Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 493 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 188634

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 188634

 • Postime: 4

#12300 ne: 04-12-2010, 02:50:11
ehhh jam BEU une jam kocke e fort nuk vdes kollaj ahahaha

 • Postime: 4

#12301 ne: 04-12-2010, 02:51:31
SI NE HAVA HAVAAAJE KENGA IMMEEE PLOT VAJEE....

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12302 ne: 04-12-2010, 02:52:00
ahahahah poo ahhahaha mos jam gje te KOHA JOTE MBAROI

je ne emision te drejtperdrejt me dy dashnoret e tua LOL

 • Postime: 1215

#12303 ne: 04-12-2010, 02:52:35
mu bore mu mu bore havajee....

 • Postime: 1215

#12304 ne: 04-12-2010, 02:53:01
je ne emision te drejtperdrejt me dy dashnoret e tua LOL

ke te marre e ke te le,naten gjumi nuk me ze LOL LOL LOL

 • Postime: 4

#12305 ne: 04-12-2010, 02:53:06
ahahahaha popo dhe kaloj shuuum bukur

PS a ben te ju qaj nje hall  :engjell:

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12306 ne: 04-12-2010, 02:54:29
ke te marre e ke te le,naten gjumi nuk me ze LOL LOL LOL


ahahahahahahhaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaahahahahah ahhaha

 • Postime: 1215

#12307 ne: 04-12-2010, 02:54:47
urdhero?qaje mir se ndryshe te iku koka hahahha

 • Postime: 4

#12308 ne: 04-12-2010, 02:54:55
kam nje lam fantastik JAM PJEKUR sepse me del dhembi i fundit i pjekurise dhe kaaam shum dhembje ky ishte halli ahahahah

 • Postime: 1215

#12309 ne: 04-12-2010, 02:55:28

ahahahahahahhaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaahahahahah ahhaha

ishttttttttttttt jo gjith at ze se na zgjon nga gjumi..

 • Postime: 1215

#12310 ne: 04-12-2010, 02:56:12
kam nje lam fantastik JAM PJEKUR sepse me del dhembi i fundit i pjekurise dhe kaaam shum dhembje ky ishte halli ahahahah

hahahhaha un thash se ke djegur duart duke gatuar hahahahaha

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12311 ne: 04-12-2010, 02:56:23
urdhero?qaje mir se ndryshe te iku koka hahahhaLOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOL LOL

 • Postime: 4

#12312 ne: 04-12-2010, 02:56:26
ahahahah justA kujdesss!!!

Sa per dashnoret i dua te dyja  :engjell:

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12313 ne: 04-12-2010, 02:57:03
hahahhaha un thash se ke djegur duart duke gatuar hahahahaha


un mendova mos do te fuget nga ballkoni LOL

 • Postime: 1215

#12314 ne: 04-12-2010, 02:59:43
just bene mir mos e vesh ne veshtiresi beun se do mezitem pastaj  :( mos permend gjera te tilla

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12315 ne: 04-12-2010, 03:00:21
kam nje lam fantastik JAM PJEKUR sepse me del dhembi i fundit i pjekurise dhe kaaam shum dhembje ky ishte halli ahahahah

Kur Zoti krijoje njeriun, ne fillim krijoje te bardhin, pastaj ngjyrat tjera, kurse krijoje te ziun e harroje ne furr dhe than :''Ptuuuuuuu M** e dogja**.

Kujdes mos digjesh dhe ti.

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12316 ne: 04-12-2010, 03:00:29
just bene mir mos e vesh ne veshtiresi beun se do mezitem pastaj  :( mos permend gjera te tilla

ii shife  , mos me thuaj qe /............ ?

 • Postime: 1215

#12317 ne: 04-12-2010, 03:01:01
po e mbroj...

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12318 ne: 04-12-2010, 03:02:49

 • Postime: 4

#12319 ne: 04-12-2010, 03:04:06
flmmmmm shuuum Anesaa mir ja bere ahahhaha

 • Postime: 1215

#12320 ne: 04-12-2010, 03:05:19
pse duhet te rrezikosh jeten per just?sja vlen hahahaha...sa mir te meson,hidhu nga ballkoni thot hhhahahaa...leje ate ti mos e degjo oki

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12321 ne: 04-12-2010, 03:05:34
cjeni kapur me justA?

E keni gjetur vete dhe o burra.

justA, tregoju nje here.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12322 ne: 04-12-2010, 03:06:23
Anesaa , nuk te gjen gje se po u hodhe, pastaj ti hidhu nga ballkoni i katit te pare, sdo thyesh gje, thjeshte ndonje brinje lol

 • Postime: 1215

#12323 ne: 04-12-2010, 03:06:37
ouuu she shee...po just e kerkon vet,skemi cbejm  :P

 • Postime: 4

#12324 ne: 04-12-2010, 03:06:43
per te rezikuar jeten jo po mos dal si ai i ZIU te digjem komplet ahahhaha

Temat e fundit