Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 492 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187586

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187586

 • Postime: 1215

#12275 ne: 04-12-2010, 02:37:09
jo mi si tregova,vec e paralajmerova mos thot si u bo pastaj

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12276 ne: 04-12-2010, 02:37:59
e di cilen keng do ta zgjedhish Albani si me par LOL

 • Postime: 4

#12277 ne: 04-12-2010, 02:38:11
ahahahahah ani ani se beni plane JU ...

 • Postime: 1215

#12278 ne: 04-12-2010, 02:38:36
jo ne sbejm plane.plani na bene ne...

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12279 ne: 04-12-2010, 02:39:12
jo mi si tregova,vec e paralajmerova mos thot si u bo pastaj


ky nuk guxon as te paralajmerohet ,ja tregojm BE(bashkimnin europian) ne kti., me GJYKATEN E DREJTSISE ne krye LOL

 • Postime: 4

#12280 ne: 04-12-2010, 02:39:39
PLANI ME PARE KALON TE SHASKA dhe SHAQJA ahahah

 • Postime: 1215

#12281 ne: 04-12-2010, 02:40:53
ouuu sa do mesoj kyy...dale nga dalee...hec me kohen hec me kohen ,,,,,sabri fejzullahu hahahahhaha

 • Postime: 4

#12282 ne: 04-12-2010, 02:41:04
ahahhaha u bot ju mem tregu mu BEUT gjykata drejtsia ... ahahahah

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12283 ne: 04-12-2010, 02:41:15
do te jesh edhe ti jogobella kur te ritesh LOL LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12284 ne: 04-12-2010, 02:42:08
ouuu sa do mesoj kyy...dale nga dalee...hec me kohen hec me kohen ,,,,,sabri fejzullahu hahahahhaha

e pastaj do thot NUK I DUA NUK I DUA BARDHESIT SE PULBARDHA IME FLUTUROJ LOL LOL LOL

 • Postime: 1215

#12285 ne: 04-12-2010, 02:43:15
LOL LOL LOL BEU  u dorezua e pabesueshme,,,ky ishte testi i pare qe ja bem dhe se kaloj hahahahah

 • Postime: 4

#12286 ne: 04-12-2010, 02:43:35
u shkriiiite fare eeee BE ke ngel me kta tdyja ahahhahahah justA shum sikur na provokon me kto kenge  :engjell:

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12287 ne: 04-12-2010, 02:44:43
LOL LOL LOL BEU  u dorezua e pabesueshme,,,ky ishte testi i pare qe ja bem dhe se kaloj hahahahah


aahhahahah LOL LOL eh paramendo shaqe kur do filloj faza me e rend ,,ahahahahhaha

 • Postime: 4

#12288 ne: 04-12-2010, 02:45:00
nuk dorzohet BEU kollaj...

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12289 ne: 04-12-2010, 02:45:31
u shkriiiite fare eeee BE ke ngel me kta tdyja ahahhahahah justA shum sikur na provokon me kto kenge  :engjell:


ahahhaa jo jo e ke gabim ore qavo LOL  koha sndalon

 • Postime: 1215

#12290 ne: 04-12-2010, 02:45:42
planA
planB
planC
.....


hahahhahah te kujtohet a??hahhahaha

 • Postime: 4

#12291 ne: 04-12-2010, 02:45:51
heeey mos jam gje ne quiz... cka jan kto faza kshu...

 • Postime: 1215

#12292 ne: 04-12-2010, 02:46:16

ahahhaa jo jo e ke gabim ore qavo LOL  koha sndalon
greta kociLOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12293 ne: 04-12-2010, 02:46:53
planA
planB
planC
.....


hahahhahah te kujtohet a??hahhahahaLOL LOL po si jo ,me ty kam ngel te plani i fundit ;)

 • Postime: 1215

#12294 ne: 04-12-2010, 02:47:45
hmmm paskemi perfunduAR dhe se paskam verejt LOL

 • Postime: 4

#12295 ne: 04-12-2010, 02:47:53
hajde plane hajdeee

 • Postime: 1215

#12296 ne: 04-12-2010, 02:48:23
heeey mos jam gje ne quiz... cka jan kto faza kshu...

tash e kuptove?

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12297 ne: 04-12-2010, 02:48:29
heeey mos jam gje ne quiz... cka jan kto faza kshu...


Kto fazat shkojn bashk me muzik , dhe ne fazen e par : njohja.. faza dyt: eliminimi i vetive negative te personit ne fjal... e fazat tjera po te jesh gjall do i mesosh vet LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12298 ne: 04-12-2010, 02:49:07
hmmm paskemi perfunduAR dhe se paskam verejt LOL


eh kur te kesh pun me mua,ashtu esht ,se veren ;)

 • Postime: 4

#12299 ne: 04-12-2010, 02:49:20
ahahahah poo ahhahaha mos jam gje te KOHA JOTE MBAROI

Temat e fundit