×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187381

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187381

 • Postime: 1215

#12375 ne: 04-12-2010, 03:27:44
Anesaa, asnjeher skam dyshuar ne Zotesin tende, por ja qe e vertet kohe mbas kohe lol
kohe mbas kohe po fillon te dyshosh po thua???lool

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12376 ne: 04-12-2010, 03:27:49

skam forc te shkruaj nga e qeshura LOL

JA se futem ne pc tend dhe shkruaj per ty lol...

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12377 ne: 04-12-2010, 03:28:48
kohe mbas kohe po fillon te dyshosh po thua???lool

Une them 6 e ti thua 9.
Tash varet se cfare pozicioni je, horizontal apo vertikal lol

 • Postime: 1215

#12378 ne: 04-12-2010, 03:29:02
ahahahhaha looool ej do e beja me gjith qejf po kush e di a kan ne at bot internet ta pyes nje cik si kaloi udhetimi ahahahah lool

nese do e degjosh just a...beje prov mund dhe te lidesh me at bote AAAAAAAAAAAAA  BAAAAUUUU

 • Postime: 4

#12379 ne: 04-12-2010, 03:29:05
ky muhabet eshte per te qesh ama kendej nga ana ime i thujn "o per tu qajt me gra te Zajazit"

 • Postime: 1215

#12380 ne: 04-12-2010, 03:29:53
Une them 6 e ti thua 9.
Tash varet se cfare pozicioni je, horizontal apo vertikal lol

LOL LOL LOL


tash jam pjerrtas se me flihet ahahhahaha

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12381 ne: 04-12-2010, 03:31:13
Harrova lol qe ti je 3D lol

 • Postime: 1215

#12382 ne: 04-12-2010, 03:31:57
LOL LOL LOLp.s just gjall je??

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12383 ne: 04-12-2010, 03:32:15
ky muhabet eshte per te qesh ama kendej nga ana ime i thujn "o per tu qajt me gra te Zajazit"


ahahha pse??

 • Postime: 4

#12384 ne: 04-12-2010, 03:32:40
e zuri gjumi me duket ahahha

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12385 ne: 04-12-2010, 03:32:57
LOL LOL LOLp.s just gjall je??


popo piva uj loool

 • Postime: 4

#12386 ne: 04-12-2010, 03:33:26
sepse njeriu ka vdek ja ca kafaka ne u shkritem tu qesh ahahahha

 • Postime: 1215

#12387 ne: 04-12-2010, 03:33:44
pa dale djelli just ska per te flejt ahahhahahaha :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12388 ne: 04-12-2010, 03:33:48
justA, kam hapur bluetooth lol. mi dergo gjysmat e te qeshurave mua lol

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12389 ne: 04-12-2010, 03:34:38
pa dale djelli just ska per te flejt ahahhahahaha :P

patjeter,, po deshe e vazhdojm dhe neser LOL

 • Postime: 1215

#12390 ne: 04-12-2010, 03:34:58
 ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12391 ne: 04-12-2010, 03:35:08
justA, kam hapur bluetooth lol. mi dergo gjysmat e te qeshurave mua lol


ti dergova te gjitha LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12392 ne: 04-12-2010, 03:35:15
i vizatoje djellin une asaj dhe ze gjumi menjeher

por cte te beje ty lol qe te ze gjumi me ninull lol
kush rri e ta kendon hahhahaha

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12393 ne: 04-12-2010, 03:36:24
nina nana bijen teme ooo ,ta zej gjumi oooo flifli bukuroshja ime fli ,fli se gjumi te ben mir, te ben mir te rehaton edhe rrugen ta ndricon :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12394 ne: 04-12-2010, 03:36:25

ti dergova te gjitha LOL

Te mua del
Full Memory lol duhet fshir dicka hahahahha

 • Postime: 4

#12395 ne: 04-12-2010, 03:36:34
nana ninaaaa o femiii rini ne foruuum se ju be miiir ju been mirr ee ju loodh  ahhaah lol

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12396 ne: 04-12-2010, 03:37:08
Te mua del
Full Memory lol duhet fshir dicka hahahahha

e prisja ahahahha

 • Postime: 1215

#12397 ne: 04-12-2010, 03:37:46
LOL LOL ma ka premtuar just qe do me vej ne gjum mua me ninull sonte....hhahahahha

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12398 ne: 04-12-2010, 03:38:02
realmadridchamps shko merre veten lol se 5-0 sa pak qe jan lol

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12399 ne: 04-12-2010, 03:38:22
nana ninaaaa o femiii rini ne foruuum se ju be miiir ju been mirr ee ju loodh  ahhaah lol
[/quote/]


fmiu i thot fmiut fmi LOL

Temat e fundit