Kush do me jape nje puthje mua? - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kush do me jape nje puthje mua?

Kush do me jape nje puthje mua?

· 27 · 2308

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-02-2007, 03:18:02
Vetem nga cupat plz :D

Puthje ne faqe, balle, hunde, buze e kudo.
Pranoj te gjitha puthjet, qofshin te lehta, te thella, te gjata, te lagshta e me gjuhe. Preferoj kto qe vijne nga fundi :D  :-[

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-02-2007, 03:27:39
goc ishe ti ?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 23-02-2007, 03:29:04
Ehhh une me thone te drejten i kam cik me kursim puthjet ...po kjo komshia ime thote qe ta rras llopen deri ne rryl te fytit ....te lagesht te thell e te gjate :D

Mos harroj komshia ime ka nja 10 vjet qe i ka vdekur burri dhe qe kur e la ai 68 vjece ajo nuk ka puthur asnje djale ....keshtuqe do e zgjasi ca :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-02-2007, 03:32:46
E di cka. Me mire e lem kte komshien :D S'ka ndonje shanc prej komshies se komshies, dmth prej teje`? :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 23-02-2007, 03:35:13
Ncuq....une nuk puth pa dashuri :D LOL

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-02-2007, 03:37:24
 hmmmmm:
 ^o)
 :engjell:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 23-02-2007, 03:40:15
te paren e kuptova ....gjasme qe po mendohesh
e dyta ma ke cu vetllen lart gjoja ne mosbesim :P
po ate angjellin ce ke vene .....ketu nuk ka engjej as une as ti ....te qendrojme me kembe ne toke  :D

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 23-02-2007, 22:05:16
Omega nga emri del cupe por puthjen ma kerkoka si mashkull :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-02-2007, 22:41:39
Une nje puthje te lehte - shoqerore jo sensuale apo seksuale sic e kerkon Omega - nje puthje te lehte tek faqja u'a jap te gjitha gocave te forumit.

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-02-2007, 22:59:48
ja une nje puthje te leht ne faqe  MPACCC...!

 • Postime: 26707
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 24-02-2007, 00:25:37
"Omega" është simbol dhe germe (shkronja e fundit e alfabetit grek) e nuk ka te beje me seksualitet. Pra dikush me emrin nofken Omega shumë mirë mund te jetë mashkull.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 24-02-2007, 03:04:20
"Omega" është simbol dhe germe (shkronja e fundit e alfabetit grek) e nuk ka te beje me seksualitet. Pra dikush me emrin nofken Omega shumë mirë mund te jetë mashkull.

Shume mire pra ec jepi nji te puthme  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 24-02-2007, 03:59:53
Jo te ishte femer ja kisha bo hallall vetes e kisha puth iher gjithe pasjon.....i bo robi sefte ne keto gjona :D

 • Postime: 26707
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 26-02-2007, 00:38:30
Shumë mirë pra ec jepi nji te puthme  :D

Pse jam cmen une :D

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 26-02-2007, 09:40:31
"Omega" është simbol dhe germe (shkronja e fundit e alfabetit grek) e nuk ka te beje me seksualitet. Pra dikush me emrin nofken Omega shumë mirë mund te jetë mashkull.

do e puthesh ti :D  se ai puthje po kerkon :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 01-03-2007, 21:19:44
Pse jam cmen unë :Dhahahahaha LOL LOLOmega, nje puthje ne ball nga Sweety. :D:-*

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 02-03-2007, 20:31:22
une i kam buzet e vogla,sme dalin per te gjithe LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 02-03-2007, 22:05:33
^^^^ Genjen ti genjen. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 29-12-2007, 17:43:49
Ka ndonje goce me m'puth dikund se u bo 1 muj qe se kam bo TAK fare. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 29-12-2007, 19:17:54
varet ku i kerkon puthjet :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 29-12-2007, 20:16:47
ec moj ti ne shpi dan me i dhan puthje tan hallkut ti a...vrap ne shpi :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 29-12-2007, 21:17:18
ik ere mushu ti do puth ke te me doj kokrra qefit ...po ky re ...mos me te lone robi me puth ...nje nga kenaqesite me te medhaja ne jet :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 29-12-2007, 21:51:45
moj ti me puth ke me puth sa te dush por jo ke te dush ti  :D ca u ba ktu u liru a  :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 30-12-2007, 03:08:33
varet ku i kërkon puthjet :D

Ku tu doje kokrra e qejfit. :D

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 28-02-2020, 20:41:30
Hahahahahahah pika mu ne puthje 😂

Temat e fundit