt qe do nderrosh mendje...ste ben dora te gjuash,s'je aq i keq ti  :D :D
po prandaj te thashe qe do e kthej me ledhatime :P
pa dale njer nga e di ti qe sjam dhe aq i keq un hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 00:15:59
po prandaj te thashe qe do e kthej me ledhatime :P
pa dale njer nga e di ti qe sjam dhe aq i keq un hmmmmm:

ehhhhhhhhhhh..fshat i qe duket,s'do kallauz  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-05-2010, 00:20:12
fshati ndryshe duket nga jashte dhe ndryshe jan fshataret brenda :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 00:21:22
fshati ndryshe duket nga jashte dhe ndryshe jan fshataret brenda :D :D

e mo e...........me fshataret merremi vesh se nga fshati vijme te gjithe  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-05-2010, 00:24:41
lushnja jon qytet plasmasi o shoke moreeeeeeeeeeeeeeee e LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 18-05-2010, 00:25:42
E pse jo ne grusht? :) hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 18-05-2010, 00:29:35
E pse jo ne grusht? :) hmmmmm:
po dale me goce se skemi dal te vritemi ne ktu :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2010, 14:29:18
Trouble, chorit, xha milos, sterios, mishelit edhe capkenes... :D
dukuni ketejjjjjjjjjjj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-05-2010, 15:20:52
loles edhe vox...kan nderruar mendim LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 19-05-2010, 14:53:25
askujt per momentin!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-05-2010, 15:39:16
Leftossssssssssssss  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 19-05-2010, 15:41:54
 Se pari nje vetes  bajagi te madhe,,,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2010, 15:47:59
Te ndihmoj edhe une...:d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 19-05-2010, 15:57:26
Me ndihmo valli , veq gjuaj pa hile..  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2010, 16:09:14
Ani se ty kisha plan me te shpull pak..kur  e pashe se edhe ti veti thashe hajt nimoj.. :D

 :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Oqeani ne 19-05-2010, 16:13:27
A e ke doren e but a..?  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2010, 16:20:23
Well dor femne mo... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 19-05-2010, 21:16:18
honest se po vonohet
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:13:53
Kujt te dale vullnetar, s'kursehem! :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2010, 22:18:24
All i want is me :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:20:31
Charlit, narciz i poshter! ^o) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2010, 22:21:11
Pse mi me ofendon ! :D C'eshte ajo fjale :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:26:01
Ishte llaf turpi! :D po e meritove...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 22:41:28
KESAJ LART SE KA HUMBUR FARE  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:43:02
ksaj lart se genjen! :-[ une ktu si zocke, ka humbur thot! LOL

 :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 22:44:06
ksaj lart se genjen! :-[ une ktu si zocke, ka humbur thot! LOL

 :perqafim

ku je moj zoçka e lefterit  :P,ke humbur fare ...me thane qe ke qene ne greve  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:50:48
ehe, perdite aty isha... :-[
ne njeren dore pizza, ne tjatren koka kola... edhe i beja shoqeri grevistave! LOLi shpulle lefterit edhe missit mqs me ra rasti ti pershendes nga ekrani. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 20-05-2010, 22:59:17
vullkanit kot per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 21-05-2010, 15:43:43
vullkanit kot per qejf :D
ou :D hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 23:24:35
missit se ka humb fare  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2010, 21:15:07
Kesaj vende vende per qejfi.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 23-05-2010, 21:15:40
ketij lart ...qe ti kercase mire  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2010, 21:16:24
Ksaj qe ti hipen deshira me shume e me shume...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 23-05-2010, 21:16:54
ketij me lart qe te mos e marre veten per nja tre dite  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2010, 21:18:06
Kesaj lart vetem qe ti tregoj se tre dite pak me duken... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 23-05-2010, 22:32:17
ketij me lart ,t'ja zgjasim pak afatin :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 23-05-2010, 22:52:20
shej dhe honest hajd e nja dy te mira erlehtes :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 23-05-2010, 22:53:11
Ketij siper  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 23-05-2010, 22:57:21
ksaj po nje te mire byckave
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TuR ne 23-05-2010, 23:00:29
Asnjerit, s'jam i dhunshem :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 24-05-2010, 14:28:47
asnjerit sot :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 24-05-2010, 17:55:28
Atij ose asaj qe do postoj mbas meje  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-05-2010, 17:56:44
ncncncncnccccc  se kisha prit...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 24-05-2010, 18:01:26
Epo ndodh ndonjeher  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-05-2010, 19:41:41
edhe une qe mendonja qe sot te mos i bie asnjerit

nje shullllll tye me te dy duart...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-05-2010, 20:39:05
une kesaj do ja fusja duart..opsss..me fal shpulle e kisha fjalen :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 24-05-2010, 22:44:38
enderimtares kot per qef
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 24-05-2010, 22:46:18
hajde provoje njehere  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 24-05-2010, 22:47:51
po leht me leht pse e vret mendjen ti  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 06-07-2010, 13:55:33
ketij lart ......kot per qejf  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 13:56:01
kesaj siper se me rrafi komshiun :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-07-2010, 19:42:01
jo vetem shpulle ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 19:44:38
Grens-it..nje te forte..se duket rralle e per mall ketej  :D

Grens :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 06-07-2010, 19:50:14
dreamm se ka ber mungesa dhe u thot tjereve :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 19-08-2010, 00:35:06
Leftos....si bie mendja ka shpi a kantandi LOL  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-08-2010, 15:46:20
ndonjeres qe nuk ja ka futur askush deri tani :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2010, 11:31:48
grenxes  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: i huaj ne 25-08-2010, 11:42:14
vetes  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 12:29:51
grenxes  :D
..kur te duash ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 25-08-2010, 15:01:17
Pau, pau :D brentanit  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2010, 15:05:21
Do te ngelesh pa te dashur pastaj? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 25-08-2010, 15:06:06
Gabon  :D Do me dashurosh akoma me shume ;)  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2010, 15:15:13
I vdekur?  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 25-08-2010, 15:17:08
I vdekur?  :P

Pse me dy shpulla merrke fund ti?  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-08-2010, 15:18:20
njeres :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2010, 15:22:06
Pse me dy shpulla merrke fund ti?  :D
Po se kishe doren e rende.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2010, 15:40:54
..kur te duash ;)

qysh tash .... pauuuuuuuuuuuuuuu LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 15:42:53
nuk e mora se kush ja futi dhe as ku e futi ..po nejse.. :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2010, 15:44:10
pse kaq dru je bo :d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 15:45:53
ishte erresire dhe u be tak fap goditja ;)..moj
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2010, 15:47:24
ik tani se mos e hash noj shpulle prej verteti dhe te te duket prifti gomar  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 15:49:25
une nuk di si jane keto shpullat njehere.. hmmmmm:.po qene ashtu si i mendoj une atehere eshte mire puna :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 26-08-2010, 22:55:06
ketij siper nje mbas qafe ..ta zgjoj nga endrrat me sy hap :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2010, 23:46:41
Hahah :D

Une kesaj siper per arsye se nuk ka qene kendej gati qe nje shekull :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2010, 04:38:25
e kap carlin nga veshi dhe i fut nje shpull butheve :D Une ne velipoje isha ngjitur me kishe po nuk me njojte :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 27-08-2010, 09:17:26
Ksaj siper qe mos te iki ma nga forumi LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 27-08-2010, 09:26:24


I murrem e i currem te gjithe do i kisha kap me fjagaresha ..... LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 27-08-2010, 16:14:56
Ketij mashtrusit lart.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 16:19:03
ksaj siper se hyri ne forum pa trokit e persh :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 27-08-2010, 16:23:52
Ketij mashtrusit lart.

Mister x ka faqen skuqur .... :P

Une ksaj ktu nje ledhatim ne forme shpulle ...ama e forte  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 27-08-2010, 16:27:13
ksaj siper se hyri ne forum pa trokit e persh :P

:)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 16:42:22
prap ksaj siper kete radhe kot xhef :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 27-08-2010, 17:20:19
titit ,se shum mendjemadh eshte bere kohet e fundit  :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 22:28:59
justa me gusta se ka ndryshuar mendim per mu gabohesh :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 28-08-2010, 01:01:52
ok titi mfal pra  :D ama shpullen e meriton se spo mi kthen pergjigjet  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 28-08-2010, 01:15:45
Ksaj siper se e ka afruar faqen vete  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 28-08-2010, 01:24:44
heh e gz berni njo nga un  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-08-2010, 15:15:31
justa mos u zemrove e pranoj shpullen tende..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 28-08-2010, 16:06:08


do kisha dasht me rreh njeren qe ka ik me pushime ..... dhe me ka len vetem ne forum .... :P

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 28-08-2010, 16:31:36
ketij siper me shuuuuuuuuuuuuume kenaqesi........... . :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 28-08-2010, 16:33:11
Ksaj siper mu te tatuazhi  :P tja beja me te kuqe si i ka LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 28-08-2010, 17:09:23
Ketij siper, kot per sport...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 28-08-2010, 17:20:53
Vetem fort jo se filloj e qaj LOL  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 28-08-2010, 17:22:13
Po qave, oçe oçe pastaj, u pa puna.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-08-2010, 17:35:28
ksaj siper me qe qenka me afer se gjithe :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 28-08-2010, 19:41:08
Po ishi si ky bebushi qe ke ne profil ajo shpulla jote do me duket perkedhelje. :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DiniL ne 28-08-2010, 22:47:30
kesaj larte, kot per shije :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-08-2010, 23:23:19
nje shpulle per enush ne forme ledhatimi :P...ndersa per justa nje shpulle plot pasion :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-08-2010, 23:52:54
titii mos ma nguc justA se te vduqa :):)


nje titit kot per qejf  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 00:23:23
nje shpulle per veten time qe godita justa me gusta..:)...ok tani :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-08-2010, 00:39:40
hahahaha ok ok...nje kiss per titin qe mos qaj :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 29-08-2010, 02:20:32
hajt ni kiss per anesen dhe titin  :perqafim  shpullat i lem anash niher se u bem lemsh  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 11:10:04
sot ska shpulla per asnje :)..vetem perqafime dhe puthje..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 01-09-2010, 10:58:45
asaj ^o) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2010, 11:02:17
ndonje pizevengu :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 15:50:49
nje shpulle per ato antare qe me kene bere borxhe ne kete forum... qe se meritoj sepse nuk me njohin jo per gje :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 15:55:46
epo un nje shpull per ato qe nuk jan tash  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 16:26:59
un per demokratet :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 16:41:25
Nje dacke per Charlin qe ja fut kot! :-[ :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 16:57:00
nje shpulle per ato qe sme duan ne kete forum..:(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 16:58:37
nje shpulle per ato qe sme duan ne kete forum..:(

