Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 506 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 212690

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 212690

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#12625 ne: 10-02-2011, 08:56:38
te themi qe jam une!
Niku

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12626 ne: 10-02-2011, 08:57:36
Niku eshte ne gjume, jam une :) :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#12627 ne: 10-02-2011, 11:48:42
ncncncnnc..... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#12628 ne: 10-02-2011, 12:07:26
nje derr femre ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12629 ne: 10-02-2011, 15:31:57
mos u tremb :P  njera nga shume qefliet e forumit :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12630 ne: 10-02-2011, 22:10:59
 :D

ti prap ?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12631 ne: 10-02-2011, 22:16:43
jo une , pastaj ai

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12632 ne: 10-02-2011, 22:23:52
jo ai un

pastaj ai

ahhahh

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12633 ne: 10-02-2011, 22:27:14
po ti dhe pastaj ai

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12634 ne: 10-02-2011, 22:28:20
jo ai, ti po ai po pastaj un po pastaj ti ,e pastaj charlie

LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12635 ne: 10-02-2011, 22:29:59
e paske bere listen per gjithe javen :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12636 ne: 10-02-2011, 22:30:26
e paske bere listen per gjithe javen :D

LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12637 ne: 10-02-2011, 22:32:54
nje nga shume bukuroshet e forumit :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12638 ne: 11-02-2011, 07:44:24
:perqafim :D e gjete :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#12639 ne: 11-02-2011, 08:16:15
Une them prap Erela se me duket vetem ne dyja jemi zgjuar kaq heret!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12640 ne: 11-02-2011, 08:25:24
:D po pra :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12641 ne: 11-02-2011, 12:49:01
nje nga shume mendjemadhet e forumit :P

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#12642 ne: 11-02-2011, 21:25:42
Pasakt...


 justa

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12643 ne: 11-02-2011, 21:26:42
jup jup :)

prap ti ?
 :perqafim

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#12644 ne: 11-02-2011, 21:28:20
Opp...

prap ti spaska aktiv ne kte tem :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#12645 ne: 11-02-2011, 22:07:56
ahha po

tash gjumashi besoj  hmmmmm:

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#12646 ne: 11-02-2011, 22:08:58
Un

Ajooo...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#12647 ne: 11-02-2011, 22:12:17
me

u

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#12648 ne: 11-02-2011, 22:15:06
Sdu


Tjetri ...

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#12649 ne: 11-02-2011, 22:17:43
bravo


justa

Temat e fundit