Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 509 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195384

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195384

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#12700 ne: 23-04-2011, 00:10:31
erdha une se ju mua me doni... :D

Vetem une te dua te tjeret nuk guxoj as te cojn neper mend ty :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12701 ne: 24-04-2011, 22:30:57
ah ti je fresk fare :D :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#12702 ne: 24-04-2011, 23:37:04
Kurse ti je sheqer qe me omelson cdo mjes haha :DHajdee ....

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#12703 ne: 16-05-2011, 20:43:40
nuk edi  hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12704 ne: 16-05-2011, 21:34:02
Une :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12705 ne: 16-05-2011, 21:34:31
A ju thash ?  :P

Hajde dikush pas meje  ^o)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12706 ne: 16-05-2011, 21:35:33
he moj, se mos qash .P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12707 ne: 16-05-2011, 21:43:20
Jo vallain, se vec qe ma bere qejfin  :engjell:

Gjumasho, ka ndeshje edhe sonte a, se une shyqyr per momentin s'kam mashkull ne shpi e jam me amnesti :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12708 ne: 16-05-2011, 21:45:27
Jo, me sa di une. Se nuk jam nga ato qe shikojn Ndeshje, por vetem Manchesterin kur mberrin ne Gjysem finale dhe ne finale lol

Ajde ti.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12709 ne: 16-05-2011, 21:48:29
Gjumasho, a t'kam tregu qe ti je shkaktar qe jam regjistru ne forum? :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12710 ne: 16-05-2011, 21:50:16
Po shpresoje mos te kam prish ndonje pune?  hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12711 ne: 16-05-2011, 21:53:18
Joooooooooo, me eshte dhene rasti te njoh shume njerez te mire ketu :)

E pate mbylle forumin e muzikes  per vizitoret, u detyrova te regjistrohem ;)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12712 ne: 16-05-2011, 21:55:35
Ahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Pse moj doje te vidhje kenge falas ti :P Pastaj kur isha aktiv ne ate rubrik une lol kish aq usera sa qe dhe ne zgjedhje kish fituar hahahah.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12713 ne: 16-05-2011, 22:02:19
Epo doja pra doja............... ...kandidohu :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12714 ne: 16-05-2011, 22:06:01
Eh, se kam ate reting qe e kisha ateher, :P Tash ka te tjere heheheh.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12715 ne: 16-05-2011, 22:09:32
E ke humbe shansin, por ama me mire keshtu ;)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12716 ne: 16-05-2011, 22:13:45
Jam i lumtur, ketu ku jam. Se me kujtohet nje batut nga filmi Der Pate ''Sa lart qe hypja, aq te korruptuar shikoja Shoqerin''.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12717 ne: 16-05-2011, 22:20:28
Ne edhe pa hyp lart p'e shohim kete korruptim :S

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12718 ne: 16-05-2011, 22:27:19
Eh leje ;) ka gje se do behet mire.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12719 ne: 16-05-2011, 22:32:35
E mo, shyqyr qe s'po na vdes shpresa  :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12720 ne: 16-05-2011, 22:34:16
Po Shpresa u martua :D

Keshtu e mora vesh une.  hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12721 ne: 16-05-2011, 22:42:38
U martua ama, nuk vdiq :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12722 ne: 16-05-2011, 22:44:05
Po po... :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12723 ne: 16-05-2011, 23:01:47
Erdha une........ shpresa............ hmm kenga :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12724 ne: 16-05-2011, 23:08:14
:P Jo DJ :P

Temat e fundit