Kush do me jape nje puthje mua? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do me jape nje puthje mua?

Kush do me jape nje puthje mua?

· 27 · 3038

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-02-2007, 03:18:02
Vetem nga cupat plz :D

Puthje ne faqe, balle, hunde, buze e kudo.
Pranoj te gjitha puthjet, qofshin te lehta, te thella, te gjata, te lagshta e me gjuhe. Preferoj kto qe vijne nga fundi :D  :-[

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-02-2007, 03:27:39
goc ishe ti ?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 23-02-2007, 03:29:04
Ehhh une me thone te drejten i kam cik me kursim puthjet ...po kjo komshia ime thote qe ta rras llopen deri ne rryl te fytit ....te lagesht te thell e te gjate :D

Mos harroj komshia ime ka nja 10 vjet qe i ka vdekur burri dhe qe kur e la ai 68 vjece ajo nuk ka puthur asnje djale ....keshtuqe do e zgjasi ca :D

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-02-2007, 03:32:46
E di cka. Me mire e lem kte komshien :D S'ka ndonje shanc prej komshies se komshies, dmth prej teje`? :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 23-02-2007, 03:35:13
Ncuq....une nuk puth pa dashuri :D LOL

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-02-2007, 03:37:24
 hmmmmm:
 ^o)
 :engjell:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 23-02-2007, 03:40:15
te paren e kuptova ....gjasme qe po mendohesh
e dyta ma ke cu vetllen lart gjoja ne mosbesim :P
po ate angjellin ce ke vene .....ketu nuk ka engjej as une as ti ....te qendrojme me kembe ne toke  :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 23-02-2007, 22:05:16
Omega nga emri del cupe por puthjen ma kerkoka si mashkull :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-02-2007, 22:41:39
Une nje puthje te lehte - shoqerore jo sensuale apo seksuale sic e kerkon Omega - nje puthje te lehte tek faqja u'a jap te gjitha gocave te forumit.

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-02-2007, 22:59:48
ja une nje puthje te leht ne faqe  MPACCC...!

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 24-02-2007, 00:25:37
"Omega" është simbol dhe germe (shkronja e fundit e alfabetit grek) e nuk ka te beje me seksualitet. Pra dikush me emrin nofken Omega shumë mirë mund te jetë mashkull.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 24-02-2007, 03:04:20
"Omega" është simbol dhe germe (shkronja e fundit e alfabetit grek) e nuk ka te beje me seksualitet. Pra dikush me emrin nofken Omega shumë mirë mund te jetë mashkull.

Shume mire pra ec jepi nji te puthme  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 24-02-2007, 03:59:53
Jo te ishte femer ja kisha bo hallall vetes e kisha puth iher gjithe pasjon.....i bo robi sefte ne keto gjona :D

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 26-02-2007, 00:38:30
Shumë mirë pra ec jepi nji te puthme  :D

Pse jam cmen une :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 26-02-2007, 09:40:31
"Omega" është simbol dhe germe (shkronja e fundit e alfabetit grek) e nuk ka te beje me seksualitet. Pra dikush me emrin nofken Omega shumë mirë mund te jetë mashkull.

do e puthesh ti :D  se ai puthje po kerkon :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 01-03-2007, 21:19:44
Pse jam cmen unë :Dhahahahaha LOL LOLOmega, nje puthje ne ball nga Sweety. :D:-*

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 02-03-2007, 20:31:22
une i kam buzet e vogla,sme dalin per te gjithe LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 02-03-2007, 22:05:33
^^^^ Genjen ti genjen. :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 29-12-2007, 17:43:49
Ka ndonje goce me m'puth dikund se u bo 1 muj qe se kam bo TAK fare. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 29-12-2007, 19:17:54
varet ku i kerkon puthjet :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 29-12-2007, 20:16:47
ec moj ti ne shpi dan me i dhan puthje tan hallkut ti a...vrap ne shpi :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 29-12-2007, 21:17:18
ik ere mushu ti do puth ke te me doj kokrra qefit ...po ky re ...mos me te lone robi me puth ...nje nga kenaqesite me te medhaja ne jet :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 29-12-2007, 21:51:45
moj ti me puth ke me puth sa te dush por jo ke te dush ti  :D ca u ba ktu u liru a  :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 30-12-2007, 03:08:33
varet ku i kërkon puthjet :D

Ku tu doje kokrra e qejfit. :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 28-02-2020, 20:41:30
Hahahahahahah pika mu ne puthje 😂

Temat e fundit