Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187450

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187450

 • Postime: 1580

#725 ne: 08-12-2006, 19:40:50
Ja erdha prape  :D


Aniii hajde dhe ti prape :D

 • Postime: 4261

#726 ne: 08-12-2006, 19:45:33
po praaa :Dhajdeee

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 08-12-2006, 19:46:21
Hi :D
#728 ne: 08-12-2006, 19:48:44
kur ta kem radhen me bej nje ze..Charli..ose kur te lodhesh fort ;)

 • Postime: 4261

#729 ne: 08-12-2006, 19:53:14
nuk  lodhem une  kurr joo ...po ik lerem  rehat :P


hajdeeee sorelina

#730 ne: 08-12-2006, 19:55:11
jo more nuk eshte cmende sorelina me ardhe mbas teje hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 08-12-2006, 19:56:07
erdha une


hajde nje tjeter :)
:P • Postime: 1580

#732 ne: 08-12-2006, 19:56:23
Ti ore william pse hyn pa radhe :D

 • Postime: 4261

#733 ne: 08-12-2006, 19:58:07
du  me ja  keput  veshin atij :Dhajdeee sorelushe

#734 ne: 08-12-2006, 19:58:23
po a eshte nje burre e nje grua o sorelina...apo nje burre e dy gra..dhe nje burre mbrapa pastaj..se nuk po e marr vesh..prandaj hy keshtu une..pa lidhje hmmmmm:

 • Postime: 1580

#735 ne: 08-12-2006, 20:02:07
LOL
po a është një burrë e një grua o sorelina...apo një burrë e dy gra..dhe një burrë mbrapa pastaj..se nuk po e marr vesh..prandaj hy kështu unë..pa lidhje hmmmmm:
   

LOL LOL kush e ka ba kete rregul ore   :D

  Ja erdha prape :D

 • Postime: 4261

#736 ne: 08-12-2006, 20:03:50
asgje nuk  e  kuptovaaa ... :)  po mire  ..erdha prap
hajdeeee sweetie mos  me  le :D

#737 ne: 08-12-2006, 20:08:14
ja erdha edhe njehere une..per here te fundit per sot..edhe pse nuk e kam radhen nuk prish pune.. hmmmmm:

 • Postime: 1015

#738 ne: 08-12-2006, 20:38:40
Erdha edhe une e paftuar,por ja qe erdha  ;)
Pas meje do te doja te jete kenga, e cila nuk e di ku ka humb ( apo kam humbe une  hmmmmm: )

 • Postime: 4261

#739 ne: 08-12-2006, 20:43:00
keni  humb te dyjat :D


hajdee hajdee  me  shpesh :D

 • Postime: 1015

#740 ne: 08-12-2006, 20:45:16
Erdha pra erdha  :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 09-12-2006, 18:23:54
Hi piplla. :D


Kush do vij mbas meje? :P

#742 ne: 09-12-2006, 19:55:47
Pse ku do shkosh...? :S

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 10-12-2006, 08:10:09
Ne lushnje...


Hajde DALBER :P

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 10-12-2006, 08:45:06
svje dot se ka ren aty ku te thash dhe spo del dot.
kush do shkoje me kte per ne lushnje re?

 • Postime: 1460

#745 ne: 10-12-2006, 16:47:23
Ca thu ti mer daje   :O.

Nuk kam as moshe e as takat per te shit shalqinj(bostan) LOL

 • Postime: 4261

#746 ne: 10-12-2006, 20:13:00
e di qe nuk ke ...sepse je  ende  i  mitur :Dhajdeee ndonje me i  madhe :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 11-12-2006, 10:30:42
Ore po pse mua do me vijë rradha pas këtij te minorenit. :D  :P Ec një goce simpatike këtu shpejtttttttttttttt ttttttttttttt. ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 11-12-2006, 17:00:19
e mirë se po vij unë :Dhajt një tjetër simpatik :D

 • Postime: 1460

#749 ne: 11-12-2006, 17:02:23
E kush na ishte ky simpatiku i meparshem keshtu :P

Temat e fundit