Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 211332

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 211332

#775 ne: 16-12-2006, 15:50:25
erdha une dhe ate punen e trokitmes e kisha per disa qe flejne gjume jo se me prishet mua...po c'ne mua... :D :D :D :D

hajde Ladyx

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 16-12-2006, 15:54:34
ore lene Ladyx ti se ajo paska haru me ven syzet me duket.sdi me lexu emrat e robve.
hajt pra Ladyx.:D:D:D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 16-12-2006, 16:34:19
Ladyx ka mbetur brenda ne ashensor dhe kështu mu lut qe te vija unë. :D Hajde rradha ................... ...... :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 16-12-2006, 16:48:14
po shko re ndimoje gocen se gjynaf.pastaj sa mos ta mari noj tjeter shko mere ti te pakten.:D:D:D
hajde tjetri.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#779 ne: 16-12-2006, 17:12:20
erdha erdha une :D Lady ca me kerkon ti


hajdeee

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#780 ne: 16-12-2006, 17:13:36
Erdha une :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#781 ne: 16-12-2006, 17:15:47
ani ...:D


hajde prap

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 16-12-2006, 17:16:01
Eh erdha erdha............ :P

Ec sorelina prap...

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#783 ne: 16-12-2006, 17:16:43
ja skam pune tjeter une po te vij sa here do zotrote :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#784 ne: 16-12-2006, 17:18:35
ani mos  hajde ateher :Dhajdee tjetri

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 16-12-2006, 17:19:02
 :D  Ec edhe njehere per inat te Albnertilit. :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 16-12-2006, 17:21:17
erdha un pra.kush me thiri re?
kush ishte ai inatçi qe don me na prish mu me sorelinen?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#787 ne: 16-12-2006, 17:24:32
erdha une ....edhe mos u  sillni rreth sorelines shum :D


hajdeee sorolushee

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 16-12-2006, 17:26:02
pse re u bone xheloz ti kshu?
sdo e svjen pra.ajde stereotip.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#789 ne: 16-12-2006, 17:26:19
do vije pas meje sorelushja :D  Po cfare u ka hedhur kjo dreq ketyre qe po zihen per kete more?????????? :P
Ec shpejt shpejt.......

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#790 ne: 16-12-2006, 17:28:41
rrini urt ...:D ju dy


hajdee

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 16-12-2006, 17:30:25
prap ti erdhe re?
te thash e pra qe sdo me ardh ajo.me çoi mesazj. LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 16-12-2006, 18:38:26
Hi te dashur forumista. :D


 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 16-12-2006, 19:36:51
Pershendetje e dashur.. forumiste dmth

Ca ke bo, mire? :D :D

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 16-12-2006, 21:20:54
Po po mirë.

A ka a s'ka?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#795 ne: 16-12-2006, 21:51:46
gjithmon  del  nje  :Dhajdeee ndonje me i rritur :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#796 ne: 16-12-2006, 22:38:51
U rita une LOL LOL LOL

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#797 ne: 16-12-2006, 22:39:15
1.72 a eshte mjaft  :P

Une spo e therras askend, se me kot  spo me pergjigjen  :(

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#798 ne: 16-12-2006, 22:44:03
jom une ketu :D

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 16-12-2006, 22:50:07
Ladyx

Temat e fundit