×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187407

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187407

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 23-12-2006, 15:38:25
:D :D :D :D

#851 ne: 23-12-2006, 16:21:11
erdha une ..dhe mu mor fryma se kam ardhe me vrap..se thashe se po me ike..agnesa hmmmmm:

 • Postime: 1015

#852 ne: 23-12-2006, 19:46:45
Nck u vonove ti, iku Agnesa e erdha une  :P

Dikush shumeee i mire tani ne radhe  hmmmmm:

 • Postime: 4261

#853 ne: 23-12-2006, 20:56:16
po normal qe i mire vjen :Dhajdeee tjetrii

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#854 ne: 24-12-2006, 01:19:42
erdha erdha

hajde dikush qe nuk e ze gjumi  :P

 • Postime: 12234

#855 ne: 24-12-2006, 01:31:32
Ja qellove une jam ai qe jam operu nga gjumi.... :D


Hajde ndonje zocke te ma zbukuroj naten... :D

#856 ne: 24-12-2006, 11:12:12
hajde nje ..qe te ma nxjerre gjumin ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 24-12-2006, 12:41:28
erdha une  :D

 • Postime: 1580

#858 ne: 24-12-2006, 12:44:08
a i ke pate Sorelina apo te erdhen. :S.hajde prapë se unë pata ike kur erdhe.. hmmmmm:


I kam pat gjithmone ore :D

 • Postime: 12234

#859 ne: 24-12-2006, 12:46:57
Mos e genje djalin.... :D


Radhaaaaaaaaaaaa :D

 • Postime: 1580

#860 ne: 24-12-2006, 12:49:44
E vetmja gje per te cilen sbehem hajgare :D :D

Erdha prape une hajde tjetri............. ..

 • Postime: 12234

#861 ne: 24-12-2006, 12:52:05
Nuks thash se  po ben hajgare thash se genjen.... :D..Edhe ms kerko tjeter se une jam i vetmi ketu... :D


Hajde radhaaaaaaaaaa

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 24-12-2006, 12:53:32
jo jo sje vetem ti, jam edhe une ;)

 • Postime: 12234

#863 ne: 24-12-2006, 12:55:24
Nuk mendova per zogza... :D..Se e dija qe je ti ketu... ;)

Hajde sorelina

#864 ne: 24-12-2006, 13:08:43
paskan ardhur dhe une paskam qene ne gjume.. :S
hajdeni prape.. :perqafim

 • Postime: 4261

#865 ne: 24-12-2006, 13:16:57
erdha un  :)


hajdeee tjetraa ne  radhe

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 24-12-2006, 13:18:54
erdha une

HI  Charlie  ;)

 • Postime: 4261

#867 ne: 24-12-2006, 13:22:15
hajjj kenga  :perqafim


hajdeee

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 24-12-2006, 13:23:09
erdhaaaaaa  :perqafim

 • Postime: 4261

#869 ne: 24-12-2006, 13:26:08
si po ia  kalon  sot kenga  :)


hajdeee ...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 24-12-2006, 13:29:44
Mire shume, vetem ndjenja qe jam ne pushim me mjafton te ndihem mire

tjetri

#871 ne: 24-12-2006, 13:30:44
nqs mbaroj pune Charli..po vij une hmmmmm:

 • Postime: 4261

#872 ne: 24-12-2006, 13:32:50
rri rri see ende  nuk kam  mbaruar LOLhajdeee kengaime

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 24-12-2006, 13:34:48
Mire, erdha edhe kesaj radhe, se po shkoj tani per te mos ardhe njehere  ;)

#874 ne: 24-12-2006, 13:35:41
shko shko..se edhe une nuk po pres pra.. hmmmmm:

Temat e fundit