Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 505 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195716

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195716

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12600 ne: 17-01-2011, 14:04:32
:D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#12601 ne: 21-01-2011, 18:03:15
Erdha une...

Erela  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#12602 ne: 24-01-2011, 22:33:08
Gjumashi. :D :)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12603 ne: 24-01-2011, 22:33:58
Ta prish une ty?

Ajde Gimi :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#12604 ne: 24-01-2011, 22:49:40
Eshte zene duke menduar per ndonje emer tjeter. :D

Ouuu vetem un e ti jemi ketu me duket. :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12605 ne: 24-01-2011, 22:51:59
Po dhe mezi hapet forumi lol

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12606 ne: 25-01-2011, 09:03:51
jo mi dreamm se jam dhe une :P


dreza :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#12607 ne: 25-01-2011, 12:39:53
erdha...  :)

Erela.... :perqafim
hade prap mos u vono tapijm nje kaffe e te bejm llafe ... :perqafim

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12608 ne: 25-01-2011, 12:51:46
;) :perqafim ia erdha per ty :P

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#12609 ne: 25-01-2011, 12:55:25
flm  :perqafim
ama te lutem shtine guhen brenda.... :D

eja prap....!!!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12610 ne: 25-01-2011, 12:57:26
Po luajme e ka kush e ka me duket :D

:perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#12611 ne: 25-01-2011, 12:59:30
Un ...
         Dhe ....
                      Ti.... :perqafim


 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12612 ne: 25-01-2011, 13:01:31
:perqafim

po keta te tjeret ku jane?

ke pare ndonje verdalle ti?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#12613 ne: 26-01-2011, 22:00:22
Une. :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12614 ne: 26-01-2011, 22:07:29
pas meje ti

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#12615 ne: 26-01-2011, 22:15:22
erdha zemra  :D


Mbas meje Vullkani  :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12616 ne: 26-01-2011, 22:51:15
Vullkani eshte me pushime :P, erdha une pasi kishja rrugen :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12617 ne: 27-01-2011, 08:14:42
ku i dihet :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#12618 ne: 01-02-2011, 09:20:03
verte nuk i dihet
Gimi them une

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12619 ne: 04-02-2011, 10:05:14
NCUK

jam una :D :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#12620 ne: 04-02-2011, 10:50:14
them prap Erela


te tjeret me duket ne gjume jane ende

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12621 ne: 04-02-2011, 10:59:48
:P sjam une :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#12622 ne: 04-02-2011, 11:24:22
Te themi kesaj radhe Lefter

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#12623 ne: 05-02-2011, 22:58:12
Nope. :D

Gjumashi. :D hmmmmm:

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12624 ne: 05-02-2011, 23:00:16
Po leje se mos ftohet.
tash dreamm

Temat e fundit