Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum? - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

· 285 · 15801

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

ne: 15-01-2007, 19:20:09
Mendova te hapja një teme disi ndryshe. Për mendimin tim Cili nga Anetaret e Forumit Ka Firmen me te Bukur, me Origjinale, këtu ne Forum (pra citimin qe ndodhet në fund te postimeve te tij/saj) dhe Pse? Këtu mund te permendni me shumë sesa 1 anëtar apo 1 firmë, p.sh. mund te jepni 3 firmat tuaja te preferuara. Normale kjo teme do zgjerohet sa vjen e me shumë sepse forumit "Zeri Yt" do t'i shtohen anetaret, kështuqë.

OK pra, po filloj unë e para:

Mua me pëlqen shumë Firma e Lefterit:  "Don't trouble trouble until trouble troubles you......" sepse me duket realiste, e vërtetë, me kuptim dhe interesante. Është mëse e vërtetë se nëse nuk duam telashe atëherë s'do kapemi pas tyre apo s'do i ndjekim ato ku janë e ku s'janë, apo jo miq te forumit? :)


OK, RRADHA JUAJ TANI. PACI POSTIME TE MBARA! :)

 • Postime: 12234

#1 ne: 15-01-2007, 19:29:42
Po eshte me se reale se une jam ,,truoble,,  :D...Me te thene te drejten,nuk i kam vu edhe shum re asaj pune,por gjithsesi i kam ca qe i mbaj ne mend si p.sh Lisa gjethmon i  ka orgjinale (po kush me i mbajt ne mend ato te asaj),i ndryshon simbas kohes... :D(eshte si kameleon dreqi :D)


Por edhe e jotja  po me duket interesante,po kan me u lodh robt deri sa te kuptojn se  per cfare flet ajo... :D

#2 ne: 15-01-2007, 19:34:25
e Lizes :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 15-01-2007, 19:36:26
Po është me se reale se unë jam ,,truoble,,  :D...Me te thënë te drejtën,nuk i kam vu edhe shum re asaj pune,por gjithsesi i kam ca qe i mbaj ne mend si p.sh Lisa gjethmon i  ka orgjinale (po kush me i mbajt ne mend ato te asaj),i ndryshon simbas kohës... :D(është si kameleon dreqi :D)


Por edhe e jotja  po me duket interesante,po kan me u lodh robt deri sa te kuptojn se  për çfarë flet ajo... :D

Une s'kam asnje jave ne forum dhe Lisa i ka ndryshuar 3 here avataret, tashme. LOL E shof qe eshte kameleone dhe me pelqen edhe firma e saj. Flmd per komplimentin ne firmen time. Eshte krejt orgjinale, e kam shkruajtur une. Ashtu e mendoj kete punen e se vertetes ne fakt. ;) Po pse do lodhen robte qe te kuptojne firmen time apo si? Ma shpjego pak kete. Rrofsh. :)

#4 ne: 15-01-2007, 19:40:54
edhe asaj Beratases e kishe te bukur dreqi :D

 • Postime: 12234

#5 ne: 15-01-2007, 19:42:36
E Vërteta është Iluzioniste. Ne të gjithë i përkasim një të vërtete tjetër!
Po e kan te veshtire te percaktojn se ne cilen te ,,vertet, jan kshtu qe bijn ne iluzione... :D(shaka kjo)
Vetem se mua me  duket e kuptimt. ;)

 • Postime: 4261

#6 ne: 15-01-2007, 19:43:30
Beratsjaa edhe fizikish eshte  e  bukur :D ...se jo vetem firmen ....


Firma e Leftos eshte e mire ...disi idealiste shum  me  duket :D por edhe e  imja eshte e mire :D :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 15-01-2007, 19:44:24
Mua me pelqen shume edhe firma e Dalberit. "Krenar ne injorancen time,
Jo mendjemadh ne hipokrizinë e tjetrit."


Shume e thelle, filozofike dhe me kuptim. ;) Dhe eshte me mire vertet te jesh krenar brenda injorances tende sesa mendjemadh brenda hipokrizise se dikujt tjetri. Kjo do te thote te jesh altruist dhe realist, njekohesisht.

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 15-01-2007, 22:15:46
E capkenes dhe e imja :D

se kush ma ka fshi firmën  :S

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-01-2007, 02:18:43
edhe asaj Beratases e kishe te bukur dreqi :DThenkju. :D

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 16-01-2007, 02:34:48
Sado qe kam pare dhe ndonjë Firm tjetër te bukur ....

e imja është nga me te dhimbshmet dhe e thënë nga populli
ne moment kyç!!Rrofte Vlora trime dhe këngët LAbce qe na kenaqin shpirtin!!


