Kush do të jetë postuesi mbas teje... - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195714

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 195714

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#875 ne: 24-12-2006, 13:36:23
ku po shkon  moj  kenga vetem sa erdhem :D


hajdeee hajdee prap :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 24-12-2006, 13:38:02
Vij me vone edhe nje here ...merruni ti dhe Willi me njeri tjetrin njehere  :D

#877 ne: 24-12-2006, 13:39:39
kur te vish me vone..mos harro dhe merri krejt gjerat me vete :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#878 ne: 24-12-2006, 16:46:57
Jo se ska gje kjo... :D..Mos prit gje prej ksaj... :P


Hajde ndonje  amelsine... :D(Willi ti mos hajde se ste thash ty  :D)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 24-12-2006, 16:48:10
Jo se s'ka gjë kjo... :D..Mos prit gjë prej ksaj... :P


Hajde ndonjë  amelsine... :D(Willi ti mos hajde se s'të thash ty  :D)
hahaha  erdha

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 24-12-2006, 16:48:31
ja te vjen Lisa ty .....gjithmon nga mbrapa une :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#881 ne: 24-12-2006, 16:50:43
Qyyy qyyyy e dija e dija te pata ndi eren.... :D


Kengaaaa mire se  mkeni ardh qe  mu ngjallen ndjenjat u mbusha lot knej,se kur shoh zocka une mushna lot gjeth.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 24-12-2006, 16:53:09
ke per tu mbytur ne lotet e tu , po mbaje veten :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#883 ne: 24-12-2006, 16:58:24
Oooooo ishalla bie vdes me lezet.... :D..Jo prej lezetit te lotve po prej asaj qe me bejne me lot.... :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 24-12-2006, 17:17:13
Lefter hajde edhe njehere , te ti shoh lotet nga afer  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#885 ne: 24-12-2006, 17:19:44
Ihaaaaaaa shikoji nga larg,si  po u afrova ste bejne hiq mire.... :P :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 24-12-2006, 17:21:45
Mos ki dert ti, se e forte jam une  :P

Po frikohesh te afrohesh a????  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#887 ne: 24-12-2006, 17:23:39
Po ama nga vetja.... :D..Edhe pse skam dyshim se sa e forte je  :P prap se prap  kam qejf te te paralajmroj te kesh pak kujdes.... :P

Hajdee radhaaaaaaaa

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 24-12-2006, 17:29:23
Erdha une...nejse pak e frikesume prej Leftos  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#889 ne: 24-12-2006, 17:32:46
hahahah..jo moj se ste tremb ty synin kurgjo... :P


Hajde prap se du me kendu.... :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 24-12-2006, 17:33:41
Erdha........cfare do te kendosh?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#891 ne: 24-12-2006, 17:35:02
Ate qe skan kenduar kurr... :D..Tregom cilen e don ti? :P

Radhaaaaa

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 24-12-2006, 17:36:25
Ate qe s'e ke kendu deri me tash  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#893 ne: 24-12-2006, 17:38:47
E kendoj e kendoj,a je e gatshme me e ndegju? :D


Hajde prap

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 24-12-2006, 17:40:04
rrezikoj nganjehere  :D

ska mbet tjeter veq neve Lefto, hajde edhe njehere

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#895 ne: 24-12-2006, 17:43:54
Mire mire,veq cdo rrezik ka pasoja... :P


Ska dert qe ska tjeter pos neve ,ashtu ashtu une i kam celsat e forumit... :D..Edhe po erdhen i perjashtoj se kam do llafe me ty  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 24-12-2006, 17:46:21
Mos ki frike se nuk peson shume  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#897 ne: 24-12-2006, 17:48:17
Jo jo as nijet se kam te frikohem,thojn ,,testia e ujit thehet ne ruge per uje,,... :D..Kshtu qe ckado qe me gjeti bej hallal... :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 24-12-2006, 17:51:47
Hajde edhe nje here Lefto, e le te del ku te del  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#899 ne: 24-12-2006, 17:53:30
Edhe njemije here e  boj hallal une,edhe po me perzune me shnet me bafsh... :D

Temat e fundit