Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 501 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 212686

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 212686

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12500 ne: 04-12-2010, 04:32:14
ooo me rafte pika mu...lotet e tu me vrasin muu...ajj edhe pse sjam ne disponim po pranoj ((:

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12501 ne: 04-12-2010, 04:33:01
cka u boo pse qan  :D :perqafim

nuk me duan kto  :(  njeher ne jet i kam  lut, dhe sme kushtojn vemendje aspak :S

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12502 ne: 04-12-2010, 04:33:55
ja ja pranoi Anesaa hajde tash vec si e lam me partneret ... ahahah

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12503 ne: 04-12-2010, 04:34:39
ooo me rafte pika mu...lotet e tu me vrasin muu...ajj edhe pse sjam ne disponim po pranoj ((:


thnx lepurushe  :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12504 ne: 04-12-2010, 04:36:14
cdoo  gje per ty lepurushe :D :D  :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12505 ne: 04-12-2010, 04:36:56
e di ti qe ju kam xhan  perq

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12506 ne: 04-12-2010, 04:37:45
ja ja pranoi Anesaa hajde tash vec si e lam me partneret ... ahahah

mos pret te vi un, haroje,, eja ti

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12507 ne: 04-12-2010, 04:38:05
edhe na te kemi ty sdo mbetesh asnjehere vetem  :engjell: :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12508 ne: 04-12-2010, 04:39:04
eee mos u qudit justA se ai ne rruge te len hahahahah

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12509 ne: 04-12-2010, 04:39:10
me vrap, gjate vrapit pengohem nja 2-3 here ngrihem dhe arrij tek ti me ne fund

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12510 ne: 04-12-2010, 04:39:33
edhe na te kemi ty sdo mbetesh asnjehere vetem  :engjell: :perqafim


kete gje e di vetem kur jam ne forum  :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12511 ne: 04-12-2010, 04:40:24
me vrap, gjate vrapit pengohem nja 2-3 here ngrihem dhe arrij tek ti me ne fund
 


me kembe te lenduar do kercesh????hahahahhaha

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12512 ne: 04-12-2010, 04:40:27
 :S

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12513 ne: 04-12-2010, 04:41:01
PO SEPSE JA VLEN

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12514 ne: 04-12-2010, 04:42:47

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12515 ne: 04-12-2010, 04:43:35

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12516 ne: 04-12-2010, 04:44:20

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12517 ne: 04-12-2010, 04:46:56
hahahahhahaha....pe r ate duhet te jesh vet si un  :( :(

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12518 ne: 04-12-2010, 04:48:30
it's mine too, me ne fund ja arrita qellimit ... shpresoj mos tet zhgenjej me vallzimin tim ahahah

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12519 ne: 04-12-2010, 04:49:38
asaj spo i del zeri me siguri esht penduar qe pranoi hahahhahhaha

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12520 ne: 04-12-2010, 04:50:50
hahahahaha jojo se e mirpriti vec don pak ta lutish :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12521 ne: 04-12-2010, 04:51:11
spo e gjej askund partnerin ,nga iku se di  hmmmmm: evn fajet lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12522 ne: 04-12-2010, 04:52:20
hahahahhah ja se vjen tash...ketej rrotull esht :P hahahah

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12523 ne: 04-12-2010, 04:52:59
ja ku jam dhe nje her.....

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12524 ne: 04-12-2010, 04:53:21
hahahahaha jojo se e mirpriti vec don pak ta lutish :D

eh du pak ;)

Temat e fundit