Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

· 285 · 19309

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 15-01-2007, 19:20:09
Mendova te hapja një teme disi ndryshe. Për mendimin tim Cili nga Anetaret e Forumit Ka Firmen me te Bukur, me Origjinale, këtu ne Forum (pra citimin qe ndodhet në fund te postimeve te tij/saj) dhe Pse? Këtu mund te permendni me shumë sesa 1 anëtar apo 1 firmë, p.sh. mund te jepni 3 firmat tuaja te preferuara. Normale kjo teme do zgjerohet sa vjen e me shumë sepse forumit "Zeri Yt" do t'i shtohen anetaret, kështuqë.

OK pra, po filloj unë e para:

Mua me pëlqen shumë Firma e Lefterit: "Don't trouble trouble until trouble troubles you......" sepse me duket realiste, e vërtetë, me kuptim dhe interesante. Është mëse e vërtetë se nëse nuk duam telashe atëherë s'do kapemi pas tyre apo s'do i ndjekim ato ku janë e ku s'janë, apo jo miq te forumit? :)


OK, RRADHA JUAJ TANI. PACI POSTIME TE MBARA! :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1 ne: 15-01-2007, 19:29:42
Po eshte me se reale se une jam ,,truoble,,  :D...Me te thene te drejten,nuk i kam vu edhe shum re asaj pune,por gjithsesi i kam ca qe i mbaj ne mend si p.sh Lisa gjethmon i  ka orgjinale (po kush me i mbajt ne mend ato te asaj),i ndryshon simbas kohes... :D(eshte si kameleon dreqi :D)


Por edhe e jotja  po me duket interesante,po kan me u lodh robt deri sa te kuptojn se  per cfare flet ajo... :D

#2 ne: 15-01-2007, 19:34:25
e Lizes :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 15-01-2007, 19:36:26
Po është me se reale se unë jam ,,truoble,,  :D...Me te thënë te drejtën,nuk i kam vu edhe shum re asaj pune,por gjithsesi i kam ca qe i mbaj ne mend si p.sh Lisa gjethmon i  ka orgjinale (po kush me i mbajt ne mend ato te asaj),i ndryshon simbas kohës... :D(është si kameleon dreqi :D)


Por edhe e jotja  po me duket interesante,po kan me u lodh robt deri sa te kuptojn se  për çfarë flet ajo... :D

Une s'kam asnje jave ne forum dhe Lisa i ka ndryshuar 3 here avataret, tashme. LOL E shof qe eshte kameleone dhe me pelqen edhe firma e saj. Flmd per komplimentin ne firmen time. Eshte krejt orgjinale, e kam shkruajtur une. Ashtu e mendoj kete punen e se vertetes ne fakt. ;) Po pse do lodhen robte qe te kuptojne firmen time apo si? Ma shpjego pak kete. Rrofsh. :)

#4 ne: 15-01-2007, 19:40:54
edhe asaj Beratases e kishe te bukur dreqi :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5 ne: 15-01-2007, 19:42:36
E Vërteta është Iluzioniste. Ne të gjithë i përkasim një të vërtete tjetër!
Po e kan te veshtire te percaktojn se ne cilen te ,,vertet, jan kshtu qe bijn ne iluzione... :D(shaka kjo)
Vetem se mua me  duket e kuptimt. ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#6 ne: 15-01-2007, 19:43:30
Beratsjaa edhe fizikish eshte  e  bukur :D ...se jo vetem firmen ....


Firma e Leftos eshte e mire ...disi idealiste shum  me  duket :D por edhe e  imja eshte e mire :D :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 15-01-2007, 19:44:24
Mua me pelqen shume edhe firma e Dalberit. "Krenar ne injorancen time,
Jo mendjemadh ne hipokrizinë e tjetrit."


Shume e thelle, filozofike dhe me kuptim. ;) Dhe eshte me mire vertet te jesh krenar brenda injorances tende sesa mendjemadh brenda hipokrizise se dikujt tjetri. Kjo do te thote te jesh altruist dhe realist, njekohesisht.

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 15-01-2007, 22:15:46
E capkenes dhe e imja :D

se kush ma ka fshi firmën  :S

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-01-2007, 02:18:43
edhe asaj Beratases e kishe te bukur dreqi :DThenkju. :D

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 16-01-2007, 02:34:48
Sado qe kam pare dhe ndonjë Firm tjetër te bukur ....

e imja është nga me te dhimbshmet dhe e thënë nga populli
ne moment kyç!!Rrofte Vlora trime dhe këngët LAbce qe na kenaqin shpirtin!!


Pra unë fitoj! :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 16-01-2007, 04:52:47
E capkenes dhe e imja :D

se kush ma ka fshi firmën  :S


Po me vertet, une NUK shikoj gje firme nga ty? Ku e ke? :( Hajde. vure prape, shpejt.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-01-2007, 04:55:31
Sado qe kam pare dhe ndonjë Firm tjetër te bukur ....

e imja është nga me te dhimbshmet dhe e thënë nga populli
ne moment kyç!!Rrofte Vlora trime dhe këngët LAbce qe na kenaqin shpirtin!!


