×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187425

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187425

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 30-12-2006, 16:52:54
ska crystal jam agnesaaaaaaaaaa

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 07-01-2007, 18:00:22
tani une....pas meje ska dert, kush te doje  :)

 • Postime: 12234

#977 ne: 07-01-2007, 18:43:41
Ue gjethmon dua per ate pune jam pas teje... :D


Mas meje ndonje e gjinise se bukur,po erdh ndonje cun e editoj... :D

 • Postime: 4261

#978 ne: 07-01-2007, 19:29:16
vetem provo te editosh :D kopuk i keq :P


hajdee 

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 07-01-2007, 22:20:09
ja nje vajz  :P

#980 ne: 08-01-2007, 17:07:00
ja erdha edhe une. ;).po jam vonuar me duket agnesa hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 09-01-2007, 00:12:36
po je vonuar mirpo mos u mërzit te pres unë :D  :perqafim

#982 ne: 09-01-2007, 11:58:40
prape u vonova..me duket..ehhhh..sjam ne terezi hic me duket hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#983 ne: 16-01-2007, 20:42:17
une shummmmmmmmm jam vonuar tani u ktheva dhe do j vizitoj me shpesh

 • Postime: 4261

#984 ne: 16-01-2007, 21:45:11
erdha une ... :)


kisha pas deshire te vije ajo Beratsja ...nese eshte e mundur :D

#985 ne: 16-01-2007, 21:52:45
po ku ike moj agnesa  :D
erdha une po si gjithmone vone..me duket hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 17-01-2007, 07:34:41
Mbas mejeee hmmm Charlie apo Lefteri. Nuk e di po ashtu po me thote instinkti femer. LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 17-01-2007, 09:47:33
Ehe kete here instikiti yt femer gaboi. :P ja erdha une ecccccccc rrrrrrraaaaaaaaaaaa aaaaddddddddddddddd hhhhhhhhhhhhhaaaaaa aaaaa... LOL LOL LOL

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#988 ne: 17-01-2007, 10:44:01
Opppaaaa erdha unë kesai radhe.!! hehehehe
tani hajde,,,,; Wiliams....!!

#989 ne: 17-01-2007, 11:29:55
hmmmmmmmmm mendoj d'alber hmmmmm:

#990 ne: 17-01-2007, 11:49:27
po vij une. ;).me falni se po hy keshtu si pa radhe. :-[.por nga halli e kam hmmmmm:

#991 ne: 17-01-2007, 19:15:35
dhe si gjithmone une e fundit mezi kam autobusin thyej takat e kepuces duke bredhe :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 17-01-2007, 19:21:58
mendoj se do jete nje djal ajde nje djal

#993 ne: 17-01-2007, 20:46:26
po agnesa ..po ta plotesoj deshiren..hajde ku je tani..? hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 17-01-2007, 21:57:01
unaaaaaaaaatijaaaaaa
 

:D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#995 ne: 18-01-2007, 04:54:30
Ehe këtë herë instikiti yt femër gaboi. :P ja erdha unë ecccccccc rrrrrrraaaaaaaaaaaa aaaaddddddddddddddd hhhhhhhhhhhhhaaaaaa aaaaa... LOL LOL LOL

Ti e bërë kastile. Pastaj MIRE SE ERDHE, s'është me rradhë fare puna këtu. Ehhh me rradhe them une, ne jemi Shqiptare, ku dime ne sec eshte rradha (pervec rradhes se qumshtit, kuptohet.) LOL

Postuesi mbas meje do jetë një çun king. :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 18-01-2007, 07:41:13
Postuesi mbas meje do jetë një çun king. :P

Nuk jam kondra, nuk jam kondra... :D

 • Postime: 4261

#997 ne: 18-01-2007, 13:15:55
erdhi edhe nje tjeter :DRrebelja le te vij  :)

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 18-01-2007, 14:19:03
nuk tu pltesua deshira   tani medoj se do te jete prap  charlie ajde .....

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 18-01-2007, 14:38:18
Gabim jam une ... :perqafim

Charlie ka probleme me aparatin e tretjes. :D :P

Temat e fundit