U qe ngordhshin per dashuri ato ishalla... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 16:59:29
nje shpulle per ato qe sme duan ne kete forum..:(

Mos u merzit...gjths flm per shpullen!  :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 17:09:45
jo per ty per miss ate larte ty spring ishte shpulla :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 21:38:36
jo per ty per miss ate larte ty spring ishte shpulla :D

Kush t'ka thene ty qe s'te dua une? hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 22:03:57
ta dija qme doje kaq shume do kisha hy mperpara ne burg :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 22:10:15
Po une nuk thashe sa te dua... :-[
Une thashe, ku e di ti qe s'te dua... nuk percaktova sasi ;) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 22:18:25
po dhe un nuk te pyta ame do asme do un vetem nje shpulle nforme ledhatimi tdhashe :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 22:21:56
Shumices ketu bga nje te forte fare!  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 22:23:48
po dhe un nuk te pyta ame do asme do un vetem nje shpulle nforme ledhatimi tdhashe :P

Ti nuk pyete... ti konstatove qe eshte akoma me gabim... ;) per kete e meriton nje shpulle me hapje te gjere krahu! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 22:26:18
per kete e meriton nje shpulle me hapje te gjere krahu! :D

Ashtu te keqen...shtrije fort krahun! :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 22:33:52
po cfar ju kam bere qe mdoni kaq shum :D..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 22:38:49
nje shpulle per spring pse genjen :D kalispera :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: kengaime ne 01-09-2010, 22:40:07
Titi mos me dil para :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 22:43:19
po cfar ju kam bere qe mdoni kaq shum :D..

hahahahah asigjo!  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 22:46:24
nje shpulle per spring pse genjen :D kalispera :P

Kalispera... po ku genjeva? :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 23:26:00
kalimera te tema doja te thoja e kishe per mu po mgenjeve the jo :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 23:28:54
Titi mos me dil para :P
ok nuk jam ktu ne gjume :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 23:32:54
kalimera te tema doja te thoja e kishe per mu po mgenjeve the jo :P

S'e kisha per ty, te betohem... e gjen vete i zoti per cin e kisha..  :-[ :D

Ti ca halli ke tashi, tpershneta nemer, nje postim te terin ta dedikova ty, ku qendron problemi??... apo si do i hash shpullat thuj... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 23:41:30
.. apo si do i hash shpullat thuj... LOL

LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 23:42:39
Nje shpulle miqesore per missin se u mek... :-[ ta sjell ne vete te pakten... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 23:50:28
Hiqi mi duart....se me vrave!  hmmmjo)) pinokio))   ( LOL )
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 23:54:56
Ua kush ma ka lepire gjalpin? pritjaaaaaa) LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:01:43
Uaa mami mamiiii dua dhe une geta si te Springut!  shkulfloket) LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:05:59
Te kush film eshte kjo? :D

E mban mend te Hije qe mbeten pas me duket, ca shpulle i jep Reshat Arbana  te birit (Ndricim Xhepes)... :D Ashtu kam qejf t'i bij nanjonit, po s'di kujt... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:12:16
Eshte te filmi Miss production LOL


E kam pare ate filmin...por edhe Kadri Roshi me shpullat e Sulos nuk eshte keq LOL

Ja i ruajme forcat kur te shfaqet Lefto!  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:18:23
Tani qe e mendoj... edhe masha qe ha kokes ajo goca te Ne fillim te veres, nuk eshte keq... LOL (me shoqet, me shoqet lefteri... :-[ :P)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:26:45
Edhe pushka e Mato Grudes nuk eshte keq...apo sishte me pushke... :P Booohhhh sa mizore qe jam!  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:29:22
Mato ishte Top moj! :D
Shpullen e kishte gjyle... LOL

Po ta mendosh, ai Ziguri, qe luan cunin e Matos, luan edhe Tomken... :P Ne cdo film ai i shkreti duke ngrene dru, sa nga gjermani, sa  nga shqiptari... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:36:41
hahhaha me shkrive......... LOL


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:39:25
Po vras mendjen ku ka lujt tjeter ai dhe mbi te gjitha......
A ka ngrene me dru? LOL


(http://www.aqshf.gov.al/foto_film/1156763013-Tomka%20dhe%20shoket%204.jpg)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:44:04
Mos ka ngrene dhe nga fashistet tek Guret e shtepise time por eshte me i madh! hmmmmm:

Ka mundesi te jete rritur me dru ky?  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:47:56
Me siguri... :P

Tani me vjen t'i fus nje shpulle Maxit qe s'na le te postojme me shume se 5 smiley ne nje post. >< :-[

Pastaj dhe nje shpulle Bernit, kot per argetim! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:55:19
Aaaaa te Berni ndalo shpullat ne faqe i kam une...ti gjej ndonje vend tjeter me te bute ti gjuash...se dhe argetimi ka rregulla! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:56:05
Moj ti... :-[ pse meresh me thashetheme, ste kam pyt naiher... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:03:11
Thashethemet behen fshehtas...une po te them perballe miliona forumisteve!  ^o) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 01:06:36
Thashethemet behen fshehtas...une po te them perballe miliona forumisteve!  ^o) :D

Pse u beme miliona e? :D
Propozoj te formojme qeveri me kete rast! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:13:56
1. mos ma modifiko shkrimin
2. miliona- ishte hiperbolistike
3.qeveri s'bejme dot se sna lejon Berni, thote qe ekziston nje, madje e forte! LOL  :P
4. Na nje shpulle tek faqka!  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 01:16:53
3.qeveri s'bejme dot se sna lejon Berni, thote qe ekziston nje, madje e forte! LOL  :P

Hahaha... nuk na lejon me verte, se s'do t'i beje konkurrence atit te vet shpirteror, imzot Sal Ram Berishes... LOL

Nje shpulle Bernit qe s'na la te formojme qeveri... mistrec!!! :-[ LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:23:53
Ja dhe nje nga une, per moslejimin e pluralizmit ne vendin demokratik! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 01:25:32
Turp te kete! :-[ ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:31:20
Springut qe ti shkrihet buzeqeshja...me fal e gajasura LOL


Ps.Te bej dhe  Berni  5 min pushim! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 01:34:42
E ke shpullen sikur te pickon mushkonja... :P
Goxha goce, gjuan si bur... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:42:00
Bej R te padukshme se jam goce, pa goxha dore buri  :-[ LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 01:43:16
I raf pam pam te gjithe ata qe jane online dhe nuk flasin... :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:52:27
Nxirre kemben qe ta shoh Spring! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 01:55:28
Missit, per te humbur gjurmet... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 01:58:11
Max-it kot, s'kisha bere ndonjehere nga keto dhe thashe ta provoja dhe une! LOL  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 02:00:09
mister x... si per lezet neper gjume... :-[ :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 02:11:41
Tipit si gjumash qe eshte!  :D

Ps. Te gjithe gjumashe po me duken! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 02-09-2010, 10:42:19
nje shpulle per ato qe me duan te keqen ktu nforum :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-09-2010, 11:03:54
asnjeres. :-[.asnjehere :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 02-09-2010, 16:10:10
Misss se me la pa gjume mbrem LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 16:13:21
hahahhaah pate nderin te perflitej per ty....se ke me ate mundesi! LOL


Na nje shpulle nashti... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 02-09-2010, 16:19:22
Ja sonte prap do e kem mundesine LOL

Ku ke zemer ti tme gjuash me shpulle  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 16:20:28
Zemra mbase smundet, por dora e di si te kam apo jo paaauuuuuuuu LOL


Sonte jo jo sbehet gje! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 02-09-2010, 16:22:23
E rregulloj muhabetin me springun une LOL  :D

Dora jote nuk me gjuan mua kthehet mbrapsh e te bie ty  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 16:24:04
Na nje 5-she tjeter...Springu srregullon njerez si ti! LOL  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 02-09-2010, 16:26:37
u ngopa me 5-s´ce dua dhjeteshe  :D Ajo do te rregulloj ty jo mua se une i rregulluar jam LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 16:30:06
Po ti vete e kerkove per te te rregulluar mor cun...  (?)

Na nje 10 se te mbeti merak me duket......  hajt_ktu: pauu pauuu LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 02-09-2010, 16:32:11


ksaj siper  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Berni ne 02-09-2010, 16:32:44
Thashe do rregulloj muhabetin me Spring qe te flasi me ty qe te jesh gati per ne darke  :D

Spo te gjuaj ma se boll te kuqe ti bana faqet  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 16:35:15

ksaj siper  :D

 ^o)

Thashe do rregulloj muhabetin me Spring qe te flasi me ty qe te jesh gati per ne darke 
Spo te gjuaj ma se boll te kuqe ti bana faqet 

Na dhe nje 10 si Ziguni i Mato Grudes! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 02-09-2010, 16:41:01
nje shpulle per miss kot sa per nxemje..:P...e di vete ajo psene :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 16:45:01
Sdu sdu sdu me te bo shok, plas!  ^o)


LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 02-09-2010, 17:02:24
:D...sa zemer katile qenke :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 17:03:42
Ashtu??? Na nje 10-she tani!  ^o) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 02-09-2010, 17:13:24
jopo :P..cfare thua moj kurr u rrite ti te me rrafesh mua rritu dhe pak se je e vogel akoma :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 01:08:10
Brentos.......nga inati!  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 02:13:47
Ksaj siper veq prej dashnise :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 07:24:33
spring qe fati te jet pro saj :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2010, 11:39:44
futja ndonje tjetre ti..se asaj do ja fus une ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 12:05:53
ore e hutove fare gocen ti..:P.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 07-09-2010, 12:55:43
anetarit poshte meje  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:17:39
Cfare po thoje?  :P

Antarit poshte dhe une!  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 07-09-2010, 13:18:20


ok prite pra nje grusht ..surratit...... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:28:09
 :D :D

Thuhet fytyres jo surratit! :P

Na nje fytyres tani! :D
LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 13:56:21
Ncncnc... s'i late iher kto shfaqjet brutale... ^o)


