Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 201811

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 201811

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 21-11-2006, 15:32:17
te vijne keta qe fshihen se jane te nolt fare  :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 21-11-2006, 15:33:44
erdha    ^o)                  ika                :P          ec rradhaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 21-11-2006, 18:14:46
Jo s'eci dot se jam ulur! :D


hajde rradha... me vrap. :D • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 22-11-2006, 07:26:34
kush eshte i fshehur te vije :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 22-11-2006, 14:36:22
:)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 22-11-2006, 15:06:08
 :-[

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 22-11-2006, 19:06:42
ca je skuq mi ti?
hajde lisa :perqafim

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 22-11-2006, 19:23:52
Erdhi Sweety! :D


Hajde nje :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 23-11-2006, 10:36:34
ec se po vij une qe mos e le vetem kete lart. :D :P

Ec tjetri ose tjetraaaaaaaaaaaaaa aaaa ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 23-11-2006, 16:02:14
Pershendetje Steriotipa :P


 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 23-11-2006, 16:24:57
ej mos te dukem me shume se nje une ty???????? :D

hajde futu prap .

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 23-11-2006, 17:42:29
Une dy shikoj... I think it's cz I don't have my glasses on.. :D


:perqafim

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 23-11-2006, 21:41:46
pas meje kengaime

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 23-11-2006, 21:46:13
hajt se s'po ta prish  :D
 

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 23-11-2006, 21:52:44
falemneres shaum qe sma prajshe ;) :D
tash a po ma prish?

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 23-11-2006, 21:59:34
tash po   LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 23-11-2006, 22:14:16
ani de prishma LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 23-11-2006, 22:18:30
E dija qe te behet qejfi, prandaj  ;)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 23-11-2006, 22:19:20
per qejf mos te flasim hic 

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 24-11-2006, 18:04:13
erdha une :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 24-11-2006, 18:19:29
erdha edhe une  ;)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 24-11-2006, 18:23:55
edhe une

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#672 ne: 24-11-2006, 19:03:43
Ja erdha dhe une :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 24-11-2006, 19:04:30
mireseerdhe sorelina
hajde kengaime

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 24-11-2006, 19:15:06
me thirri kush?

Temat e fundit