Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 491 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187583

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187583

 • Postime: 4

#12250 ne: 04-12-2010, 02:11:45
cka u beee....

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12251 ne: 04-12-2010, 02:12:47
cka u beee....

e ka zen gjumi mbi tastatur

 • Postime: 4

#12252 ne: 04-12-2010, 02:13:53
se e kishe emrin SH.... ta thirim ashtu ndoshta zgjohet ahahahha

 • Postime: 1215

#12253 ne: 04-12-2010, 02:15:22
hahahhaha e zu gjumi rrjetin hahahahha

 • Postime: 1215

#12254 ne: 04-12-2010, 02:15:51
hahahahhah shaqeee,,,,ja erdha ij shaskeee :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12255 ne: 04-12-2010, 02:16:50
hahahahhah shaqeee,,,,ja erdha ij shaskeee :perqafim :perqafim


uhh shpetova,, se po te kishe flet mbi tastatur ,un i kisha fajet pastaj LOL

 • Postime: 4

#12256 ne: 04-12-2010, 02:17:45
shaqe dhe shaske, te dashura, ju pershendet SHEFIK "tjegulla ahahha" me kengen ...ngirita shishenn me rakkiiiii lotet reke me raneeee... ahahah :P

 • Postime: 1215

#12257 ne: 04-12-2010, 02:21:39

uhh shpetova,, se po te kishe flet mbi tastatur ,un i kisha fajet pastaj LOL

gje qe mund te ndoshi se ve ne dyshim hahahhaa,,,keto 5 minutat e tua shendroheshkan ne ore  hmmmmm: :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12258 ne: 04-12-2010, 02:23:00
mfalni, po isha ne tel tu biiseduaaarrrrr

ahahah pse a kaq i merzitur je a ??

me mir me ty e fukara sesa pa ty i pasur..kjo kenga esht ,apo tjeter??

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12259 ne: 04-12-2010, 02:24:46
shaqe dhe shaske, te dashura, ju pershendet SHEFIK "tjegulla ahahha" me kengen ...ngirita shishenn me rakkiiiii lotet reke me raneeee... ahahah :P


shih shih shefik beu ,me nje got raki nga 0 beri 2 te dashura LOL

 • Postime: 4

#12260 ne: 04-12-2010, 02:24:54
popo kjo eshte ahhahaha.. ehh ske kenge pa degjuar ti....  :P pi rakiii e tkujtoj tyyy ahahahahha

 • Postime: 4

#12261 ne: 04-12-2010, 02:26:19
hajdeee jashaaa u bera edhe BE' edhe me 2 te dashura ahhahaha

 • Postime: 1215

#12262 ne: 04-12-2010, 02:27:11
cfare ndodhi???

 • Postime: 4

#12263 ne: 04-12-2010, 02:28:09
asgje, u bere SHEFIK BEU plus 2 te dashura i kam ahahhahahah

 • Postime: 1215

#12264 ne: 04-12-2010, 02:29:10
me jete te gjate o bej :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12265 ne: 04-12-2010, 02:30:20
popo kjo eshte ahhahaha.. ehh ske kenge pa degjuar ti....  :P pi rakiii e tkujtoj tyyy ahahahahha


pi raki e mendoj per ty ,tym duhani dhimbjet mi shkrin ,jo se dhemb te gjith e din ,te gjith e din tash e din se me mungon tiiiii ahahha edhe ket e di

 • Postime: 4

#12266 ne: 04-12-2010, 02:30:53
ju falemenderit (por me sa kuptova justA me beri me 2 te dashura qe jane Shaske-ja dhe Shaqe-ja sepse u prsh me nje kenge dhe u quajta te dashura pooor e nuk e pata me ate qellim) ahahha  :engjell:

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12267 ne: 04-12-2010, 02:31:28
me jete te gjate o bej :D

a ishte ky beu qe ne fillim si pelqente forumi ? lol tash me dy te dashura ahahahaha eu kapaccitet euuu

 • Postime: 4

#12268 ne: 04-12-2010, 02:31:43
po po sna le nje kenge ta dijm ne ti mos ta dish ahahahaha

 • Postime: 1215

#12269 ne: 04-12-2010, 02:32:12
hahahahah vajza te mira ato te dyja hahahahha :P po i mjeri ty cte paska gjet hahahahha

 • Postime: 4

#12270 ne: 04-12-2010, 02:32:30
EU EU Shefik BEU EU hahahahaha

 • Postime: 4

#12271 ne: 04-12-2010, 02:33:20
ahahahahhahaha gjithsesi BEU mbetet BE' po sju binden problem ahahahahha  :P :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12272 ne: 04-12-2010, 02:35:35
po po sna le nje kenge ta dijm ne ti mos ta dish ahahahaha


zgjidhe pra nje tjeter ,dhe un se kendoj :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12273 ne: 04-12-2010, 02:36:18
hahahahah vajza te mira ato te dyja hahahahha :P po i mjeri ty cte paska gjet hahahahha


ahahahha shtttt mos i trego  mi dreq LOL

 • Postime: 4

#12274 ne: 04-12-2010, 02:36:29
ishte viti 1578 Shefik BEU i merzitur kerkoi nje laptop dhe wireles te cilet i kapte sherbetori i tij me antene televizori hyri ne forum qe si pelqente por kur pa dy hyjni Shasken dhe Shaqen u habit dhe tani nuk i dilte dot nga dora laptopiii...

Temat e fundit