(http://thepirata.com/wp-content/uploads/2008/12/bitch_slap.jpg)

ahahahahahahahah LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:05:54
Springut!  :D

(http://cdn.purevolume.com/cdnImages/resize_590x1500/204322-889-1109635219-1_big_slap_in_the_face.JPG)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:08:01
Ou? :-[
E ke menu mire? :D

(http://lawblog.legalmatch.com/wp-content/uploads/2010/02/McDonalds-Slap.jpg)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:30:21
ehe!  :P


LOL do you?  :D

(http://www.nataliedee.com/121107/yes-yes-i-do.jpg)

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:33:16
Ehe... :D

Mi bli nje pale kshu miss, ose do tjap nje perkedhelje flash dhe shume intensive ne faqe... :-[ LOL

(http://www.sockdreams.com/weblog/wp-content/uploaded_images/2007/08/stripey-toe-socks.jpg)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 14:41:51
per ate qe do vi pas meje..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:45:37
Meqe je si nje zogth i vogel rrushe po ta jap edhe kete ta kesh! LOL

(http://www.merchdirect.com/x/detail_image.php?imageid=7493)

Ja dhe corapet prej leshi se vjen dimri!  :D

(http://www.knitlist.com/01gift/samanthas-fixation-socks.jpg)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:00:11
Awww... nuk te gjuaj me miss me ate bluzen me zog ma ke bo qejfin. :D :perqafim

LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 15:05:18
per te mencurit e forumit..:P.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:06:49
Titit nje shpulle te forte!  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:12:04
Ketyre te mencurave LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 15:14:25
pse ca te bera miss.. arsyeja  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:26:25
Sme pelqen ngjyra e syve! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 15:34:31
po un i kam dhe dyngjyrsh syte  jeshil dhe te zi asnje nuk te pelqen ty :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:38:32
Mua me pelqejne blu... :P


Po bej njhere pushim per shpulla spo gjuaj njeri se u lodha....ufffffffff!  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:39:21
Nuk ka pushim jo :D hec ktu ta jap nje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 07-09-2010, 19:02:53
ketij lart......kot per sport  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 19:39:04
mka marr malli te rraf honest :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Syrgjyn ne 07-09-2010, 19:42:24
Askujt! Ç'më duhet mua...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 07-09-2010, 21:06:33
njonit qe ka ik ne Spanje  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 21:30:33
nje shpulle per asnje jane te gjithe te mire :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2010, 14:44:58
une per vete do ja fusja njerave ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 08-09-2010, 14:51:19
nje shpulle per kete gocen posht :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 08-09-2010, 21:04:40
per at gocen qe thot titi LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 08-09-2010, 22:39:41
per veten time qe nuk shkoj ne shtepi ..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 22:42:21
meqe deshiroke aq shum po te jam dhe un nje hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 08-09-2010, 22:46:34
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: se jane ca si shume sonte  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 08-09-2010, 22:47:40
pace e dhence anessa  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 22:50:29
 :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 08-09-2010, 22:51:47
mbrema labe honest po beje kshu si e bojm ne nga laberia..:P. oromena doromena trei fili karafili o keric bokeric mere hiqe kete gisht :D...un shpetova per vete e ka radhen justa e anessa tani :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 22:54:56
hahahahha tybe ne te kuptova hahahha keshtu flisni ju nga laberia ee???  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-09-2010, 01:13:37
Kësaj here do marr me shpulla njërën që gjasme do ikte në Barcelonë... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 09-09-2010, 17:28:28
nje shpulle per veten time qe e lejova veten te semuresha..:(..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 17:31:26
o titi ja edhe nje prej meje se je semur  :) shnoshesh nven   LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 09-09-2010, 17:37:45
per ate qe tenton te gjuaje mbi te panjohurit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 17:42:41
prap ty qe sma uron festen  :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 09-09-2010, 18:07:41
te uroj gezuar festen justa me gusta :).....ola dhe nje shpulle se je e mire cuma :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 18:35:27
une nje titit qe te mos semuret me...dhe nje justA kot per qejf kam shum energji dhe sdi si ta zbbraz LOOOOOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:13:19
une nje titit qe te mos semuret me...dhe nje justA kot per qejf kam shum energji dhe sdi si ta zbbraz LOOOOOL

ouu u bere ti tem rrafish mu LOL  ja nje 15-tshe  prej meje per te dyt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:14:40
te uroj gezuar festen justa me gusta :).....ola dhe nje shpulle se je e mire cuma :P

eh flm  :) ja nje shpull se ma urove festen :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:22:45
ouu u bere ti tem rrafish mu LOL  ja nje 15-tshe  prej meje per te dyt
shkulfloket) shkulfloket) shkulfloket)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:25:03
ama mori aman se te du shum  mos me vrit,,do ta fitojm rastin nuk do hysh ne burg ,te premtoj  :engjell:    LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:26:24
 :S      :S           :S          :S           :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:32:54
:S    

po qeshu mi qeshu se esht bajram do ham bakllavan  :perqafim ta hongsha zemren  :P shtriga jeme LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Amy A. ne 09-09-2010, 20:33:14
asnjerit / asnjeres .
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 23:06:17
po qeshu mi qeshu se esht bajram do ham bakllavan  :perqafim ta hongsha zemren  :P shtriga jeme LOL

po me zor nuk shkon mii :p....joooo zemren joooo e kam nje une ate hahahahh
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 10-09-2010, 14:41:35
po me zor nuk shkon mii :p....joooo zemren joooo e kam nje une ate hahahahh

po pse un dy i kisha ? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 10-09-2010, 14:56:49
un jam shukriu dhe kam 7 zemra 1 per vete e 6 per femra :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: PochoLoca ne 10-09-2010, 15:08:23
Misss-it....se po me so durimin :@ shkulfloket) :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-09-2010, 15:17:04
Misss-it....se po me so durimin :@ shkulfloket) :D

He se s'ka faj ajo... :P me bjer mua... LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 10-09-2010, 15:55:41
kesaj lart mi...se i ka vjedhur foton springut :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2010, 16:01:10
kesaj tek dragoi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 10-09-2010, 16:05:09
He se s'ka faj ajo... :P me bjer mua... LOL

hahhaha...ti e ke fajin!  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 10-09-2010, 22:18:07
..vetes  ^o)..kam dale nga natyra sot...bigggg time ^o) :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-09-2010, 22:19:06
..vetes  ^o)..kam dale nga natyra sot...bigggg time ^o) :@

Me bjer dhe mua nje mqs e ke taks doren per shpulle :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 10-09-2010, 22:24:24
 :D I am sure your "mistake" can't compare to mine :P ^o)

gjithsesi nje  :perqafim..se doren e kam plumb :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 10-09-2010, 22:29:54
nje shpulle per snswy sky per pseudonimin e ri ca dmth :P..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-09-2010, 22:30:23
:D I am sure your "mistake" can't compare to mine :P ^o)

It's not my mistake. I have to be punished for being effin sensitive! :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 10-09-2010, 22:47:46
per snswy sky se  sme shpjegon kuptimin e emrit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-09-2010, 22:52:27
nje shpulle per snswy sky per pseudonimin e ri ca dmth
per snswy sky se  sme shpjegon kuptimin e emrit

Dy here e sdite me e kopju tamam e? :-[

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 10-09-2010, 23:07:20
kalispera..:P. Sa i veshtir ky emer e ke dhe greqisht ..sησωy sky po tani e gjujta :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2010, 14:26:38
He se s'ka faj ajo... :P me bjer mua... LOL

Lere se nuk ma ben dora   :-[ :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 11-09-2010, 14:57:05
per ato qe me thon llups me akuzojn kot un vetem 5 pjata grosh ha ne nje vakt :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 16:08:57
nje me dore pape titit  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 11-09-2010, 16:15:05
dhe un nje shpulle per anessa te omel te omel si mjalta. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 16:16:47
.p.s nje per shukriun   :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 11-09-2010, 16:19:14
dhe nje nga mu per shaqen :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 16:21:12
uuu nje shpull me te dy duart per shasken qe ska hy sot ne forum hiq...!!!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:30:26
ja qe do tet raf tashi un ty qe me hike  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:31:07
me dy duart per shukriun se spo poston :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:08:53
Koco Kokedhimes... jo se eshte anetar, po ka ne dore linjen e internetit te shume anetareve... :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:25:59
nje te fort springut  :P  ska hy hiq ...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:32:11
un ty se ma rafe springun  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:32:45
 :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:53:10
:(


u mu thaft dora qe te rash ,mu duke si shaqja mi uppsss
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:54:17
 >< shkulfloket) >< shkulfloket) ><
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:56:18
><
   moooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo ooooooooos miiiiiiiiiii ta ha zemren  :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:01:45
 :( :( :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:03:57
do me mbash inat ende ? po mos mi se gjumi sme zeeee  :( :( :( :( :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:06:28
 :( :( zemrathyer: zemrathyer: zemrathyer:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:08:06
po titi osht mir ,ja ka fut gjum se o lodh ne pun ,,mos u bej meraakkk ,mos ma thyej zemren  :( :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:09:31
po titi osht mir ,ja ka fut gjum se o lodh ne pun ,,mos u bej meraakkk ,mos ma thyej zemren  :( :(

po kush u merzit per titin miii??? LOL ti ke rrjedh
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 00:11:51
po kush u merzit per titin miii??? LOL ti ke rrjedh

ahahahahahahhaahhah ahaahahahahahaaaaaa aaaa...........
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:19:06
po kush u merzit per titin miii??? LOL ti ke rrjedh


epo me ne fund ja arita qellimit ,ja nise me qesh


e tash caos klm naten kisssss
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:19:57
ku keshtu miii????????? [ :( :( :( :( :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:20:12
lene ti po edhe springu paska qesh mi ahahahahahhahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:21:31
ku keshtu miii?????????