Pra unë fitoj! :D

Kete punen e Vlores s'e morra vesh. Dmth qe je Vlonjat dhe qe e do Vloren shume, e morra vesh, po c'lidhje ka kjo me temen apo me firmen tende?! LOL


Nejse... persa i perket firmes tende:
"...bota është e interesave
dhe interesat pa baze morale
prishin ekuilibrat jetësore
..." Edhe mua me pelqen shume po aman edhe ti sa pak Modest qe je treguar. :P Ke shume te drejte se shumica e njerezve tani jane "Miremengjes, Interes" dhe sigurisht interesa te tilla prishin njerezit dhe marredheniet njerezore, dhe rrjedhimisht nuk ka ekuilber te mire. ;)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 16-01-2007, 16:56:08
Falimners o popull.....mos me shani aman avataret dhe firmen i nderroj sipas gjendjes shpirterore :P  ama nickun se kam nderruar kurre ;)


Nga firmat me pelqen e Lefterit edhe e Omelsines ........te gjithe i keni te bukura ne fakt nuk di kujt ti vesh gishtin ....

#14 ne: 16-01-2007, 19:57:50
Edhe une jam i te njejtit mendim me Lisen..aq te bukura i keni sa nuk di kujt tja ve. :D.as une. :D..gishtin :-[

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-01-2007, 20:05:00
Këtë punën e Vlorës s'e morra vesh. D.m.th. qe je Vlonjat dhe qe e do Vloren shumë, e morra vesh, po ç'lidhje ka kjo me temën apo me firmën tënde?! LOL

Ke te drejte se nganjeher nuk jap shume shpjegime dhe i them gjerat "prere".Po jap pra me shume informacion persa i perket firmes time te famshme, e cila u zjodh me shume kujdes dhe sigurisht me respekt ndaj atyreve qe u mbyten ate nate. (Shumica ishin nena me femije te vegjel!)

31-03-1997

Kenduar si homan me mjeshtri maksiimale nga Grupi i Lapardhase.
......bota është e interesave
       dhe interesat pa baze morale
       prishin ekuilibrat jetësore
      ashu siç është e ashu siç ndodhi!

Kaseta  " Otranto 97 "

(Me falni nese ju prish terezine shpirterore, po ja qe bota ka dhe halle dhe mundim ashtu sic ka dashuri dhe mallengjim)

-King

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 16-01-2007, 20:54:37
mua me pelqen e lefterit edhe ajo e elegances

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 17-01-2007, 01:02:13
Mua me pëlqen shumë edhe firma e Dalberit. "Krenar ne injorancen time,
Jo mendjemadh ne hipokrizinë e tjetrit."


Shumë e thelle, filozofike dhe me kuptim. ;) Dhe është me mirë vërtetë të jesh krenar brenda injorances tënde sesa mendjemadh brenda hipokrizise se dikujt tjetri. Kjo do të thotë të jesh altruist dhe realist, njekohesisht.


 :-[ :-[ :-[ e kam origjinale me kopirajt :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 17-01-2007, 06:46:07

 :-[ :-[ :-[ e kam origjinale me kopirajt :D

Edhe une timen e kam origjinale dhe me copyright sic e kam vene edhe aty. Se mos dale ndonje dhe ma vjedh a ma kopjon, se e di une c'ju bej pastaj. LOL OK Milet, po firma te tjera, ndoshta nga anetare qe s'i shofim me shpesh ketu?!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 17-01-2007, 06:46:43
mua me pëlqen e lefterit edhe ajo e elegances

Rrofsh Agnesa. :)


 :perqafim

#20 ne: 17-01-2007, 13:17:26
une jam i mendimit qe meqenese e kemi llafin per firmat..te vendosim edhe per vulat me te bukura hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 17-01-2007, 19:22:43
mmmmhmmmmm........

#22 ne: 17-01-2007, 19:34:30
nuk me kujtohet me asgje..

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 18-01-2007, 23:51:32
unë jam i mendimit qe meqenëse e kemi llafin për firmat..te vendosim edhe për vulat me te bukura hmmmmm:

Ti ke mendim te mire lali, po ja psh mua s'me del Vula ketu. Ti vule quan ate mesazhin siper avatarit, apo jo? Nuk e di pse s;me del ajo vula mbi avatarin, ka ndonje defekt a si?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 19-01-2007, 00:10:34
MOs ke harruar ta vendosesh ose e ke shkruar ne vendin e gabuar .....kontrolloje dhe njehere ....nese nuk te del shkruaje bashk me avatarin dhe ne kllapa (vula) :D

Temat e fundit