×
Hyrja
Profili

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187429

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

· 13268 · 187429

 • Postime: 4261

ne: 08-06-2006, 12:53:37
Lefto .... hajdee  bëja  perhajr  temës se  re :D LOL


Edituar - Ndreqje drejtshkrimore
« Editimi i fundit: 01-07-2006, 03:40:01 nga Syrgjyn »

#1 ne: 08-06-2006, 14:47:34
jam une , Leftoja vjen tani

 • Postime: 12234

#2 ne: 08-06-2006, 15:59:28
P praaaa...Une jam gjethmon prane teje... :DRadhaaaaaaaaaaa

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-06-2006, 04:41:02
erdha une


hajde kush dot te jet pas meje? :perqafim

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-06-2006, 06:37:27
erdha une
hajde pas meje
radhaaaaa :)

 • Postime: 182
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 09-06-2006, 07:18:47
Pershendetje te gjitheve... ja erdha dhe une... dhe besoj qe pas meje patjeter do te vije dikush tjeter... te shofim kush e ka radhen...

#6 ne: 09-06-2006, 08:31:53
une e kam radhen tani.

po pas meje kush do vije?

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-06-2006, 09:19:39
une iher ne faqen e pare te temes se re duhet me kan prezent :D
hajde rradha

#8 ne: 09-06-2006, 09:21:19
erdha une

vazhdoni

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 09-06-2006, 11:21:57
erdha une
hajde pas meje radha

#10 ne: 09-06-2006, 11:33:01
me therriti njeri mua???
jo ke therriten pra hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:?
hej do vish ti apo jo?

 • Postime: 12234

#11 ne: 09-06-2006, 11:38:38
Hapuni hapuni se une jam ktu...Bossi dmth... :P

Zemraa hajde

#12 ne: 09-06-2006, 12:46:29
tani jam une

hajde zemra

 • Postime: 12234

#13 ne: 09-06-2006, 12:48:04
Erdha erdha.... :D


Kotelke hajde zemer prap... :D

#14 ne: 09-06-2006, 12:52:38
ela una

#15 ne: 09-06-2006, 12:57:34
tani vjen leftoja

 • Postime: 12234

#16 ne: 09-06-2006, 13:02:22
Valla Capkene 2x2 mu jeni bo...


Njrea prej jush

#17 ne: 09-06-2006, 13:04:07
Une kam vape me mire spo futem ne mes!

#18 ne: 09-06-2006, 13:05:58
ja ja se erdha erdha. :D

#19 ne: 09-06-2006, 13:11:30
mire bere moj

hajde prap tani

#20 ne: 09-06-2006, 13:14:18
 :D :D :D elaaaaaaa  :D :D

 • Postime: 12234

#21 ne: 09-06-2006, 13:17:01
Zemra hajde se tash du  me te bashku me pjesen tjeter... :D

#22 ne: 09-06-2006, 13:20:32
hajde zemra se do te te bashkoje prape leftoja  :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 09-06-2006, 13:39:36
ja erdhi bossi i zemrave :D


hajde zemer

 • Postime: 12234

#24 ne: 09-06-2006, 13:45:08
Bossi eshte.... ;)

Capkenja ;)

Temat e fundit