Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum? - 12 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

Kush Anetar ka Firmen me te Bukur ne Forum?

· 285 · 18497

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#275 ne: 03-12-2011, 16:47:53
qyqa vetem e shejit :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#276 ne: 03-12-2011, 18:49:59
E Shejtanes me pelqen momentalisht. :)

grathias perq

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#277 ne: 03-12-2011, 18:58:51
imja me pelqen shum :D :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#278 ne: 27-02-2020, 20:48:46
Ku kanë shkuar firmat 😂
Gjallë në botë s'më vjen ndërmend, cfirme kam pas😬

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#279 ne: 03-03-2020, 09:09:35
Emrin behet fjale,apo ate zhgarravinen gjasme unike :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#280 ne: 04-03-2020, 20:06:08
Gjate kohes qe kisha nje servise per computer e kisha vendosur firmen sa hyje brenda.

Work Smarter, Not Harder

Pastaj kur fillova te merresha dhe montimine  kamerave dhe alarmeve, e vendosa firmen.

Ne ju bejm me 4 Sy. :D

Kjo e fundit, eshte akoma aktive lol

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#281 ne: 05-03-2020, 15:42:53
Këtë e kam për moment:
Amor meus amplior quam verba est.


E mëhershmja nuk më kujtohet por latinisht ka qenë edhe ajo 😁

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#282 ne: 06-03-2020, 07:33:36
@Max si mund t'a gjej firmen qe kam pas 😁

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#283 ne: 09-03-2020, 15:54:27
@Max si mund ta vendos firmen qe kam pasur :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#284 ne: 09-03-2020, 19:33:45
Firmat jane caktivizuar fare sepse kur temat shihen nga pajisjet mobile keto nenshkrime marrin shume hapesire dhe e bejne te veshitre leximin e postimeve.

Temat e fundit