Kush do me jape nje puthje mua? - 2 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do me jape nje puthje mua?

Kush do me jape nje puthje mua?

· 27 · 2901

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#25 ne: 28-02-2020, 21:02:11
Vetem nga cupat plz :D

Puthje ne faqe, balle, hunde, buze e kudo.
Pranoj te gjitha puthjet, qofshin te lehta, te thella, te gjata, te lagshta e me gjuhe. Preferoj kto qe vijne nga fundi :D :-[


Hë se po ti jap dy në faqe 😛

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

#26 ne: 29-02-2020, 18:02:57
pse  2..?..jepi 1 atij the 1 charlit :P

Temat e fundit