Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 504 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187461

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187461

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12575 ne: 04-12-2010, 05:26:09
oj anes esht kenga qe pelqen gjumashi kur ngel pa gjum LOL e shan forumin ,pse e ka tradhtu

 • Postime: 1215

#12576 ne: 04-12-2010, 05:26:48
ahhahaahahahhahaha jo jo ska hahahahahah


p.s reali ne gjum esht.... hahahhhaha po shikon endra me pasha ai hahaahha

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12577 ne: 04-12-2010, 05:28:09
:@

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12578 ne: 04-12-2010, 05:30:33
asgje nuk me ka mbetur ,tani te gjitha i humba, lumturia dhe gezimi u zhduken per mua

 • Postime: 1215

#12579 ne: 04-12-2010, 05:33:05
asgje nuk me ka mbetur ,tani te gjitha i humba, lumturia dhe gezimi u zhduken per mua


just te kapi ty...apo pagjumesia???mos e lisho veten ahhahah :puth

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12580 ne: 04-12-2010, 05:34:17

just te kapi ty...apo pagjumesia???mos e lisho veten ahhahah :puth
[/quote/]

e kam nga inati ,po skam ctbej :@

 • Postime: 1215

#12581 ne: 04-12-2010, 05:36:56
ishttttttttttttt :P


pas meje justA ahhahahahaa ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#12582 ne: 04-12-2010, 05:37:37
pas meje ti  :engjell:

 • Postime: 1215

#12583 ne: 04-12-2010, 05:38:21
e normalizuam temen ahhahahahha


justA :perqafim :engjell:

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12584 ne: 04-12-2010, 05:38:24
une .. pastaj ajo

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#12585 ne: 08-12-2010, 14:21:34
un...lete vjen kush te doja.... :perqafim

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12586 ne: 08-12-2010, 21:30:03
duhet te jete zezak ose i nxire shume artificialisht  :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#12587 ne: 08-12-2010, 22:38:47
duhet patjeter??????????  hmmmmm:

dreamm  :perqafim

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#12588 ne: 09-12-2010, 16:58:19
rruges eshte po e zuri ngrica. :D :D

Hajde prap honest se na ke tha syte. :P

 • Postime: 1498

#12589 ne: 09-12-2010, 18:04:57
Gimi????

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#12590 ne: 09-12-2010, 20:53:01
duhet patjeter??????????  hmmmmm:

dreamm  :perqafim

Honest :perqafim

rruges eshte po e zuri ngrica. :D :D

domosdo...i thone dimer

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#12591 ne: 09-12-2010, 22:50:16
une..... :)

pas, gjumashi  hmmmmm:

 • Postime: 155

#12592 ne: 31-12-2010, 17:25:31
gjumashi ne gjume duhet te jete
Gimi

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12593 ne: 31-12-2010, 17:26:49
sa me shani dhe ju lol...

ajde varisa

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#12594 ne: 01-01-2011, 13:54:39
dreamm :D se te tjeret po flene akoma. :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#12595 ne: 14-01-2011, 22:32:22
Vij une

Te vij kush eshte me i shpejti..

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#12596 ne: 17-01-2011, 11:29:03
:D une apo pret ndonje tjeter?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#12597 ne: 17-01-2011, 12:14:23
Ja se erdha prape :D

Hajde ti edhe iher :perqafim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#12598 ne: 17-01-2011, 12:42:35
:perqafim :)

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull

#12599 ne: 17-01-2011, 13:31:32
e lehta ...

Temat e fundit