kam haru tet tregoj por nuk jam mir me shendet ...tash do shkoj ti pi barnat dhe do pi naj caj ,se sjam mir  :( :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:22:36
po ashtu i ka ardh nga brenda mii...esht shpreh ca ka te keqe LOL LOL : P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:24:07
kam haru tet tregoj por nuk jam mir me shendet ...tash do shkoj ti pi barnat dhe do pi naj caj ,se sjam mir  :( :(

hahahahahhahahahaha hhhahhahahaahhahaha hhahahhahahhahaahah hahhahhahahahahahah ahahahahahhahhahhah ahahhahahah........ ................ mos ia more semundjen titit mii ahahhahahahaha

pares postova she thash "ja marrshin semundjen njerzit e keqinj " mos je gje ti ajo e keqja ??????/           
haahahahhahahahahah aahhahaahhahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:25:48
hahahahahhahahahahahhhahhahahaahhahahahhahahhahahhahaahahhahhahhahahahahahahahahahahahhahhahhahahahhahahah........................ mos ia more semundjen titit mii ahahhahahahaha

pares postova she thash "ja marrshin semundjen njerzit e keqinj " mos je gje ti ajo e keqja ??????/           
haahahahhahahahahah aahhahaahhahaha


po lene mi at muabet  ti ,un jam ce tre dit e smur vdiqa kejt  :( :( :( seriozisht e kom ncncncncc
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:27:43
uu me raft pika muu....ta marrte titi semundjen ishaala LOL LOL


ZOTI SHENDET TE DHENTE SHERIM TE SHPEJT NGA ZEMRA TA UROJ :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 00:30:59

ZOTI SHENDET TE DHENTE SHERIM TE SHPEJT NGA ZEMRA TA UROJ


flm   :( :( :( :( ika se spo mundem me nejt mo  :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:31:38
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2010, 23:24:47
ca femrave ketu :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 23:36:13
per modernistet :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 12-09-2010, 23:36:22
bernit se ja ka fut gjumit heret sonte  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 23:41:52
grusht honest :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 12-09-2010, 23:43:43
grusht honest :P

jam kunder dhunes tito :P...... po nese do me ket menie qe paskam sonte po ta jap dhe i shkelm me shume deshire  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 00:54:14
Ksaj siper vende vende.............. . :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 13-09-2010, 00:55:04
t'ja ktheja borxhin ketij siper.....vende vende  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 00:56:10
...............ne pozita te ndryshme akrobatike..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 13-09-2010, 00:57:14
..........pa u kursyer as dhe nje moment...... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 00:58:23
.... me dore te shlire..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-09-2010, 11:07:57
nje shpulle per veten time qe piva ter naten dje...:P.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 18:49:36
Mssin ne vende te buta..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2010, 19:10:07
..ketij siper..se duket e zhduket pa gjurme :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-09-2010, 19:19:42
per veten time qe rri pa ngrene  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 13-09-2010, 19:30:08

te gjitheve me radhe do i kisha marre .......  :D :D

edhe mister x e meriton nje shpulle  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-09-2010, 19:44:36
per veten time qe nuk shkoj ne shtepi..:P.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-09-2010, 21:39:13
atij pishmanllikut kot per qejf :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-09-2010, 21:57:31
per shej se eshte e lodhur sot e mund ta rraf..:D.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 13-09-2010, 22:03:25
ku me pe te lodh ore ...une jam gjeth fare :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:01:37
Ksaj siper se e meriton.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 13-09-2010, 23:08:19
Ty Lefto....kot per qejf! :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:10:22
Missit ............byceve. ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 13-09-2010, 23:18:24
leftos
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-09-2010, 23:19:37
 ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:20:26
Gjinise se bukure,...ne vende qe me pelqen mua... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 14-09-2010, 16:59:24
lefter se esht cun me kultur :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 17:03:05
ca e ca-ve  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Brentiani ne 14-09-2010, 17:37:24
Askujt se kam doren shume te rende.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 14-09-2010, 17:43:07
per te gjithe milanistet e ketij forumi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2010, 15:44:33
Sky... :P..se ja kam zili qe i punon pc kaq vetetime... :P sa bej un nje postim kjo ka bere 10  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 15:51:37
Sky... :P..se ja kam zili qe i punon pc kaq vetetime... :P sa bej un nje postim kjo ka bere 10

E paskam maje gjuhes ket shprehjen sot: "Zoti i shtofte inotin"... LOL

 :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 15-09-2010, 16:17:49
kesaj poshte nje shpulle me shume kenaqesi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lilly ne 15-09-2010, 16:56:37
Si e re ne kete forum qe jam askujt njehere, me pas shohim e bejme :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-09-2010, 13:29:51
si e re qe je do ta fusja fuqishem e te benin syte xixa :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-09-2010, 14:31:46
Grenxes lart, per shanc. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 20-09-2010, 15:39:38
ksaj lart   :-[ t'shof se ça do beje me pas  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-09-2010, 15:45:11
ncncnc... bjer dhe nje pra, se ktheva tjetren. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BONAMI ne 20-09-2010, 18:36:30
vetes sime
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Enush ne 20-09-2010, 18:37:38
sapo doja te thoja vetvetes... por po shikoj qe nuk qenkam e vetme... :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2010, 18:38:04
vetes sime

Pse keshtu..hajde te te jap une nje :perqafim te madhh :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BONAMI ne 20-09-2010, 18:38:26
ckemi Enush si je ti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BONAMI ne 20-09-2010, 18:38:55
Pse keshtu..hajde te te jap une nje :perqafim te madhh :engjell:

 :'(  :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2010, 23:52:28
Hajde edhe une te jap nje te madh....... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 20-09-2010, 23:54:46
Anesaa dhe justA , thjeshte per shenje respekti lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-09-2010, 23:55:53
Anesaa dhe justA , thjeshte per shenje respekti lol

ne nje  :perqafim nuk i bejm keq njeriut ne  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 21-09-2010, 02:20:33
Anesaa dhe justA , thjeshte per shenje respekti lol


flm e qofsh me nder :)

ja nje 15-tshe nga ana ime  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 09:39:26
kujt te me dali para  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 21-09-2010, 10:50:20
mua jo njehere :D

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 10:53:09
ty  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-09-2010, 14:35:09
futja po ta mbajti...se pastaj ta fus une nje qe te vjen mendja verdalle 2 vjet pastaj :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 21-09-2010, 14:35:49
ketij lart e ka icik si shume te gjate doren  LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-09-2010, 14:38:22
ku e pe ti moj..ate nate nuk kishte drita me duket ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 18:28:37
Ketij Grens gomarit nje te fort mbas qafe qe ti vijn mendet pak :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 18:56:33
Charlie, pse me del perpara? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 19:14:50
Tash ti qe me dole perpara a me ta fut nje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 19:17:39
Te shkoi hovi huq :D

Jo ty jo, vetem nje here ke fatin te te kap shpulla jeme :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 19:19:11
Nuk me shkon huq jo :D


Pse heren e dyte ca behe ? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 19:20:28
S'ke ate fat pra :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 19:21:59
Kurr mos thuj kurr :D

Ndoshta ta fus shpullen une perpara teje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 19:24:38
Hmmmmmmmm.......... mos harro qe ekziston nje ndoshta n'fillim te fjalise tande :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 19:27:31
Po ja fus nje kesaj siper veq per qef :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 21-09-2010, 19:39:43
per kete siper qe te ngrofet..:P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 21-09-2010, 23:33:55
atyre qe i meritojne
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 21-09-2010, 23:37:23
per anessa se eshte demokrate :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 23:37:59
per anessa se eshte demokrate :P

flm  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 23:38:22
per shukriun....  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-09-2010, 23:47:37
Te gjithve nga nje miqesore se qekan shume online sonte... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 23:49:00
un nje kissssssssssssss per snowy...upsss ngaterrova teme  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 21-09-2010, 23:52:49
shaqe spranoj se se kam emrin ashtu  :P   ja per spring meqe erdhi tani nje tleht si fillim prove :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Cami ne 21-09-2010, 23:56:36
se di ndoshta vetvetes pse jo e ,eritoj nje sonte sepse jam shum hai
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 23:57:23
nje camit  :) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Cami ne 21-09-2010, 23:58:48
me shum do doja qe kjo sipri te me jepte nje mua, ndoshta do te me kendellte paksa, se di sonte ndjehem i till ku mund ti bej balle cdo gjeje, :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-09-2010, 00:01:06
loool  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Cami ne 22-09-2010, 00:04:52
loool  :perqafim

 se di cdo her i kam ndihmuar keta njerez, tash e shoh qe paskam vepruar drejt se dhe keta jane pjes e ekesaj bote dhe kan po aq te drejta sa edhe ne te gjithe

 p.s. kesaj sipri me shum do i jepja nje perqafim dhe nje puthje te madhe ne shenje miqesie
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-09-2010, 00:06:45
te bere mire shpulla ime me duket... loooool  :P  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Cami ne 22-09-2010, 00:09:28
me kendelli paksa mo mike, te them sonte dhe shprehjet nuk me mungojn dhe flas si te jem i Shqiperis e jo i Kosoves hehehehehehehehe, ke nje puq te madhe mi zemra hihihihi))
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 22-09-2010, 00:40:43
gocave  vec 3 qe smben zemra ti godas :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-09-2010, 15:28:02
mos u be merak se jua fus une. ;).se ma ben zemra ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 23-09-2010, 23:58:50
justaaaaaaaaaaaaaa nje te madhe  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 24-09-2010, 00:25:13
justaaaaaaaaaaaaaa nje te madhe  :D

aiiii po cbera un e shkreta??!!! :(  :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 24-09-2010, 15:17:21
per anessa dy tforta se gjujti justa :P.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2010, 16:59:38
qe te gjitheve me radhe! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-09-2010, 17:29:09
aiiii po cbera un e shkreta??!!! :(  :engjell:
edhe pyete ee...?!!
per anessa dy tforta se gjujti justa :P.
ti rri mire ,se ta krisa nje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 24-09-2010, 17:57:46


ksaj siper me gjithe qejf  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 24-09-2010, 18:34:39
anessa je e vogel rritu pak pastaj bej si gangestere :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-09-2010, 20:14:24
nje per keto te dy larte...  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LoooLaaa ne 24-09-2010, 20:35:38
anesaaaaaaaaa :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2010, 22:07:48
ca zockave ketu ne forum. :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 16-10-2010, 12:52:47
per ate qe te tenton te gjuaj mbi te panjohurit shttt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 17-10-2010, 16:31:03
Anesaa dhe Justa!, kot per qejf :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-10-2010, 18:17:33
Atyre qe paskan sulmu forumin... :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 17-10-2010, 18:57:58
Vullkanit  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 17-10-2010, 19:01:27


andrrave vence do kisha dasht ....oh ca qejfi  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: endrrimtare ne 17-10-2010, 19:02:17
mister x  sepse eshte cun i mire  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 17-10-2010, 19:05:44

andrras qe me vret  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 17-10-2010, 19:40:12
per ata qe nuk jane on :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *Niku* ne 17-10-2010, 19:44:23
t
ai ose ajo qe do pas meje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Boreas ne 17-10-2010, 19:44:40
mburracakeve te forumit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 17-10-2010, 19:48:19
per demokratet e forumit :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-10-2010, 00:44:13
mburracakeve te forumit
per demokratet e forumit :)

 :D

Atyre qe i kane te dyja keto cilesi! LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 18-10-2010, 17:22:34
pe femrat..:P pervec sky se eshte socialiste :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 18-10-2010, 17:24:35
Nje te fort Titit kot per qejf...se i ka ardh dita!  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 18-10-2010, 17:31:39
per miss se genjen :P  sot e kishte radhen sky :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 18-10-2010, 17:37:51
pervec sky se eshte socialiste :P

  sot e kishte radhen sky :P

Ti vet e the...çi ke keto mendime kontradiktore? (?)

