Kush eshte Babai i Mushkes ? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush eshte Babai i Mushkes ?

Kush eshte Babai i Mushkes ?

· 61 · 6414

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-09-2006, 16:57:40
Si thoni ju forumista Kali apo Gomari :D

 • Postime: 855
 • Karma: +4/-4
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-09-2006, 17:44:37
Populli sikur thotë Gomari, (?) apo jo...

#2 ne: 07-09-2006, 18:06:00
jo un them
lefteri me sterion
LOL LOL LOL LOL

#3 ne: 07-09-2006, 18:37:13
Eshte hypesi i nenes se mushkes... hmmmmm:..

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-09-2006, 18:42:28
kete na e zgjidh shume thjesht capkenja por na duhet me pare nje vullnetar qe te marrri kampion spermatozoidi te kali dhe gomari LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

kujt ja ka qefi :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 07-09-2006, 21:18:09
Eh cme kujtove nje ore laboratori ne citologji  o ta marte e mira.
Po shihnim ne mikroskop spermaozoide.
E plasi debati mo djale se nga i kishte gjet sysha spermatozoidin :)  U harrua fare qellimi i vezhgimit.
 

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 08-09-2006, 15:44:30
jo un them
lefteri me sterion
LOL LOL LOL LOL

Nuk e gjete.... :D  se mushkes ja lypa njehere dhe nuk ma dha  LOL LOL LOL LOL

Ka mundesi eshte ai ujku.............. LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 08-09-2006, 15:50:44
ore qyq te plaste damllaja mos te ka qellu naj mushke mashkull
      LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 08-09-2006, 15:54:38
mua jo mor te plaste damllaja  :D   po ty?????????????  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-09-2006, 16:02:40
ore dallkaut po une sshkoj me ja lyp mushkave, lopeve bars dhe pulave qorre si puna jote LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 08-09-2006, 16:13:43
Prit mor djale se je dhe "komunist" dhe po shoh qe paske komplese tek lypja e gjerave....  Nuk te thashe qe kemi te njejtat gusto qe ti sapo i ke permendur me siper...

Nqs ke ndonje problem ec se folim  ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 08-09-2006, 19:21:47
te gjithe e dime qe babai i mushkes eshte qukapiku!

:D LOL LOL

#12 ne: 08-09-2006, 21:35:47
bravo SwEeTNeSs
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

un se dija...........flm qe mamesova se po dushoja per d'alberin un LOL LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 08-09-2006, 22:53:50
Si thoni ju forumista Kali apo Gomari :D
KALI  :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 08-09-2006, 23:09:26
Me duket se ermiri eshte, por sjam i sigurt, se ka ca gjasa te jete edhe Nertili.  :D :D LOL LOL LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 08-09-2006, 23:12:10
LOL LOL LOL   mos ma perzi krushkun ore  

miron coje ku dush LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 08-09-2006, 23:40:58
Krushku yt eshte hedepsez, dipidus dhe karafil fare nga mendja.

Sa per miron, ate e kemi te kategoria meshkujve. :D LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 09-09-2006, 00:00:37
ore ti zorretham, pemethym, qafelesh, te kallte flama gropen bicim bizbiqi
                   LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 09-09-2006, 00:02:03
ore patriot, si shume fjale dike ti :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 09-09-2006, 00:02:53
bravo SwEeTNeSs
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

un se dija...........flm qe mamesova se po dushoja per d'alberin un LOL LOL

moj ti kokelaraske ta tregoj un se ca i ben kali gomarices me be mushke

si thua e provojme  hmmmmm: hmmmmm:


;) ;)   :perqafim :perqafim

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 09-09-2006, 00:14:27
O dojuz dordomuz, hedepsez maluk, trapthym beracak, bicim prototip. :D LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 09-09-2006, 00:16:50
ti re Bekim, ca ke me Beratsit ti ore???? Mos me sha racen mu :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 09-09-2006, 00:20:39
Mos je gje zedhenesja e atij beracakut ti moj?????

Thuaji le te dale si burrat, jo te fshihet pas minifundeve te gocave. :D LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 09-09-2006, 00:22:38
e ore zedhencja jam.


deshe gje ti??

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 09-09-2006, 00:24:21
Jo me jo, vetem desha ti cosh selame. :D LOL LOL

Temat e fundit