Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 202260

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 202260

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#700 ne: 07-12-2006, 20:30:47
a mundet une si pa radhe kesaj here te hyj??/
hajde kengaime... :perqafim

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 07-12-2006, 20:31:35
ja moj ktej verdalle.ti nga behesh?si ma ke burrin?

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 07-12-2006, 20:43:28
Burrin si shpirt e kam qe vdeksha une per te :D

Hajde tjetri...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 07-12-2006, 20:45:50
Erdha une, pak me vonese por erdha  :D

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 07-12-2006, 20:48:50
Hajde prape :perqafim

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 07-12-2006, 20:50:32
urdha une...mbare, jo prap :D
hajde kenga

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 07-12-2006, 23:45:45
kujt ti dojne zemra...

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#707 ne: 08-12-2006, 00:12:55
Erdha une kete here, e pas meje ..... skam ide  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#708 ne: 08-12-2006, 00:15:13
E di qe se ki... :P


Kingeeeeeeeeeee

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 08-12-2006, 00:18:32
erdhaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa :P

hajdeeeeeeeeeeeee :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#710 ne: 08-12-2006, 00:22:38
ku po shkojme?.... :D

Hajde ndonje zocke tjeter.... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 08-12-2006, 03:13:13
Erdha une zogu!! :D


hajde prap :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#712 ne: 08-12-2006, 03:30:34
Kush mi?? :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 08-12-2006, 04:36:22
ti pra :D


 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#714 ne: 08-12-2006, 16:54:29
Jo ...Une :D


hajdeee ndonje i mitur :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#715 ne: 08-12-2006, 16:59:07
Jo jo se vjen xhaxhi njehere :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 08-12-2006, 19:18:22
Erdha uneeeee prappp!!!! hajde nje tjeter :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#717 ne: 08-12-2006, 19:20:01
kush tjeter ...pos meje :D


hajdeee

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 08-12-2006, 19:21:12
UNAAAAA!!! :) :)


hajde charlieeeeeee!!! :perqafim

#719 ne: 08-12-2006, 19:26:21
sa shume paske ardhur moj ..ehhhh..shume e zonja..ja ke inatin jepi hakun..hajde nje tjeter se ...u lodhen keto.. :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#720 ne: 08-12-2006, 19:27:11
ooo Willi mos  hy  pa  radh ...:Dhajdeeee

#721 ne: 08-12-2006, 19:29:24
jo ore une jam i vonuar dhe ti me thua mos hy pa radhe...do e bejme me radhe te gjithe apo nje person disa here...se nuk e marr vesh kete pune hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#722 ne: 08-12-2006, 19:31:46
une  te thash ashtu ...nuk ke  ca perzihesh ti ketu ...
hajdeeee Delicious

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#723 ne: 08-12-2006, 19:35:13
Erdha una   :D :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#724 ne: 08-12-2006, 19:38:47
anii ....


hajdee  prap

Temat e fundit