Titit titit .... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 18-10-2010, 17:44:19


kte siper do e kisha rraf pak me te mira .... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 18-10-2010, 17:46:19
E mbyll me Mistriozin une ....  :D :D

Kalofshi mire  :pafshim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 18-10-2010, 17:52:37
falm miss i doja ca shpulla  te perqendrohem pak se nuk po mar vesh ca shkruj :D    ike ti na fike klm :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-10-2010, 18:22:52
Nje shpulle per MAX qe i ka dhene vetem Missit avatar me efekt special... :-[


LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *Niku* ne 18-10-2010, 20:31:47
atij qe do vij nga pas
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:02:05
Mister x...sepse nuk u permbahet rregullave te lojes :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: mister x ne 19-10-2010, 13:03:09

dream se asht te desht me ma prish andrren  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:05:23
Ketij siper prape...se nuk e kupton gabimin :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 19-10-2010, 15:49:43
ksaj larte me shum kenaqesi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 16:55:26
Nje shpulle per MAX qe i ka dhene vetem Missit avatar me efekt special... :-[


LOL

Une ka dite qe s'po shof asnje gje te avatari i missit..ah po..nje kryq te kuq :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 16:56:03
ksaj larte me shum kenaqesi :P

Titit, nje shpulle me plot dashuri e pasion :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 20-10-2010, 16:59:16
pace e dhence :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-10-2010, 13:20:44
Une ka dite qe s'po shof asnje gje te avatari i missit..ah po..nje kryq te kuq :D

Boh... mua me nderrohet sa here shfletoj neper forum... :-[

Hajt mo, dy vipa ka forumi, maxi e missi... LOL cuditerisht me "m" te dy! :D

E meritojne nga nje shpulle dashamirese... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 21-10-2010, 18:09:25
Springut nje shpulle si ziliqare qe eshte .... LOL

Dreamm ....si nuk te del gje mi? Une kam 3 femra aty!  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 21-10-2010, 18:32:54
veten time :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 30-10-2010, 01:19:10
Nje alla Misss....Lefterit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 16:05:42
kesaj siper pa hezitimin me te vogel ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2010, 20:35:35
Capkenes edhe Emires :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 05-11-2010, 16:01:33
S'jam ne humor per te dhuruar shpulla, kshu qe shpetove Lefter!  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2010, 00:30:57
Ketyre vajzave qe jane zhdukur pa lene gjurme kete mbremje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *Niku* ne 06-11-2010, 00:32:59
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-11-2010, 14:41:12
nuk e di as vete per momentin se kujt tja fus..biles jam ne 2 mendje a tja fus apo jo hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 10-11-2010, 14:41:53
nuk e di as vete per momentin se kujt tja fus..biles jam ne 2 mendje a tja fus apo jo hmmmmm:

futja vetes me mire  :P e keshtu s'ke me medyshje  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-11-2010, 14:44:52
pse te ngeli qefi ty moj? ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 10-11-2010, 14:48:45
per honest se ka mungu per kohe tgjat :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 10-11-2010, 14:49:39
per honest se ka mungu per kohe tgjat :)

une ne fakt kisha nje menie me t'perqafu o gim titi :P .....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-11-2010, 14:52:12
ke ngatrru temen..dhe kujdes fjalorin :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 10-11-2010, 21:13:03
grences  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-11-2010, 17:45:26
shejtankes se a mashtrusee madhe :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 12-11-2010, 10:46:18
shejtankes se a mashtrusee madhe :P :P

kete e ke thene para darkes me duket :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-11-2010, 12:26:34
kesaj siper..pas buke ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 12-11-2010, 13:00:39
justA!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-11-2010, 23:38:07
Trouble...pse jo :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2010, 23:43:30
ncncncnncnc....Sa e keqe.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 12-11-2010, 23:47:28
mka marr aq shum malli te rraf dreamm po shume ama :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 19-11-2010, 14:53:43
keti Xhoni Bravo2 qe i nderron nick shume shpejt!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2010, 15:40:46
mka marr aq shum malli te rraf dreamm po shume ama :P

lol...ca tu kujtua :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 19-11-2010, 16:14:36
justA!


flm  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 19-11-2010, 16:15:49
kushedi sa nicka me ndru , ti prap TITI  do ngelesh  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 19-11-2010, 16:51:22
lol...ca tu kujtua :D :D

]kisha kohe pa e ndez  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 19-11-2010, 16:54:22
kushedi sa nicka me ndru , ti prap TITI  do ngelesh  :P
po si te thuash ti shaske  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2010, 18:59:28
Missit ................... ....vende vende.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2010, 19:32:20
Missit ................... ....vende vende.... :D
miss-it ne nje vend LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 20-11-2010, 21:06:30
ska gje justA. urdhero prap :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 21-11-2010, 02:43:16
ska gje justA. urdhero prap :P


LOL flm prap
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DiniL ne 21-11-2010, 02:44:30
o justA do me? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: JustA ne 21-11-2010, 02:45:51
o justA do me? :D


ncuk LOL LOL 

po ti do nje prej meje ?

ja prite ......... pauuu
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 12:29:44
Missit ................... ....vende vende.... :D

Ik ore .....  :D

Leftos nje shpulle dashamirese te shpatullat e gjera!!  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 12:31:08
miss-it ne nje vend LOL LOL

Tipit..... e di vet ky!  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2010, 18:07:37
Kesaj siper ne vendin me te bute.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-11-2010, 18:24:40
Ta ben zemra te me gjuash ty Lefto??  hmmmmm:


Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2010, 18:26:12
Hee mo me  dashni pak nga pak te gjuaj.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 24-11-2010, 18:28:46
Ok po te gjuaj nje shpulle te fort une.....nga dashnia kuptohet!  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:24:40
justA dhe gjumashit  :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:28:00
po me kenaqesi.

kur? hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:33:19
pse se more vesh ti??lool te jap dhe nje po deshe :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:34:58
Ah e ngaterrova une ti paske shpullat me ofert e jo puthjet hahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:37:57
hahahahhaha mire qe e kuptove se kush te sqaronte haahha :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:39:39
ashtu e mire...
une do marr nje ofert me thuaj kur te vi ta beje pagesen?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:43:59
jan pa pages,si per vit te ri :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:49:54
sa mire hahaha
thash mos i ke bere dhe ti digi gold hahahah vetem 5 min jan free pastaj duhet paguar lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:53:39
po cte beje,smun te beje cdo gje me pages,se sdo kem cte bej me gjith ate pasuri :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:55:59
eh tani ...
une e di ku do e hargjoja hahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:57:07
 hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2010, 18:50:57
Vagabond :D

Deri sa te na tregonte listen e plote te forumeve dhe emrave qe ka perdorur. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-12-2010, 18:54:47
Misss - mendjemadhe qenka!  :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LamiA ne 29-12-2010, 16:19:17
asnjerit se kam doren e rend ju le keq :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-12-2010, 19:16:47
kesaj  siper padiskutim. :P.nje te forte ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LamiA ne 05-01-2011, 12:35:39
 hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 07-01-2011, 22:29:50
Te gjitheve qe jane zhdukur pa lene gjurme. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 07-01-2011, 23:27:44
dreamm, ke dhe shpullen time lol...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-03-2011, 11:25:10
hmmmmm:
...ta fus prape po deshe se te paska bere shume pershtypje mesa kuptoj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2011, 22:25:27
Ty...qe m'ke prish diten sot.. ^o)...apo u dashka te jesh ne forum :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 12-03-2011, 22:41:14
:P ato qe ja ka prish diten dreamm.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 12-03-2011, 22:42:15
Ty...qe m'ke prish diten sot.. ^o)...apo u dashka te jesh ne forum :D

kush o ky :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2011, 22:45:24
U know.  :@  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 12-03-2011, 22:46:10
o dreamm, qetesohu  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2011, 22:48:08
o dreamm, qetesohu  :perqafim

 :D :D thnxx :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-03-2011, 00:24:10
ereles nje te lehte lehte sa per nxemje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-03-2011, 13:22:09
ereles nje te lehte lehte sa per nxemje :D

ouuuuuuu ashtu e?

cne ti? te paska ngelur qejfi me duket apo gabohem ???!!!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2011, 13:41:47
Ereles.....vende vende..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-03-2011, 13:53:56
ndonjeres qe nuk ja kane futur deri tani..po hajde e gjeje se... :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LamiA ne 28-03-2011, 09:56:19
Nuk gjuj me shpulla

 timeout)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-03-2011, 10:55:14
as une ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-03-2011, 18:43:48
vetem paqe :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2011, 22:35:23
grensit me cte me zer dore.....lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-04-2011, 23:21:07
ksaj siper se si shum doren e gjate paska :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 13:05:29
Nores....se shume i haka llapa hahahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-04-2011, 15:52:51
Mishel ty se te ngeli llapa jashte gjith diten :D kujdes se po ta lepine miza :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 20:39:33
une mizat i ha si coj dem....prape ketij do i bie dhe ky si kristian i nershmes do me zgjasi faqen tjater :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 29-04-2011, 22:07:33
eshte njera qe e do nje shpulle po bythve ama :D :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-04-2011, 22:13:44
kush o ajo re??? Vetem sekret mos e maj lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 29-04-2011, 22:15:30
si thua ti kush eshte ktu qe e meriton shpullen bythve
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-04-2011, 22:18:31
te jete kush te doje pervec meje....meqenese mendoj se shpullen e meriton Shejtonja hahhahahahaahhaha asaj jepja...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 15:57:37
hahahhahahahahhahah ahhahahahahahahhaha hahahahahahhaha ;) ;)LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 21:41:07
e paskam qellu eee.....jam e tmerrshme hahahahhaahh kjo lindja dyte me ka bo unteligjente
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 21:43:53
asnjonit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 21:45:43
menoje dhe ihere...nigjo mu :D
Ta honksha synin e pushkes se e ke te holle  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 21:47:28

