Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 503 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 212703

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 212703

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12550 ne: 04-12-2010, 05:10:44
na shkum :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12551 ne: 04-12-2010, 05:11:19
justA per nga ty lol a do na besh vend lol...


ahahah hajde bujrum ;)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12552 ne: 04-12-2010, 05:12:00
edhe pak...jo shum..nese nuk bien shi hahahahh se kete shi bien shum...
 hmmmmm:  ???


po keto amerikanet me arme ne dore do vin...jo per gje po un dhe just mund te gjindemi dhe ne kete situate ahahhaha apo  jo just???





paatjeter anes :)

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12553 ne: 04-12-2010, 05:13:22
IKA UNE NATEN  :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12554 ne: 04-12-2010, 05:13:42
ii bash fmi jeni ,vet that pa u be drit nuk ikim nga forumi ,e tash me kater kembe po ikni
ncncnc

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12555 ne: 04-12-2010, 05:14:40
ii bash fmi jeni ,vet that pa u be drit nuk ikim nga forumi ,e tash me kater kembe po ikni
ncncnc

po kendojn gjelat just ahhahahahahah

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12556 ne: 04-12-2010, 05:15:47
IKA UNE NATEN  :perqafim

naten i pafsh ne enderr te dy te dashurat,meqenese njeren e bere te pi uthull sot :P hahahahha  :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12557 ne: 04-12-2010, 05:16:06
po kendojn gjelat just ahhahahahahah
ktu jo

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12558 ne: 04-12-2010, 05:17:10
ktu jo

shiko mos kete ngordh se ndryshe ska mundesi ahhahahahhaa

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#12559 ne: 04-12-2010, 05:17:20
hiiii mos me thuaj ahahahaha ishe ti ajo me fal

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12560 ne: 04-12-2010, 05:17:41
shiko mos kete ngordh se ndryshe ska mundesi ahhahahahhaa
po te them qe esht terr , ska drit askund

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12561 ne: 04-12-2010, 05:18:34
hiiii mos me thuaj ahahahaha ishe ti ajo me fal

un sthash gje ti e the ahhahahahha...ik fli tash naten...ne do i presim amerikanet hahahahah :P ;)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12562 ne: 04-12-2010, 05:19:09
po te them qe esht terr , ska drit askund

mos ke mbyll roletin dhe te duket ashtu ahahhaahhahahah

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12563 ne: 04-12-2010, 05:19:27
E dehur jam

Këmbët s’më mbajnë

Po më mundon

Nji dashuni

 

Tash për çdo natë

Pi raki dhe venë

Gjithkënd që e helmojnë

Por mu po më ngushëllojnë

Ti mundesh me m’shpëtu

Të lutem Ndihmo

Se jetën ma helmoj

Ky Sharap , sharap

 

Në çdo gotë po të shohë

Të përqafue me te

Si s’pate pak mëshirë

Me m’lanë në kohë ma të mirë ?

Kur të gjitha unë ty t’i dhashë

Prej nga kjo pabesi ?

Pse puthjet haram mi ke ba ?

 

Këmbët s’më mbajnë

Sa fort kam pi

Dru se po vdes

Pa dashuni

 

O E DEHUR JAM, KËMBËT S’MË MBAJNË

PO MË MUNDON NJË DASHUNI

TI PO MË MUNDON

TË LUTEM MË NDIHMO

TI MUNDESH MEM NDIHMU

O SA E DEHUR JAM

KËMBËT S'MË MBAJNË

JO , HALA DO T’PI

O SA E DEHUR JAM

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12564 ne: 04-12-2010, 05:20:08
o Anesaa, e di pse eshte terr, pasi ka ren mjegull dhe nuk sheh gje jasht lo.

dhe gjeli i justA, ka problem me syt, i ka venduar syze djelli kjo dh enuk sheh ai kur eshte dite dhe nate keshtu e ka rahat ai lol

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12565 ne: 04-12-2010, 05:21:05
jo mi ,e kam seriozisht ,esht ter ktu per zotin

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12566 ne: 04-12-2010, 05:21:26
E dehur jam

Këmbët s’më mbajnë

Po më mundon

Nji dashuni

 

Tash për çdo natë

Pi raki dhe venë

Gjithkënd që e helmojnë

Por mu po më ngushëllojnë

Ti mundesh me m’shpëtu

Të lutem Ndihmo

Se jetën ma helmoj

Ky Sharap , sharap

 

Në çdo gotë po të shohë

Të përqafue me te

Si s’pate pak mëshirë

Me m’lanë në kohë ma të mirë ?

Kur të gjitha unë ty t’i dhashë

Prej nga kjo pabesi ?

Pse puthjet haram mi ke ba ?

 

Këmbët s’më mbajnë

Sa fort kam pi

Dru se po vdes

Pa dashuni

 

O E DEHUR JAM, KËMBËT S’MË MBAJNË

PO MË MUNDON NJË DASHUNI

TI PO MË MUNDON

TË LUTEM MË NDIHMO

TI MUNDESH MEM NDIHMU

O SA E DEHUR JAM

KËMBËT S'MË MBAJNË

JO , HALA DO T’PI

O SA E DEHUR JAM


mos me thuaj qe ja kushtove beut hahahahahahahaaaa

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12567 ne: 04-12-2010, 05:22:02
o gjumash shif cka postova  :P LOL

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12568 ne: 04-12-2010, 05:22:32
o Anesaa, e di pse eshte terr, pasi ka ren mjegull dhe nuk sheh gje jasht lol.

dhe gjeli i justA, ka problem me syt, i ka venduar syze djelli kjo dh enuk sheh ai kur eshte dite dhe nate keshtu e ka rahat ai lol


hahahahhahahaha.... ka mundesi cdo gje mund te ndodhi hahahahhahah

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12569 ne: 04-12-2010, 05:22:38
eh anesa, lol  ne ora 5 te mengjesit frymezim kurse ti mua lol asnjeher sme ke pershendet lol.

hahahhahaha
nje fjal te mire sma ke then hahhahahaha cdo here me ke shajt lol
me ke ofenduar dhe me ke then idiot hahahahah

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12570 ne: 04-12-2010, 05:23:13
mos me thuaj qe ja kushtove beut hahahahahahahaaaa
ik mi dreq ,ca flet ,,, ishte befasi per gjumashin :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#12571 ne: 04-12-2010, 05:24:18
eh anesa, lol  ne ora 5 te mengjesit frymezim kurse ti mua lol asnjeher sme ke pershendet lol.

hahahhahaha
nje fjal te mire sma ke then hahhahahaha cdo here me ke shajt lol
me ke ofenduar dhe me ke then idiot hahahahah

ku ka fjale me te bukura se kaq ?? hahahahhahahahhaaa

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12572 ne: 04-12-2010, 05:24:30




urdhero lol

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12573 ne: 04-12-2010, 05:24:47
real ...                ??????

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12574 ne: 04-12-2010, 05:25:25
ske faj i ke then nga thellesia e zemres lol, sic i ke ndje i ke then
fjal me te sinqerta ska hahahahhaha

Temat e fundit