Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195386

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195386

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 11-12-2006, 17:05:49
e mirë se po vij unë :Dhajt një tjetër simpatik :D

Une nuk thashe nje kinge por nje simpatike. :D

emo ujko simpatik te duket vetja eee :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#751 ne: 11-12-2006, 17:08:15
Une :O C'ne or mik une e di veten per te llahtarshem LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 11-12-2006, 17:15:31
E mire mos i thuaj njeriu qe je i tmerrshem se nuk do te marrin per seriozisht. :D :P

Ec rradha nje me i llahtarshem se ujku ketuuu shpejtttttttttt
. :D :P


#753 ne: 11-12-2006, 19:38:44
tashti nuk e di per cfare e ke ate "llahtarine", po ja qe erdha une..


hajde rradha

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 11-12-2006, 19:42:24
ktu jena ktu
hajde rradha

#755 ne: 11-12-2006, 20:16:33
erdha une...le te vi erlehta....ejjajaaa

#756 ne: 11-12-2006, 20:19:53
po ka radhe ketu apo jo..apo te hyj kush te doje e kur te doje...

#757 ne: 11-12-2006, 20:36:12
unaaaaaaaaaaaaaaa

#758 ne: 11-12-2006, 20:39:28
shume mire bere Capkene se ne fakt nuk ke ardhur asnjehere pas meje...hera e pare sot..koncidence hmmmmm:

#759 ne: 11-12-2006, 20:40:51
ehhhhhhhhh do vij ne MSN po prit ca se po bej ca disqe dhe me pengon ne gjate kohes se Burn te disqeve:D

#760 ne: 11-12-2006, 20:44:59
ok...Capkene ..si te duash dhe kur te duash..hajde hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 15-12-2006, 23:42:42
Kush te doje te vije.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#762 ne: 15-12-2006, 23:43:58
me  leje ...a ben une  :Dhajdee

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 16-12-2006, 03:28:46
erdhaaaaa. :D


hajdeee :P


 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 16-12-2006, 11:58:40
Erdha :D Dale te pushoj pak se shume urgjentisht na thirri kjo vogelushja...  :P Ufffaaa

Ec rradha............. .... LOL

#765 ne: 16-12-2006, 13:11:29
erdha une hajde qatri... :P :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#766 ne: 16-12-2006, 13:15:13
erdha une :D


le te vije me i miri

#767 ne: 16-12-2006, 13:27:42
dmth une charli keshtuuuuu :D :D :D

hajde me i keqi

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#768 ne: 16-12-2006, 13:30:47
athua kush eshte  ai ... hmmmmm: :D


hajdeee

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 16-12-2006, 14:08:53
ore po nuk na ben mire per shendetin te vijme shume shpesh ketu  hmmmmm: :P
nejse ec rradha se sot u pa puna do e bejme vrapin ketu. :D

#770 ne: 16-12-2006, 14:49:59
epo steriotip nje shprehje popullore thote. "kur s'ke pulen do hash sorren", qe keshtu, bej si te besh dhe boje i vrap edhe ketej.....(ate shprehjen se kisha per veten une por per temen..))) LOL LOL LOL

hajde tjetri dhe trokit se si dihet si i gjen robte ketej... :D :D :D :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 16-12-2006, 14:52:07
erdha un.U futa pa rradh po hajt mo.
Ajde tjetriiiiiiiii

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#772 ne: 16-12-2006, 15:07:36
Erdha edhe une si pa radhe, por kur kemi prite ne radhen se  :D
Tash ose CharLie ose Agnesa, se si duket edhe ata qenkan sot kujdestar te forumit  :perqafim

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 16-12-2006, 15:10:46
jo jo se prap un jam.
tani e kan rradhen ata:D:D:D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#774 ne: 16-12-2006, 15:18:37
Albertini, o jo kur i therret dikush behen te shurdher ata, keshtu qe erdha une prap :D

Temat e fundit