×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187408

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187408

 • Postime: 1015

#800 ne: 16-12-2006, 22:52:29
Po pra  ;)

Tash Lumlumi, se po sillet verdall e spo guxon te hyj ketu  :D

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 16-12-2006, 22:52:45
Afër afër hehehehehhehe.
Edit: hopaaaaa ka shkru ladyx më herët dhe e ka gjetur, bravoooooooo.
Eeeeee tash është Ladyx po po. ;)

 • Postime: 1015

#802 ne: 16-12-2006, 22:55:13
E kush tjeter , pos meje  lugatit qe rrin naten  :D

Hajde tjetri  ;)

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 16-12-2006, 22:56:05
Erdha

Ku je lum?

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 16-12-2006, 22:56:34
Ma lugat se unë nuk je.
Nejse pasi s'the Lumlumi e ke gabuuuuuuuuu.
Bravo e ke gjetë se tash e pashë. :D
E tash tjetra Ladyx.

 • Postime: 1015

#805 ne: 16-12-2006, 22:58:08
Nuk thash lumi se e dita qe sdo te jesh ti po GREAT BOY  :D
Tash dikush qe na ofron kafe, se  koha per kafe eshte  :)

 • Postime: 1580

#806 ne: 16-12-2006, 22:59:28
Erdha une po kafe sdi te bej :P :D

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 16-12-2006, 23:01:14
Ju bej une nje kafe qe t'ju mbetet fiksim per tere jeten , dhe me qiri t'me kerkoni pastaj.

Hajde kush do kafe

 • Postime: 1015

#808 ne: 16-12-2006, 23:02:16
Une , pa sheqer te lutem. E sa per qiri hmmm sjemi romantik ne fareee :D

 • Postime: 1580

#809 ne: 16-12-2006, 23:03:29
Dhe une du kafe.... e du kafe turke se mka mar malli :D :D

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 16-12-2006, 23:03:53
Po s'ma ben dora ta bej ty pa sheqer, se je e embel mjalt je

 • Postime: 1015

#811 ne: 16-12-2006, 23:05:07
 :perqafim eh te lumte goja, pa degjojeni sa mire flet GREAT BOY, a din çfar? Ulu ti se i bej une  :D

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 16-12-2006, 23:08:33
Eh e mora une persiper tani, mos u merakosni ju se jua bej te mira une.

 • Postime: 1580

#813 ne: 16-12-2006, 23:12:47
A te lumshin duart or djale flori qenke :D :D LOL

#814 ne: 17-12-2006, 12:33:50
ta beri te mire sorelina..? :P
te befte mire..hajde kush do vije pas meje te shkojme ne nje vend.. hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 17-12-2006, 20:17:19
Hi te gjithve. :D


 • Postime: 12234

#816 ne: 17-12-2006, 20:20:09
Wwwoooooooooooooooo wwwwwwww...Sweetie. .I love u :-* :-* :-*


Radhaaaaaaaaaaaa :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 17-12-2006, 20:21:10
I love you toooooooo. :DRradha. :D


 • Postime: 12234

#818 ne: 17-12-2006, 20:24:56
I love uuu pa radhe..... :D..Edhe sje leshoj kerkuj.... :DTesoro hajde.... :D

 • Postime: 1580

#819 ne: 17-12-2006, 20:48:40
Ja erdha erdha :D :D


Hajdde tjetri

 • Postime: 12234

#820 ne: 17-12-2006, 20:56:20
Nuk ka ketru tjeter perveq meje... :D


Hajde nje zocke.... :D

#821 ne: 18-12-2006, 11:21:05
spaska zocka Lefter hmmmmm:
hajde nje kllocke.. ;)

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 19-12-2006, 22:29:33
jo po pule deti :D


hajde.

 • Postime: 4261

#823 ne: 19-12-2006, 22:30:42
erdhaaa ...


hajde tash  një  balenë :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 20-12-2006, 00:38:00
si duket balena nuk e ka ndermend te vie e erdha une  :P


hajde tash nje delfine  :D

Temat e fundit