Pra unë fitoj! :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 16-01-2007, 04:52:47
E capkenes dhe e imja :D

se kush ma ka fshi firmën  :S


Po me vertet, une NUK shikoj gje firme nga ty? Ku e ke? :( Hajde. vure prape, shpejt.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-01-2007, 04:55:31
Sado qe kam pare dhe ndonjë Firm tjetër te bukur ....

e imja është nga me te dhimbshmet dhe e thënë nga populli
ne moment kyç!!Rrofte Vlora trime dhe këngët LAbce qe na kenaqin shpirtin!!


Pra unë fitoj! :D

Kete punen e Vlores s'e morra vesh. Dmth qe je Vlonjat dhe qe e do Vloren shume, e morra vesh, po c'lidhje ka kjo me temen apo me firmen tende?! LOL


Nejse... persa i perket firmes tende:
"...bota është e interesave
dhe interesat pa baze morale
prishin ekuilibrat jetësore
..." Edhe mua me pelqen shume po aman edhe ti sa pak Modest qe je treguar. :P Ke shume te drejte se shumica e njerezve tani jane "Miremengjes, Interes" dhe sigurisht interesa te tilla prishin njerezit dhe marredheniet njerezore, dhe rrjedhimisht nuk ka ekuilber te mire. ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 16-01-2007, 16:56:08
Falimners o popull.....mos me shani aman avataret dhe firmen i nderroj sipas gjendjes shpirterore :P  ama nickun se kam nderruar kurre ;)


Nga firmat me pelqen e Lefterit edhe e Omelsines ........te gjithe i keni te bukura ne fakt nuk di kujt ti vesh gishtin ....

#14 ne: 16-01-2007, 19:57:50
Edhe une jam i te njejtit mendim me Lisen..aq te bukura i keni sa nuk di kujt tja ve. :D.as une. :D..gishtin :-[

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-01-2007, 20:05:00
Këtë punën e Vlorës s'e morra vesh. D.m.th. qe je Vlonjat dhe qe e do Vloren shumë, e morra vesh, po ç'lidhje ka kjo me temën apo me firmën tënde?! LOL

Ke te drejte se nganjeher nuk jap shume shpjegime dhe i them gjerat "prere".Po jap pra me shume informacion persa i perket firmes time te famshme, e cila u zjodh me shume kujdes dhe sigurisht me respekt ndaj atyreve qe u mbyten ate nate. (Shumica ishin nena me femije te vegjel!)

31-03-1997

Kenduar si homan me mjeshtri maksiimale nga Grupi i Lapardhase.
......bota është e interesave
       dhe interesat pa baze morale
       prishin ekuilibrat jetësore
      ashu siç është e ashu siç ndodhi!

Kaseta  " Otranto 97 "

(Me falni nese ju prish terezine shpirterore, po ja qe bota ka dhe halle dhe mundim ashtu sic ka dashuri dhe mallengjim)

-King

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 16-01-2007, 20:54:37
mua me pelqen e lefterit edhe ajo e elegances

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 17-01-2007, 01:02:13
Mua me pëlqen shumë edhe firma e Dalberit. "Krenar ne injorancen time,
Jo mendjemadh ne hipokrizinë e tjetrit."


Shumë e thelle, filozofike dhe me kuptim. ;) Dhe është me mirë vërtetë të jesh krenar brenda injorances tënde sesa mendjemadh brenda hipokrizise se dikujt tjetri. Kjo do të thotë të jesh altruist dhe realist, njekohesisht.


 :-[ :-[ :-[ e kam origjinale me kopirajt :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 17-01-2007, 06:46:07

 :-[ :-[ :-[ e kam origjinale me kopirajt :D

Edhe une timen e kam origjinale dhe me copyright sic e kam vene edhe aty. Se mos dale ndonje dhe ma vjedh a ma kopjon, se e di une c'ju bej pastaj. LOL OK Milet, po firma te tjera, ndoshta nga anetare qe s'i shofim me shpesh ketu?!

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 17-01-2007, 06:46:43
mua me pëlqen e lefterit edhe ajo e elegances

Rrofsh Agnesa. :)


 :perqafim

#20 ne: 17-01-2007, 13:17:26
une jam i mendimit qe meqenese e kemi llafin per firmat..te vendosim edhe per vulat me te bukura hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 17-01-2007, 19:22:43
mmmmhmmmmm........

#22 ne: 17-01-2007, 19:34:30
nuk me kujtohet me asgje..

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 18-01-2007, 23:51:32
unë jam i mendimit qe meqenëse e kemi llafin për firmat..te vendosim edhe për vulat me te bukura hmmmmm:

Ti ke mendim te mire lali, po ja psh mua s'me del Vula ketu. Ti vule quan ate mesazhin siper avatarit, apo jo? Nuk e di pse s;me del ajo vula mbi avatarin, ka ndonje defekt a si?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 19-01-2007, 00:10:34
MOs ke harruar ta vendosesh ose e ke shkruar ne vendin e gabuar .....kontrolloje dhe njehere ....nese nuk te del shkruaje bashk me avatarin dhe ne kllapa (vula) :D

Temat e fundit