Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 188793

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 188793

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer

#1250 ne: 11-02-2007, 04:50:29
doni mish pule ore  :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1251 ne: 11-02-2007, 05:51:06
Une s'ka mish se dmth qe eshte vrare nje kafshe. :D

#1252 ne: 11-02-2007, 10:53:23
hajde edhe njehere ti..sa te shoh ate syrin tjeter..dhe ik pastaj.. :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1253 ne: 11-02-2007, 16:33:31
ja erdha une :S ajo po vonohet por jam i sigurt qe do tja shohesh syrin :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1254 ne: 11-02-2007, 18:53:18
erva mo erva.... he ma shikoni dot syrin tjeter?? hic fareeeeeeeee :P :D

#1255 ne: 11-02-2007, 18:54:56
me duket se e ke me te bukur se kete..keshtu kam pershtypjen hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1256 ne: 12-02-2007, 13:41:55
erdha dhe po shkoj

#1257 ne: 12-02-2007, 15:17:15
lisa

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1258 ne: 12-02-2007, 15:47:25
ja ke fut kot ... :D e kush e le lisen te hyje para meje. :D :P

Ec kush tja doje qejfi.............. ................. :D

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer

#1259 ne: 12-02-2007, 15:48:29
pse ske na nji ne zemer ti qe ti thush emrin :P

mrapa meje do vi do vi do vi KUCEDRA LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1260 ne: 12-02-2007, 15:51:24
Erdha (sa per info ky eshte emri im i dyte  :D)

Ec nje qe e kam qejf une.... :perqafim

#1261 ne: 12-02-2007, 15:59:21
e di qe vdes per mua ti :D :D :D

e cmenduar next

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#1262 ne: 13-02-2007, 14:11:19
E cmendura ka vdek :P Hajde e vdekura :D

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer

#1263 ne: 13-02-2007, 18:20:52
mrrufsh sqetllat ti siper meje :D jam gjall si toqja molles :D


nextt do jet TirNada LOL

#1264 ne: 13-02-2007, 22:15:29
po po..ajo ishte po se ku ra aty brenda ne nje grope..dhe keshtu qe erdha une njehere sa per kuriozitet..qe te shoh nga afer :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1265 ne: 16-02-2007, 20:06:14
erdha ajde nje djal qe me don :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1266 ne: 16-02-2007, 20:09:49
:) :) ca parandjenjash qe ke :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1267 ne: 16-02-2007, 20:24:06
shahahhahaha :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1268 ne: 16-02-2007, 21:21:30
Erdha


Lio

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1269 ne: 16-02-2007, 22:07:11
agnesa :P

ajde tani agnesa

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1270 ne: 16-02-2007, 22:07:31
erdh erdha ajde tani ksuh te doj :P ahahha

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1271 ne: 16-02-2007, 22:23:44
hahahaha ka lujt menc kjo lart. :D :D LOL LOL

 • Postime: 4261

#1272 ne: 16-02-2007, 23:36:38
erdha ...pak me  vonese :Dhajdeee radha

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1273 ne: 17-02-2007, 00:34:00
hahahaha ka lujt menc kjo lart. :D :D LOL LOL

ahhahaha LOL LOL ishte take se nuk me rrihej :P

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#1274 ne: 17-02-2007, 01:22:28
erdha une po sa shof une ju koki ne gjum...
 


hajde tjetri

Temat e fundit