×
Hyrja
Profili

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

· 285 · 15763

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#275 ne: 03-12-2011, 16:47:53
qyqa vetem e shejit :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#276 ne: 03-12-2011, 18:49:59
E Shejtanes me pelqen momentalisht. :)

grathias perq

 • Postime: 2568

#277 ne: 03-12-2011, 18:58:51
imja me pelqen shum :D :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#278 ne: 27-02-2020, 20:48:46
Ku kanë shkuar firmat 😂
Gjallë në botë s'më vjen ndërmend, cfirme kam pas😬

 • Postime: 229

#279 ne: 03-03-2020, 09:09:35
Emrin behet fjale,apo ate zhgarravinen gjasme unike :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#280 ne: 04-03-2020, 20:06:08
Gjate kohes qe kisha nje servise per computer e kisha vendosur firmen sa hyje brenda.

Work Smarter, Not Harder

Pastaj kur fillova te merresha dhe montimine  kamerave dhe alarmeve, e vendosa firmen.

Ne ju bejm me 4 Sy. :D

Kjo e fundit, eshte akoma aktive lol

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#281 ne: 05-03-2020, 15:42:53
Këtë e kam për moment:
Amor meus amplior quam verba est.


E mëhershmja nuk më kujtohet por latinisht ka qenë edhe ajo 😁

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#282 ne: 06-03-2020, 07:33:36
@Max si mund t'a gjej firmen qe kam pas 😁

 • Postime: 4261

#283 ne: 09-03-2020, 15:54:27
@Max si mund ta vendos firmen qe kam pasur :D

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#284 ne: 09-03-2020, 19:33:45
Firmat jane caktivizuar fare sepse kur temat shihen nga pajisjet mobile keto nenshkrime marrin shume hapesire dhe e bejne te veshitre leximin e postimeve.

Temat e fundit