Ta honksha synin e pushkes se e ke te holle  :perqafim


ku ma pave pushken ti mi :P

 :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 21:49:08
ehhhhh ti kujton se jam piktor.....ne fakt ke te drejte ti nuk perdor pushke por snajper lool
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 21:50:29
ehhhhh ti kujton se jam piktor.....ne fakt ke te drejte ti nuk perdor pushke por snajper lool

hahahaaa kjo ishte me qitje te larget LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 21:52:01
e paskam qellu eee.....jam e tmerrshme hahahahhaahh kjo lindja dyte me ka bo unteligjente
e shof e shof
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 21:54:38
vej syzet se nuk po me shef mire,,,,,mundesisht 3D.
Shejtone ti e di une e hudh larg gurin...kurse ti plumin hhahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 21:56:17
ka dhe menyra te tjera per ta pare boten 3D sjan vetem syzet
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 21:57:57
vej syzet se nuk po me shef mire,,,,,mundesisht 3D .
Shejtone ti e di une e hudh larg gurin...kurse ti plumin hhahahahaha

cashtu or taj  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 22:07:30
ehhhh c'mu kujtua nje pisllik me kete te pamen pa 3D hahhahahahha po do thoni dale se qenka e djallezuar kjo femra hahhaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-05-2011, 13:18:30
kesaj jooooo.. ;).shpulla  ;)..kurr me :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 18-05-2011, 13:20:04
Ereles...vende vende............ :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-05-2011, 10:53:48
ketij ne nje vend :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 19-05-2011, 12:14:03
per ato qe me urrejne ne forum.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LamiA ne 27-05-2011, 22:55:24
gjithve me rradh mos t'ju ngel hatri
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-05-2011, 23:34:36
Lamia-s nje te lehte byceve... ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lisa ne 28-05-2011, 00:19:02
Po me ja fut I shpull bythve lefterit behet gje. ..... eccc lefto mos bej sikur zdo LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 28-05-2011, 01:51:57
kesaj siper nje te lehte te ai veni ku e ka fiksim... ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-05-2011, 15:15:19
une ktij siper meqe dashka qe une te vetvritem
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2011, 10:43:40
Po me ja fut I shpull bythve lefterit behet gje. ..... eccc lefto mos bej sikur zdo LOL
...kujdes me bythet e lefterit ti Lisa :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CTS ne 30-05-2011, 10:49:58
Lisaa, kujdes se Lefteri I vesh pantallonat mbrapsht.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2011, 11:01:40
Socialisteve...te gjithe shqelm se shpull eshte pak... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CTS ne 30-05-2011, 11:03:01
Socialisteve...te gjithe shqelm se shpull eshte pak... :P


Mooojjjjj ti, do rrish urte :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2011, 11:04:18
Edit te parit... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 11:16:17
ske shance se shpulla deri tek supi atij te ariin :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: CTS ne 30-05-2011, 11:23:59
ske shance se shpulla deri tek supi atij te ariin :D

Ahahahhahhahhhhahah aha,
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 30-05-2011, 14:48:15
shpulla per te tere.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 30-05-2011, 14:59:15
mishelit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:18:31
shko re mbushu hahahahah

une dy shpulla Regrets ...kot per pordh mo..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 30-05-2011, 15:20:18
ho mi se ta jap i tputhme fill mbrapa :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 15:21:37
askujt mos te hy ne borxh ma mir
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 30-05-2011, 15:22:35
nga nje per te gjithe ju qe e pelyekeni dhunen  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:22:54
me ndonje shkel bytheve lejohet apo vetem shpulla eshte opsion? :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:23:17
ho mi se ta jap i tputhme fill mbrapa :D :D
jo jo se kam hall se me lezeton hahahahahahahha

i shpulle sa ti ndizen syte ketij qafirit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:23:56
Tipit dy shkelma bytheve se i pelqen ky stili hhahahahahah
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:24:56
Tipit dy shkelma bytheve se i pelqen ky stili hhahahahahah
Perkulu pak merr pozicion ........ ppppppppaaaaaaaaaaa aauuuuuuuu paaaaaaaaauuuuuuuu. .. jo mor jo si bene gje dy shkelmat kesaj do ndonje gje me te eger... :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:26:54
se gjete....akoma sme paske njoft hahahahahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:27:55
Epo nje ashtu e di vete mo... :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:29:01
tani me duhet te perdor imagjinaten hahahahahahahah

edhe ty nje ashtu qe te te lere pa mend hahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:29:58
tani me duhet te perdor imagjinaten hahahahahahahah

edhe ty nje ashtu qe te te lere pa mend hahahahaha
eh c'ma ngjite gripin e imagjinates edhe ti... :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 30-05-2011, 15:30:59
pushoni se do tju kap me shpulla.. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:38:57
ja Labi....ik o lab se ste kemi frike hahahahaha
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 09:25:50
jane bere ca vallai e po mendoj ta nis me rradhe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-05-2011, 10:02:04
je bere per ta fut nje shpulle te forte mesa shoh dhe mendoj(se nuk shoh gje) hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 10:03:09
ske shance :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-05-2011, 10:03:57
thua ti...por mos e ngritsha ne mengjes me ate mendje se e sheh mire ti pastaj ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 12:44:14
LOL po te kam thene o lumadh mos i bjer fort se ske fuqi te ngrihesh pastaj :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-06-2011, 11:36:55
cdo femre qe do me dilte para sot ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:32:47
shejtones se na cmeni...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:33:34
Tipit dhe kesaj shamunaqes siper ne shenje respekti ene dashurie te papame :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:34:18
hemmmmm....e mire vetem jo fort se na eksiton pastaj LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:36:50
she she ke fillu eksitejshenin ene prej gjinise femerore ti :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:37:44
pu ca paskam humb LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:39:15
me mire vone se kurre :P hajd na qeras se te bera te zbulosh vetvehten ne pleqni :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:40:05
prit se kemi akoma.....o te bej edhe ty te identifikosh vetvehten o ska....

dy shpulla ekstra per kete fecken
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:41:40
hiqi duret se me gudulise :P

LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:46:50
ohohohoho tjeter ndjesi ke???? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:47:45
filluan ca puckurriza puckurriza ...nga ta kem valle? :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:48:10
Tipi hiqja duret LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:48:36
shttt eshte te celesi ai LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:52:03
thuaji te ver siguresat se jane ul goxha LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 03-06-2011, 16:35:21
per ata qe mcifen :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: *Niku* ne 03-06-2011, 16:40:03
Ereles :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2011, 12:35:34
Ereles.....vende vendeeeeeeee....... ... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-06-2011, 12:56:55
erela nese je ketu ben mire te fshihesh me ndo1 cep te forumit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-06-2011, 13:01:21
ju po  ju, na trembet :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 13-06-2011, 13:08:42
jo une te thashe qe ki kujdes nga kta te tjeret se mua nuk me ben dora e zemra te gjuj ty :) :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-06-2011, 10:34:07
ketij siper do ja fus nje gje...dmth jo shpulle e kam fjalen hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-06-2011, 12:30:36
o pedofil kujton se po merresh me femije :D ????

sa per djenin tende ku cuni siper i ka ca vite me shume sec mendon ti , prandaj kujdes ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2011, 14:14:17
Hahaha peder se jo pedofil :D :Dp.S. Ksaj siper ja fus nje kot ashtu :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 16-06-2011, 09:15:59
te gjithe atyre qe sme duan dhe si dua....nga dy shpulla per shoq
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 16-06-2011, 17:10:28
Kush do me dali perpara :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-06-2011, 13:37:48
te gjitha atyreve qe i dua dhe nuk me duan :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 18:21:28
eh kush i meriton ca shpulla po spo ja them emrin me mire
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-07-2011, 14:57:10
mishelit po njehere..e sigurte kjo :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 16:26:25
u ju hengert e keni bere mishelin si tabele qitje por se dini se misheli ju rreshton te gjithve nje e nga nje.....e sa ju genjen mendja dmth :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-07-2011, 12:21:53
nje e nga nje po..thashe mos do thuash te gjitheve pernjeheresh :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2011, 13:06:35
ti po ti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2011, 13:10:50
Mishelkes vende vende. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2011, 13:23:46
Mishelkes vende vende. :D

e o mire ...me ke???
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2011, 13:25:31
me ke teme doje ppiiiip mua. :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2011, 14:20:26
me ke teme doje ppiiiip mua. :D :D

qeke trash daku...a ke me te thashe une? jo me ke? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 27-07-2011, 10:56:52
Kesaj siper...vende vendeeeee.,........... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: TATU ne 27-07-2011, 10:59:44
ketij siper ...vende vende  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 27-07-2011, 11:00:07
Kesaj siper ne vende me te buta  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-07-2011, 11:47:48
leftos tek sederino :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 12:02:34
Tipit....
sorry tipi.... :S
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 12:35:58
Ca ke moj lanete... Apo te hahen kumbulla te tharta. :D :D

