×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187391

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187391

 • Postime: 4

#12525 ne: 04-12-2010, 04:53:55
e di se don  :perqafim

 • Postime: 1215

#12526 ne: 04-12-2010, 04:54:35
ja ku jam dhe nje her.....


ja ja ja ku jam,a ja ja ja ku jam ja ku jam,,,,,ardit gjebreja hahahahah

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12527 ne: 04-12-2010, 04:55:37
e kerkoj gjumashin un LOL

 • Postime: 4

#12528 ne: 04-12-2010, 04:56:28
po une .... :S ti me premtove mua nje vallzim  :S :(

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12529 ne: 04-12-2010, 04:56:47
lol une justA, jam me Anesen, po te shikonim ty duke u bere gati te kercesh me Realin, se isha duke bere PopCorn lol tu shikojm live.

Nje here ne jete na jepet kjo mundesi

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12530 ne: 04-12-2010, 04:57:36
po une .... :S ti me premtove mua nje vallzim  :S :(


ate e kerkoja qe te shikonte se cka esht vallzimi ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12531 ne: 04-12-2010, 04:58:07
hey a shikoni gje ?

 • Postime: 4

#12532 ne: 04-12-2010, 04:58:32
ahaaaa u gezova tashme hahahaha :engjell: :P :D

 • Postime: 4

#12533 ne: 04-12-2010, 04:59:29
nuk po vallzoj po FLUTUROOOJ

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12534 ne: 04-12-2010, 05:00:31
jo, lol
justA, mos kaloni te digi gold lol se skemi kredi per ty lol

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12535 ne: 04-12-2010, 05:00:45
nuk po vallzoj po FLUTUROOOJ
keep fluturejshen ahahahha  lutesi))

 • Postime: 4

#12536 ne: 04-12-2010, 05:01:35
ahahahhahah AH TEJ AH

 • Postime: 1215

#12537 ne: 04-12-2010, 05:03:21


keep fluturejshen ahahahha  lutesi))

hahahahahahhahahaha h...

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12538 ne: 04-12-2010, 05:03:43

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12539 ne: 04-12-2010, 05:04:53
iiii edhe sa duhet te pres te behet drit ???

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12540 ne: 04-12-2010, 05:05:54
Ajde se do mbyll forumin une, majft ishte per sonte.
Shkoni flini Gjume, se do na futen keto Amerikonet dhe do na bejn namin hahahhaa.

Gjume te embel dhe rradhen e ka Anesaa ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12541 ne: 04-12-2010, 05:06:02
gjumashi sipas nickun tend ti duheshte te jesh ne gjum

 • Postime: 4

#12542 ne: 04-12-2010, 05:06:06
MUA DO ME FALNI POR U LODHA AQ SHUM NGA VALLZIMI SA ME SHTERUAN ENERGJITE
 
PS:   JU FALEMENDERIT SHUME TE GJITHEVE

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12543 ne: 04-12-2010, 05:06:41
Ajde se do mbyll forumin une, majft ishte per sonte.
Shkoni flini Gjume, se do na futen keto Amerikonet dhe do na bejn namin hahahhaa.

Gjume te embel dhe rradhen e ka Anesaa ;)

kush jon amerikonet ????? si se di un ??

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12544 ne: 04-12-2010, 05:07:41
MUA DO ME FALNI POR U LODHA AQ SHUM NGA VALLZIMI SA ME SHTERUAN ENERGJITE
 
PS:   JU FALEMENDERIT SHUME TE GJITHEVE


ahahahahahahaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaahahahhah a e prisja moooti ket
merja nickun GJUMASHIT LOL

 • Postime: 1215

#12545 ne: 04-12-2010, 05:08:27
ahahhahahahahahahah ahahhahha....naten gjum te embel :D :perqafim

 • Postime: 4

#12546 ne: 04-12-2010, 05:08:56
hAahahahahahahahahh a e kam nickun gjumash une e din ti

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12547 ne: 04-12-2010, 05:09:50
kush ju dha iz juve dyve? nga jeni nis ???

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12548 ne: 04-12-2010, 05:10:33
justA per nga ty lol a do na besh vend lol...

 • Postime: 1215

#12549 ne: 04-12-2010, 05:10:38
iiii edhe sa duhet te pres te behet drit ???

edhe pak...jo shum..nese nuk bien shi hahahahh se kete shi bien shum...
Ajde se do mbyll forumin une, majft ishte per sonte.
Shkoni flini Gjume, se do na futen keto Amerikonet dhe do na bejn namin hahahhaa.

Gjume te embel dhe rradhen e ka Anesaa ;)

 hmmmmm:  ???


po keto amerikanet me arme ne dore do vin...jo per gje po un dhe just mund te gjindemi dhe ne kete situate ahahhaha apo  jo just???


Temat e fundit