Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 487 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 188792

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 188792

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#12150 ne: 03-12-2010, 22:57:49
 :P

Yeep.

S'e di. :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12151 ne: 03-12-2010, 23:06:56
Une...  :)


nje femer cope...(e bukur) mbase?

 • Postime: 1215

#12152 ne: 04-12-2010, 00:09:11
just ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12153 ne: 04-12-2010, 00:09:49
hajde shuki :)

 • Postime: 1215

#12154 ne: 04-12-2010, 00:12:14
shaskee hahahha

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12155 ne: 04-12-2010, 00:13:36
hajde kavasuki  :P :P

 • Postime: 1215

#12156 ne: 04-12-2010, 00:18:02
 :P

asnje  :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12157 ne: 04-12-2010, 00:31:32
hajde, gjaktharta... ti prape

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12158 ne: 04-12-2010, 00:34:13
vagabond.. kur te jesh nervozuar shum, ne youtube ti kerko ,aty  do te gjesh video shum ,dhe nervat ty do te kalojn

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12159 ne: 04-12-2010, 00:36:40
hahahah....

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12160 ne: 04-12-2010, 00:38:14
hahahah....


eh tash je mir , pa acarime  :P te pelqeu ? kombinim fatal LOL

 • Postime: 1215

#12161 ne: 04-12-2010, 00:39:22
avokate  ;)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12162 ne: 04-12-2010, 00:42:06
kush avokate!!!!!!!!??? ajo??? mendon se manipuloi me mua???!!!

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12163 ne: 04-12-2010, 00:42:54
kush avokate!!!!!!!!??? ajo??? mendon se manipuloi me mua???!!!


pse habitesh ???

 • Postime: 1215

#12164 ne: 04-12-2010, 00:43:42
ca ka per te habitur niher??

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12165 ne: 04-12-2010, 00:44:44
vertet s'ka...kerkoj ndjese...vazhdoni  hmmmmm:

 • Postime: 1215

#12166 ne: 04-12-2010, 00:45:40
 :D :D :D :D :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12167 ne: 04-12-2010, 00:47:17
kush avokate!!!!!!!!??? ajo??? mendon se manipuloi me mua???!!!


mos akuzo personat qe nuk i njeh :)

 • Postime: 4

#12168 ne: 04-12-2010, 00:52:03
JustA !!!

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12169 ne: 04-12-2010, 00:52:47
hej erdhe ;)

 • Postime: 4

#12170 ne: 04-12-2010, 00:54:00
po se pata kritika se jam frekuentusi me i dobet qe ka qen ndonjehere ne forum  :D :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12171 ne: 04-12-2010, 00:56:44
po se pata kritika se jam frekuentusi me i dobet qe ka qen ndonjehere ne forum  :D :P


dhe nese vazhdon te jesh ,personi qe do te largoj prej ktu ,do jem un :P

 • Postime: 4

#12172 ne: 04-12-2010, 00:58:04
hahahaha ani se ... ama te kam aq afer sa mund edhe te me meshirosh plus plus mund edhe te te koruptoj ahahhaha  :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12173 ne: 04-12-2010, 01:00:46
hahahaha ani se ... ama te kam aq afer sa mund edhe te me meshirosh plus plus mund edhe te te koruptoj ahahhaha  :D


mos ke ngatru person  hmmmmm: LOL  :P

 • Postime: 1215

#12174 ne: 04-12-2010, 01:01:38
jeni ne nje dhome??? hmmmmm: hahahhaa

Temat e fundit