×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187426

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187426

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12400 ne: 04-12-2010, 03:38:59
Anesaa , Nga cila kohe i do ninullat?
nga koha e komunizmit, apo e skenderbeut lol

 • Postime: 4

#12401 ne: 04-12-2010, 03:39:05
ahahahah po bre ej a e din se ku eshte dallimi mes birra Tirana dhe Real Madridit ?/

 • Postime: 1215

#12402 ne: 04-12-2010, 03:39:57
hahahhahh ninull te jete ska rendesi hahahaha

 • Postime: 4

#12403 ne: 04-12-2010, 03:40:08
nga koha e komunizmit: TRAKTORI NE ARA TRAK TRAK TRAK FLI ANESA PER PARTIIN AHHAHHAAH

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12404 ne: 04-12-2010, 03:40:32
LOL LOL ma ka premtuar just qe do me vej ne gjum mua me ninull sonte....hhahahahha


luli luli anesen e vogel ta zen gjumi. luli luli ka mullini aneses se vogel ti vij gjumi te syni .. luli luli ka vardari aneses ti vij gjumi te balli LOL LOL mersh ne gjum LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12405 ne: 04-12-2010, 03:41:02
Fli Anesa, se ty shati te pret, ne ne are te punosh dhe koperativen ta nderosh

 • Postime: 4

#12406 ne: 04-12-2010, 03:42:05
ahahah popo lol FLI ANESAA O TI FLIII SE PARTIA YLL TKA TY KUR TE RITESH DO PUNOSH DHE PARTINE DO E NDEROSH loool

 • Postime: 1215

#12407 ne: 04-12-2010, 03:42:09

luli luli anesen e vogel ta zen gjumi. luli luli ka mullini aneses se vogel ti vij gjumi te syni .. luli luli ka vardari aneses ti vij gjumi te balli LOL LOL mersh ne gjum LOL

ku ti gjej un keto vende mej...mulliri vardari....ne kete e kemi mullirin e azemit dhe drinin e zi...tjera sdi un hahahahahhaha

 • Postime: 1215

#12408 ne: 04-12-2010, 03:42:51
Fli Anesa, se ty shati te pret, ne ne are te punosh dhe koperativen ta nderosh

ka te me zej nje gjume qe mos ngrihem nja 3 dit me duket LOL LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12409 ne: 04-12-2010, 03:43:20
ku ti gjej un keto vende mej...mulliri vardari....ne kete e kemi mullirin e azemit dhe drinin e zi...tjera sdi un hahahahahhaha


se paske mendjen te gjumi ti jo LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12410 ne: 04-12-2010, 03:43:51
Anesaa, ska gje lol, se sdo i mungosh kujt lol thjeshte cudia e madhe 3 dite zgjat, pastaj harrohesh

 • Postime: 1215

#12411 ne: 04-12-2010, 03:44:07
ahahah popo lol FLI ANESAA O TI FLIII SE PARTIA YLL TKA TY KUR TE RITESH DO PUNOSH DHE PARTINE DO E NDEROSH loool

LOL LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12412 ne: 04-12-2010, 03:44:14
ahahah popo lol FLI ANESAA O TI FLIII SE PARTIA YLL TKA TY KUR TE RITESH DO PUNOSH DHE PARTINE DO E NDEROSH loool


AHAHAAHAHAHHAH

 • Postime: 1215

#12413 ne: 04-12-2010, 03:44:28
Anesaa, ska gje lol, se sdo i mungosh kujt lol thjeshte cudia e madhe 3 dite zgjat, pastaj harrohesh
:(

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12414 ne: 04-12-2010, 03:44:39

se paske mendjen te gjumi ti jo LOL

Me duket se kaloje ne Gjeografi ketu.

Ore Rrini ne Letersi, kemi Ninullat lol

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12415 ne: 04-12-2010, 03:45:54
:(per fat te keq eshte shum e vertet  SEKOJA CUDA TRAE TRI DANA

 • Postime: 4

#12416 ne: 04-12-2010, 03:47:14
po de po ama pse shkinisht ahahahha sekoja cuda tri dana tre jo po cdo cudi 3 dit zgjat  :P :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12417 ne: 04-12-2010, 03:47:58
mbeta gjith diten hijeve ,me than hijeve ri .. mbeta gjith diten krojeve ,krojeve ku pin ti
....... vazhdoje ti pas meje

 • Postime: 1215

#12418 ne: 04-12-2010, 03:48:28
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12419 ne: 04-12-2010, 03:48:51
po de po ama pse shkinisht ahahahha sekoja cuda tri dana tre jo po cdo cudi 3 dit zgjat  :P :P
[/quote

taka mi se zvigja mene

obozavam je

 • Postime: 4

#12420 ne: 04-12-2010, 03:49:07
u keputa duke te pritur TYY ahahah

 • Postime: 4

#12421 ne: 04-12-2010, 03:50:00
eee pambucni rozevi corapiii ahahahahhaha pink corapiii ahahahahahah lool i meni svigja mi se  :P :perqafim

 • Postime: 1215

#12422 ne: 04-12-2010, 03:50:08
pas mua vjen vjenn hmmmmm:r.m.ch

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12423 ne: 04-12-2010, 03:50:46
u keputa duke te pritur TYY ahahah


si se dini kengen me hit shqiptare ????

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12424 ne: 04-12-2010, 03:50:47
gabim.
si cdo here

justA

Temat e fundit