Mishelit sepse e kam shume inat. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 13:45:46
e di e di...po une te kam shume xhan LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: the king ne 27-07-2011, 16:26:22
Kesaj lart sepse dispresa meshkujt dhe ben organizatoren tek te tjerat kunder nesh. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 16:29:31
e di e di...po une te kam shume xhan LOL
ik moj bej cicin. :D :P: LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 16:31:27
skam shume qe e bera se po pellcisja LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 16:34:42
Mishelit se i zbaton me perpikmeri porosite qe i jap. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 16:37:22
misheli te eshte bere si emri jot mer dreq.....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 16:38:53
Po mi dreq prandaj po e anulloj shpullen dhe po te jap nje  :perqafim perq :puth
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 16:40:25
avash se na asfiksove LOL :perqafim

edhe deri aty siper rri...me poshte mos zbrit LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 16:40:54
E ik pilu atehere s'guxon robi me bo si i dhimbshur. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 16:45:01
e kush ta kerkoi ty???? me mua e gjete ti ore....si s'mesova te bej njehere rolin e viktimes...pffff
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 16:46:13
ti me dole ne shteg mi dreq po thuaj qe reagova me dhimbshuri ne ato momente ... :P LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 16:47:17
sa here te kam dale une ne shteg...po gjithnje me ke kursyer....LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2011, 16:48:15
Asnjehere ste kam qellu por qe sot e tutje sdo te fal me. LOL LOL :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 16:49:24
LOL LOL LOL kujdes vec se jo gjithnje do ja dalesh ....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Nore ne 27-07-2011, 16:52:37
nje te vockel per mishel por mos ti ngelet hatri :) :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 20:59:42
ca thua as qe behet fjale....si tabele emulacioni me keni bere LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-07-2011, 09:53:07
ke ngatrru llojin e tabeles me duket..e kishe fjalen per tabele QItje ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-07-2011, 09:54:37
sa vdes ti saktesosh keto tabelat o njeri...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-07-2011, 10:02:12
po ja me keto qe na ndodhen mundohemi te japin kontributin modest aq sa mundemi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2011, 15:11:21
ti kshu LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 31-07-2011, 22:44:51
i meriton dikush disa shpulla
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 31-07-2011, 22:45:22
banakierit LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 09:44:57
askujt...puthje po LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 10:14:00
grens-it :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 12:31:00
pse ma ngacmon Grensin??? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 12:35:07
kot per pol LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 12:43:00
je bo  pordhacja modheeeee
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-08-2011, 12:15:25
per momentin do ja fusja cdo njeres qe do kisha afer per momentin :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 04-09-2011, 15:28:24
jan ca q
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2012, 22:23:39
Vullkanit... :D se eshte seksisti nr.1 i forumit. :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-01-2012, 15:10:00
whitesnake qe ti vij buzeqeshja LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: whitesnake ne 19-01-2012, 15:13:46
whitesnake qe ti vij buzeqeshja LOL

Me gjithe shpirt zemer  :perqafim
Sa shume me duan amon mer zot  :D  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-01-2012, 15:14:30
lekan leshte per ty LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 19-01-2012, 18:17:29
Dream  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2012, 18:05:38
Vullkanit... :D se eshte seksisti nr.1 i forumit. :D :D
nga ty e pres shpullen me kenaqesi  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 23-01-2012, 11:42:21
Missit ....vende vende  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-01-2012, 16:00:57
 :( asnjerit...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 23-01-2012, 16:06:57
njerit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 24-01-2012, 22:34:51
ksaj me siper qe tja shtyj pak koken qe ti dali dhe syri tjeter  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 24-01-2012, 22:45:36
pasion-it
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2012, 13:24:17
..vetes.. ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:04:47
kam ca ne liste ...me mire asnjerit ..ende jo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2012, 15:11:11
kesaj kurren e kurres njehere :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:11:35
as une ketij ...dite per dite :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2012, 15:16:09
shpulla jote do me dukej ledhatim :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:16:37
une e kam doren per marshalla ore....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2012, 15:17:24
ai qe te rrah te do :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:17:55
ne endrra po
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2012, 15:19:13
po pervec shpulles lejohet tja fusesh ndonje gje tjeter ndonjeres? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:19:43
ne virtual je.....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2012, 15:23:40
nuk quhet  ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:26:56
epo varja ath

do i gjuja me shpulle Whitesnake ..kot per qejf
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: whitesnake ne 25-01-2012, 15:29:15
do i gjuja me shpulle Whitesnake ..kot per qejf
:perqafim

p.s: dreken  :)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:29:36
:perqafim

p.s: dreken  :)

darken LOL...byeee  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 25-01-2012, 18:36:16
Tushes e djallushes :D qekan bo trrezikshme :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 18:38:14
 :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 14:26:03
Tushes e djallushes :D qekan bo trrezikshme :D

mos ia thuj njeriu LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Pasion ne 29-01-2012, 15:13:55
pasion-it
Thua pse?
Sepse eshte ndryshe nga ti,edhe eshte i drejte e thote ate c'ka sheh?
Kallzo :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DiniL ne 29-01-2012, 15:52:15
Mishelit  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-01-2012, 16:22:36
Arjolit se hoqi mizen  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2012, 22:18:00
Njeres se e meriton nje shpulle bytheve. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Xhuli* ne 04-02-2012, 22:20:11
Ketij siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2012, 21:21:04
ketij qe do vij
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: DiniL ne 05-02-2012, 21:30:25
Kesaj qe iku!  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 05-02-2012, 21:48:00
Shej se qenka kthyer nga pushimët me energji negative :D :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2012, 21:48:51
ketij qe kaloi :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 05-02-2012, 21:50:56
Kesaj....siper meje :D nje ...Të majme :P :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2012, 21:52:01
 :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:37:55
Vulit  ^o)  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 07-02-2012, 21:14:21
misit nje shpulle te embel
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Boreas ne 07-02-2012, 22:43:48
pasionit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: vullkani ne 07-02-2012, 22:44:25
boreas nje shpull bythve LOL LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Boreas ne 07-02-2012, 23:03:54
ktij timit te burbuqes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 07-02-2012, 23:22:01
kesaj siper :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 00:09:36
Askujt se jane ne gjume :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 10:49:42
Tipit qe ti vine mendte se si shume  paska fillu me i pelqy vetja...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:03:15
Dreamkes se e kerkon  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:05:28
gjithe gjinise mashkullore te ketij forumi.... kot per pordh....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:09:10
A vetem gjinise apo  gjithe trupit? :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 14:09:33
Dreamkes se e kerkon  :D

...un jam krejttttt e pafajshme :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:09:57
ty te parit...dy shpulla nje ne faqe nje ne mollaqe...qepe tashi LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:11:01
Te dyjave lart vende vende.,.... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:11:27
lefto....mos e zgjat se nuk ta zgjas....do ta kepus koken po te them LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:12:34
Po he merre koken  komplet e jotja eshte po deshe kepute..... :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:13:53
Po he merre koken  komplet e jotja eshte po deshe kepute..... :D

tani se dua me....me pelqen kur ben rezistence

gjerat e arritura pa lodhje me lodhin LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:16:01
hahahahha....Edhe kjo eshte lodhje ka vite qe kerkon tma fusesh shpullen...LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:17:05
dhe ti ka vite qe e pranon pa asnje lloj hezitimi....prandaj ske qene asnjehere objektivi im LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:18:57
Me ka lene babagjyshi amanet qe mos t'a  mundoj gjinine e bukur....LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 21:51:53
Ca e ca-ve. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 17-02-2013, 01:58:42
Ahtifete Jahjages alias Zarfise
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-02-2013, 01:59:26
Leftos dhe tipit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 17-02-2013, 02:14:00
Asnjerit deri tani
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 18-02-2013, 18:08:50
Njeres, qe me ka nderru nick dhe Sdi nga ka humb.  hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2013, 23:00:57
Prit se po vje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2013, 16:52:24
Mishelkes....vende vende..... :D :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2013, 17:07:16
Specifiko vendet...
Sot do i gjuja i shpulle ne dukje po therese nen vetvete Gertit. Do thote po ca pate mi goce.
O Gerto kot per pordh .
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gerti1 ne 19-02-2013, 17:15:08
edhe Gertit do i rritej me shume respketi per Mishelin kur gju kot per pordh.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 19-02-2013, 17:36:48
Before you die
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-02-2013, 18:42:59
mbaje veten.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2013, 20:29:34
Atij
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 19-02-2013, 23:37:30
kesaj  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2013, 01:29:12
Ty
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-02-2013, 15:40:53
siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2013, 15:48:18
Akoma me siper
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-02-2013, 16:02:11
tej sipermes se mesiperme
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2013, 16:04:24
Dikujt
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 21-02-2013, 09:22:31
GERTI 1 TE FORTEEEEEEEEEEEE
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 09:27:14
Thyeja nofllat pisit

Une sot po e bej pushim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 21-02-2013, 09:37:40
edhe une sme pelqen te merrem me kte tip
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 12:49:24
as mua.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 13:20:49
mua jo e jo  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:40:35
bah asnjeres. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 14:43:02
tipit e kam thene me heret...se me lefton marova pune :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:46:07
ik bej cicin pastaj ec. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 14:49:03
ouuu tipke???? edhe kete e the

po mos i bjer pishmanit pastaj..maju llafit si burra

hajde rradha LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:51:00
 :engjell: :engjell: :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 14:51:52
apshiuuuu  :-[ :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 14:53:37
shnet yllo.....fjale e vertet Tipo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:56:10
kush a kjo me fjale negative si user se ndjell ters kur teshtin :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 14:57:12
ajo qy qe :d
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:58:36
aha paske marr rrugen me ik ti ajo qy qe.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 14:59:10
ptauuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuu  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:00:05
 hipno)) sedi:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:03:59
badu bum
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:05:54
vetem per shpulla qenka kjo tema jo per sex. :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:08:32
kape edhe i tjeter tipi
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:13:41
afrohu pak. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:24:02
jo se je bo si kafshe e eger ..me tu afru te perdhuno ti

a thu ke qene ke kopshti zoologjik LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:25:55
a thu ke eksperience apo e mendon kete fakt. LOL LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:29:33
jo nisem nga disa rrethana te fundit... :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:30:34
fol hapur, pa breke si i thone ne gjuhe popullore. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:31:42
po fola pa breke une....aha ti ike merdhive
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:32:13
i eger duhet te jete besoj,. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:32:55
pa he fillo zbertheu
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:33:14
kadal kadal se ashtu a sporti. ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:40:49
aha avash avash...kur te jesh tek pika kyce me bo i zo
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:41:32
e do me ze apo me shenja. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:42:40
me ze
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:43:05
done. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:44:27
asigjo nuk njigjova
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 20:41:42
before I'm gone
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 21:17:12
hahahhahahha...ty
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 22:01:47
 ;)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 22:02:59
Mos ma prek before im gone se te hyra ne karate
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 22:04:55
Me mungon ajo qe ç´ke me te
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 21-02-2013, 23:51:42
Mishel...., futi nje perqafim nga ana ime.  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2013, 00:09:58
Kur ta takoj paqeter
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2013, 12:27:09
Shejtanes.......... . :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 26-02-2013, 12:35:17
kush eshte kjo :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2013, 15:02:34
Edhe une atij
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-02-2013, 17:23:46
kam vetem per Before I'm gone..... ka kohe pa shkruar....
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2013, 19:01:42
Lol
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 27-02-2013, 00:30:40
Kesaj Mishel..., jo per gje lol.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 07:19:24
Dhe Misheli zgjat edhe faqen tjeter si besimtare laike qe o...
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gjumashi ne 27-02-2013, 09:27:52
 perq si per mengjes.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 11:02:51
okej andej nga darka meshoja me grushta LOL  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 15:12:15
kam vetem per Before I'm gone..... ka kohe pa shkruar....
Une jam beforja apo jo  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 15:24:56
ti mi rrushe ti
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 16:24:01
ti mi rrushe ti
Jemi bere klone prandaaj lOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:24:59
lomcin nom
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 16:25:26
E ngaterroj veten me Shej LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:28:04
une prandaj hoqa dore se kam frike se  mos me ngaterronin me ju....dhe imagjino c'behej// do me zbulonit sekretet LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 16:29:32
Une mendova mos kisha lajthitur une me 2 emra te njejten  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:32:55
Tashi ta fus lali i te pathme ty se duhet me kap Aftobuzin e linjes ...hajt tung zemer
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Gerti1 ne 27-02-2013, 17:19:05
duhet me kap Aftobuzin e linjes

