Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 201351

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 201351

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#800 ne: 16-12-2006, 22:52:29
Po pra  ;)

Tash Lumlumi, se po sillet verdall e spo guxon te hyj ketu  :D

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 16-12-2006, 22:52:45
Afër afër hehehehehhehe.
Edit: hopaaaaa ka shkru ladyx më herët dhe e ka gjetur, bravoooooooo.
Eeeeee tash është Ladyx po po. ;)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#802 ne: 16-12-2006, 22:55:13
E kush tjeter , pos meje  lugatit qe rrin naten  :D

Hajde tjetri  ;)

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 16-12-2006, 22:56:05
Erdha

Ku je lum?

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 16-12-2006, 22:56:34
Ma lugat se unë nuk je.
Nejse pasi s'the Lumlumi e ke gabuuuuuuuuu.
Bravo e ke gjetë se tash e pashë. :D
E tash tjetra Ladyx.

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#805 ne: 16-12-2006, 22:58:08
Nuk thash lumi se e dita qe sdo te jesh ti po GREAT BOY  :D
Tash dikush qe na ofron kafe, se  koha per kafe eshte  :)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#806 ne: 16-12-2006, 22:59:28
Erdha une po kafe sdi te bej :P :D

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 16-12-2006, 23:01:14
Ju bej une nje kafe qe t'ju mbetet fiksim per tere jeten , dhe me qiri t'me kerkoni pastaj.

Hajde kush do kafe

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#808 ne: 16-12-2006, 23:02:16
Une , pa sheqer te lutem. E sa per qiri hmmm sjemi romantik ne fareee :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#809 ne: 16-12-2006, 23:03:29
Dhe une du kafe.... e du kafe turke se mka mar malli :D :D

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 16-12-2006, 23:03:53
Po s'ma ben dora ta bej ty pa sheqer, se je e embel mjalt je

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#811 ne: 16-12-2006, 23:05:07
 :perqafim eh te lumte goja, pa degjojeni sa mire flet GREAT BOY, a din çfar? Ulu ti se i bej une  :D

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 16-12-2006, 23:08:33
Eh e mora une persiper tani, mos u merakosni ju se jua bej te mira une.

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#813 ne: 16-12-2006, 23:12:47
A te lumshin duart or djale flori qenke :D :D LOL

#814 ne: 17-12-2006, 12:33:50
ta beri te mire sorelina..? :P
te befte mire..hajde kush do vije pas meje te shkojme ne nje vend.. hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 17-12-2006, 20:17:19
Hi te gjithve. :D


 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#816 ne: 17-12-2006, 20:20:09
Wwwoooooooooooooooo wwwwwwww...Sweetie. .I love u :-* :-* :-*


Radhaaaaaaaaaaaa :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 17-12-2006, 20:21:10
I love you toooooooo. :DRradha. :D


 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#818 ne: 17-12-2006, 20:24:56
I love uuu pa radhe..... :D..Edhe sje leshoj kerkuj.... :DTesoro hajde.... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#819 ne: 17-12-2006, 20:48:40
Ja erdha erdha :D :D


Hajdde tjetri

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#820 ne: 17-12-2006, 20:56:20
Nuk ka ketru tjeter perveq meje... :D


Hajde nje zocke.... :D

#821 ne: 18-12-2006, 11:21:05
spaska zocka Lefter hmmmmm:
hajde nje kllocke.. ;)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 19-12-2006, 22:29:33
jo po pule deti :D


hajde.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#823 ne: 19-12-2006, 22:30:42
erdhaaa ...


hajde tash  një  balenë :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 20-12-2006, 00:38:00
si duket balena nuk e ka ndermend te vie e erdha une  :P


hajde tash nje delfine  :D

Temat e fundit