Kush do të jetë postuesi mbas teje... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 211860

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 211860

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

ne: 08-06-2006, 12:53:37
Lefto .... hajdee  bëja  perhajr  temës se  re :D LOL


Edituar - Ndreqje drejtshkrimore
« Editimi i fundit: 01-07-2006, 03:40:01 nga Syrgjyn »

#1 ne: 08-06-2006, 14:47:34
jam une , Leftoja vjen tani

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2 ne: 08-06-2006, 15:59:28
P praaaa...Une jam gjethmon prane teje... :DRadhaaaaaaaaaaa

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-06-2006, 04:41:02
erdha une


hajde kush dot te jet pas meje? :perqafim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-06-2006, 06:37:27
erdha une
hajde pas meje
radhaaaaa :)

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 09-06-2006, 07:18:47
Pershendetje te gjitheve... ja erdha dhe une... dhe besoj qe pas meje patjeter do te vije dikush tjeter... te shofim kush e ka radhen...

#6 ne: 09-06-2006, 08:31:53
une e kam radhen tani.

po pas meje kush do vije?

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-06-2006, 09:19:39
une iher ne faqen e pare te temes se re duhet me kan prezent :D
hajde rradha

#8 ne: 09-06-2006, 09:21:19
erdha une

vazhdoni

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 09-06-2006, 11:21:57
erdha une
hajde pas meje radha

#10 ne: 09-06-2006, 11:33:01
me therriti njeri mua???
jo ke therriten pra hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:?
hej do vish ti apo jo?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11 ne: 09-06-2006, 11:38:38
Hapuni hapuni se une jam ktu...Bossi dmth... :P

Zemraa hajde

#12 ne: 09-06-2006, 12:46:29
tani jam une

hajde zemra

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#13 ne: 09-06-2006, 12:48:04
Erdha erdha.... :D


Kotelke hajde zemer prap... :D

#14 ne: 09-06-2006, 12:52:38
ela una

#15 ne: 09-06-2006, 12:57:34
tani vjen leftoja

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#16 ne: 09-06-2006, 13:02:22
Valla Capkene 2x2 mu jeni bo...


Njrea prej jush

#17 ne: 09-06-2006, 13:04:07
Une kam vape me mire spo futem ne mes!

#18 ne: 09-06-2006, 13:05:58
ja ja se erdha erdha. :D

#19 ne: 09-06-2006, 13:11:30
mire bere moj

hajde prap tani

#20 ne: 09-06-2006, 13:14:18
 :D :D :D elaaaaaaa  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#21 ne: 09-06-2006, 13:17:01
Zemra hajde se tash du  me te bashku me pjesen tjeter... :D

#22 ne: 09-06-2006, 13:20:32
hajde zemra se do te te bashkoje prape leftoja  :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 09-06-2006, 13:39:36
ja erdhi bossi i zemrave :D


hajde zemer

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#24 ne: 09-06-2006, 13:45:08
Bossi eshte.... ;)

Capkenja ;)

Temat e fundit