Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 201807

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 201807

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#725 ne: 08-12-2006, 19:40:50
Ja erdha prape  :D


Aniii hajde dhe ti prape :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#726 ne: 08-12-2006, 19:45:33
po praaa :Dhajdeee

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 08-12-2006, 19:46:21
Hi :D
#728 ne: 08-12-2006, 19:48:44
kur ta kem radhen me bej nje ze..Charli..ose kur te lodhesh fort ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#729 ne: 08-12-2006, 19:53:14
nuk  lodhem une  kurr joo ...po ik lerem  rehat :P


hajdeeee sorelina

#730 ne: 08-12-2006, 19:55:11
jo more nuk eshte cmende sorelina me ardhe mbas teje hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 08-12-2006, 19:56:07
erdha une


hajde nje tjeter :)
:P • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#732 ne: 08-12-2006, 19:56:23
Ti ore william pse hyn pa radhe :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#733 ne: 08-12-2006, 19:58:07
du  me ja  keput  veshin atij :Dhajdeee sorelushe

#734 ne: 08-12-2006, 19:58:23
po a eshte nje burre e nje grua o sorelina...apo nje burre e dy gra..dhe nje burre mbrapa pastaj..se nuk po e marr vesh..prandaj hy keshtu une..pa lidhje hmmmmm:

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#735 ne: 08-12-2006, 20:02:07
LOL
po a është një burrë e një grua o sorelina...apo një burrë e dy gra..dhe një burrë mbrapa pastaj..se nuk po e marr vesh..prandaj hy kështu unë..pa lidhje hmmmmm:
   

LOL LOL kush e ka ba kete rregul ore   :D

  Ja erdha prape :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#736 ne: 08-12-2006, 20:03:50
asgje nuk  e  kuptovaaa ... :)  po mire  ..erdha prap
hajdeeee sweetie mos  me  le :D

#737 ne: 08-12-2006, 20:08:14
ja erdha edhe njehere une..per here te fundit per sot..edhe pse nuk e kam radhen nuk prish pune.. hmmmmm:

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#738 ne: 08-12-2006, 20:38:40
Erdha edhe une e paftuar,por ja qe erdha  ;)
Pas meje do te doja te jete kenga, e cila nuk e di ku ka humb ( apo kam humbe une  hmmmmm: )

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#739 ne: 08-12-2006, 20:43:00
keni  humb te dyjat :D


hajdee hajdee  me  shpesh :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#740 ne: 08-12-2006, 20:45:16
Erdha pra erdha  :P

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 09-12-2006, 18:23:54
Hi piplla. :D


Kush do vij mbas meje? :P

#742 ne: 09-12-2006, 19:55:47
Pse ku do shkosh...? :S

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 10-12-2006, 08:10:09
Ne lushnje...


Hajde DALBER :P

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 10-12-2006, 08:45:06
svje dot se ka ren aty ku te thash dhe spo del dot.
kush do shkoje me kte per ne lushnje re?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#745 ne: 10-12-2006, 16:47:23
Ca thu ti mer daje   :O.

Nuk kam as moshe e as takat per te shit shalqinj(bostan) LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#746 ne: 10-12-2006, 20:13:00
e di qe nuk ke ...sepse je  ende  i  mitur :Dhajdeee ndonje me i  madhe :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 11-12-2006, 10:30:42
Ore po pse mua do me vijë rradha pas këtij te minorenit. :D  :P Ec një goce simpatike këtu shpejtttttttttttttt ttttttttttttt. ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 11-12-2006, 17:00:19
e mirë se po vij unë :Dhajt një tjetër simpatik :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#749 ne: 11-12-2006, 17:02:23
E kush na ishte ky simpatiku i meparshem keshtu :P

Temat e fundit