Aftoqini deshe me then. Hajde flasim Gërqisht nepermjet Google Translate per te treguar qe ne dime disa gjuhe te huaja si psh Greqisht, Greqisht dhe Greqisht.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 18:35:41
Ti kinas ere malaga
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-02-2013, 19:39:16
Siper.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 21:28:11
Poshte
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 16-03-2013, 20:49:19
Pasionit
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Pasion ne 16-03-2013, 21:18:13
???? :( hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2013, 21:29:22
Tomas
Titulli: 5 te verteta per ty(pa genjyer ee)
Postuar nga: flutur ne 16-03-2013, 22:25:27
Pasion ,ashtu kot per hobi.
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Pasion ne 16-03-2013, 22:27:49
 :S :S :(
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2013, 18:01:53
Askujt!!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2013, 18:07:08
  :perqafim lalin
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-05-2013, 18:11:13
Askujt!!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 30-05-2013, 18:29:33
ASNJONIT..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 30-05-2013, 18:32:00
Askend :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 30-05-2013, 18:34:06
Asnjeri
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 30-05-2013, 19:53:12
Dreamm  :P e sky qe sme kan kthy mp :engjell:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 30-05-2013, 21:13:02
Edhe mishelit :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2013, 23:13:03
Edhe mishelit :D

misheli ti ka kthy...mshele gojen
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 18:15:31
Dreamit ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 14:13:32
Dreamit ^o)

ehe :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 14:13:47
Vetes!!
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 14:43:05
Vetes!!

edhe une vetes tate :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:12:37
..edhe ti mua? LOL  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:16:56
edhe une ty  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:19:13
Ec thuaji arsyet tek e tek e tek :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:19:43
1 kam....

ma ke lodh lalin tim shume ...me troc sta thosha dot LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:24:04
Ne fakt lali s'e di as vete se c'kerkon...believe me!!  :D

Ate shputen edhe tenden edhe timen prape e meritoj though! :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:27:32
Ne fakt lali s'e di as vete se c'kerkon...believe me!!  :D

Ate shputen edhe tenden edhe timen prape e meritoj though! :D

edhe mua kete pershtypje me ka dhene ai Lali LOL

duhet me i bo i lavazh me qartesu trute edhe idete LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:28:14
i shpulle Lalit se sdo e kem mo lal po nuk qartesovi idete LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:28:30
hahhaaa po kujt ja thua se :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:29:54
Lalit he pra...kujt thote kjo

ja sa ta sjelli koken po se bona si dyleksh me vrime

me cau MP tu me pyt dhe tashi del qe sdi ca do...pissssi  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:35:25
e pra e...nuk jane kot nga nje planet tjeter LOL  :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:36:51
tju futem bytheve juve te dyjave se na late pa pune. :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:38:00
woww e solle  koken ti? :P

I shpulle ketij siper se kishte harruar rrugen :D

 :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:38:37
une rrugen e gjej kollaj po si po thoni per postimin e meposhtem.. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:39:57
Provoje po ta mbajti LOL

Si thua ti Mishel.. i futemi Sterios nje dajak per qef?? :P :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:40:36
per qejf do jau fus edhe une se nuk  e kisha per hall jo. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:41:09
Provoje po ta mbajti LOL

Si thua ti Mishel.. i futemi Sterios nje dajak per qef?? :P :P
misheli e beri cicin nga frika u zbyth. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:41:50
LOL po mbledh energjite ore...oj po ky LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:42:27
ty po te pelqeka ideja me duket. :P LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:43:21
shhhtttt

mos merr kot e ma shan lalin...se e kam xhan une  ^o)
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:43:49
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:44:57
IIIIII tipi  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:46:06
Mishel... LOL Ky na beri telef me shpulla ti akoma me lalin LOL :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:46:37
i vjen me vonese mishelit. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:47:30
Jo po une te lali me eshte pre filmi mi dream/...

tipi me rru sqetllen mu...ai vdes per mu, drunin ta jep ty ndoshta LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:48:35
mos u zini moj njehere ty e njehere asaj, e pastaj njehere saj e njehere ty. :P :P

P.S e hiqi qimet e sqetlles te kam thene se nuk te rruj. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:49:40
LOL U pa puna...as misheli s'me dilka per zot :P

Sterio..kam mburoje hekuri une..keshtu qe shpullat tua s'me bejne gje :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:50:09
eughhh na e shpifet vlell)) vlell)) LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:51:29
hahahahahahah

tipiiiiiii
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:52:34
LOL U pa puna...as misheli s'me dilka per zot :P

Sterio..kam mburoje hekuri une..keshtu qe shpullat tua s'me bejne gje :D
Dreamm akoma si ke heq breket e hekurit... qenke rast i pashprese. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2013, 15:52:58
hahahahahahah

tipiiiiiii
sha ke shelbsin. LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 15:56:14
sha ke shelbsin. LOL

te kom yll me 5 cepa  :perqafim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 15:57:31
Dreamm akoma si ke heq breket e hekurit... qenke rast i pashprese. LOL

..sa ma qan hallin ti eee :D

Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-06-2013, 23:16:36
Interesanteve, :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:26:04
vetes
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:28:04
pse lodh doren tende..ta fus une po pate merak :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:29:31
nese do kishe zemer ta beje...welcome
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:38:53
ne fakt nuk jam aq i sigurte :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:45:14
epo ik e mushu pra
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 14:22:04
Grensit ...se do e conin ne parajse direkte LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 14:31:41
ai qe te do ta fut..shpull dmth :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 14:59:30
shpulle thote tema....une e kisha per Vare kokes LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:08:45
kesaj siper nji...po me perkedhelje LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:09:41
ketij siper nje ashtu me maje nga mbrapa me shume butesi te forte :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:10:48
hahahaa...asnjerit..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 15:12:32
kesaj siper nji...po me perkedhelje LOL

shpulle me perkedhelje??? mode e re?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:15:27
hahahaa...asnjerit..
..ty do ta fusja shume lehte ne fillim,pastaj me shume se lehte ne vazhdim :P...shpulle se gati harrova :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 15:16:41
..ty do ta fusja shume lehte ne fillim,pastaj me shume se lehte ne vazhdim :P...shpulle se gati harrova :P

ouuuuuuuuu.....Gren s du divorc
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:16:57
shpulle me perkedhelje??? mode e re?
varet kush di ta beje
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:17:18
..ty do ta fusja shume lehte ne fillim,pastaj me shume se lehte ne vazhdim :P...shpulle se gati harrova :P

E ke te rende..doren ?  :P :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:18:29
jo..as nuk e degjon fare..vetem se muajin e 9 ke probleme pastaj :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:18:41
varet si e do...klienti dhe pacienti diagnostikohen ne fillim
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:19:59
jo..as nuk e degjon fare..vetem se muajin e 9 ke probleme pastaj :P

te rafte pika...kush merret me ty  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:20:48
si te duash mua me lusin :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 15:21:26
Grensit..... :@
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:23:17
Fusma sa te duash..kur te duash.. :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 15:24:45
 :S

pasqyres
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:24:53
Grens..mos u bej cun i keq !
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:26:10
flutur do pak ?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:26:52
une jam burr me 5 kalamaj ti me thua çun..ehhh flutur,prandaj duhet ta njohesh tjetrin me dhembe e dhemballe(nqs i ka) :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:28:29
flutur do pak ?

Varet cfar eshte. :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:29:10
perkdhelese pra :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:30:24
te jap nje therese ty une..tani apo e leme me vone? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:30:41
une jam burr me 5 kalamaj ti me thua çun..ehhh flutur,prandaj duhet ta njohesh tjetrin me dhembe e dhemballe(nqs i ka) :P
O Grenxe..une s'njoh dhemballet e mia akoma..
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-11-2013, 15:31:10
 :fershellime
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:37:44
flutur  hmmmmm: e paske friken shpullen :D
po thone qe cdo gje qe ste vret te ben me te forte LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:39:18
flutur  hmmmmm: e paske friken shpullen :D
po thone qe cdo gje qe ste vret te ben me te forte LOL
..pse nuk e citon autorin qe e ka thene kete shprehje te madhe? :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-11-2013, 15:40:36
une jam burr me 5 kalamaj ti me thua çun..ehhh flutur,prandaj duhet ta njohesh tjetrin me dhembe e dhemballe(nqs i ka) :P

i ke apalleket?
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:41:35
po ma perktheve te jap pergjigje ndryshe nuk di cfar te them :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:41:47
E kam me then te drejten   :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:43:03
asnjeren nuk e mora vesh..as kete siper as kete poshte hmmmmm:
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:44:59
Mbyll syte.e hap trurin Grens..mbase me kupton  :P
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Shej ne 19-11-2013, 15:45:27
i ke apalleket?

Dhemballet e pjekurise
8at
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:46:29
syte po i mbyll..po trurin ku ta gjej qe ta hap? :D
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: ness uno ne 19-11-2013, 15:46:41
E kam me then te drejten   :P
dmth sdo te behesh e forte? LOL
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2013, 15:47:15
Dhemballet e pjekurise
8at
..gati sa nuk e ngatrrova me gje tjeter :-[
Titulli: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!
Postuar nga: flutur ne 19-11-2013, 15:47:51
dmth sdo te behesh e forte? LOL
Jo me shume se c'jam..se do quhesha mashkull pastaj  :D
Titulli: Kujt